co zrobić żeby wyglądać sensownie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-09-25, 08:49   #1
Ofelia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 425
GG do Ofelia

co zrobić żeby wyglądać sensownie?


Moje kochane,
spadła na mnie wczoraj jak grom z jasnego nieba informacja, że moja siostra cioteczna wychodzi w grudniu za mąż. Oczywiście baaardzo się cieszę. Ale: w związku z tym, że ta siostra jest dla mnie najważniejszą osóbką w rodzinie, chciałabym na jej ślubie wyglądać suuuuper, same zresztą rozumiecie [img]icons/icon7.gif[/img] No i tu zaczynają się schody, bo jestem jakby na etapie transformacji wyglądu [img]icons/icon12.gif[/img] Włosy mam krótkie w fazie odrastania czyli koszmarek (10-12 cm), ale chciałabym zapuścić. Jednak cudów nie ma - do grudnia żadnej sensownej długości nie nabiorą. Do tego odrosty, których henna nie chce pokryć, a farby chciałabym uniknąć. Kolor - intensywnie rudy i taki chciałabym zostawić. Do tego do dyspozycji mam cudną suknię w kolorze bordo. Czyli jednym słowem ni przypiął ni wypiął [img]icons/icon9.gif[/img] Na szczęście mam 3 miesiące na poczynienie jakichś rozsądnych kroków i liczę na nieocenioną pomoc i podpowiedzi Agi i wszystkich wizażanek, jak pogodzić chęć utrzymania rudych kudełków i ich zapuszczenia z chęcią boskiego wyglądu [img]icons/icon7.gif[/img] Domyślam się, że z czegoś muszę zrezygnować, ale liczę na wasze podpowiedzi.
Aaa, i jeszcze pytanko: ślub jest w USC, potem tylko szampan, obiad dla rodziny (chyba w domu), wesela nie ma. Jak wypada się ubrać(środek zimy)? Suknia z tafty? Garsonka? Coś innego???? Bo często widze na ślubach rozdźwięk w wyglądzie różnych pań [img]icons/icon7.gif[/img]
Ofelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-25, 09:43   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: co zrobić żeby wyglądać sensownie?

Droga Ofelio [img]icons/icon7.gif[/img]
Cos na to poradzimy [img]icons/icon7.gif[/img] zostawmy teraz wloski w spokoju. I tylko mam pytanie dlaczego henna nie chce pokryc odrostow? Juz probowalas?

Natomiast co do ubioru. Zdecydowanie w takim wypadku odradzam suknie z tafty. Za elegancka na domowy obiad, bedziesz sie zle w niej czula. Tafta potrzebuje miejsca [img]icons/icon12.gif[/img] do eksponowania. Wiem ,ze raczej jest zle przyjete ubieranie sie na czarno na slub. Chociaz mnie osobiscie to nie przeszkadza. Jesli chcesz miec kolorowy ciuch - to z Twoimi wloskami ladnie sie bedzie komponowac czysta butelkowa zielen, gorzka czekolada np.: z jakimis akcentami ecry. Natomiast raczej odradzam te bordowa kolorystyke, chyba, ze oddzielisz ja od twarzy i polaczysz bordowa spodnice np.: z czarna, obcisla gora.
Nie wiem co bardziej lubisz czy sukienki, czy spodnie, czy tez bluzki ze spodnica? Jesli chodzi o fasony to musze troszke poszperac, bo najlatwiej chyba tak wytlumaczyc jakas wizje [img]icons/icon12.gif[/img]

Na razie papatki [img]icons/icon40.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-25, 09:53   #3
Ofelia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 425
GG do Ofelia
Re: co zrobić żeby wyglądać sensownie?

Aga [img]icons/icon29.gif[/img]
na Ciebie zawsze można liczyć [img]icons/icon7.gif[/img] Cierpliwie poczekam na Twoje instrukcje bo czasu jeszcze jest sporo. A z kudełkami to jest tak: fryzjerka farbowała mi na rudo, ale nie miała rudej farby więc zmieszała brąz z wodą utlenioną. I teraz odrosty henna chwyta normalnie, czyli średnio, a to co było potraktowane tą makabryczną mieszanką robi się fluorescencyjnie pomarańczowe [img]icons/icon9.gif[/img] No i kontrast jest ogromny, tym bardziej, że odrosty zajmują połowę długości włosów.
Tyle wyjaśnień [img]icons/icon7.gif[/img] Czekam na fasony ciuszków i może podpowiedzi fryzurki [img]icons/icon29.gif[/img] [img]icons/icon29.gif[/img]
Wielkie dzięki, Aga [img]icons/icon7.gif[/img]
Ofelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:11.