aggie tez chce wiosennej metamorfozy :)- 1. zdj - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-07, 18:01   #1
aaggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 57

aggie tez chce wiosennej metamorfozy :)- 1. zdj


Bardzo prosze Pania Agnieszke jak i Was- wszystkie wizazanki o pomoc. Zbliza sie wiosna i chcialabym strasznie cos zmienic. Zalaczam 2 fotki, niestety slaba jakosc, bo baterie w moim aparaciku sa niesttey na wyczerpaniu [img]icons/icon9.gif[/img] Ale cos widac - choc niestety troszq (a nawet bardzo) nienaturalnie.
Ale nic. 1 sprawa chcialabym wiedziec co zrobic z wloskami ? Kolor mam jasniejszy niz tu wyszedl (bo tak troszkq nienaturalnie wyglada tu [img]icons/icon7.gif[/img] ) i nie chcialabym go zmienic. Chodzi o dlugosc- myslalam nad grzywka ? Albo sciac cos a la Meg Ryan ? Albo zapuszczac i w stylu Hania Stach ?
Chcialabym wiedziec co mi najbardziej pasuje.
2 sprawa makijaz. Lekki- naturalny, ale co podkreslic ?
Bede wdzieczna za pomoc [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
aaggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-09, 23:18   #2
aaggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 57
prosze ladniutko jeszcze raz o pomoc...

Pomozcie mi kochane wizazanki w wielkiej przemianie [img]icons/icon7.gif[/img] Moze znow nie takiej wielkiej, ale cos bym chciala zmienic, a wiem ze na wizaz mozna liczyc w takich sprawach, wiec bede baaardzo szczesliwa jesli podsuniecie mi jakies pomysly [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
aaggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-09, 23:27   #3
Asieńka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: aggie tez chce wiosennej metamorfozy :)- 1. zdj

Moim skromnym zdaniem aggie- w kwestii włosów- pomysł z fryzurką a'la Meg jest bardzo trafiony, nawet ją przypominasz [img]icons/icon7.gif[/img]
Ja Cię widzę w delikatnym makijażu, usta masz takie naturalne? Niezłe [img]icons/icon12.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-09, 23:36   #4
Tygrys
Maskotka Wizaz.pl
 
Avatar Tygrys
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Wielka Brytfanna
Wiadomości: 1 874
Re: aggie tez chce wiosennej metamorfozy :)- 1. zdj

Asieńka napisał(a):
//..../, usta masz takie naturalne? Niezłe [img]icons/icon12.gif[/img]/.../

usta ma że eeeehhhh [img]icons/icon7.gif[/img]

Ti - pierwszy błazen Wizazu [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Wredny, nieuprzejmy, złośliwy, dwulicowy, brzydki... po prostu Ja .
/p.s. franca ze mnie, zgryzoty i frustracje wylewam na tym forum/
Tygrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-09, 23:38   #5
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: aggie tez chce wiosennej metamorfozy :)- 1. zdj/Tiger

hehe - pani śpi - a Tygrysy harcują [img]icons/icon12.gif[/img]
Nieładnie [img]icons/icon32.gif[/img]

pierwsza Gadzina na Wizażu [img]icons/icon12.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-09, 23:42   #6
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: aggie tez chce wiosennej metamorfozy :)- 1. zdj

Tiger jak z Ciebie taki wizażysta to może Ty mi podpowiesz jaki kolor włosów byłby dla mnie odpowiedni [img]icons/icon7.gif[/img]. mój wątek to "metamorfoza sarenki" [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon12.gif[/img]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-10, 05:34   #7
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: aggie tez chce - babki ?do roboty cholerka! :)

ej, no dzien dobry [img]icons/icon7.gif[/img] nie moglam spac,wiec wpadłam na wizaz..co jest ? agi prosi i sie przypomina i he ? [img]icons/icon12.gif[/img] myslec,wklejac,pomagac dziewczynie..[img]icons/icon7.gif[/img] Migiem [img]icons/icon7.gif[/img] Agi- obiecuje ze jak skoncze poszukiwania dla Dori, cos zaproponuje [img]icons/icon7.gif[/img] Oki ? [img]icons/icon7.gif[/img]

buzi [img]icons/icon7.gif[/img]milego dnia, wsiem Pudernicom [img]icons/icon29.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-03-10, 14:30   #8
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: aggie tez chce - babki ?do roboty cholerka! :)

Patrzę na Twoje zdjęcie i oczom nie wierzę... Co tu zmieniać, psiakrew, kiedy buzia śliczna, makijażyk ekstra, usta szminki nie potrzebujące???

Fryzurę jedynie, ale to na Olę się zdaję i polecam, bo Olutek oczko do ślicznych uczesanek ma nieziemskie... Tylko zostaw tę asymetryczną grzywkę dłuższą, bo cudnie wygląda...

Jak jeszcze napiszesz, że ta ciemna oprawa oczu i te włosy jasne to dar natury, to pójdę się zastrzelić z gumki do majtek z zazdrości... [img]icons/icon12.gif[/img]

Dziewczyny, nie poprawiajcie czegoś, co poprawek nie wymaga!

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-10, 14:32   #9
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: aggie tez chce - babki ?do roboty cholerka! :)

ja właśnie też nie widzę nic do korekty... nic a nic..
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-10, 16:25   #10
aaggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 57
Re: aggie tez chce - jestescie kochane !

Dziewczyny kochana bardzo Wam strasznie dziekuje ! [img]icons/1cmok.gif[/img]
Juz sie nie 1 raz przekonuje, ze na Was zawsze mozna liczyc [img]icons/icon7.gif[/img]
A odpisuje dopiero teraz, bo ze szkolki tyle co wrocilam. eh padnieta jestem !
I dziekuje za wszystkie komplemetny [img]icons/icon12.gif[/img] Usta mam takie naturalne.. raczej ich nie maluje "na kolorowo", tylko jakis blyszczyk albo pomadka Nivea (uwielbiam je [img]icons/icon7.gif[/img] ) Ale nie mowcie.. nie jest znowu tak super [img]icons/icon7.gif[/img]
Strasznie wqrzaja mnie moje wloski [img]icons/icon9.gif[/img] Znudzily mi sie i jeszcze sie zle ukladaja [img]icons/icon9.gif[/img] I wydaje mi sie, ze bardzo zle w nich wygladam. A na zdjeciu mam pomalowane tylko rzesy. Myslicie ze tyle wystraczy ?

I bardzo bardzo Wam dziekuje [img]icons/icon7.gif[/img] Jak bedziecie miec chwilke i znajdziecie jakies propozycje wloskow (Oli z gory wielkie DZIEKUJE [img]icons/1cmok.gif[/img] )to bede strasznie wdzieczna [img]icons/icon7.gif[/img]

Asieńka, wlasnie taka fryzurke mialam juz pare razy, tylko ze qrcze wloski rosna mi jak szalone [img]icons/icon7.gif[/img] dziexxxx wielkie [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
aaggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-10, 18:09   #11
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: aggie tez chce - jestescie kochane !

Idę poszukać jakiś starych majtek z gumką... [img]icons/icon12.gif[/img]

Ale masz szczęście... W kwestii makijażu nie szalej, co najwyżej delikatne muśnięcie sypkim pudrem, błyszczyk i tusz do rzęs... rany, ale bym tak chciała... A fryzurkę zrób sobie krótszą. Wiosna idzie i dynamiczny wygląg jest pożądany, a zmiana wtedy jest na tyle znacząca, że powinna zadowolić Twoje znudzone obecnymi włosami "ja"...

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-03-10, 21:23   #12
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: aggie tez chce wiosennej metamorfozy :)- 1. zdj

Droga aaggie [img]icons/icon7.gif[/img]
Na zdjęciu masz śliczny kolor włosów [img]icons/icon7.gif[/img] Jeśli są jaśniejsze to też na pewno są bardzo ładne. I nie zmieniałabym ich koloru.
Nie wiem jaka jesteś z natury, bo na tym zdjęciu wydajesz się bardzo spokojna, wyważona. Czy mam rację? Jeśli tak jest to nie do końca jestem przekonana co do krótkiej, mocno szalonej fryzurki. Ona oddaje pewien charakter osoby, a tutaj coś mi się mocno gryzie.
Na razie dodałabym tylko kilka podwiniętych pazurków na twarz, żeby dodac buzi więcej uroku i dziewczęcego wdzięku. Grzywkę też możesz lekko pocieniować i układać je tak asymetrycznie. Bardzo Ci z tym ładnie.

Co do makijażu to masz dziewczyno ogromne pole do popisu. Na dzien faktycznie może Ci byc potrzebny jedynie tusz do rzęs czy błyszczyk. ( ja tradycyjnie namawiam również do odrobiny różu ) Ale wieczorem, jak masz okazję to poszalej. Masz piękne oczy,brwi, piękne usta i wykorzystuj te atuty podkreślając je mocniej.Zerknij sobie na ten wątek. Na pewno bedzie Ci pięknie na dzień i wieczorem w makijażach nr 1,5,6,8,9,10,11 Może któryś przypadnie Ci do gustu.
http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...ttern=makijaże naturalne

I nie zmieniaj niczego na siłę. Wyglądasz naprawdę super [img]icons/icon10.gif[/img]

Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-10, 21:59   #13
aaggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 57
Re: aggie tez chce - Pani Aga Z. :)

Bardzo bardzo slicznie Pani dziekuje [img]icons/icon7.gif[/img]
Cio do mojego charakterku... hm.. to chyba tylko zdjecie takie wyszlo [img]icons/icon9.gif[/img] ale strasznie spokojna to ja raczej nie jestem.. niee, to do mnie raczej nie pasuje. Krotkie fryzurki lubie, dobrze sie w nich czuje, ale teraz... wlasciwie to nie chce miec na razie krotkich wloskow, myslalam wlasnie tylko nad sama grzywka.. tylko jaka? taka do linii brwi i zaczesana na bok bylaby ok ? albo w ogole opadajaca na czolo, tylko ze nie taka ulozona, a "rozwichrzona" ? [img]icons/icon7.gif[/img]
A propos makijazu to rowniez bardzo dziekuje [img]icons/icon7.gif[/img] Na sile wlasciwie nie chce zmienic nic, zalezy mi najbardziej na wloskach wlasciwie jesli chodzi o jakas zmiane [img]icons/icon7.gif[/img]
Mam tylko 1 pytanie do Pani.. jak nakladac roz na moja buzie ?
Nio to tyle juz mojego marudzenia [img]icons/icon7.gif[/img]
Naprawde bardzo dziekuje [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
aaggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-10, 22:08   #14
aaggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 57
Re: aggie tez chce - jestescie kochane !- Babcia :)

Ojej, dziekuje bardzo [img]icons/icon7.gif[/img] Ja jestem osoba raczej krytycznie patrzaca na siebie (oj, straszliwie krytycznie) i nie sadzilam, ze mam szczescie [img]icons/icon7.gif[/img] Ciagle mi sie cos nie podoba.. moze za duzo marudze ? [img]icons/icon7.gif[/img]
Nio i bardzo bardzo dziekuje za pomoc [img]icons/icon7.gif[/img]
Tylko co do wloskow to bardzo nie chce ich skracac, wolalabym zeby sobie na razie rosly, tylko zeby wygladaly jakos fantazyjniej.. no nie wiem. [img]icons/icon7.gif[/img]
w kazdym razie duuuuzy [img]icons/1cmok.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
aaggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-23, 17:49   #15
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: aggie -włoski :)

czesc aga [img]icons/icon7.gif[/img] wiesz ? sorki za czas, ale sama wiesz i juz mi nawet wybaczyłas [img]icons/icon7.gif[/img] dzieki [img]icons/icon7.gif[/img] dobra, do roboty [img]icons/icon7.gif[/img] najpierw w tym watku włoski, bo o nie Ci najbarzdiej chodziło [img]icons/icon7.gif[/img] Głupio mi strasznie sie wypowiadac po Szefowej, bo zdanie Agi [img]icons/icon7.gif[/img] to jak "kropka nad i " [img]icons/icon7.gif[/img] zatem NIC ZNACZACEGO I INNEGO niz AgaZ nie powiem [img]icons/icon7.gif[/img] nie powiem tez w kwestii włosków nic innego niz dziewczyny [img]icons/icon7.gif[/img] Kolorek masz super [img]icons/icon7.gif[/img] grzyweczka, uwazam ze masz racje- troszke ją scieniowac i asymetrycznie układac na bok- w zasadzie wystrczy jak ją tylko troszke rozstrzepiesz [img]icons/icon7.gif[/img] na zdjeciu (swoim) masz włoski gładko uczesane, ja bym je troszke rozbałaganiła [img]icons/icon12.gif[/img] popatrz na zdjecie MR [img]icons/icon7.gif[/img] wyglada swietnie i uwazam, ze wlasnie w takiej fryzurce byłoby Ci super [img]icons/icon7.gif[/img] jak wczesniej mówiłam - przydadza Ci sie do tego papilotki z Oriflame, które aktualnie mam na głowie [img]icons/icon10.gif[/img] wiec nie moge foty pstryknac [img]icons/icon10.gif[/img] ale mam nadzieje, jakos szybko to zrobic, wkleje Ci wraz z instrukcją obsługi [img]icons/icon10.gif[/img] poczekasz escio kapke ? [img]icons/icon7.gif[/img]

włoski na koncach bym znierównała [img]icons/icon12.gif[/img] = postrzepiła znaczy leciutko,zeby ten lekki bałagan był bardziej wiarygodny [img]icons/icon7.gif[/img]

to tyle w kwestii włosków [img]icons/icon7.gif[/img] wklajam fote, Ty ogladaj, zaraz wkleje makijaz, ale do drugiego watku, bo włoski duzo ważą, a nie chce wysadzic wizaza w powietrze, hhehee [img]icons/icon10.gif[/img]

zaraz makijaze, a teraz [img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-23, 18:04   #16
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: aggie - makijaz :)

no sorry, ze w 2 watkach [img]icons/icon7.gif[/img] ale musiałam [img]icons/icon7.gif[/img] makijaze juz Szefowa podała , ode mnie tylko 2, w których Ci bedzie fajnie [img]icons/icon7.gif[/img] Na codzien faktycznie tusz- moooocno czarny, błyszczyk w kolorze rózu, bezu, etc ( zaraz wroce do watku, w ktorym pytałas o usteczka i dopisze Ci namiary [img]icons/icon7.gif[/img].. no i róz na policzki [img]icons/icon7.gif[/img] Jesli kupilas ten jasniutki L'oreala to suuuperek [img]icons/icon7.gif[/img] zrób pućki z policzków =usmiechnij sie, znaczy [img]icons/icon7.gif[/img] - muśnij ( pedzelek do rózu polecam kupic- WE-ma- bossski ) te pućki deliktanie i troszeczke nosek , i u nasady włosów z boczku [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon41.gif[/img] bozz...nie wiem czy cos zrozumiałas [img]icons/icon7.gif[/img] w razie czego pytaj Aniołku, ok ? [img]icons/icon7.gif[/img] dobra, to teraz makijaz wieczorowy- skupiłabym sie na oczkach [img]icons/icon7.gif[/img] tez masz tu pole do popisu [img]icons/icon7.gif[/img] np. ciemna sliwka ze złotem, albo zimny róz z głebokim szarym..ale wtedy usteczka ostroznie, co nie ? [img]icons/icon7.gif[/img] zeby prawie niewidoczne były [img]icons/icon7.gif[/img] ok, to teraz look na foty, a ja ide do Twojego watku o ustach [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img] scisssskam [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-23, 23:15   #17
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: Ola :)

Olenko kochana bardzo bardzo Ci dziekuje [img]icons/icon7.gif[/img]
Jestes kochana naprawde [img]icons/1cmok.gif[/img]
Cio do papilotkow, tio wiem jak one wygladaja, tylko nie wiem jak je nakladac [img]icons/icon9.gif[/img] I na razie ich nie ma w ofercie Oriflame, wiec czekam z niecierpliwoscia..
Rozu tez jeszcze nie kupilam, ale wybieram sie na BIIIIG zakupki i m.in. sobie kupie [img]icons/icon7.gif[/img]
Olus, mam tylko 1 malutka prosbe.. ja nie umiem sobie dobierac odpowiednich kolorkow, tzn jak widze jakis ladniusi, to nigdy nei wiem jaki kupic [img]icons/icon9.gif[/img] za usteczka dziekuje [img]icons/icon7.gif[/img] przynajmniej wiem czego szukac. a jakie cienie bys mi polecila ? tylko takie nie strasznie drogie [img]icons/icon7.gif[/img]
Ok ja idem spac, bo ostatnio malo spie i mam same problemy przez to [img]icons/icon7.gif[/img]
Jutro sie odezwe papapa

[img]icons/icon40.gif[/img]
aggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-24, 08:01   #18
madame_volae
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: aggie tez chce wiosennej metamorfozy :)- 1. zdj

WŁOSY:
Ja po prostu szaleję za długimi blond włosami i zazdroszczę Ci tego kolorku. Moja rada: zapuszczać włosy.
MAKIJAŻ:
Masz śliczne usta. I duże oczy. Moja rada: podkreślać te partie twarzy [img]icons/icon10.gif[/img] Ale naturalnie oczywiście, bo masz taką naturalną urodę.. [img]icons/icon7.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-24, 17:00   #19
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: aggie tez chce wiosennej metamorfozy :)- 1. zdj

Ojej dzieki [img]icons/icon7.gif[/img]
Hm no wlasnie z tymi wloskami to ja nie wiem, po prostu nie wiem [img]icons/icon9.gif[/img] korca mnie dlugie ladne wloski, a z 2 strony... troszke bym je pocieniowala, ale te dlugie tez mi sie strasznie podobaja.. tylko nie wiem jak mi by bylo lepiej [img]icons/icon9.gif[/img]
ale dzieki za wszystkie mile slowa, rady i w ogole [img]icons/icon7.gif[/img]

Idem niedlugo na duze zakupki i od tego zaczynam wielka zmiane [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
aggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-03-24, 22:02   #20
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: aggie tez chce :) jeszcze 1 :)

Dziewczyny moje kochane... tak sobie myslalam.. pewno scieniuje te wloski.. ale tak sobie pomyslalam jak by mi bylo w takiej fryzurce z dluzszymi wloskami i grzyweczka (i przodem cieniowanym przy buzce) cio ? jak Hania Stach np ?

A i juz ostatnie moje pytanko, cio z okularkami ? ja myslalam nad takimi z sama zylka.. czy lepiej nie ? [img]icons/icon7.gif[/img] dodam ze mam niebieskie oczka [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
aggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-25, 09:15   #21
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: aggie tez chce :) jeszcze 1 :)

Sorrki, ale nie wiem jak wygląda Hania Stach [img]icons/icon9.gif[/img]

Co do okularków, to te co masz są bardzo twarzowe, ale dlaczego nie zmieniać ich czasami. [img]icons/icon7.gif[/img] Takie delikatne na pewno będą dobre.

Pozdrawiam serdecznie [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ

Ps. Oluś ja nie jestem wyrocznią w kwestii urody i mody, i myślę, że każda rada przed czy po mnie jest dla dziewczyn równie ważna [img]icons/icon7.gif[/img] Także proszę mi się tam nie wygłupiać z tą kropka nad "i" [img]icons/icon10.gif[/img]
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-25, 09:45   #22
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: aggie tez chce :) Szefowa :)

[img]icons/icon7.gif[/img] i ja nie wiem niestety o jaką fryzurke chodzi.. [img]icons/icon9.gif[/img] domyslam sie, ale nie wiem czy myslimy o tym samym..uwazam natomiast agi, ze pieeeeknie by Ci było w dłuzszych włoskach i owszem, ale bardziej w stylu Cameron Diaz..zobacz- fota [img]icons/icon7.gif[/img] mam wrazenie agi ze za bardzo chcesz zrobic z siebie wampa [img]icons/icon7.gif[/img] w sytuacji, gdy masz tak delikatniutką i słodką urode, ze az by sie chcialo Cie zjesc [img]icons/icon7.gif[/img] prosze nie rob sobie jakiejs wampowatej fryzurki (duuuzo pazurów i takich tam..) bo kłocic sie to bedzie z Twoim anielskim wyglądem [img]icons/icon7.gif[/img] naprawde..juz Ci szefowa, pisała o tym- looknij [img]icons/icon7.gif[/img]

Okularki zmieniac, fajna rzecz- sama lubie [img]icons/icon7.gif[/img] a takie o których mówisz, sa swietne [img]icons/icon7.gif[/img] delikatne, z takim czyms "niby nic, a jednak " i dodadzą Ci napewno sexapilu, bo bedą usteczka wyrazniejsze [img]icons/icon7.gif[/img]

agusia- w kwestii makijazu= kolorków i papilotków, napisze pozniej, bo teraz praca..lee.. [img]icons/icon10.gif[/img]

ps. a i jak masz fotke tej Hani to wklej- zobaczymy, dobrze ? [img]icons/icon7.gif[/img] scissskam Cie mocno Pani Ładna [img]icons/1cmok.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img]

> Agus [img]icons/icon29.gif[/img] dla mnie jestes , a jak nie chcesz byc to sei ide zabic [img]icons/icon12.gif[/img]
> Ps. Oluś ja nie jestem wyrocznią w kwestii urody i mody, i myślę, że każda rada przed czy po mnie jest dla dziewczyn równie ważna [img]icons/icon7.gif[/img] Także proszę mi się tam nie wygłupiać z tą kropka nad "i" [img]icons/icon10.gif[/img]

najwyzej bede z siebie robic debilka i bede to powtarzac w nieskonczonosc [img]icons/icon7.gif[/img] no Agus, nie bij, ze tak mysle, jak tak mysle [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img] i dla Wiktorka , bo mam nadzieje, ze juz lepiej Malenstwu [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img] uwielbiam wizaz, ale nie lubie jak mnie w pracy sie od niego odciaga [img]icons/icon10.gif[/img] lece, papa [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-25, 09:56   #23
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: aggie tez chce :) do Oli :)

Ja przez Was Laski przedwcześnie posiwieję [img]icons/icon7.gif[/img] Już teraz nie śpię po nocach i myślę, że może którejś źle doradziłam.

Oluś, kto tę okropną robotę wymyślił? [img]icons/icon12.gif[/img]

Cmoczki [img]icons/1cmok.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-25, 11:27   #24
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: aggie tez chce :) Szefowa :)

Ja wiem o jaką fryzurkę chodzi Aagie, ale całkiem mi ona do niej nie pasuje... [img]icons/icon12.gif[/img] Zamieszczam zdjęcie, jedyne, jakie znalazłam, więc niestety nie najlepszej jakości [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-25, 12:07   #25
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: aggie tez chce :) Hania :)

ojojoj...jesli to to, to ja mowie nie [img]icons/icon10.gif[/img] Buniu [img]icons/icon7.gif[/img] bravvvvoo za szperniecie w necie [img]icons/icon29.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-25, 12:09   #26
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: aggie tez chce :) do Szefowej :)

Agnieszka Zembrzycka napisał(a):
> Ja przez Was Laski przedwcześnie posiwieję [img]icons/icon7.gif[/img] Już teraz nie śpię po nocach i myślę, że może którejś źle doradziłam.

Agus!!! [img]icons/icon7.gif[/img] jak mozesz ?!! [img]icons/icon7.gif[/img] Ty i pomyłka, hehe..jakis zart [img]icons/1list.gif[/img]
>
> Oluś, kto tę okropną robotę wymyślił? [img]icons/icon12.gif[/img]

bossa nie ma, ale roboty full, wiec isc trzeba i robic [img]icons/icon9.gif[/img] bede wieczorkiem, mam nadzieje [img]icons/icon12.gif[/img]
>
> Cmoczki [img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-25, 12:51   #27
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: aggie tez chce :) Hania :)

Ola napisał(a):
> ojojoj...jesli to to, to ja mowie nie [img]icons/icon10.gif[/img]

Zgadzam się w całej rozciągliwości [img]icons/icon12.gif[/img] Aagie, fryzurze a'la Hania Stach mówimy nasze stanowcze... eeeeeee tam... [img]icons/icon10.gif[/img]

Buniu [img]icons/icon7.gif[/img] bravvvvoo za szperniecie w necie [img]icons/icon29.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img]

Lubiem to [img]icons/icon12.gif[/img]

A zajrzyj wieczorkiem [img]icons/icon29.gif[/img], odkopując chłopaków od kompa, hihihiihi... Związek kotowatych na humorze widziała? [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon28.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-25, 15:25   #28
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: aggie tez chce :) Hania :)

Qrcze genialna aggie nie wpadla na to, zeby wkleic zdjecie Hani [img]icons/icon9.gif[/img] dlatego dziekuje bardzo Buni [img]icons/1cmok.gif[/img] ale zalaczam takie foto, w ktorym uczesanie mi sie podoba [img]icons/icon7.gif[/img]
Wiecie.. w tych sprawach to ja strasznie niezdecydowana osobka jestem, dlatego zdaje sie na Was. Na razie pewno pocieniuje sobie sama grzywke, i bede zapuszczac zeby osiagnac cos w stylu a'la Cameron Diaz (jak Ola pokazala) [img]icons/icon7.gif[/img] O ile wytrzymam..
Niom nic, w ogole to strasznie Wam dziekuje, jestescie naprawde kochane !
Ok, a ja mykam sie uczyc teraz [img]icons/icon9.gif[/img] i jeszcze raz bardzo bardzo dziekuje [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 276601.jpg (33,6 KB, 6 załadowań)
aggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-25, 18:23   #29
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: aggie tez chce :) Hania :)

nie nie nie, ta pani Hania ma ładną fryzurkę, ale do Ciebie aggie zdecydowanie bardziej pasują wariacje Meg Ryan [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-25, 21:55   #30
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: aggie tez chce :) Dziex :)

oki doki [img]icons/icon7.gif[/img] dziekuje slicznie za wszystkie rady [img]icons/icon7.gif[/img] w sumie nawet lepiej sie czuje w takiej fryyzurce jak Meg. Tylko ze ta Hani tak strasznie mi sie podoba, wiec chcialam Was zapytac o zdanie [img]icons/icon7.gif[/img]
jestescie naprawde kochane [img]icons/icon7.gif[/img]


[img]icons/icon40.gif[/img]
aggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:10.