Rozmiarówka w CCC - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-16, 12:17   #91
zygul
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 10
Dot.: wymiana butów w CCC

Ja kupiłam buty w styczniu 2016 (sportowe, z działu męskich młodzieżowych). Przy chodzeniu bardzo wyciągały się kółka, przez które przeciąga się sznurówki, po prostu naciągał się materiał całego buta. W końcu kółka zaczęły się wręcz wyrywać, a przez dziury powstałe między nimi a materiałem było już widać skarpetki. Poszłam zgłosić reklamację, pierwsza została odrzucona ze względu na czas od zakupu (niecały rok). Napisałam odwołanie na półtorej strony A4 (odręcznie, na ladzie w sklepie), wspomniałam tam o UOKiKu i o internetowych legendach dotyczących praw konsumenta w CCC. Po ok. 2 tygodniach dostałam smsa, że reklamacja została uznana za niezasadną - jednak gdy udałam się do sklepu po buty czekałam ponad godzinę, bo zaginęły, po czym pani stwierdziła, że zaszła pomyłka, a buty przyjęto do naprawy.
Po kolejnych 2 tygodnia dostałam wiadomość, że buty naprawiono, jednak było tylko widać, że wymienili te kółeczka, ale targały się tak samo, jak wcześniej. Nie przyjęłam naprawy, napisałam kolejne odwołanie, po 2 tygodniach wiadomość, że uznali wymianę towaru. Akurat 2 dni wcześniej kupiłam inne buty w CCC, zabrałam je ze sobą na wszelki wypadek, ale kierownik zdecydował o zwróceniu pieniędzy.
Uderzyło mnie niemiłe zachowanie obsługi (szczególnie pani kierownik) przy dwóch pierwszych wizytach w sklepie - ciągle kazali mi się przesuwać, odsuwać, a na odnalezienie butów na zapleczu czekałam za każdym razem prawie 30 minut. Na szczęście przy ostatnich odwiedzinach trafiłam na pana kierownika, który szybko i sprawnie załatwił problem.
Zauważyliście, jak ogromne tam mają segregatory i szafki z reklamacjami? Pracuję w jednej z największych sieci w Polsce i zajmuję się reklamacjami, jakieś 25% objętości ok. 3 miesięcznego segregatora CCC zajmują nasze z ponad 2 lat...
zygul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-16, 22:16   #92
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: wymiana butów w CCC

Dziewczyny, kupiłam buty od których oderwałam metkę i wyrzuciłam pudełko. Niestety czuję teraz, że są za małe. Nigdy ich nie zakładałam. Myślicie, że mogę je oddać?
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-09, 15:35   #93
olka922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 353
Rozmiarówka w CCC

Dlaczego na stronie CCC nie ma tabel rozmiarowych? Czy nigdzie nie da się znaleźć długości wkładek w ich butach?
olka922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-11, 12:23   #94
Madziara93
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 37
Dot.: Rozmiarówka w CCC

Najlepiej iść i przymierzyć na miejscu, niestety. Z moich obserwacji wynika, ze mają raczej standardową rozmiarówkę i np. 38 do mniej więcej 24,5 cm, ale i tak lepiej sprawdzić jak but lezy na nodze.
Madziara93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-11, 13:51   #95
P0m
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 679
Dot.: Rozmiarówka w CCC

Cytat:
Napisane przez olka922 Pokaż wiadomość
Dlaczego na stronie CCC nie ma tabel rozmiarowych? Czy nigdzie nie da się znaleźć długości wkładek w ich butach?
na eobuwie mają buty z ccc i są tabele rozmiarowe
ale chyba nie dla wszystkich modeli...

Edytowane przez P0m
Czas edycji: 2017-12-11 o 13:55
P0m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 09:12   #96
Anulka007
Raczkowanie
 
Avatar Anulka007
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 159
buty CCC, poszukiwany numer ref. :)

dzień dobry!
szukam numeru referencyjnego botków z CCC, żeby móc sprawdzić ich dostępność...
może któraś Wizażanka je posiada i podałaby go?

https://l.facebook.com/l.php?u=https...PHEAeDSMpayskl
__________________
Anulka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-01, 13:19   #97
Olimpia3531
Raczkowanie
 
Avatar Olimpia3531
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 61
Sandaly CCC - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

Witam,
poszukuję takich sandałów CCC Lasocki jak w załączniku. Rozmiar 38. Jeśli ktoś widział, proszę o zakup. Opłacę koszt przesyłki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buty ccc.jpg (55,7 KB, 13 załadowań)
Olimpia3531 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-01 14:19:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:20.