Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-25, 10:58   #91
EwelinaT91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Osobiście to polecam zabieg usuwania celulitu w klinice Bonadea
- 12 lat doswiadczenia magistrowie fizjoterapii,
- BONADEA TO JAKOSC W PRZYSTEPNEJ
- 10 zabiegów 1 tys złoty
- 15 zabiegów 1500 + 2 gratis

Informację o zabiegu o klinice można znaleźć tu: http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/...ylwetki/:love:
EwelinaT91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 16:11   #92
olatyszkiewicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

zabiegi usuwania celulitu w klinice Bonadea 15 zabiegów 1500 + 2 gratis
olatyszkiewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-26, 19:19   #93
Krygierowna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 7
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Też jestem po zabiegu liposukcji ultradźwiękowej brzuszka Z efektu jestem zadowolona, choć nie jest on jakiś diametralny, ja jednak zauważam różnicę A zabieg robiłam w klinice xxx. W przyszłym roku, jakoś w lutym/marcu chce iść jeszcze na zabieg lipotransferu, z ud tłuszczyk przetransportuję w piersi

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-03-04 o 23:26 Powód: Reklama.
Krygierowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 12:58   #94
awnia09
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 2
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Polecam liposukcę kawitacyjną , razem z dietą i odrobiną ruchu daje szybkie efekty
http://ckime.pl/liposukcja-kawitacyjna/
awnia09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 10:11   #95
MODELOWANIESYLWETKI
Przyczajenie
 
Avatar MODELOWANIESYLWETKI
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Witam ,
Jeżeli chodzi o liposukcje to polecam fajną stronkę gdzie można dużo poczytać na ten temat xxx polecam

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-08-01 o 09:56 Powód: reklama
MODELOWANIESYLWETKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-02, 11:55   #96
Edit9877
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

W klinice Bonadea pracują 3 fizjoterapeuci z 10 letnim doświadczeniem. Zabieg na cellulit modelowanie sylwetki gładka jędrna skóra. Lepsze i nowsze od endermologii. Informację o zabiegu o klinice można znaleźć tu:xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-08-01 o 09:56 Powód: reklama
Edit9877 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 20:22   #97
TofekMoni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 6
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Ja liposukcję ultradźwiękową i jestem bardzo zadowolona z wyników. Co prawda nie zniknął mi cały celulit ale stał się znacznie mniej widoczny. Dało mi to też duża motywację do ćwiczenia przez co już prawie mam wymażone nóżki Jak coś to byłam w Katowicach w klinice xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-08-01 o 09:56 Powód: reklama
TofekMoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-25, 22:53   #98
Mrs_Blackjack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

A orientujecie się jaka moc urządzenia da lepsze efekty? W niektórych miejscach ultradźwięki mają 1 mhz, a w innych 40 khz. Szukałam w internecie informacji ale jest ich dość mało.
Mrs_Blackjack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-16, 08:48   #99
AnnaMarnowska9
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6
Dot.: Metamorfoza ciała liposukcja ultradźwiękowa

Cytat:
Napisane przez Mrs_Blackjack Pokaż wiadomość
A orientujecie się jaka moc urządzenia da lepsze efekty? W niektórych miejscach ultradźwięki mają 1 mhz, a w innych 40 khz. Szukałam w internecie informacji ale jest ich dość mało.
Czytam, czytam i nie rozumiem o czym wy piszecie. Liposukcja to zabieg chirurgiczny, nie kosmetyczny. Kosztuje kilka tysiecy, a nie po 150zl i wykonuje sie go jednorazowo. Wiec??
AnnaMarnowska9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 19:20   #100
agulatychy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1
Liposukcja - moje wrażenia po zabiegu

cześć dziewczyny, postanowiłam założyć tu konto żeby Wam opisać liposukcję brzucha. miałam zabieg liposukcji nutacyjnej urządzeniem N.I.L. sama przed zabiegiem szukałam opinii i nie potrafiłam znaleźć nic sensownego. A więc, dzisiaj miałam zabieg. Mam 47 lat. Cały 2021 rok się odchudzałam i schudłam 20kg. Z brzucha też schudłam ale najmniej, bardzo mi odstawał, miałam dużo nad pepkiem. przed zabiegiem miałam w pępku 97cm. (przed odchudzaniem 117cm take dużo pobyłam się sama) wróciłam z kliniki 4 godziny temu. zabieg ze znieczuleniem z tym płynem wewnątrz. pan doktor zaczął od nakłucia skóry w 4 miejscach, chyba czymś posmarował bo nic nie poczułam. powoli i delikatnie wpuścił kaniulę z płynem do znieczulenia i rozbijania tłuszczu, godzinę trwało wpuszczanie tego płynu, nie bolało.
potem zaczął odsysanie, trwało to około 2,5 godziny, czy bolało? było to dziwne uczucie, ta kaniula wibrowała było to czuć, było też czuć dotyk lekarza. ponieważ dość duży brzuch miałam już pod żebrami, tam też czułam lekki ból. ale spokojne do wytrzymania. na koniec lekarz założył na każdy otwór po jednym szwie. nie czułam tego.
po zabiegu spałam w swoim pokoju w klinice. bez problemu mogłam sama przejść z sali operacyjnej do pokoju i swobodnie wejść na łóżko. ale mnie zawieźli na wszelki wypadek.
spałam 3 godziny. po spaniu pielęgniarki zmieniały mi okłady. z tych malutkich ranek po kaniuli sączy się płyn i krew. trzeba często zmieniać pierwszego dnia. kupcie sobie podkłady te na łóżko nieprzemakalne.
po powrocie do domu zaczęłam normalnie się krzątać, brzuch nie boli ale dostałam leki przeciwbólowe może one działają.
jak teraz wygląda mój brzuch? kilka godzin po zabiegu? lekko jest obolały, w niektórych miejscach nie mam jeszcze czucia, jest lekko osiniaczony. i co najważniejsze! nie odstaje już tak fatalnie jak zwykle! skóra jest tak jakby pusta, jest miękka, lekko obwisła.
przed liposukcją wykupiłam dwa zabiegi w medikus estetic z falami radiowymi venus czy jakoś tak. jak zagoją się rany pójdę na jeszcze więcej. niech Was nie przeraża ich cena, można z panem doktorem się dogadać wykupując większą ilość.
dostałam takie ubranko ściskające brzuch. mam je nosić, minimum 7 dni ale dziewczyny i lekarz radzą nawet miesiąc. więc będę nosić. to takie body z haftkami na brzuchu i na ramiączkach.

jestem bardzo zadowolona, operował mnie doktor Bartosz Pułtorak. był delikatny, na pewno jest doświadczony, podczas zabiegu rozmawialiśmy, szybciej czas mijał.
jedyna rzecz która mi się nie podobała to fakt że było mi zimno na stole operacyjnym pomimo tego że łóżko było podgrzewane. ale ja lubię mieć minimum to 26st w domu. no i trzeba leżeć nago..ale jest intymnie tylko lekarz i pielęgniarka. odsłonięty miałam tylko brzuch reszta ciała była zasłonięta takimi sterylnymi "podkładami", nie wiem co to było.

po zabiegu pielegniarki bardzo dbają o pacjenta. jest 20.16 jak to piszę a one dzwoniły do mnie jak się czuję.
polecam Medicus Estetic w Tychach i doktora Bartka. dziękuję serdecznie za profesjonalizm, doświadczenie i miłą atmosferę podczas zabiegu. będę polecać. odezwę się też na forum jak już wszystko się zagoi.
nie bójcie się dziewczyny zabiegu, jeśli macie troszkę kaski to na prawdę warto. ale warto też być na diecie i zmienić tryb życia.
pozdrawiam z Tychów Agula74
agulatychy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-28 20:20:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.