Problem z potencją i wzwodem u partnera - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-12-11, 14:10   #31
berebera
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 30
Dot.: Problem z potencją i wzwodem u partnera

Cytat:
Napisane przez maria898 Pokaż wiadomość
A jakie brał?



Na początku z tego co pamiętam braveran, ale efekt był kiepski, potem przerzucił się na cum on bo miał wiele dobrych opinii i te były o wiele lepsze. Ogólnie w przypadku takich tabletek działanie jest trochę inne niż w przypadku viagry bo nie bierze się ich jedynie przed stosunkiem ale regularnie po tabletce dziennie i stan polepsza się z dnia na dzień. Ogólnie to polecam również nie denerwować się na faceta i nie mieć do niego pretensji.Trzeba tutaj podejść do niego delikatnie, zapewnić go, ze Wam to nie przeszkadza i że rozumiecie co odczuwa, że ma po prostu cięższy okres. Dla niego to nawet trudniejsze niż dla nas z uwagi na to, ze sprawność seksualna jest tożsama dla facetów z męskością. Sama na początku zasugerowałam badania, które wykonał. Ogólne plus zrobił sobie dodatkowo testosteron, tarczycę i inne hormony. Badania wyszły w porządku ( jakby wyszły nie takie to pewnie wybralibyśmy się do lekarza). Tak wiec postanowił spróbować tabletki z l argininą.
berebera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-12, 00:05   #32
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Problem z potencją i wzwodem u partnera

Cytat:
Napisane przez Tatiana_85 Pokaż wiadomość
ale uprawia dość regularnie sport, biega.
...ale bieganie jednostajne przez długi czas akurat obniża testosteron więc przy problemach ze wzwodem jest chyba niewskazane a może nawet być przyczyną braku wzwodu. Na wzwód dobra jest np. siłownia.
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-12, 09:19   #33
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Problem z potencją i wzwodem u partnera

Dokładnie, bieganie ogólnie nie jest zdrowe, stawy i takie tam...

Na potencję najlepsze są ćwiczenia siłowe, lub nawet te głupie pompki.

Z naturalnych wspomagaczy jest jeszcze Maca, takie warzywo, przyprawa.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-12, 13:07   #34
maria898
Przyczajenie
 
Avatar maria898
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 14
Dot.: Problem z potencją i wzwodem u partnera

Cytat:
Napisane przez berebera Pokaż wiadomość
Na początku z tego co pamiętam braveran, ale efekt był kiepski, potem przerzucił się na cum on bo miał wiele dobrych opinii i te były o wiele lepsze. Ogólnie w przypadku takich tabletek działanie jest trochę inne niż w przypadku viagry bo nie bierze się ich jedynie przed stosunkiem ale regularnie po tabletce dziennie i stan polepsza się z dnia na dzień. Ogólnie to polecam również nie denerwować się na faceta i nie mieć do niego pretensji.Trzeba tutaj podejść do niego delikatnie, zapewnić go, ze Wam to nie przeszkadza i że rozumiecie co odczuwa, że ma po prostu cięższy okres. Dla niego to nawet trudniejsze niż dla nas z uwagi na to, ze sprawność seksualna jest tożsama dla facetów z męskością. Sama na początku zasugerowałam badania, które wykonał. Ogólne plus zrobił sobie dodatkowo testosteron, tarczycę i inne hormony. Badania wyszły w porządku ( jakby wyszły nie takie to pewnie wybralibyśmy się do lekarza). Tak wiec postanowił spróbować tabletki z l argininą.



Czy nie było efektów niepożądanych?
maria898 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-13, 13:33   #35
berebera
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 30
Dot.: Problem z potencją i wzwodem u partnera

Po braveranie trochę go głowa bolała chociaż nie wiem czy przypadkiem nie było to spowodowane stresem w pracy a nie tabletkami.Po cum on nie było żadnych.
berebera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-01, 14:25   #36
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Problem z potencją i wzwodem u partnera

Cytat:
Napisane przez sygnalista Pokaż wiadomość
Zacząłem sięgać po alkohol ale nie po żadną tam wódkę czy whiskey czy piwo, nie. Po czerwone wino wytrawne. Ale nie po jakaś tam lampkę tylko solidnie. Wypijam dajmy na to trzy butelki (zazdroszczę tym co im wystarczy butelka lub dwie na początku też mi wystarczały dwie ale teraz już muszę więcej) i przez 5-6 dni jestem jak nowo narodzony i ... no właśnie - chce się bardzo seksu.
No i co??:

Opublikowane niedawno wyniki badań w magazynie Nutrition Journal sugerują, że kwercetyna – składnik czerwonego wina, może powodować hamowanie procesu wydalania tego męskiego hormonu. Mało tego, wg naukowców może wręcz wpłynąć na zwiększenie jego poziomu w organizmie.

źródło: podgrusza.wordpress.com/2015/03/03/winny-testosteron/
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-20, 21:54   #37
Kasia_UT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 6
Cool Dot.: Problem z potencją i wzwodem u partnera

Nie wszystko złoto co się świeci. Reklamy nas naciągają na każdym kroku. Nawet te maxony i inne takie, to tylko chwilowa poprawa, zwyczajnie uzależniają. Ja szukałam długo i wybrałam Ereko dla męża, bo to naturalny preparat, nie uzależnia, jest dobry dla niego, bo ma nadciśnienie, a po 2 miesiącach brania już nie ma problemu ze wzwodem.
Kasia_UT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-02, 14:21   #38
dAGMARKA80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1
Lightbulb Dot.: Problem z potencją i wzwodem u partnera

Czytam te różne wątki, bo mój partner ma właśnie problem ze wzwodem :/ Chyba kupię mu te tabletki, bo viagry i tak by nie mógł, bo ma nadciśnienie i problemy z wątrobą. Oby pomogło
dAGMARKA80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-04, 12:43   #39
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Problem z potencją i wzwodem u partnera

Cytat:
Napisane przez dAGMARKA80 Pokaż wiadomość
Czytam te różne wątki, bo mój partner ma właśnie problem ze wzwodem :/ Chyba kupię mu te tabletki, bo viagry i tak by nie mógł, bo ma nadciśnienie i problemy z wątrobą. Oby pomogło


To go do lekarza wyślij, a nie jakieś pseudotabletki od znachorów kupujesz
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-07, 12:38   #40
Janek_80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1
Dot.: Problem z potencją i wzwodem u partnera

Ja bym na to popatrzył z innej strony. Wszyscy jak coś się dzieje, to od razu do lekarza. Po leki, najlepiej na receptę. Na ból kolana, na wątrobę, na odchudzanie, itd. Dlaczego reklamy tak bardzo nam zaćmiły umysły? Przecież prawie każda z naszych chorób i dolegliwości jest bezpośrednio lub pośrednio naszą winą. I nie leki na receptę powinny być w takich momentach najważniejsze, tylko szczere zwrócenie uwagi na siebie. W którym momencie życia nasz problem się pojawił i co mogło go spowodować. Nic nie dzieje się nagle. Obniżona potencja i słaby wzwód także. Dlatego trzeba zacząć od zmiany diety, mniej tłuszczy zwierzęcych, dołożyć spacery czy sporadyczny basen, stopniowo, na spokojnie. I też niczego złego w tabletkach wspomagających nie ma. Tak jak sportowcy czy osoby trenujące biorą naturalne wspomagacze, aby łatwiej im osiągnąć zamierzony cel, tak nie ma w tym nic złego aby facet, który chce odbudować swoją potencję brał Ereko czy inne tabletki. To po prostu z założenia ma pomóc, a nie zaszkodzić
Janek_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-21, 12:36   #41
slowpower90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 6
Dot.: Problem z potencją i wzwodem u partnera

pracuje w aptece i naprawdę powiem Wam tak, problem jest większy niż nam kobietom się wszystkim wydaje. Bardzo wielu facetów przychodzi po pomoc, kupują xxx bo są to tabletki bez recepty a oni panicznie się boją pójść do lekarza czy psychologa, powiem więcej, przeważnie po tabletki przychodzą kobiety bo sam fakt przyjścia do apteki już dla nich stanowi problem.. możemy sobie pomagać, podzielić się informacjami, co u naszych mężów/parterów poskutkowało, ale niestety to jest tylko tymczasowa pomoc..

Edytowane przez Adrianna_8
Czas edycji: 2020-03-21 o 17:23 Powód: reklama
slowpower90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-21 12:36:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:49.