jaki makijaz? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-27, 21:32   #1
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474

jaki makijaz?


jak powinna sie malowac ciemna blondynka o szaroniebieskich oczach z jasna karnacja??? prosze o jakies podpowiedzi makijazy prostych do zrobienia i nie za duza kase(no i oczywiscie niezbyt mocnych, cos dziewczecego) dzieki i buzka
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-28, 08:25   #2
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: jaki makijaz?

Witaj

Najlepiej by było jakbyś wysłała jakieś swoje zdjęcie.
Jeżeli lubisz makijaże delikatne to polecam Ci zestaw podwójnych cieni Isa Dora (iskrzący beż z nutą złota z delikatnym brązem), lub mieniący się pyłek firmy Pupa (maja w ofercie kulka kolorków, które daja prześliczny efekt i są baardzo wydajne). Bardzo fajne kolorki ma w swojej ofercie Art Deco ( w sylwestrowy wieczór możesz się skusic na eyliner w kolorze złota i musnięcie koniuszków rzęs złotym tuszem).
Wybieraj raczej barwy pastelowe (matowe lub perłowe - w zależnosci od okazji i upodobań).
Przesyłam Ci kilka propozycji w ciemno (jako, ze nie wiem jak wygladasz))
pozdrawiam
Sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg clarins_makijaz_.jpg (9,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a_joile.jpg (34,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg guerlain.jpg (22,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaz.jpg (24,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg n_portman.jpg (45,2 KB, 3 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-28, 10:18   #3
Trish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 176
Re: jaki makijaz?

Cześć Ufcio
Dodaję kilka zdjęć naturalnych makijaży
Ale fakt, Twoje zdjęcie by się przydało
Aha, co dla Ciebie oznacza "nie za dużą kasę"?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S3C4854_mp.jpg (45,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rr_1.JPG (78,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vl_3.JPG (20,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ylb_1.JPG (21,3 KB, 2 załadowań)
Trish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-28, 15:09   #4
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: jaki makijaz?

"nie za duza kase" tzn. niezbyt drogie...niestac mnie na jakies kosmetyki za 60 zlotych, ale dziekuje wam za te propozycje na pewno skorzystam :-*
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-28, 18:43   #5
freyjka
Przyczajenie
 
Avatar freyjka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 25
Re: jaki makijaz?

Samanta, Twoje rady zawsze uważałam za sensowne, ale teraz przesadziłaś - uważasz, że PUPA i ART DECO to tanie kosmetyki? Jeśli tak to jesteś pierwszą osobą i jedyną jaką znam, która ma takie zdanie. Ja biedy nie klepię, ale kosmetyków tych nie kupuję, choć kolorystyka tych cieni mi się bardzo podoba.
Prawda jest taka, że najczęściej korzystam z Avonu i nie narzekam. A cień PUPY to kiedyś dostałam w prezencie i nadal go mam, bo jest swietny i staram się go dużo nie zuzywać. :/
freyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-28, 19:24   #6
freyjka
Przyczajenie
 
Avatar freyjka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 25
Re: jaki makijaz?

Samanta, Twoje rady zawsze uważałam za sensowne, ale teraz przesadziłaś - uważasz, że PUPA i ART DECO to tanie kosmetyki? Jeśli tak to jesteś pierwszą osobą i jedyną jaką znam, która ma takie zdanie. Ja biedy nie klepię, ale kosmetyków tych nie kupuję, choć kolorystyka tych cieni mi się bardzo podoba.
Prawda jest taka, że najczęściej korzystam z Avonu i nie narzekam. A cień PUPY to kiedyś dostałam w prezencie i nadal go mam, bo jest swietny i staram się go dużo nie zuzywać. :/
freyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-28, 19:32   #7
Trish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 176
Re: jaki makijaz?

freyjka napisał(a):
> Samanta, Twoje rady zawsze uważałam za sensowne, ale teraz przesadziłaś - uważasz, że PUPA i ART DECO to tanie kosmetyki?

Hmmm, właśnie dlatego zapytałam się Ufcia co dla niego znaczy " nie za dużą kasę" . Dla niektórych to oznacza "nie najwyższą półkę" a dla innych "najniższą półkę".

Ufcio, myślę że powinnaś przeszukać KW i wybrać spośród kosmetyków w przedziale cenowym jaki będziesz uważała za odpowiedni w stosunku do swoich możliwości finansowych. Całkiem fajne cienie ma np. Inglot, głównie lubię te z serii Sprint, a są taniuśkie .

Trish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-11-28, 19:55   #8
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: jaki makijaz?

freyjka napisał(a):
> Samanta, Twoje rady zawsze uważałam za sensowne, ale teraz przesadziłaś - uważasz, że PUPA i ART DECO to tanie kosmetyki? Jeśli tak to jesteś pierwszą osobą i jedyną jaką znam, która ma takie zdanie. Ja biedy nie klepię, ale kosmetyków tych nie kupuję, choć kolorystyka tych cieni mi się bardzo podoba.
> Prawda jest taka, że najczęściej korzystam z Avonu i nie narzekam. A cień PUPY to kiedyś dostałam w prezencie i nadal go mam, bo jest swietny i staram się go dużo nie zuzywać. :/

Witaj Freyko
Samanta niestety sama nie może teraz odpowiedzieć, bo przez 2 tygodnie będzie poza zasięgiem netu.
Ale jestem przekonana, że kierowała się przede wszystkim ceną cieni w stosunku do jakości.
Ja osobiście wolę kupić jeden Art Deco niż trzy Avona. Ale to tylko taka mała dygresja

Faktycznie cienie Inglota mają ładną kolorystykę, bardzo ciekawą i bogatą, i ich cena jest atrakcyjna.

Pozdrowionka

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-28, 20:49   #9
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: jaki makijaz?

Taaak przyjrzyj sobie oferte Inglota-od naturalnych,jasny cieni po egzotyczne,letnie,ostre kolorki.Matowe,perlowe i tysiac innych,pojedyncze potrojne,duze male
A do tego ceny maja przystepne-ja sie nimi maluje na codzien
Pozdrawiam i zycze milej nocki
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-28, 22:27   #10
freyjka
Przyczajenie
 
Avatar freyjka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 25
Re: jaki makijaz?

Rozumiem, że ktoś ma takie preferencje - poprostu na prawdę się ogromnie zdziwiłam, bo zaledwie kilka dni temu rozmawiałam z kobietami na temat ART DECO i miałayśmy takie same opinie. A co do jakości to być może przekłada się na jakość, ale nie przekłada się na ilość - pudełeczka do cieni są wielkości farbek akwarelowych Rowneya - malusieńkie - tyle że te drugie starczają faktycznie na caaałe lata. To takie małe porównanie, gdyż nadal twierdzę, że cena jest zbyt wysoka. Ale, co tam, niech każdy robi co uważa za najlepsze i czuje się z tym dobrze.
Pozdrawiam

PS: a Inglota faktycznie polecam - dostępne prawie wszystkie kolory świata!
freyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-29, 11:51   #11
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: jaki makijaz?

zgadzam sie z wami uzywam błyszczyku Inglota, mam cienie (choc te mi sie nie podobaly, jakos skamienialy) wiec w poniedzialek sie wybiore na miasto :P dziekuje za porady...bede szukac pastelowych cieni i nie bede juz popelniac bledow(mam nadzieje)
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:50.