Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-11-09, 18:53   #61
Ayca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

Cytat:
Napisane przez blacksuzana Poka¿ wiadomo¶æ
dziêki za podtrzymanie na duchu na razie bêdê walczyæ
a wiecie co mnie pociesza dziewczyny? ........¿e jest jesieñ, idzie zima, coraz szybciej robi siê ciemno i nie widaæ mojego li¶cia na g³owie a do lata mam nadziejê, ¿e ju¿ dojdê do tego czego chcê
mnie te¿ to pociesza a teraz zwi±zujê w koczka takiego na dole ¿eby nie by³o widac bo od góry widac blond cwana bestia ze mnie próbuj jakiego¶ fryza maskuj±cego w³osy
Ayca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-09, 18:57   #62
blacksuzana
Przyczajenie
 
Avatar blacksuzana
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

hehehe ja te¿ tak robiê!!! koczek z ty³u lub na boku i jest ok oj my kombinatorki... wczoraj mój brat mnie zobaczy³ i mówi "rety! jeste¶ blondynk±!" a ja oczywi¶cie swoje wywody, ¿e to nie blond, ¿e tu mam rude, tu ¿ó³te...a on na to, ¿e jak dla niego to jest czysty blond a te rudawo¶ci to my¶la³, ¿e to pasemka specjalne i fajnie wygl±dam czasem mam wra¿enie, ¿e to ja tak wyolbrzymia, a a¿ tak ¼le nie jest ale same wiecie, jak to jest, my widzimy ka¿dy rudy w³os, którego byæ nie powinno :P
blacksuzana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-09, 19:04   #63
Ayca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

masz mo¿e jakie¶ zdjêcie ? ciekawa jestem jak to jest u Ciebie u mnie wygl±da jak gigantyczne blond odrosty na pó³ g³owy

Edytowane przez Ayca
Czas edycji: 2012-11-09 o 19:06
Ayca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-09, 19:22   #64
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomo¶ci: 2 845
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

Opowiem Wam jak to by³o z moimi w³osami, przez wiele lat cacka³am siê z nimi jak z przys³owiowym jajem, nie farbowa³am, nie suszy³am, od¿ywia³am, w³osy wtedy mia³am niby ³adne, ale nie nadawa³y siê do noszenia bez zwi±zania, bo falowano - krêcone powodowa³y, ¿e wygl±da³am jak Chopin. Mimo dbania by³y zawsze sztywne, bo s± grube z natury. Zazdro¶ci³am dziewczynom konkretnych, kszta³tnych fryzur (zazwyczaj wszelkie ciêcia s± zarezerwowane dla prostych w³osów. Potem zapragnê³am co¶ z nimi zrobiæ - ufarbowaæ i ¶ci±æ, fryzjerka jak to us³ysza³a, zaczê³a biadoliæ, jak to, ¶cinaæ takie w³osy??!! Prostowaæ??? Wszystko mia³o mi siê i tak spuszyæ, a zreszt± mia³o i tak nie daæ siê ich wyprostowaæ, dobra, zrezygnowa³am ze ¶ciêcia, tylko ufarbowa³am. Nosi³am wtedy czêsto rozpuszczone loki - wciska³am piankê, wtedy to dopiero by³y sztywne i szorstkie w dotyku (a wciera³am w nie wtedy maski profesjonalne, u¿ywa³am olejków) Nie podoba³am siê sobie, by³am albo lokowatym pudlem, albo w³osy mia³am spiête w nijakie kitki, warkoczyki itp. Potem w moim ¿yciu nast±pi³ du¿y prze³om, a jak wiadomo prze³omy u kobiet charakteryzuj± siê zmianami we w³osach. Posz³am i kategorycznie za¿±da³am ¶ciêcia na boba. Fryzjerka uleg³a (musia³am mieæ jaki¶ dziki wzrok, bo nawet nie próbowa³a mnie powstrzymywaæ ) W domu mia³am wtedy od jakiego¶ czasu zakupion± profesjonaln± prostownicê (tondeo, kupi³am po przeczytaniu d³uga¶nego w±tku o prostownicach), w³osy prostujê od dwóch lat, ¶rednio dwa razy w tygodniu plus poprawki jak siê co¶ zale¿y, s± b³yszcz±ce, g³adkie i miêkkie(oczywi¶cie po prostownicy), nie chcê siê przechwalaæ, ale fryzjer nie umie mi ich tak wyprostowaæ jak ja sama to robiê. Zawsze nak³ada na dwie sekundy jaka¶ marn± od¿ywkê, w³osy bierze najpierw na szczotkê, a potem jedzie t± lich± prostownic±, wychodzê z bombkowo-che³mow± fryzur±, i idê prosto pod kran, potem sama siê fryzujê i jestem zadowolona. Gadanie fryzjerki, ¿e moich w³osów nie da siê wyprostowaæ w³o¿y³am miêdzy bajki, gdyby mnie wtedy nie nastraszy³a od dawna chodzi³abym w wymarzonej, nowoczesnej fryzurze. Dlatego nie zawsze trzeba ich s³uchaæ, bo zdarza siê, ¿e nie miewaj± racji.

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez blacksuzana Poka¿ wiadomo¶æ
hehehe ja te¿ tak robiê!!! koczek z ty³u lub na boku i jest ok oj my kombinatorki... wczoraj mój brat mnie zobaczy³ i mówi "rety! jeste¶ blondynk±!" a ja oczywi¶cie swoje wywody, ¿e to nie blond, ¿e tu mam rude, tu ¿ó³te...a on na to, ¿e jak dla niego to jest czysty blond a te rudawo¶ci to my¶la³, ¿e to pasemka specjalne i fajnie wygl±dam czasem mam wra¿enie, ¿e to ja tak wyolbrzymia, a a¿ tak ¼le nie jest ale same wiecie, jak to jest, my widzimy ka¿dy rudy w³os, którego byæ nie powinno :P
Jak to fajnie siêtak diametralnie odmieniæ, musisz ni¼le szokowaæ otoczenie, super! Czêsto takie w³osy,typu te rudo¶ci dla innych wygl±daj± jak zamierzony efekt, wiêc siê nie przejmujcie dziewczynki, tylko róbcie swoje.
__________________
"(...)a szabelkê to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-10, 15:44   #65
blacksuzana
Przyczajenie
 
Avatar blacksuzana
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

dziewczyny...mam Wam sporo do napisania...pierwsze to moje za³amanie wczoraj, kiedy to spotka³am siê z moim ch³opakiem, a on po d³u¿szym przygl±daniu siê mojej g³owie, stwierdzi³, ¿e lepiej mi by³o w ciemnych i mam wróciæ do ciemnego... ¿e on nie chcia³, ¿ebym by³a blondynk±...po moim lamencie, ¿e ju¿ mu siê pewnie nie podobam, oczywi¶cie kategorycznie zaprzeczy³, ¿e tak nie jest i nawet w czerwonych w³osach bêdê mu siê podobaæ....ciekawe...
po drugie...farbowa³am dzi¶ w³oski loreal excellence 10.21 bardzo bardzo jasny per³owy blond, mia³am nadziejê, ¿e zgasi moje rudo¶ci i ¿ó³tko...hmmm....efekt? nie jestem w 100% zadowolona, ale co nieco pomóg³ nie ra¿ê ju¿ a¿ tak w ¶wietle dziennym, och³odzi³ trochê moj± g³owê, ale na pewno nie rozja¶ni³... mo¿e po kolejnym zastosowaniu tej farby bêdzie jeszcze lepszy efekt, bo tak planujê przy rozja¶nianiu kolejnych odrostów znowu na³o¿yæ t± farbê co do kondycji w³osów, to s± takie jak przed, nie zniszczy³a mi ta farba bardziej w³osów, w sk³adnikach ma substancje ochronne dodatkowo, to pewno dlatego
po trzecie...postanowi³am Wam wkleiæ fotki z mojej metamorfozy
muszê zaznaczyæ, ¿e nie wiem dlaczego, ale odcieñ na zdjêciach w³osów rozja¶nianych jest troszkê ch³odniejszy ni¿ w rzeczywisto¶ci, a robi³am i z lamp± i bez, na górze s± ja¶niejsze, od spodu rudawe...:/
Fotka nr1-w³osy jakie mia³am, nr2-rozja¶nione grube pasemka, nr3-po drugim rozja¶nianiu ca³o¶ci(po pierwszym mia³am jasny br±z), nr4-po lekkim och³odzeniu g³owy jakim¶ naturalnym blondem + p³ukanka fioletowa, nr5- po dzisiejszym farbowaniu w ¶wietle dziennym, nr6- dzi¶, ¶wiat³o sztuczne
teraz stawiam na regeneracjê i mo¿e p³ukanka co jaki¶ czas
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (8,0 KB, 205 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (10,5 KB, 142 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (15,6 KB, 202 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (11,8 KB, 200 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (14,9 KB, 227 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (12,5 KB, 290 za³adowañ)
blacksuzana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-10, 15:51   #66
blacksuzana
Przyczajenie
 
Avatar blacksuzana
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

a wiecie co jest naj¶mieszniejsze w tym wszystkim? ¿e wszystkie naturalne blondynki o mysim kolorze w³osów, nie znosz± go i chc± zmieniæ, a ja, naturalna szatynka, w³a¶nie taki mysi blond chcia³abym uzyskaæ
blacksuzana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-10, 18:38   #67
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomo¶ci: 2 845
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

Blacksuzano bardzo ³adny kolor i w³osy widaæ, ¿e w niez³ej kondycji. Nie przejmuj siê za bardzo gadaniem ch³opaka, w koñcu to Twoje w³osy i Twoje zdanie w tej kwestii jest najwa¿niejsze.
__________________
"(...)a szabelkê to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-11-11, 15:55   #68
Ayca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

Cytat:
Napisane przez blacksuzana Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny...mam Wam sporo do napisania...pierwsze to moje za³amanie wczoraj, kiedy to spotka³am siê z moim ch³opakiem, a on po d³u¿szym przygl±daniu siê mojej g³owie, stwierdzi³, ¿e lepiej mi by³o w ciemnych i mam wróciæ do ciemnego... ¿e on nie chcia³, ¿ebym by³a blondynk±...po moim lamencie, ¿e ju¿ mu siê pewnie nie podobam, oczywi¶cie kategorycznie zaprzeczy³, ¿e tak nie jest i nawet w czerwonych w³osach bêdê mu siê podobaæ....ciekawe...
po drugie...farbowa³am dzi¶ w³oski loreal excellence 10.21 bardzo bardzo jasny per³owy blond, mia³am nadziejê, ¿e zgasi moje rudo¶ci i ¿ó³tko...hmmm....efekt? nie jestem w 100% zadowolona, ale co nieco pomóg³ nie ra¿ê ju¿ a¿ tak w ¶wietle dziennym, och³odzi³ trochê moj± g³owê, ale na pewno nie rozja¶ni³... mo¿e po kolejnym zastosowaniu tej farby bêdzie jeszcze lepszy efekt, bo tak planujê przy rozja¶nianiu kolejnych odrostów znowu na³o¿yæ t± farbê co do kondycji w³osów, to s± takie jak przed, nie zniszczy³a mi ta farba bardziej w³osów, w sk³adnikach ma substancje ochronne dodatkowo, to pewno dlatego
po trzecie...postanowi³am Wam wkleiæ fotki z mojej metamorfozy
muszê zaznaczyæ, ¿e nie wiem dlaczego, ale odcieñ na zdjêciach w³osów rozja¶nianych jest troszkê ch³odniejszy ni¿ w rzeczywisto¶ci, a robi³am i z lamp± i bez, na górze s± ja¶niejsze, od spodu rudawe...:/
Fotka nr1-w³osy jakie mia³am, nr2-rozja¶nione grube pasemka, nr3-po drugim rozja¶nianiu ca³o¶ci(po pierwszym mia³am jasny br±z), nr4-po lekkim och³odzeniu g³owy jakim¶ naturalnym blondem + p³ukanka fioletowa, nr5- po dzisiejszym farbowaniu w ¶wietle dziennym, nr6- dzi¶, ¶wiat³o sztuczne
teraz stawiam na regeneracjê i mo¿e p³ukanka co jaki¶ czas

mój facet nie chcia³ za nic s³yszeæ o ¿adnym blondzie czarne najlepsze ola³am to totalnie po tej dekoloryzacji do tych niby br±zowych powiedzia³ ¿e ³adne i nie maluj ju¿ wszystko ¿eby przekupiæ ale wiecie co ? tacy ju¿ oni s± dok³adnie ta sama sytuacja by³a u mojej kole¿anki a kiedy jest blond piêkno¶ci± on szaleje z rado¶ci wiêc nie ma co sugerowaæ siê ch³opem mój marudzi ¿ebym pomalowa³a w³osy bo on znowu nienawidzi rudych ale có¿ ma zrobiæ to moje w³osy. Ty nie patrz na to co facet Ci mówi masz naprawdê dobre w³osy wysz³o Ci to lepiej ni¿ mnie a¿ jestem w szoku jak Ty to zrobi³a¶ ? gratulacje duzy pok³on ja jeszcze walczê. rudo¶ci nie da siê tak szybko pozbyæ a nawet je¶li to wracaj± dlatego o blondy siê tam dba.
Ayca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-11, 16:04   #69
Ayca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

Wstawiê zdjêcie Wam na pocieszenie popatrzcie z czym ja musze na co dzieñ chodziæ od rauz humor Wam siê poprawi mieszanka wedlowska Pamiêtacie jak mówi³am ¿e jestem blondynk± ale od do³u nie od góry jak na z³o¶æ ? teraz macie dowody..

Edytowane przez Ayca
Czas edycji: 2013-01-10 o 22:52
Ayca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-11, 17:41   #70
sylwia031195
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: XXX
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

ejjjjjjjjjj spokojnie ja na w³osach mam totalny misz masz. U góry tak jak ty blond a po³owa w³osów taka zrudzia³a, ¿e ma kolor miedziany a¿. Lepiej cii ? hehhehehe
sylwia031195 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-11, 20:55   #71
blacksuzana
Przyczajenie
 
Avatar blacksuzana
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

wiecie co dzi¶ czyta³am? ¿e wszelkie miedziane odcienie s± bardzo modne i du¿o dziewczyn siê na takie kolorki farbuje, a my nie musimy
ten mój kolor wyszed³ na zdjêciu du¿o ch³odniej ni¿ w rzeczywisto¶ci, a szczególnie w ¶wietle dziennym , a jak jeszcze s³oñce za¶wieci...to jakby by³ dwa
Ayca, próbowa³a¶ p³ukanek lub szamponu z p³ukank±? trochê pomaga widzê po swoich w³osach

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

mnie chyba i tak wizyta u fryzjera czeka...bo mam za du¿o kolorów na g³owie i nic nie chce siê wyrównaæ
blacksuzana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-12, 16:13   #72
Ayca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

ja od ostatniego malowania nic nie robi³am z nimi tylko je od¿ywiam i da³am im spokój niech odpoczn± bo w koñcu ³ysa zostanê. je¶li chodzi o p³ukankê to spróbujê ale zupe³nie nie wiem jak to zrobiæ mam pomoczyc w niej tylko te rude koñce ? bo te jasno blond przecie¿ mi wyjd± fioletowe.. aa i mam kupiæ fioletow± czy niebiesk± która lepsza dziewczyny ?
Ayca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-12, 20:31   #73
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomo¶ci: 2 845
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

Ayca, nie jest tak ¼le jak Ci siê wydaje. Trochê mi to przypomina ombre hair, a teraz takie w³osy s± bardzo modne. G³owa do góry, nie farbuj czasem na ciemno, przesz³a¶ ju¿ za dalek± drogê, by teraz rezygnowaæ.
__________________
"(...)a szabelkê to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-13, 00:37   #74
blacksuzana
Przyczajenie
 
Avatar blacksuzana
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

no ja te¿ na razie siê powstrzymujê od farb a tym bardziej rozja¶niaczy, bo w³osy mam suche niestety, ale czego innego mog³am siê spodziewaæ...
te nasze rude pasemka(Twoje koñce Ayca) mo¿e w soku z cytryny powinny¶my moczyæ, rumianek rozja¶nia te¿, chyba spróbujê, na pewno da odcieñ ¿ó³ty, ale mo¿e co nieco rozja¶ni
a co do p³ukanek, to my¶lê, ¿e fioletowa raczej, zrobi Ci takie popielate w³oski, bo srebrna p³ukana robi platynê, srebrny po³ysk, tylko nie wlej za du¿o ni¿ tam napisane na buteleczce jest, wtedy nic Ci nie zafarbuje na fiolet, a nawet gdyby to po 2-3 myciach odcieñ zejdzie, ale jak wlejesz ile trzeba to nie ma obawy, poza tym patrz ca³y czas na w³osy jak siê zmieniaj± tylko ¿e je¶li chodzi o p³ukankê to jednorazowy zabieg nic nie da, trzeba systematycznie to robiæ, ale warto, bo efekt jest, widzê po swoich w³osach
blacksuzana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-13, 13:28   #75
Ayca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

Cytat:
Napisane przez blacksuzana Poka¿ wiadomo¶æ
no ja te¿ na razie siê powstrzymujê od farb a tym bardziej rozja¶niaczy, bo w³osy mam suche niestety, ale czego innego mog³am siê spodziewaæ...
te nasze rude pasemka(Twoje koñce Ayca) mo¿e w soku z cytryny powinny¶my moczyæ, rumianek rozja¶nia te¿, chyba spróbujê, na pewno da odcieñ ¿ó³ty, ale mo¿e co nieco rozja¶ni
a co do p³ukanek, to my¶lê, ¿e fioletowa raczej, zrobi Ci takie popielate w³oski, bo srebrna p³ukana robi platynê, srebrny po³ysk, tylko nie wlej za du¿o ni¿ tam napisane na buteleczce jest, wtedy nic Ci nie zafarbuje na fiolet, a nawet gdyby to po 2-3 myciach odcieñ zejdzie, ale jak wlejesz ile trzeba to nie ma obawy, poza tym patrz ca³y czas na w³osy jak siê zmieniaj± tylko ¿e je¶li chodzi o p³ukankê to jednorazowy zabieg nic nie da, trzeba systematycznie to robiæ, ale warto, bo efekt jest, widzê po swoich w³osach

spróbuje tego soku z cytryny i rumianku i oczywi¶cie p³ukanki farby odpuszczam a¿ do nastêpnego miesi±ca prze¿y³am ju¿ tyle z takim kolorem to wytrzymam jeszcze a w³osy napewno siê lepiej poczuj±. mnie nawet ¿ó³ty blond by nie przeszkadza³ wolê wszystko ni¿ rudo¶ci bo na ¿ó³æ wystarczy popailata farbka i ju¿ lepiej a rudo¶ci to zmora. ciekawa jestem jak to jest z tymi p³ukankami niszcz± w³osy czy nie z tego co przegrzeba³am to opinie s± podzielone i b±d¼ tu m±drym. dzi¶ siê przerazi³am dostrzeg³am ¿e moje w³osy s± ciemne na górze takie jakby ciemne odrosty 2-3 cm zaczynam my¶leæ ¿e spali³am w³osy ale chyba panikujê i wina ¶wiat³a albo zwalam tylko na to winê. bo odrostów mieæ nie mogê przecie¿ dopiero malowa³am zreszt± moje odrosty s± blond ju¿ nie takie jasne ale jednak blond chyba mi pada na oczy.
Musimy wytrzymaæ z tym co mamy na g³owie za jaki¶ czas dojdziemy do takiego koloru jak chcemy warto pocierpieæ chocia¿ jak patrzê na zdjêcia to têsknie(?) za ciemnymi ale to chyba przyzwyczajenie i niezadowolenie z obecnego koloru. zauwa¿y³y¶cie ¿e ciêzko jest byæ kobiet± ? nic nam nie pasuje nigdy do koñca




ah i nawil¿aj teraz w³osy. maska z jajka koniecznie. wszystko co nawil¿a w³osy trzeba ratowaæ póki szybko. na moje dobrze dzia³a ta regeneruj±ca maska z glis kur czarna u¿ywam ju¿ od dawna na 30 minut z reklamówk± na g³owie aby ciep³o im by³o potem wygl±daj± dobrze a nawet bardzo dobrze. do tego olejek rycynowy i nafta kosmetyczna na noc no i u¿ywam od czasu do czasu jedwabiu je¶li chcê ¿eby dobrze wygl±da³y chocia¿ ponoæ jedwab wysusza ale na jakie¶ wyj¶cie mo¿na myjê g³owê co
2-3 dni przynajmniej siê staram przet³uszczaj±c siê w³osy siê same w sobie chroni± i ich nie dra¿niê tak szamponami bo my³am wcze¶niej co dziennie. a Wy co stosujecie ?

Edytowane przez Ayca
Czas edycji: 2012-11-13 o 13:35
Ayca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-28, 17:00   #76
blacksuzana
Przyczajenie
 
Avatar blacksuzana
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

jak tam Ayca? robi³a¶ co¶ znowu z w³oskami? kolorek siê polepszy³? ja za nied³ugo mam zamiar farbowaæ, bo odrost ju¿ siê powoli do¶æ widoczny robi... my¶lê o jakie¶ farbie z popielem dam znaæ jak zafarbujê u mnie na razie bez zmian, czyli z³oty blond z rudawymi pasemkami i mam wra¿enie, ¿e coraz bardziej ¿ó³knie pomimo p³ukanek
blacksuzana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-29, 11:56   #77
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomo¶ci: 1 072
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

Te¿ muszê do³aczyæ i ja, z racji ¿e jestem chora i sie nudzê zajrza³am na ten w±tek. Wczoraj rozja¶ni³am w³osy 9 % oxy, niestety koñce w³osy zosta³y rude a nawet kilka br±zowych pasemek( po starej farbie sprzed wieków). Kolor jaki chcê na³o¿yc to 8.1 z 10.1 czyli popiele. Ale có¿, na tych rudych na pewno nie z³apie, dlatego chyba pozostaje mi zakupiæ rozja¶niacz i po³ozyc na same koñce. jak myslicie?
__________________
Kochaj albo Rzuæ!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-30, 14:41   #78
blacksuzana
Przyczajenie
 
Avatar blacksuzana
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

uwa¿aj, bo popiel z rozja¶nianych w³osów mo¿e zrobiæ zielonkawe... mnie te¿ zosta³y ciemniejsze pasma, ¿adna farba ich nie chce pokryæ, ani rozja¶niæ ;( musi to byæ niestety rozja¶niacz, a na to jaki¶ naturalny kolor, nie radzi³abym nic z popielem! najlepiej opalizuj±cy lub per³owy, a przy kolejnym farbowaniu mo¿esz ju¿ popiel po³o¿yæ, tylko nie bezpo¶rednio po rozja¶nianiu...wiem, bo zrobi³am raz taki b³±d i potem musia³a spieraæ zielonkawo¶æ mnie niestety czeka to samo, ju¿ nie chcia³am rozja¶niaæ , ale chyba muszê przez te pasma ciemniejsze najbardziej siê bojê tego, ¿e zniszczê to co osi±gnê³am, czyli uda³o mi siê zgasiæ ¿ó³tko i pomarañcz, a teraz jak rozja¶niê te pasma, to znowu w³osy z¿ó³kn± ;(
bycie blondynk± to nie lada wyzwanie....
Aniaexplode daj znaæ jak co¶ zrobisz i jaki efekt a najlepiej wklej fotki
blacksuzana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-30, 17:53   #79
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomo¶ci: 1 072
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

Cytat:
Napisane przez blacksuzana Poka¿ wiadomo¶æ
uwa¿aj, bo popiel z rozja¶nianych w³osów mo¿e zrobiæ zielonkawe... mnie te¿ zosta³y ciemniejsze pasma, ¿adna farba ich nie chce pokryæ, ani rozja¶niæ ;( musi to byæ niestety rozja¶niacz, a na to jaki¶ naturalny kolor, nie radzi³abym nic z popielem! najlepiej opalizuj±cy lub per³owy, a przy kolejnym farbowaniu mo¿esz ju¿ popiel po³o¿yæ, tylko nie bezpo¶rednio po rozja¶nianiu...wiem, bo zrobi³am raz taki b³±d i potem musia³a spieraæ zielonkawo¶æ mnie niestety czeka to samo, ju¿ nie chcia³am rozja¶niaæ , ale chyba muszê przez te pasma ciemniejsze najbardziej siê bojê tego, ¿e zniszczê to co osi±gnê³am, czyli uda³o mi siê zgasiæ ¿ó³tko i pomarañcz, a teraz jak rozja¶niê te pasma, to znowu w³osy z¿ó³kn± ;(
bycie blondynk± to nie lada wyzwanie....
Aniaexplode daj znaæ jak co¶ zrobisz i jaki efekt a najlepiej wklej fotki
no ale w³asnie fachowa rêka mi doradzila zeby rozja¶nic wlosy i spokojnie mogê popielata farbe na³o¿yc, o ile nie sa to bia³e w³osy- a wiec nie sa, bo s± ¿o³te... kurcze to teraz juz sama nie wiem, jutro 2 raz bede rozja¶niac tylko koñce no i chcialam farbe od razu nalozyc
__________________
Kochaj albo Rzuæ!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-01, 18:20   #80
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomo¶ci: 1 072
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

Wracam. ju¿ po wszystkim ,... uff Dzis w³osy rozja¶ni³am 2 raz rozja¶niaczem z Joanny same koñce i br±zowe pasemka pozosta³e. Wysuszy³am, zmiesza³am 8.1 z 10.1 Joanny professional z oxy 6 i 9 % no i zamiesza³am, na³o¿y³am i patrzy³am Ogólnie poblask by³ fioletowy , co mnie pozytywnie zaskoczy³o. Trzyma³am jakie¶ 45 min. I jak¿e wielki kamieñ z serca mi spad³ bo nie zobaczy³am ani grama zieleni! Na³o¿y³am maskê ¿eby te kude³ki w koñcu od¿y³y, po czasie zmy³am i musze powiedzieæ ¿e REWELACJA! Zamieszczê jutro zdjêcia przed i po bo w ¶wietle sztucznym w ogóle nie widaæ tego koloru. Tam gdzie by³y rudawe w³osy sa ³adnie zrównane na taki blond naturalny, tam gdzie mia³am bia³e pasemka s± popielate (super!), a tam gdzie ¿ó³te równie¿ jest neutralny odcieñ blondu. Mam niejednolity kolor no bo wiadomo mia³am i kurczaka, i rudy na w³osach ale wa¿ne ze wyszed³ kolor normalny. Jestem mega zadowolona, a bêdê jeszcze bardziej je¶li kolor nie sp³uka siê wcale, dlatego ¿e juz nie zamierzam farbowaæ w³osów Zapuszczam, zapuszczam... No wiêc dziewczyny, nie zawsze na ¿ó³ci wyjd± zielone w³osy po popielu, przynajmniej mi tak sie uda³o. Pozdrawiam
__________________
Kochaj albo Rzuæ!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-07, 00:17   #81
Ayca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

Cytat:
Napisane przez blacksuzana Poka¿ wiadomo¶æ
jak tam Ayca? robi³a¶ co¶ znowu z w³oskami? kolorek siê polepszy³? ja za nied³ugo mam zamiar farbowaæ, bo odrost ju¿ siê powoli do¶æ widoczny robi... my¶lê o jakie¶ farbie z popielem dam znaæ jak zafarbujê u mnie na razie bez zmian, czyli z³oty blond z rudawymi pasemkami i mam wra¿enie, ¿e coraz bardziej ¿ó³knie pomimo p³ukanek
ja bym nie pogardzi³a ¿ó³tym blondem. w³osów nie rusza³am pare razy próbowa³am rumiankiem i cytryn± ale czy lepiej wygl±daj± ? chyba nie. teraz mam wiêkszy problem bo w³osy szybko rosn± i widzê czarny odrost jestem w totalnym szoku kto¶ mi mówi ¿e spali³am w³osy czyt cebulki i dlatego.jestem blondyn± po tych wszystkich farbowaniach rozumiem ¿e do ciemnego blondu albo jasnego br±zu by dosz³y moje naturalki ale ¿eby czarne ? wypad³o mi sporo w³osów przy tych koloryzacjach patrz±c na w³osy po umyciu to jeszcze ok ale na 2 dzieñ jak klapn± to wygl±daj± okropnie bojê siê pomalowaæ. zreszt± ja chcia³am doj¶æ do naturalnych ale wiadomo ¿e najpierw musze mieæ wystarczaj±co jasne aby farbn±æ na docelowy teraz pomalujê na górze wyjdzie ok a na rudym nie z³apie i bêdzie ten sam problem. jestem przera¿ona mysla³am ¿e sobie wmawiam ¿e to czarny ¿e odro¶nie dalej i siê wyrówna ale odrost du¿y i nadal czarny. a jak malowa³am na czarno to by³ jasnoblond cholera. wiêcaj napiszê jutro i wstawiê jakie¶ zdjêcia.

Edytowane przez Ayca
Czas edycji: 2013-01-10 o 22:52
Ayca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-22, 16:38   #82
adeluek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

ja pierdziele dziewczyny mam to samo dalyscie rade??bo jak czytam to forum to sie do³uje ze jest tak trudno a bylam tak pozytywnie nastawiona ... myslalam ze po kolejnym razie nakladania czegos (niewem jeszcvze czego ) bede miec jeden ³adny ja¶niutki blond
adeluek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-14, 22:04   #83
lenalena82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: b³agam o pomoc ! wysz³y mi rude w³osy !

Dziewczyny ja zchodzi³am z medziengo rudego, z p³omiennej lawy syoss, i teraz mam super blondzik uwaga uwaga!!! polecam na wszytsko Wellaton 12/1 bardzo jasny popielaty blond!!! piêknie wych³odzi³ mi rude pasma na g³woie, wygladam w koñcu jak cz³owiek jeszcze jedno farbowanie i bêdzie idealnie!!! w³osy moje wymêczone rozja¶niaczami, farbami loreala casting gloss blondami ale nic to nie da³o ciut ciut, w³osy jednak os³abione, w ci±gu 2 tygodni 5 zabiegów rozjasniaj±cych! a tu pierwszy raz wzie³am wellaton 12/1 bo naczyta³am siê opini i co???? szok!!! piêknie czujê siê w koñcu super!! polecam!!!
lenalena82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-16, 11:47   #84
justynaa550
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 5
Jak pozbyæ siê z³oto rudego odcienia w³osów

Mój naturalny kolor w³osów to ¶redni blond. Jaki¶ rok temu farbowa³am na ciemny kolor i tak moje w³osy z ciemnego przechodzi³y na rudy i niedawno by³am u fryzjera, ¿eby zdjê³a mi kolor i ¿eby wyszed³ jak najbardzije naturalny. Niestety ten kolor wcale nie przypomina mojego naturalnego, wyszed³ do¶æ jasny blond, a w s³oñcu wygl±da bardzo nie³adnie, ma takie z³oto rudawe odcienie. Jak pozbyæ siê tych z³otych refleksów? Mo¿e da siê te w³osy jako¶ przyciemniæ?
justynaa550 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-16, 16:38   #85
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Jak pozbyæ siê z³oto rudego odcienia w³osów

Cytat:
Napisane przez justynaa550 Poka¿ wiadomo¶æ
Mój naturalny kolor w³osów to ¶redni blond. Jaki¶ rok temu farbowa³am na ciemny kolor i tak moje w³osy z ciemnego przechodzi³y na rudy i niedawno by³am u fryzjera, ¿eby zdjê³a mi kolor i ¿eby wyszed³ jak najbardzije naturalny. Niestety ten kolor wcale nie przypomina mojego naturalnego, wyszed³ do¶æ jasny blond, a w s³oñcu wygl±da bardzo nie³adnie, ma takie z³oto rudawe odcienie. Jak pozbyæ siê tych z³otych refleksów? Mo¿e da siê te w³osy jako¶ przyciemniæ?
Poczytaj ten w±tek, w³a¶nie po to ciê tu przenios³am. Rudy neutralizuje siê odcieniem niebieskim, ¿ó³ty - fioletowym. Nie musisz przyciemniaæ, wystarczy farba na poziomie jaki masz teraz, tylko w odpowiednim odcieniu, albo plukanka, je¶li nie chcesz farbowaæ. Z tym ¿e one siê spieraj±.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-20, 18:32   #86
Vqll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 9
POMOCY- jajecznica!!!!

Dziewczyny, pomó¿cie.
Mia³am naturalny bardzo ciemny blond i rozja¶ni³am w³osy jakim¶ gównianym rozja¶niaczem Marion. Mia³o byæ o 2-3tony, jednak jak w tytule- wysz³a jajecznica. Brzydki, ¿ó³ty bardziej jasny, ni¿ ¶redni blond. Ca³e szczê¶cie jeszcze przy samej skórze jest mój naturalny, tzn kolory tak w siebie przechodz±. Chcia³abym jak najszybciej co¶ z tym zrobiæ, pofarbowaæ na ¶redni blond, czy nawet ciemniejszy, lecz nie wiem, ile powinnam odczekaæ. W³osy nie s± wypalone, trzyma³am ten rozja¶niacz jakie¶ 25min, lub nawet mniej.
POMÓ¯CIE proszê!!!
Vqll jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-20, 19:04   #87
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: POMOCY- jajecznica!!!!

P³ukanka fioletowa zlikwiduje ¿ó³tko. Albo nawet gencjana, jak masz pod rek±, tylko na wodzie, a nie na spirytusie.
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-20, 19:33   #88
Vqll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: POMOCY- jajecznica!!!!

S³ysza³am, ze on bardzo wysusza. Chcia³abym przyciemniæ nieco w³osy, ale nie wiem, czy mogê farbowaæ od razu, czy przyciemniæ jakimi¶ 'naturalnymi' sposobami?
Vqll jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-21, 08:01   #89
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: POMOCY- jajecznica!!!!

Cytat:
Napisane przez Vqll Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, pomó¿cie.
Mia³am naturalny bardzo ciemny blond i rozja¶ni³am w³osy jakim¶ gównianym rozja¶niaczem Marion. Mia³o byæ o 2-3tony, jednak jak w tytule- wysz³a jajecznica. Brzydki, ¿ó³ty bardziej jasny, ni¿ ¶redni blond. Ca³e szczê¶cie jeszcze przy samej skórze jest mój naturalny, tzn kolory tak w siebie przechodz±. Chcia³abym jak najszybciej co¶ z tym zrobiæ, pofarbowaæ na ¶redni blond, czy nawet ciemniejszy, lecz nie wiem, ile powinnam odczekaæ. W³osy nie s± wypalone, trzyma³am ten rozja¶niacz jakie¶ 25min, lub nawet mniej.
POMÓ¯CIE proszê!!!
Przenios³am ciê tutaj, na przysz³o¶æ korzystaj z wyszukiwarki, zanim za³o¿ysz nowy temat. O ¿ó³tku po rozja¶nianiu jest ich mnóstwo. Poczytaj równie¿ ten.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-22, 16:28   #90
19ewelina90
Raczkowanie
 
Avatar 19ewelina90
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 95
wyszed³ rudy odrost co robiæ?

Rozja¶niam w³osy ciemny blond na jasny blond, bardzo jasny, od 4 lat u¿ywam tej samej farby, kupionej w sklepie fryzjerskim, zawsze by³am zadowolona, jednak ostatnio ta farba nie przychodzi³a bardzo d³ugo a mia³am ju¿ spory odrost i kupi³am inn± ( poleci³a mi j± kobieta w sklepie).
Wczoraj pomalowa³am odrosty ( u fryzjerki) po wyj¶ciu by³am zadowolona alee
dopiero dzisiaj, w normalnym dziennym ¶wietle zobaczy³am ¿e te odrosty wysz³y jakie¶ miedziane/rude/ ¿ó³te.. ciê¿ko stwierdziæ.

Jestem za³amana

Co mogê zrobiæ?
Czekaæ a¿ pojawi± siê odrosty i moja farba i pomalowaæ ( nie wiem czy wytrzymam bo te rude odrosty które teraz mam s± okropne)
czy mo¿e
Kupiæ w drogerii jak±¶ farbê/szamponetkê i zamalowaæ te odrosty? ( tylko czy one wtedy mi siê ³adnie rozja¶ni±? w sumie s± powiedzmy rozja¶nione ale do tego rudo-¿ó³tego koloru czy farba ³adnie pokryje mi ten brzydki kolor)

Je¶li tak to jak± farbê polecacie? Nigdy nie kupowa³am takiej drogeryjnej...
19ewelina90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-03-13 23:49:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:23.