Potrzebuję obiektywnego zdania! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-24, 19:16   #1
violetSu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11
Question

Potrzebuję obiektywnego zdania!


Witajcie Mam na imię Viola i mam 28 lat. Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie, który od lat jest podobny. Niestety kompletnie nie umiem spojrzeć na siebie obiektywnie, o wiele łatwiej jest mi poradzić w kwestii wizerunku komuś innemu. Nie wiem mianowicie jaki najbardziej pasuje do mnie strój, kolory ubrań, fryzura, odcień włosów, makijaż (od lat maluję się tak samo czyli kreska na górze, tusz i ew.podkład), nie wiem dokładnie jaki mam typ urody, typ figury, co powinnam tuszować, a co podkreślać, a słyszę sprzeczne opinie na ten temat od znajomych i rodziny. Szczególnie zależy mi na radach dotyczących sposobu ubierania się, bo nie mam proporcjonalnej figury, prawie nie mam talii (tak mi się wydaję) bardzo mały biust, a po urodzeniu dziecka półtora roku temu, został mi spory brzuch. Jeśli chodzi o włosy, to całe życie noszę podobną fryzurę (proste włosy do szyi lub ramion, ew.trochę cieniowane), z kolorami też specjalnie nie szaleję, ostatnio farbuję włosy na średni brąz by pogłębić mój naturalny odcień brązu, który jest taki nijaki, kiedyś robiłam blond balejaże, boję się czegoś nowego spróbować, zresztą nawet nie wiem co by mi innego pasowało (grzywka, całkiem inne cięcie i kolor?). Każda Wasza rada będzie dla mnie cenna. Z góry serdecznie Wam dziękuję Pozdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2011-06-09 13.07.37.jpg (20,9 KB, 262 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2011-06-09 13.25.26.jpg (29,8 KB, 280 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blond.jpg (11,1 KB, 223 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg naturalny kolor.jpg (18,5 KB, 183 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg związane w kucyk.jpg (24,7 KB, 378 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg figura.jpg (12,8 KB, 442 załadowań)
violetSu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 19:52   #2
LeeLeeth
Raczkowanie
 
Avatar LeeLeeth
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: LeeLeeth Ville :)
Wiadomości: 35
Dot.: Potrzebuję obiektywnego zdania!

Wow, bardzo ładna z Ciebie kobieta
Wydaje mi się, że kolor brąz/czarny jak najbardziej Ci pasuje. Na zdjęciu, na którym masz blond pasemka moim zdaniem trochę mniej korzystnie wyglądasz, także z kolorem to bym nic nie robiła
Co do fryzury, to ja bym Cię widziała w klasycznym bobie plus ew. grzywka.
Kolory: intensywny, ciemny turkus, czerwień, biały, czarny, fuksja.
LeeLeeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 20:38   #3
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Potrzebuję obiektywnego zdania!

Co byś powiedziała na pasemka jasny brąz i jakaś grzywkę oraz cieniowanie? Polecam coś w tym stylu :
http://ikf.styl.fm/fryzury-krotkie/fryzura770432.htm
http://ikf.styl.fm/fryzury-krotkie/d...ura1210532.htm
http://ikf.styl.fm/fryzury-krotkie/p...ura1207464.htm
http://ikf.styl.fm/fryzury-krotkie/p...ura1199844.htm
http://ikf.styl.fm/fryzury-krotkie/p...ura1198846.htm
http://ikf.styl.fm/fryzury-krotkie/o...ura1200162.htm
Mam nadzieję ,ze coś Ci się spodoba.
Co do makijażu polecam coś nowoczesnego np . :
http://www.youtube.com/watch?v=4zNE_n4mjMw - makijaż wieczorowy dla brunetki
http://styl.fm/makijaze/dzienne/makijaz1211453.htm - cos delikatnego na dzień z kreska na górnej powiece i perłowym cieniem
http://www.✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂/makijaz/pokaz/penelope-759/ - cienie podkreślające oko
http://styl.fm/makijaze/dzienne/makijaz1210294.htm brązowy cień
Tutaj znajdziesz porady dotyczące ubioru i figury :
http://nastolatka-styl-dodoni.blog.o...,ID401474225,n
Tu kolory ubran ktore beda pasowac: http://✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂/jak-dobierac-kol...do-koloru-cery Myślę ze będziesz zimą. Mam nadzieje ze pomogłam jesli coś to pisz

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

http://✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂/jak-dobierac-kol...do-koloru-cery wysylam link jeszcze raz mam andzieje ze sie pojawi - ostatni

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

dobrze w takim razie wysle ci wszystko tutaj . :
Krok 1
Odkryj jaką jesteś porą roku. Przyjrzyj się swojej cerze oraz włosom i zdecyduj czy jesteś jak kwitnąca wiosna, gorące lato, kolorowa jesień czy pełna uroku zima.
Krok 2
Zima - twoja skóra ma niebieską lub różową nutę. Jest blada, biaława, żółto-oliwkowa lub ciemna. Ten typ karnacji mają zazwyczaj brunetki z ciemnym kolorem oczu. Również azjatki i kobiety o czarnym kolorze skóry, należą do tej grupy. "Zima" powinna nosić kolory wyraźne i ostre. Biały, czarny, granatowy, czerwony doskonale do ciebie pasują. Powinnaś natomiast unikać beżu, pomarańczy i złota.
Krok 3
Lato - to tak jak w przypadku zimy, cera z niebieską i różową nutą. Skóra jest blada i różowawa. "Latem" są zwykle blondynki lub brunetki z jasnymi oczami. Do takiej karnacji pasuje lawenda, śliwka, różany brąz, natomiast odpada czarny i pomarańczowy.
Krok 4
Jesień - to karnacja ze złotymi refleksami. Taki typ cery ma wiele kobiet rudych oraz brunetek ze złotymi lub brazowymi oczami. Jak dobierać kolor ubrania do takiego koloru skóry? Beż, pomarańcz, złoto i ciemny brąz będą pasowały idealnie. Należy unikać wszelkich odcieni niebieskiego.
Krok 5
Wiosna - osoby z tym rodzajem karnacji mają skórę ze złotymi refleksami, białą lub brzoskwiniową. Kobiety "wiosny" mają zazwyczaj słomkowe lub rude włosy, piegi, różowe policzki i niebieskie lub zielone oczy. Pasują do nich ubrania w ciepłych kolorach jak brzoskwinia, brąz czy złoto. Powinny natomiast unikać ciemnych, matowych kolorów.
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 21:20   #4
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Potrzebuję obiektywnego zdania!

jak najbardziej ciemny kolor.
chcesz bardziej kobiecego seksownego wyglądu? zapuść mocno włosy. najlepiej gdzies do wysokości biustu, masz owalną-okrągłą twarz i niezbyt dobrze wyglądasz we włosach obciętych do szyi, bo to jeszcze bardziej Cię zaokrągla.
grzywka moglaby być, ale tylko przy długich włosach.
na jednych zdjeciach masz twarz b. szczuplą na innych okrągłą, to przeklamanie fotograficzne czy przytylas/schudlas i zdjecia są z tak różnych okresów?
makijaz robisz dobry-kreska na gornej powiece jak najbardziej pasuje.
na fotce w fioletowej bluzce prawa brew jest za mocno wydepilowana.

pasują Ci na pewno intensywne kolory.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 21:40   #5
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Potrzebuję obiektywnego zdania!

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
jak najbardziej ciemny kolor.
chcesz bardziej kobiecego seksownego wyglądu? zapuść mocno włosy. najlepiej gdzies do wysokości biustu, masz owalną-okrągłą twarz i niezbyt dobrze wyglądasz we włosach obciętych do szyi, bo to jeszcze bardziej Cię zaokrągla.
grzywka moglaby być, ale tylko przy długich włosach.
na jednych zdjeciach masz twarz b. szczuplą na innych okrągłą, to przeklamanie fotograficzne czy przytylas/schudlas i zdjecia są z tak różnych okresów?
makijaz robisz dobry-kreska na gornej powiece jak najbardziej pasuje.
na fotce w fioletowej bluzce prawa brew jest za mocno wydepilowana.

pasują Ci na pewno intensywne kolory.
Nie koneicznie bym sie z tym zgodzila Ze ma krotkie wlosy to nie znaczy ze musi zapuszczac. Moze wygladac ladnie w krotkich No a kolory nei moga byc tez zbyt wyraziste np zolty czy pomaranczowy bo to wyglada strasznie ..
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 22:33   #6
violetSu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11
Dot.: Potrzebuję obiektywnego zdania!

Wielkie dzieki ten mój typ to chyba zima, tez mi najbardziej to pasuje, choć co do cery to ja juz nie pamietam jaki tak na prawde odcien ma moja skóra bez opalania, bo od dawna tak z raz na miesiac lub dwa z solarium korzystam, ale chyba ma taki zółtawy odcień... Kurcze z tym pomaranczem bezem i złotem to ja nie wiem...bardzo lubie własnie te kolory, a do zimy niby nie pasuja.hmm.
Co do makijaży to ładne, ale ja mam straszne cienie pod oczami i w wielu cieniach (szarosci, ciemne beże brazy fiolety) wygladam jakbym miała podbite oczy :/ nie wiem, może ja nie umiem malować sie cieniami, dlatego robie tylko kreski eyelinerem na górze i tusz.
Fryzurki baardzo ekstrawaganckie

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
jak najbardziej ciemny kolor.
chcesz bardziej kobiecego seksownego wyglądu? zapuść mocno włosy. najlepiej gdzies do wysokości biustu, masz owalną-okrągłą twarz i niezbyt dobrze wyglądasz we włosach obciętych do szyi, bo to jeszcze bardziej Cię zaokrągla.
grzywka moglaby być, ale tylko przy długich włosach.
na jednych zdjeciach masz twarz b. szczuplą na innych okrągłą, to przeklamanie fotograficzne czy przytylas/schudlas i zdjecia są z tak różnych okresów?
makijaz robisz dobry-kreska na gornej powiece jak najbardziej pasuje.
na fotce w fioletowej bluzce prawa brew jest za mocno wydepilowana.

pasują Ci na pewno intensywne kolory.
no własnie z tym kształtem twarzy to ja już nie wiem..nie przytyłam ani nie schudłam,wiec chyba zdjecia przeklamane, właściwie najstarsze zdjecie to jest to blond i w okularach, reszta bardzo aktualne. ostatnio takie dłuższe włosy (czyli do ramion), to miałam ze 4lata temu i wydaje mi się że wtedy pociągło wyglądała moja twarz. Ja w ogóle mam b.cienkie włosy i mają tendencję do oklapniecia i w dłuzszym zapuszczeniu wygladaja na rzadkie, a w krótszych(do szyi) wygladają na gęstsze.
violetSu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 01:25   #7
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: Potrzebuję obiektywnego zdania!

Jestes piekna klasyczna Zima o czystej i swiezej urodzie
Nie dla Ciebie wszelkie blondy, pasemka i lagodne kolory. Ostre kontrasty, w tym Cie widze!
W ubraniach chaber, fuksja, biel, czern, czerwien. Wzory geometryczne, grochy, pasy lub oczywiscie jednolite ubrania.
W makijazu: makijaz francuski (kreska + czerwone usta), pin-up girl, czerwone paznokcie.
Masz wysokie czolo, grzywka nie zawadzi. Zrobilabym prosta + dlugi bob, cos jak Uma Thurman w "Pulp fiction".
Czy na zdjeciu prezentujacym cala sylwetke jestes juz po porodzie? Bo ja tam nadmiernego brzucha nie widze.
Masz fajna figure, podkreslaj talie i nogi.
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-25, 16:24   #8
violetSu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11
Dot.: Potrzebuję obiektywnego zdania!

Cytat:
Napisane przez kamilak Pokaż wiadomość
Jestes piekna klasyczna Zima o czystej i swiezej urodzie
Nie dla Ciebie wszelkie blondy, pasemka i lagodne kolory. Ostre kontrasty, w tym Cie widze!
W ubraniach chaber, fuksja, biel, czern, czerwien. Wzory geometryczne, grochy, pasy lub oczywiscie jednolite ubrania.
W makijazu: makijaz francuski (kreska + czerwone usta), pin-up girl, czerwone paznokcie.
Masz wysokie czolo, grzywka nie zawadzi. Zrobilabym prosta + dlugi bob, cos jak Uma Thurman w "Pulp fiction".
Czy na zdjeciu prezentujacym cala sylwetke jestes juz po porodzie? Bo ja tam nadmiernego brzucha nie widze.
Masz fajna figure, podkreslaj talie i nogi.
Dziękuje kamilak za poradę
Czyli jednak zima...
Piszesz, że mam "czystą i świeżą urodę" heh...a ja zawsze myślałam, że właśnie na odwrót...takie "świeże"są moim zdaniem blondynki o jasnych buziach, ja mam spore cienie pod oczami (te zdjęcia tego nie pokazują bo mam makijaż tam, korektor pod oczami), w ogóle chyba zle zdjecia dałam, nie pokazują moich minusów.
Juz kolejna osoba pisze że dobrze by mi było w czarnym kolorze ubrań, a ja czarnych bluzek raczej nie noszę bo wydaje mi się że wygladam jak trup! (chyba za chuda jestem do tego koloru, przynajmniej jeśli chodzi o góre stroju, bo dół może być czarny).
Piszesz że makijaż francuski (kreska i czerwone usta)...raz umalowałam usta na czerwono to mój mąż powiedział że jest mi okropnie, bo wygladam jak klaun lub trup ("blada twarz i tylko te czerwone usta ci widać").
Zdjecie figury jest sprzed miesiąca (półtora roku po ciązy), może nie widac tak bardzo tam brzucha bo takie zdjecie (korzystne) a poza tym bielizna korygująca robi swoje... choc i tak efektu nie daje takiego jak sprzed ciązy.
violetSu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 16:45   #9
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Potrzebuję obiektywnego zdania!

Co do tych cieni pod oczami to naloz tam jasny korektor ,albo podmaluj dolna kreske oka biala kredka
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 21:16   #10
violetSu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11
Dot.: Potrzebuję obiektywnego zdania!

Cytat:
Napisane przez blackcherryx94 Pokaż wiadomość
Co do tych cieni pod oczami to naloz tam jasny korektor ,albo podmaluj dolna kreske oka biala kredka
Oo... z tą białą kreską na dole to nie wiedziałam..muszę spróbować
violetSu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 21:26   #11
violetSu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11
Dot.: Potrzebuję obiektywnego zdania!

Cytat:
Napisane przez kamilak Pokaż wiadomość
Jestes piekna klasyczna Zima o czystej i swiezej urodzie
Nie dla Ciebie wszelkie blondy, pasemka i lagodne kolory. Ostre kontrasty, w tym Cie widze!
W ubraniach chaber, fuksja, biel, czern, czerwien. Wzory geometryczne, grochy, pasy lub oczywiscie jednolite ubrania.
W makijazu: makijaz francuski (kreska + czerwone usta), pin-up girl, czerwone paznokcie.
Masz wysokie czolo, grzywka nie zawadzi. Zrobilabym prosta + dlugi bob, cos jak Uma Thurman w "Pulp fiction".
Czy na zdjeciu prezentujacym cala sylwetke jestes juz po porodzie? Bo ja tam nadmiernego brzucha nie widze.
Masz fajna figure, podkreslaj talie i nogi.
Ten proponowany przez ciebie makijaż (francuski) zaciekawił mnie (u innych dziewczyn podobają mi się takie makijaże) i postanowiłam na sobie to zastosować i efekt jest taki jak na załaczonym zdjeciu...
ok czy jak klaun?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2011-10-25 18.20.17.jpg (26,5 KB, 255 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2011-10-25 18.22.03.jpg (27,3 KB, 200 załadowań)
violetSu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-26, 01:51   #12
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: Potrzebuję obiektywnego zdania!

Cytat:
Napisane przez violetSu Pokaż wiadomość
Ten proponowany przez ciebie makijaż (francuski) zaciekawił mnie (u innych dziewczyn podobają mi się takie makijaże) i postanowiłam na sobie to zastosować i efekt jest taki jak na załaczonym zdjeciu...
ok czy jak klaun?
Swietnie, ze wykonalas makijaz i wstawilas zdejcia! Co innego sobie cos wyobrazac, a co innego zobaczyc. Moje pierwsze wrazenia sa takie, ze generalnie jest dobrze. Jednakze sposob nalozenia kredki podkresla opadajace zewnetrzne kaciki oczu, dopiero na tym zdjeciu je w zasadzie zauwazylam. Unies kreske do gory i pogrub ja pod koniec.
Ta czerwien wydaje mi sie ciut za jasna i o nieco zbyt pomaranczowym odcieniu (tak to przynajmniej wyglada u mnie na ekranie). Idealny odcien czerwieni ciezko jest dobrac, ale ponoc kazdemu ten kolor pasuje. Mozesz poeksperymentowac z jakimis tanimi szminkami: kolor powinien byc poglebionym naturalnym kolorem Twoich ust.
Cera w takim makijazu musi byc idealnie matowa. Taki makijaz oczywiscie tylko na wieczor. Na dzien ladnie Ci w naturalnym; najbardziej podoba mi sie zdjecie w bialej bluzce i czerwonym blezerze - to sa Twoje kolory.
Czy wlosy "zalizalas" tak do tylu tylko do zdjecia, czy tak nosisz czasem? Nie jest Ci tak ladnie moim zdaniem.

Eksperymentuj dalej, bede sledzic watek

---------- Dopisano o 00:51 ---------- Poprzedni post napisano o 00:44 ----------

Zerknelam jeszcze raz na to zdjecie na wprost (czerwone usta) i do glowy mi natychmiast przyszlo, ze wygladasz troszke jak mim. Hmm, moze przez ta bluzke (i fryzure)? Chyba lepsza bylaby z dekoltem i rekawami 3/4 (zeby odsunac troche ta czern od Twojej twarzy i np. dac tam jakis fajny naszyjnik).
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 09:24   #13
violetSu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11
Dot.: Potrzebuję obiektywnego zdania!

Cytat:
Napisane przez kamilak Pokaż wiadomość
Swietnie, ze wykonalas makijaz i wstawilas zdejcia! Co innego sobie cos wyobrazac, a co innego zobaczyc. Moje pierwsze wrazenia sa takie, ze generalnie jest dobrze. Jednakze sposob nalozenia kredki podkresla opadajace zewnetrzne kaciki oczu, dopiero na tym zdjeciu je w zasadzie zauwazylam. Unies kreske do gory i pogrub ja pod koniec.
Ta czerwien wydaje mi sie ciut za jasna i o nieco zbyt pomaranczowym odcieniu (tak to przynajmniej wyglada u mnie na ekranie). Idealny odcien czerwieni ciezko jest dobrac, ale ponoc kazdemu ten kolor pasuje. Mozesz poeksperymentowac z jakimis tanimi szminkami: kolor powinien byc poglebionym naturalnym kolorem Twoich ust.
Cera w takim makijazu musi byc idealnie matowa. Taki makijaz oczywiscie tylko na wieczor. Na dzien ladnie Ci w naturalnym; najbardziej podoba mi sie zdjecie w bialej bluzce i czerwonym blezerze - to sa Twoje kolory.
Czy wlosy "zalizalas" tak do tylu tylko do zdjecia, czy tak nosisz czasem? Nie jest Ci tak ladnie moim zdaniem.

Eksperymentuj dalej, bede sledzic watek

---------- Dopisano o 00:51 ---------- Poprzedni post napisano o 00:44 ----------

Zerknelam jeszcze raz na to zdjecie na wprost (czerwone usta) i do glowy mi natychmiast przyszlo, ze wygladasz troszke jak mim. Hmm, moze przez ta bluzke (i fryzure)? Chyba lepsza bylaby z dekoltem i rekawami 3/4 (zeby odsunac troche ta czern od Twojej twarzy i np. dac tam jakis fajny naszyjnik).
Dzieki za opinię, szczególnie za te negatywne
Odcień szminki nazywa się "alarm" jest to taki czerwony czerwony bez udziwnień, na żywo jest bardziej nasycony niz na zdjeciu, choc faktycznie mógłby być nawet jeszcze bardziej taki głębszy...coś jak krew. No wlasnie czytałam ze dla zim czerwienie z domieszka pomaranczu sa zle.

Z tymi powiekami to fakt, oj tak, dopiero z boku u mnie widac ze sa opadajace, wyglądam jak smutna albo zmęczona...chyba faktycznie powinnam ją pogrubić na koncu i podnieść (czytałam ze np w makijażu pin up tak sie maluje górną kreske), talentem do robienia makijazu, to ja nie jestem fakt a już malować oczu tak by zatuszować mankamenty to juz zupełnie nie potrafie

Z cera..to nie matowiłam jej faktycznie ( a cere mam mieszana), dopiero potem czytałam w necie że do makijazu franc i pin-up musi być idealnie gładka i matowa buzia.
Z tymi czarnymi bluzkami u mnie to tak jak wczesniej pisalam nie nosze zbytnio bo mysle że wygladam smutno, ponuro (mimo ze niby dla zim czern jest super), faktycznie-biel i czerwien mnie ozywia, a ta czern bluzki przy tym makijazu to juz w ogóle odpada.
Włosy mam na zdjeciu tak ciasno związane w gumke, zaczesane gladko i już nie pierwszej swiezości że tak powiem i dlatego tak wygladaja "przylizane", czasem tak nosze.
Jak "mim" mówisz...no to jestes blisko opinii mojego męża, który kiedyś powiedział że wygladam jak klaun (z tym że wtedy na zdjeciu szeroko rozciągałam usta w uśmiechu, heh), wiec cos chyba jest w tych moich ustach w mocnej czerwieni nie tak. Może jak mim bo minę zrobiłam "mimozowatą" Pozniej zamieszczę zdjecie w takim makijazu, ale juz w jasniejszej bluzce i nieprzylizaną fryzurą, jestem ciekawa opinii
violetSu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 15:58   #14
violetSu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11
Dot.: Potrzebuję obiektywnego zdania!

...więc tak ten makijaż wyszedł tym razem, nie jestem przekonana do niego jakoś... czy słusznie?
Te kreski wyciągające opadającą powiekę bardziej w górę chyba mi nie wychodzą..bo efektu chyba nie ma.

Jeszcze co do tej mojej figury... jaki to typ będzie Waszym zdaniem??? Słyszałam o podziale typów figur na jakieś rożki, kolumny, wazy, jabłka, klepsydry itd., ale nie umiem jednoznacznie obiektywnie siebie przypasować do konkretnego typu (choć wiadomo, że jakieś przypuszczenia mam, ale nie chciałabym sugerować). Tak jak na zdjęciu widać prawie nie mam talii (no chyba że żyję w błędnym przeświadczeniu), biust mały, biodra są węższe jeszcze trochę niż ramiona, a bokiem patrząc odznacza sie brzuch i jest wyraźna pupa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2011-10-26 15.40.47.jpg (28,3 KB, 253 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2011-10-26 15.45.17.jpg (30,3 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2011-10-26 15.46.49.jpg (40,5 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg calosc.jpg (10,3 KB, 240 załadowań)
violetSu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 19:42   #15
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Potrzebuję obiektywnego zdania!

Cytat:
Napisane przez violetSu Pokaż wiadomość
...więc tak ten makijaż wyszedł tym razem, nie jestem przekonana do niego jakoś... czy słusznie?
Te kreski wyciągające opadającą powiekę bardziej w górę chyba mi nie wychodzą..bo efektu chyba nie ma.

Jeszcze co do tej mojej figury... jaki to typ będzie Waszym zdaniem??? Słyszałam o podziale typów figur na jakieś rożki, kolumny, wazy, jabłka, klepsydry itd., ale nie umiem jednoznacznie obiektywnie siebie przypasować do konkretnego typu (choć wiadomo, że jakieś przypuszczenia mam, ale nie chciałabym sugerować). Tak jak na zdjęciu widać prawie nie mam talii (no chyba że żyję w błędnym przeświadczeniu), biust mały, biodra są węższe jeszcze trochę niż ramiona, a bokiem patrząc odznacza sie brzuch i jest wyraźna pupa.
MKIJAZ NAPRAWDE CI PASUJE! wYGLADA IDEALNIE I WYGLADASZ CALKIEM INACZEJ . bOSKO. cO DO FIGURY TO STAWIAM NA KLEPSYDRE ale nei jestem pewna wybaczcie za caps .
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 02:11   #16
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: Potrzebuję obiektywnego zdania!

Cos mi nie pasowalo w tym makijazu, przyjrzalam sie dokladnie, pomyslalam i chyba juz wiem Cera jest wg mnie zbyt jasna i zbyt hmm... doskonala? Odnosze wrazenie, ze nalozylas za duzo podkladu?
Zdecydowanie przydaloby sie tez dobre konturowanie. I jakis bezowy cien na powiece, zeby kreska nie wygladala tak ostro.

kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 07:49   #17
Kalabus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomości: 533
Dot.: Potrzebuję obiektywnego zdania!

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
jak najbardziej ciemny kolor.
chcesz bardziej kobiecego seksownego wyglądu? zapuść mocno włosy. najlepiej gdzies do wysokości biustu, masz owalną-okrągłą twarz i niezbyt dobrze wyglądasz we włosach obciętych do szyi, bo to jeszcze bardziej Cię zaokrągla.
grzywka moglaby być, ale tylko przy długich włosach.
na jednych zdjeciach masz twarz b. szczuplą na innych okrągłą, to przeklamanie fotograficzne czy przytylas/schudlas i zdjecia są z tak różnych okresów?
makijaz robisz dobry-kreska na gornej powiece jak najbardziej pasuje.
na fotce w fioletowej bluzce prawa brew jest za mocno wydepilowana.

pasują Ci na pewno intensywne kolory.
W zasadzie wszystko co chciałam napisać zostało już napisane. Słuszna uwaga z tym zapuszczeniem włosów, ja bym postawiła na równo ściętą grzywkę.
__________________
Kalabus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 10:18   #18
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Potrzebuję obiektywnego zdania!

Cytat:
Napisane przez Kalabus Pokaż wiadomość
W zasadzie wszystko co chciałam napisać zostało już napisane. Słuszna uwaga z tym zapuszczeniem włosów, ja bym postawiła na równo ściętą grzywkę.
Tak ale trzeba przyznać ,że bez grzywki też bardzo łądnie wygląda ;}
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 12:28   #19
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: Potrzebuję obiektywnego zdania!

Cytat:
Co to znaczy konturowanie? Uzycie rózu lub brazera?
Uzycie bronzera, rozu i rozswietlacza tak, zeby twarz nie wydawala sie plaska, a miala naturalne swiatlo-cienie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg face_contouring.jpg (16,4 KB, 31 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2011-10-31 o 07:30
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-30, 12:29   #20
beatak15beatak15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 18
Dot.: Potrzebuję obiektywnego zdania!

Jak dla mnie włosy krotkie takie jakie masz..Makijaz brazy,ze złotem moga takze byc.Nie rob sobie balejazu jasnego,bo nie jest dla Cb korzystny
beatak15beatak15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 13:20   #21
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Potrzebuję obiektywnego zdania!

moim zdaniem jestes bardzo ładna. makijaż Ci pasuje
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 21:42   #22
mmmilena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 487
Dot.: Potrzebuję obiektywnego zdania!

masz cudowny kolor włosów i brwi, w ogóle śliczna z Ciebie babka
odradzam tę cieniowaną fryzurę do ramion, za to krótki bob wygląda super; w długich (do łopatek?), prosto ściętych włosach też byłoby Ci super!
jak już było powiedziane, koniecznie "wywijaj" oko do góry, masz megasmutny wyraz twarzy, nawet jak się uśmiechasz
i ja bym postawiła na jakieś fajne, modne ciuchy; dobrze skrojone dżinsy (mogą być rurki - masz ładne nogi!), masywny obcas lub koturn, żywsze kolory lub wzory.
życzę dobrej zabawy

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

...Aha i możesz podkreślać swoją piękną długą szyję i szczupłe ramiona!
__________________


mmmilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 06:53   #23
Kalabus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomości: 533
Dot.: Potrzebuję obiektywnego zdania!

Cytat:
Napisane przez blackcherryx94 Pokaż wiadomość
Tak ale trzeba przyznać ,że bez grzywki też bardzo łądnie wygląda ;}
Dokładnie!
__________________
Kalabus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 13:38   #24
violetSu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11
Dot.: Potrzebuję obiektywnego zdania!

A jaki to Waszym zdaniem u mnie kształt twarzy? Okrągły czy pociągły? Różne opinie słyszałam, sama tez nie umiem ocenic.
violetSu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 15:59   #25
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Potrzebuję obiektywnego zdania!

jesteś śliczna, pomyśl o fryzurze w tym stylu

http://papilot1.mykmyk.pl/img/660/0/...0-16090767.jpg
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 17:04   #26
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Potrzebuję obiektywnego zdania!

Cytat:
Napisane przez violetSu Pokaż wiadomość
A jaki to Waszym zdaniem u mnie kształt twarzy? Okrągły czy pociągły? Różne opinie słyszałam, sama tez nie umiem ocenic.
Raczej masz pociągłą buzię
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 22:55   #27
mmmilena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 487
Nieee, okragla!
__________________


mmmilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 08:18   #28
Kalabus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomości: 533
Dot.: Potrzebuję obiektywnego zdania!

Zdecydowanie pociągła buźka
__________________
Kalabus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 19:59   #29
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Potrzebuję obiektywnego zdania!

Jesteś śliczna!
I ten ostatni makijaż jest świetny!
Aż poczułam zazdrość za te piękne usta!

Jednak wydaje mi się że było by korzystniej z grzywką. Jaką to szczerze mówiąc zależy od ciebie, w wszystkim będziesz dobrze wyglądać.

Propozycje ale bez przymusu tak tylko dla inspiracji... chodzi tylko o grzywki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (9,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krótka-fryzura-z-grzywką.jpg (21,8 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images1.jpg (10,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krotkie_2009.jpg (12,4 KB, 4 załadowań)
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 23:02   #30
violetSu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11
Dot.: Potrzebuję obiektywnego zdania!

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
Jesteś śliczna!
I ten ostatni makijaż jest świetny!
Aż poczułam zazdrość za te piękne usta!

Jednak wydaje mi się że było by korzystniej z grzywką. Jaką to szczerze mówiąc zależy od ciebie, w wszystkim będziesz dobrze wyglądać.

Propozycje ale bez przymusu tak tylko dla inspiracji... chodzi tylko o grzywki.
Heh..dziekuje bardzo za komplement Fryzurki fajne
noo z tą grzywką to sie poważnie zastanawiam...wiele osób powtarza tu że grzywka by nie zaszkodziła, moze faktycznie bylo by nieźle? jak juz pisalam wcześniej nigdy nie miałam jej, chyba zaryzykuje bo chciałabym jakąś zmianę w wyglądzie
violetSu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:27.