Wiosna, jesień czy coś jeszcze innego? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-05, 18:21   #61
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: Wiosna, jesień czy coś jeszcze innego?

z tych włosów lorealowych całkiem nieźle jest w czerwonych wlosach
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-06, 15:01   #62
elimaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 177
GG do elimaj
Re: Wiosna, jesień czy coś jeszcze innego?

Witam w kolejnym dniu. Dziś będzie bez zdjęć, bo aparacik został porwany przez męża w celach służbowych, co jest oczywiście ważniejsze od moich poszukiwań kolorystycznych. Poza tym chyba dość już Was namęczyłam moją niezbyt urodziwą buźką, więc nie zamierzam więcej wyciągać mojego wątku do wierzchu. Dziękuję bardzo wszystkim Wizażankom za podpowiedzi, szkoda,ze nie udało się wypracować jednolitej opinii. Ja na razie niestety nie udam się na profesjonalną analizę z braku funduszu, ale jeśli kiedyś to zrobię przypomnę się i powiem czego się dowiedziałam. Jeśliby któraś z Was miała jakieś nowe uwagi lub chciałby się wypowiedzieć ktoś, kto jeszcze nie zabrał głosu będę oczywiście wdzięczna.Dzięki serdeczne, także za przekonanie mnie,że jednak nietrudno znaleźć miłe osoby, które potrafią bezinteresownie pomagać zupełnie obcym ludziom. Postaram się brać z Was przykład i poudzielać się tam ,gdzie moja wiedza lub doświadczenie wydadzą mi się przydatne. Duża buźka!!!
elimaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-06, 15:22   #63
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Wiosna, jesień czy coś jeszcze innego?

Poczytałam, popatrzyłam i dla mnie jesteś "chłodna".

Popatrz niżej. Najgorzej Ci w kolorach jesieni, ale i kolory wiosny powodują, że oczy i usta nabierają nijakiego koloru.

Chłodne odcienie wydobywają barwę oka i warg.

Zaznaczam, że to tylko intuicja [specjalistką nie jestem] no i wszystko zależy też od tego jak bardzo realnie zdjęcia oddają Twoje kolory - moja opinia: typ chłodny, raczej lato.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ec.jpg (42,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ez.JPG (35,1 KB, 9 załadowań)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-06, 15:36   #64
elimaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 177
GG do elimaj
Re: Wiosna, jesień czy coś jeszcze innego?

Dzięki Sarenko, za Twoja opinię. Te próbki kolorów to z netu? Chętnie bym gdzieś jeszcze poczytała na ten temat. A przy okazji, kiedy ruszasz z wątkiem "sama zrobię"? W takich robótkach jestem kiepska, chętnie się poduczę. za to szyję od kilkunastu lat i mogę podpowiedzieć co nieco w temacie krawiectwa. Pozdrawiam.
elimaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-06, 15:36   #65
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: Wiosna, jesień czy coś jeszcze innego?

ja się przychylam do opinii sarenki.. wczoraj jeszcze troche siedziałam nad zdjęciami i wydaje mi się,z e koloryt twojej skóry zyskuje przy chłodnych barwach.. mniej widoczne są cienie pod oczami, zaczerwienia i przebarwienia raczej lato niż zima.. chyba jestes za delikatna na zime..ale to sa tylko zdjęcia.. moze w niefortunnym swietle wykonane.. Zrób sobie w lorealu makijaż - tylko samą szminką - bez korygowania cery i bez uczu - w kilku odcieniach czerwieni, brązu, pomarańczy - ale nie bierz błyszczyków tylko te odcienie rich cos tam cos tam... i wklej tu te fotki (koloru włosów tez nie zmieniaj)
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-06, 15:47   #66
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Wiosna, jesień czy coś jeszcze innego?

elimaj napisał(a):
> Dzięki Sarenko, za Twoja opinię. Te próbki kolorów to z netu? Chętnie bym gdzieś jeszcze poczytała na ten temat.

Z netu, ale nie pamiętam z jakiej strony Już kilka osób się mnie o to pytało - wpisz w wyszukiwarkę "pory roku" czy coś w tym stylu a natkniesz się na opracowania na temat [choć jak znam życie to jeszcze bardziej zamieszają Ci w głowie ].

> A przy okazji, kiedy ruszasz z wątkiem "sama zrobię"? W takich robótkach jestem kiepska, chętnie się poduczę. za to szyję od kilkunastu lat i mogę podpowiedzieć co nieco w temacie krawiectwa. Pozdrawiam.

To nie będzie wątek na forum tylko "publikacja" - w sensie: artykuł, opracowanie.. czy jak to nazwać i dlatego jeszcze trochę czasu minie zanim się to pojawi - muszę porobić zdjęcia 'procesu', opisać, a wcześniej skomponować tekst co by łatwo było odnaleźć poszukiwane informacje - ale postaram się jak najszybicej
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-06, 17:27   #67
elimaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 177
GG do elimaj
Re: Wiosna, jesień czy coś jeszcze innego?

Zrobiłam tak jak sugerowałaś. Oto moje "osiągnięcia". Na zdjątkach są napisane nazwy szminek.Reszta oryginalna. Ciekawe czy poczujesz się mądrzejsza, po obejrzeniu tych eksperymentów. Ja byłam zaskoczona,że w fuksji jednak nie wyglądam jak upiór. Ciekawe, co by było gdybym zrobiła taki kolorek w realu. Chyba jednak zaliczę trochę próbek w zaprzyjaźnionym sklepie...
A jeśli chodzi o zimne typki, to zimą nie mogę być, bo kiepsko mi w czerni.
elimaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-07, 11:48   #68
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: Wiosna, jesień czy coś jeszcze innego?

kurcze.. patrzę i patrze i oczoplasku w końcu dostane Nie wiem ale tu chyba jednak w cieplejszych kolorkach mi sie podobasz.. w tych zimnych jestes jakby bardziej "zielona" ale moze juz mam zwidy
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-07, 12:20   #69
elimaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 177
GG do elimaj
Re: Wiosna, jesień czy coś jeszcze innego?

A ja niedługo będę miała wstręt do swojej buźki i wy też. W moim przypadku oglądanie zdjęć nie jest nawet naprowadzające.Muszę zrobić prawdziwą analizę u profesjonalnej kolorystki. Tylko jak wspominałam, chwilowo nie mam za co.Jak zacznę znów pracować to znajdę niezbędny fundusz. I dam znać co wyszło wszystkim, które próbowały mi pomóc.Dzięki jeszcze raz!
elimaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-07, 14:10   #70
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: Wiosna, jesień czy coś jeszcze innego?

hehe - buźkę masz bardzo ładną - może w złym oświetleniu robisz zdjęcia! Myslę,z e dziewczyny sa chetne do ogladania więc jak chce ci się jeszcze robic to rób i pokazuj Moze na balkonie zrób? albo sama nie wiem gdzie jak nie chcesz na forum mozesz mnie zarzucać zdjęciami - ja bardzo chetnie pomogę tylko te zdjęcia musiałby wyrażnie pokazywac rózne pory roku.. coś w różu, pomarańczu, moreli, fuksji... albo zieleniach róznych... bo jednak te makijaz za wiele nie pomógł...
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-07, 15:04   #71
elimaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 177
GG do elimaj
Re: Wiosna, jesień czy coś jeszcze innego?

Aniu, dzięki za gotowość do pomocy! Co do nowych zdjęć, to zastanowię się jeszcze czy Was nie podręczyć, ale dopiero po weekendzie, bo wyjeżdżam się zrelaksować. Spróbuję może wykombinować podstawowe kolory dla różnych pór roku i zobaczymy jak będę wyglądać.I dzięki Aniu za komplement, ale pyszczek mam zupełnie przeciętny, a na tych wszystkich zdjęciach bez makijażu wyglądam wręcz fatalnie.Nawet nie wiesz ile odwagi wymagało ode mnie upublicznienie mojej buźki na forum,ale jak już to zrobiłam nie ma sensu się wycofywać.Więc do zobaczenia po weekendzie.
elimaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-07, 18:48   #72
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: Wiosna, jesień czy coś jeszcze innego?

Mnie też Patis podoba się w ciemnych włosach, jak najdalej od rudego!!
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-07, 18:53   #73
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: Wiosna, jesień czy coś jeszcze innego?

o matko, teraz nabieram pewności że ELIMAJ to lato!! a na 100% zimny typek!!
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-08, 14:53   #74
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Re: Wiosna, jesień czy coś jeszcze innego?

Ania napisał(a):
> dzięki Lazy - no mam nadzieję, ze szybko wyzdrowieje bo juz dość mam chorób - moje dwie córy chorują juz od ponad 3 tygodni

Biedactwa... Mam nadzieję, że już lepiej się czujecie

> Myslę, ze mozesz być jesienią ewent. wiosenką Zobacz jak ci we fiołkowym kolorze - wiosna tez kolorek zniesie a jesien wyglada w nim zdecydowanie mdło...

Na razie nic fiołkowego nie znalazłam Jasny fiolet i taki wpadający w róż- khem khem! fujj! Błękit- różnie... jeszcze będę kombinować Dziękuję za podpowiedzi!
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-08, 16:08   #75
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Re: Wiosna, jesień czy coś jeszcze innego?

Elimaj, Aniu, Patis, dziewczyny! Zobaczcie, co zrobiłam ze zdjęciem Patis Wybrałam je ze względu na to, że jest duże, wyraźne, twarz w miarę blisko i bez makijażu (lub prawie bez makijażu ). Pytanie tylko, czy to pomoże, czy namąci jeszcze bardziej Zwłaszcza, że podejrzewam, iż najpierw trzeba byłoby popracować nad podciągnięciem fotki Patis do w miarę rzeczywistych kolorów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pat5-wiosna.JPG (39,4 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pat5-jesień.JPG (45,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pat5-zima.JPG (32,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pat5-lato.JPG (34,7 KB, 6 załadowań)
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-08, 16:49   #76
tomaszeg
Zadomowienie
 
Avatar tomaszeg
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Legionowo, Warszawa
Wiadomości: 1 158
GG do tomaszeg
Re: Wiosna, jesień czy coś jeszcze innego?

elimaj napisał(a):
> Dzięki Sarenko, za Twoja opinię. Te próbki kolorów to z netu? Chętnie bym gdzieś jeszcze poczytała na ten temat.

to są skany z książki znajdź swój kolor, I wydanie w Polsce
__________________
link ETYKIETA ZASTĘPCZA
tomaszeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-08, 22:58   #77
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: Wiosna, jesień czy coś jeszcze innego?

no mi się wydaje że jednak zimne kolory!skóra jest mniej "żółta" ma delikatny kolor skórki.. mniej widoczne zaczerwoenia na twarzy.. mi się najbardziej chyba zima podoba - prównałam sobie jeszcze wiosne z zimą.. i tak mi własnie na korzyść zimy wyszło
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-08, 23:53   #78
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
jak okreslic odcien skory

to i ja sie wmieszam

najpierw podziele sie tym co znalazlam w necie na temat okreslania cieplego i zimnego koloru skory - okresl asie za pomoca kolorytu nadgarstka, do pomocy mozna sobie wziac trzy kartki papieru - biala, rozowa i zolta. Ale najpierw bez kartek: jesli sie ma rozowawa skore i niebieskie zylki to jest sie typem chlodnym, jesli sie ma zoltawa skore i zylki sa zielonkawe (lub nie widac ich wcale) to jest sie typem cieplym. biala kartka pomaga w przypadku ewentualnych watpliwosci.

oczywiscie w praktyce moze byc tak jak u mnie ze mam zoltawa skore i jednak niebieskie zylki

kolaz z buzia Patis - swietna sprawa . Patis najladniej wyglada w wyraznych kolorach - i jednak w zimowych

a Emalij wydaje mi sie byc jednak typem chlodnym, te zdjatka z roznymi pomadkami wydaja mi sie to potwierdzac - co prawda jest kilka cieplych w ktorych wygladasz ladnie, ale za to jest b. malo zimnych w ktorach wygladasz zle. Optuje za ciemnym latem albo typem mieszanym lato-zima. Sprobuj znalezc cos w kolorze wisniowej czerwieni. I pastelowy roz. Isie z tym cyknac. Te zdjatka z roznymi kolorami ubrania sa moim zdaniem calkiem niezlym sposobem - zdecydowanie najlepiej Ci w szarym, bez zapomnij (ciekawe ze ja jako niby cieply typ zupelnie nie moge nosic bezu bo wygladam w nim jak trup...)

buziaki
kurcze, u nas analiza kosztuje tylez co w kraju ale w euro, chorera i szkoda, bo tyle to nie wyskrobie
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-09, 00:18   #79
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: jak okreslic odcien skory

moje zyły sa jakieś turkusowe
A ja mam jeszcze jedno spostrzezenie - ale nie poparte póki co żadnym doniesieniem naukowym Mianowicie wsród osób którym się do tej pory przygladałam zauważyłam że ciepłe typy kolorystyczne nie maja naturalnie snieżnobiałego koloru zębów.. zawsze taki bliżej ecru czy kosci słoniowej.. Moja siostra jest zimą i ma śnieznobiałe zeby - inne zimy które znam tez.. oczywiscie chodzi tu o naturalny kolor - bez przebarwien etc... Ciekawe jak to z tym naprawde jest.. podobnie białko oka - u mnie nie jest śnieznobiałe tylko lekko zażółcone.. U mojej siostry zero zółci..
ciekawe czy ktos to sprawdził

a co do bezu - bardzo czesto bezowy kolor ma chłodny odcień - rożowawy - i wtedy napewno jest bardziej odpowiedni dla lata a nie np. wiosy.. Bez wiosenny jest jasny z wyrazna domieszką żółtego... No i zwykle przy naczynkach, przebarwieniach wyglada nieładnie.. to cięzki kolor w ogóle.. tzreba miec naprawde ładna karnacje do niego..
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-09, 00:25   #80
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: jak okreslic odcien skory

a wiesz ze cus w tych zebach jest? moje Paszczaki sa roznozebne - to znaczy starszy jest zdecydowana jesionka (ryze wlosy, ciemne oczeta, nie opala sie za diabla) i ma zoltawe (no, taki mlecznozoltawy kolor) zabki, nigdy nie mial bialych, a male jest latem (bure oczy, popielate wlosy - choc sloneczko robi mu cieple pasemka?!, opala sie na taki ladny przykurzony braz) i ma zeby jak snieg, az oczy bola od patrzenia
ja tez mam raczej biale zeby .
hehe.
ide zaraz wslepiac sie w lustro ...

moje zyly tez sa turkusowe, ale bardziej w kierunku niebieskiego niz zielonego ... im bardziej dzienne swiatlo tym bardziej sa niebieskie ... j azreszta zalatwilam sobie zdecydowanie probke makeupu w kolorze cieplym i bardzo jasnym (takie sa praktycznie nie do dostania wiec moze dlatego uzywam chlodnych?), obyczym jak bedzie grala z reszta .... moze jednak sie okaze ze mam cieply kolor paszczy tylko zle sie ocenialam, milo by bylo
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-09, 00:37   #81
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: jak okreslic odcien skory

asinek kobieto - pokazywałas gdzies swoje fotki?? Jak nie to dawaj
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-09, 08:53   #82
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: jak okreslic odcien skory

Asinek, a ja przez tyle lat zastanawiałam się czemu moje żyły są zielone! Moja babcia pochodzi z arystokratycznej rodziny i kiedyś chciałam się pochwalić , że taka błękitna krew w moich żyłach płynie (choć nie tylko, bo babcia popełniła mezalians!), ale wszyscy gruchnęli śmiechem, że raczej zielona!
Kartek raczej nie muszę używać
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-09, 09:06   #83
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: jak okreslic odcien skory

Oj nie no, pewnie, że żyły są zielonkawe, a nie w kolorze trawy! Zębów nie mam niestety białych a i tak maluję się czasem pomadkami wpadającymi w pomarańcz, co ponoć podkreśla tę niedoskonałaść. Jesli Twoja teoria Aniu jest prawdziwa, to kto ma używać takich pomadek? Lata i zimy? Chociaż podejrzewam, że coś w tym może być, aczkolwiek mogłyby istnieć zęby śnieżnobiałe chłodne zęby i mlecznobiałe ciepłe, a po co jakieś inne odcienie, brr...
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-09, 09:07   #84
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: jak okreslic odcien skory

A! A o tym niebieskawym kolorze białka oka czytałam w różnych opisach pór, więc chyba ktoś to już odkrył ...
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-09, 11:24   #85
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: jak okreslic odcien skory

hihi.. to ja jestem drugim niezaleznym odkrywcą
musze iść obejrzeć zyły męża
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-09, 15:29   #86
connie
Zadomowienie
 
Avatar connie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 084
Re: Wiosna, jesień czy coś jeszcze innego?

hej
Tak sobie sledze watek, zeby przy okazji moze siebie lepiej sklasyfikowac. Ale namacilyscie mi w glowie Uznalam niedawno, ze jestem jesienia. Ale tak: zyly widac mi na nadgarstku 3, 2 zewnetrzne sa zielone, a srodkowa niebieska, galki oczne maja widoczny niebieski odcien, zeby zdecydowanie nie sa snieznobiale... . Opalam sie dosc dobrze, od razu na lekki braz, niepgow nie mam. Karnbacje mam srednio ciemna, wlosy brazowe (w zaleznosci od swiatla, od pogody i naslonecznienia, albo cieply odcien jest albo nie ma), oprawa oczu raczej podobna do wlosow. Juz sama nie wiem co jestem
Aha, elimaj wedlug mnie jest cieplym typkiem Pozdrawiam!!
__________________
Wymiana
connie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-09, 15:32   #87
connie
Zadomowienie
 
Avatar connie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 084
Re: Wiosna, jesień czy coś jeszcze innego?

Dopiero po umieszczeniu postu go przeczytalam. Jejku ile literowek (np. niepgow to znaczy piegów)!! Przepraszam Was za nie (jakos tak za szybko pisze prawa reka )
__________________
Wymiana
connie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-09, 16:14   #88
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Re: Wiosna, jesień czy coś jeszcze innego?

Dziewczyny jaki jest adres tej strony L'OREALa na której można spróbować metamorfozy?
__________________
Champs




Masz marzenia, które chcesz spełnić ?! To o nie zawalcz !...
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-09, 16:45   #89
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Re: Wiosna, jesień czy coś jeszcze innego?

Ja też się pobawiłam swoim zdjęciem i już mi sie total pomieszało
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jesien.jpg (79,5 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiosna02.jpg (82,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lato.jpg (77,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zima.jpg (77,8 KB, 3 załadowań)
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-09, 17:20   #90
tomaszeg
Zadomowienie
 
Avatar tomaszeg
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Legionowo, Warszawa
Wiadomości: 1 158
GG do tomaszeg
Re: Wiosna, jesień czy coś jeszcze innego?

zamiast bawić się ze zdjęciem, lepiej pobawić się z kolorowymi chustami, bluzkami, szalami - przed lustrem

najlepiej przy naturalnym świetle (ale nie w słońcu!)

a w sztucznym i tak będzie lepiej niż ze zdjęciem! Bo twarz się nie zmienia przy tych kolorach!!! zmienić się może tylko w naturze

pozdrawiam
__________________
link ETYKIETA ZASTĘPCZA
tomaszeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.