Majowe mamy 2019, cz. 8 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-15, 11:33   #31
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
Witamy się w nowej części. Mój syn uważa dziś, że będę siedzieć przy nim cały dzień i rozbawiać śmieje się, gada, spał 5 minut i nie mogę odejść za daleko, bo woła
Sq daj znać po wizycie u lekarza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witam się również

Ania u mnie dokładnie to samo, sekundę temu ją odłożyłam a już się wierci i oczy otwarte

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 11:33   #32
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
W Lidlu pieluchy 98 sztuk za 25 zł dziewczyny tych jeszcze nie testowałam,ale już widze,ze rozm 3 jest większy od pampersowych 3
Fajna cena. TŻ nakupił tyle 2, że nie wiem czy zdążę zużyć bo promocja, a ja już myślałam, że na 3 przejdę.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 11:34   #33
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Motyl ja mam lidlowe i dla mnie są ok. Chociaż dla mnie wszystkie są takie same i żadne nie odparzaja ani nic. A te 3 są faktycznie większe, ale mi to pasuje, bo spokojnie na noc wytrzymują

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 11:39   #34
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

A wlasnie zapytam was czy wasze dzieci tez ciagle maja odcisniete nozki od gumek z pampersow? Ja juz nie wiem jak mam mu zakladac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 11:43   #35
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Matko, co za dzień... TŻ zostawił mi pusta lodówkę, młoda odkąd się obudziła to nie da się odłożyć, mimo marudzenia wzięłam ją do sklepu, bo przecież padnę z głodu, oczywiście rozdarła japę po 15 minutach. Teraz przymknęła na chwilę oczy, więc jem szybko, bo pewnie za chwilę znów będzie koncert. Ja pier..., czy moje życie wróci kiedyś do normalności?
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 11:45   #36
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
A wlasnie zapytam was czy wasze dzieci tez ciagle maja odcisniete nozki od gumek z pampersow? Ja juz nie wiem jak mam mu zakladac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 11:49   #37
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Elsabel czy ja wiem? Moje życie na pewno normalne nie jest ale nie jest też nudne. Są dni fatalne i dni cudowne, dni szalone i dni wyjątkowo spokojne. Na pewno nic nie jest już takie jak 3,5 roku temu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-15, 11:57   #38
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Matko, co za dzień... TŻ zostawił mi pusta lodówkę, młoda odkąd się obudziła to nie da się odłożyć, mimo marudzenia wzięłam ją do sklepu, bo przecież padnę z głodu, oczywiście rozdarła japę po 15 minutach. Teraz przymknęła na chwilę oczy, więc jem szybko, bo pewnie za chwilę znów będzie koncert. Ja pier..., czy moje życie wróci kiedyś do normalności?
Nie stresuj się, na Twoje samopoczucie w dużej mierze wpłynął fakt, że masz pustą lodówkę. Więc musicie tak się organizować, żeby nie było takiej sytuacji i zawsze już o tym pamiętać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 11:58   #39
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Ja wczoraj swoją usypialam od 19 padła 23-30.. A dziś widze odsypia oczywiście na mamie bo gdzie lol
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 12:10   #40
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Nati, o kurde a myślałam, że moje 1,5h usypiania to długo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 12:21   #41
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Przed chwilą przeczytałam, że tymi wirusami po szczepieniu można się zarazić do miesiąca To prawda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-15, 12:26   #42
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez patrycjakarabasz Pokaż wiadomość
Dobry, ja też nie rodzę w nowym wątku właśnie czekam na założenie holtera...

sQ, powodzenia z Hela... Może kaszel alergiczny?

Eceea, ja Cię trochę rozumiem z tymi wyjściami. Tylko, że u nas to już drugie dziecko, w pełni świadome i zaplanowane. Wiedzieliśmy co nas czeka. Ale jakbym miała takich dziadków, co wezmą bobo na całą noc to pewni raz w miesiącu bym skorzystała.

Wysłane z mojego Moto Z2 Play przy użyciu Tapatalka
Dziekuje

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 12:30   #43
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
Przed chwilą przeczytałam, że tymi wirusami po szczepieniu można się zarazić do miesiąca To prawda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rota zalecają 2 tyg ostrożności. Innymi bym nie panikowala... Po żadnym szczepieniu nie ma zalecenia kwarantanny i dzieci normalnie do żłobka chodzą


Lilianna no fakt u Was lekko nie jest... Pytaj nas, dużo mamy niestety doświadczenia z różnymi lekarzami to pomożemy.. Nie masz jakiejś lokalnej grupy typu mama we Wrocławiu? Tam też można uzyskać pomoc. Ja dzisiejszego lekarza tam znalazłam...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 12:32   #44
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Matko, co za dzień... TŻ zostawił mi pusta lodówkę, młoda odkąd się obudziła to nie da się odłożyć, mimo marudzenia wzięłam ją do sklepu, bo przecież padnę z głodu, oczywiście rozdarła japę po 15 minutach. Teraz przymknęła na chwilę oczy, więc jem szybko, bo pewnie za chwilę znów będzie koncert. Ja pier..., czy moje życie wróci kiedyś do normalności?
Powiem Ci ze ja zaczynam zmieniać podejście. Bo łapałam się na tym ze kanapkę na stojąco w kuchni jadłam w stresie, że się obudzi... Więc teraz siadam robię herbatę, jem spokojnie i pije CIEPŁĄ herbate. Jak się obudzi idę dać smoczka

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
A wlasnie zapytam was czy wasze dzieci tez ciagle maja odcisniete nozki od gumek z pampersow? Ja juz nie wiem jak mam mu zakladac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas tez. Używamy 3

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 12:33   #45
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dokładnie. Pusta lodówka rozwala humor na 108.doklada obowiązek. A to wku...


Matko ile mam prania. Na Helki drzemce posrotowalam dziecięce. I odplamilam co trzeba. 1 pralka nastawialam. No i nie śpi. Więc liczę że jak się wupierze to będę miała rękę rozwiesic i wstawić drugie.. Może jakieś moje bo dziecięce to mogłyby się poodplamiac jeszcze trochę...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 12:34   #46
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
Przed chwilą przeczytałam, że tymi wirusami po szczepieniu można się zarazić do miesiąca To prawda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podobno prawda. U nas wczoraj byli znajomi co szczepili w czwartek zywa szczepionką na ospe. Żadnych gowniakow poki co!

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 12:37   #47
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
A wlasnie zapytam was czy wasze dzieci tez ciagle maja odcisniete nozki od gumek z pampersow? Ja juz nie wiem jak mam mu zakladac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak musi odciskac. To guma. Inaczej kupa by wyleciała

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 12:45   #48
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Powiem Ci ze ja zaczynam zmieniać podejście. Bo łapałam się na tym ze kanapkę na stojąco w kuchni jadłam w stresie, że się obudzi... Więc teraz siadam robię herbatę, jem spokojnie i pije CIEPŁĄ herbate. Jak się obudzi idę dać smoczka

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

U nas tez. Używamy 3

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Niby racja, ale co to za przyjemność jeść jak ona wrzeszczy. Wrzodów się można nabawić. A jak już śpi, to mam wybór: albo zjeść spokojnie, albo zjeść szybko i jeszcze nastawić pralkę lub zmywarkę. Więc wybieram to drugie, bo nigdy nie wiadomo kiedy nadarzy się kolejna okazja
Fakt, pusta lodówka jest wkurzająca, ale przecież to normalna rzecz, że trzeba zrobić zakupy. A z młodą ten drobny obowiązek urasta do rangi jakiegoś wyczynu i to mi się nie podoba. Gdyby dało się ją normalnie zapakować do wózka i jechać do sklepu to nic bym nie mówiła, ale muszę się czaić pół dnia, najlepiej żeby zasnęła, bo inaczej będzie się drzeć. Rany, czy naprawdę jakaś wielka krzywda jej się dzieje że w wózku pół godziny poleży?
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 12:58   #49
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Bry

Magda dzielna założyła

w tym wątku nie rodzę ewentualnei mogę czasem znieść jajo
Mój pierwszy założony na wizażu wątek ale w pierwszym poście nic nie ruszam, bo nie mam komputera i jeszcze coś popsuje z telefonu

Elsabel mojego pierwszego parzył wózek w dupke. Nic nie zrobisz, nauczyłam się motac i już.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-15, 13:00   #50
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
Gdzie wasze dzieci śpią przez dzień w łóżeczku na kanapie Czy w wózku?
Głównie na mnie. Ja na kanapie. W wózku rzadko, a do łóżeczka ostatnio udaje mi się odłożyć tylko na noc.
Matko kochana, moje dziecko je przez sen.
Dzwoniłam umówić się do osteopaty. Urlop do 5 sierpnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 13:05   #51
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Mój pierwszy założony na wizażu wątek ale w pierwszym poście nic nie ruszam, bo nie mam komputera i jeszcze coś popsuje z telefonu

Elsabel mojego pierwszego parzył wózek w dupke. Nic nie zrobisz, nauczyłam się motac i już.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To by się nadało Screenshot_20190715-130018~2.jpg

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 13:06   #52
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Głównie na mnie. Ja na kanapie. W wózku rzadko, a do łóżeczka ostatnio udaje mi się odłożyć tylko na noc.
Matko kochana, moje dziecko je przez sen.
Dzwoniłam umówić się do osteopaty. Urlop do 5 sierpnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taki to pożyje...

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 13:06   #53
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Niby racja, ale co to za przyjemność jeść jak ona wrzeszczy. Wrzodów się można nabawić. A jak już śpi, to mam wybór: albo zjeść spokojnie, albo zjeść szybko i jeszcze nastawić pralkę lub zmywarkę. Więc wybieram to drugie, bo nigdy nie wiadomo kiedy nadarzy się kolejna okazja
Fakt, pusta lodówka jest wkurzająca, ale przecież to normalna rzecz, że trzeba zrobić zakupy. A z młodą ten drobny obowiązek urasta do rangi jakiegoś wyczynu i to mi się nie podoba. Gdyby dało się ją normalnie zapakować do wózka i jechać do sklepu to nic bym nie mówiła, ale muszę się czaić pół dnia, najlepiej żeby zasnęła, bo inaczej będzie się drzeć. Rany, czy naprawdę jakaś wielka krzywda jej się dzieje że w wózku pół godziny poleży?
Wiesz co ja bym probowala i tak z tym wozkiem. Nie ma przyjemnosci ze spacerow no ale jak mus to mus. W ogole na twoim miejscu bym zamowila doradczynie chustonoszenia skoro malutka ma taka potrzebe bliskodci. Chociaz cos w domu zrobisz.
Mam termin na poniedzialek u osteopaty. Obejrzy malego i jakby stwierdzil ze to zadanie do fizjo to przejmie nas jego kolezanka bo w tym miejscu przyjmuja 3osoby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 13:08   #54
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Pociesza mnie że nie tylko moje dziecko zrobiło sobie ze mnie materac

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 13:19   #55
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Wiesz co ja bym probowala i tak z tym wozkiem. Nie ma przyjemnosci ze spacerow no ale jak mus to mus. W ogole na twoim miejscu bym zamowila doradczynie chustonoszenia skoro malutka ma taka potrzebe bliskodci. Chociaz cos w domu zrobisz.
Mam termin na poniedzialek u osteopaty. Obejrzy malego i jakby stwierdzil ze to zadanie do fizjo to przejmie nas jego kolezanka bo w tym miejscu przyjmuja 3osoby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super się udało

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 13:20   #56
Katiebirdie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 469
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

U nas Stefek śpi w kokonie. Czasami jak widzę, że jest markotny i w kokonie płacze, to wkładam go do bujaczka, usypiam i odkładam z powrotem do kokona. Na nas raczej nie zasypia tylko podnosi głowę i obserwuje świat, a w wózku zasypia tylko na spacerach.
A co do podnoszenia głowy to podnosi jak go mamy na klatce piersiowej i jak go ponoszę do odbijania na prosto to nawet ładnie trzyma głowę, ale jak leży to nie ma za bardzo ochoty. Zamiast głowy to zadziera nogi i jedną rączkę odgina do tyłu. Poczekam trochę i jak co to uderzę do fizjo, ale nie chcę się nakręcać bo już się nakręcałam z asymetrią, a wystarczyło odczekać i polubił drugą stronę.
Katiebirdie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 13:58   #57
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dziewczyny, czy u Waszych maluchów zmieniła się ostatnio częstotliwość robienia kupki? Moja z jednej na 2 dni przeszła na 2-3 dziennie. To normalne?
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 14:03   #58
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Rota zalecają 2 tyg ostrożności. Innymi bym nie panikowala... Po żadnym szczepieniu nie ma zalecenia kwarantanny i dzieci normalnie do żłobka chodzą


Lilianna no fakt u Was lekko nie jest... Pytaj nas, dużo mamy niestety doświadczenia z różnymi lekarzami to pomożemy.. Nie masz jakiejś lokalnej grupy typu mama we Wrocławiu? Tam też można uzyskać pomoc. Ja dzisiejszego lekarza tam znalazłam...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Jestem właśnie na FB na grupie mam z mojego miasta i tam szukałam lekarza i trafia mnie coś, bo nikt z tych polecanych nie odbiera oprócz jednej co terminu nie ma. Ale jakoś nie mam ochoty pisać tam o moich problemach z małym. Widzę czasami w komentarzach jak matka matce dowala. Wolę szczerze mówiąc zapytać Ciebie czy innych dziewczyn tutaj bądź na naszej grupie na FB.

Dzisiaj mój syn nie narobił mi żadnego wstydu na krioterapii, na którą jeżdżę ale mówiłam mu w domu, że matka musi ją krioterapie jechać i zrobić szybkie zakupy w Lidlu, myślicie, że zrozumiał? za to wróciłam głodna jak cholera i ani zjeść obiadu mi nie pozwolił ani powiesić prania

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy u Waszych maluchów zmieniła się ostatnio częstotliwość robienia kupki? Moja z jednej na 2 dni przeszła na 2-3 dziennie. To normalne?
Moim zdaniem normalnie
lilianna90 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 14:06   #59
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy u Waszych maluchów zmieniła się ostatnio częstotliwość robienia kupki? Moja z jednej na 2 dni przeszła na 2-3 dziennie. To normalne?
U mnie jedna dziennie, czasami 1 dzień przerwy

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 14:12   #60
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Jestem właśnie na FB na grupie mam z mojego miasta i tam szukałam lekarza i trafia mnie coś, bo nikt z tych polecanych nie odbiera oprócz jednej co terminu nie ma. Ale jakoś nie mam ochoty pisać tam o moich problemach z małym. Widzę czasami w komentarzach jak matka matce dowala. Wolę szczerze mówiąc zapytać Ciebie czy innych dziewczyn tutaj bądź na naszej grupie na FB.

Dzisiaj mój syn nie narobił mi żadnego wstydu na krioterapii, na którą jeżdżę ale mówiłam mu w domu, że matka musi ją krioterapie jechać i zrobić szybkie zakupy w Lidlu, myślicie, że zrozumiał? za to wróciłam głodna jak cholera i ani zjeść obiadu mi nie pozwolił ani powiesić prania

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------


Moim zdaniem normalnie
No ja tam też nie pisze o problemach ale o lekarzy pytam, albo szukam w lupce

Super że się udało jakiś plan
Ja dziś 1 pranie wstswilam. Panna na mnie śpi, a tu rozwiesic trzeba. Ale olewam. Poranek miała ciężki co chwila zasypiala w aucie i się budziła więc niech śpi dziecina

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-20 07:43:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.