Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14 - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-09, 11:13   #691
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Morelle, zdrówka dla Pestki.

Anusia, oby tesciowa poważnie do sprawy podeszła.

Polecam zabawę cieczą nienewtonowską. Mąka ziemniaczana plus woda w niskim naczyniu, sprzątania troche, ale jaka frajda. Sama nie mogłam przestać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-09, 12:22   #692
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Morelle, zdrówka dla Pestki.

Anusia, oby tesciowa poważnie do sprawy podeszła.

Polecam zabawę cieczą nienewtonowską. Mąka ziemniaczana plus woda w niskim naczyniu, sprzątania troche, ale jaka frajda. Sama nie mogłam przestać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Emmos i Ty sie dziwisz ze Ty nie masz czasu na wizaz? Jak Ty ciagle cos wymyslasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-09, 21:02   #693
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Emmos i Ty sie dziwisz ze Ty nie masz czasu na wizaz? Jak Ty ciagle cos wymyslasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Kochana muszę jakoś syna w tym czasie wykarmić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-09, 21:07   #694
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Kochana muszę jakoś syna w tym czasie wykarmić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Szacun
Z moja A. Bylby ten problem ze mi by kazala wystepowac a ona by patrzyla. Generalnie we wszystko co robi musze byc wciagnieta ja. Nie wyobrazam sobie jak ma sie to zmienic ....chyba jestem skazana na kleske.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez anusia1990
Czas edycji: 2019-09-09 o 21:09
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-09, 22:20   #695
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Szacun
Z moja A. Bylby ten problem ze mi by kazala wystepowac a ona by patrzyla. Generalnie we wszystko co robi musze byc wciagnieta ja. Nie wyobrazam sobie jak ma sie to zmienic ....chyba jestem skazana na kleske.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Na pewno dasz radę. U mnie są lepsze i gorsze dni oczywiście, ale właśnie akurat Amelka nauczyła się przy Tymku bawić sama (podczas karmienia). Chyba zrozumiała, ze nie ma wyjscia I uwierz mi człowiek staje się jakiś taki bardziej zorganizowany. Jak Ami była mała to ja pchając jej wozek nie chciałam brac psa na spacer. Wydawało mi sie, ze to już za duzo. A teraz i psa i Tymka i Amelkę na raz zabieram


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-10, 09:46   #696
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Anusia, ciężką sprawa z tą dziewczynką bo to nie dziecka wina że nie poświęcają jej uwagi. Skoro zdecydowaną większość czasu spędza z Twoją teściową to raczej normalne że jest zazdrosna tylko wymiar tej zazdrości chyba trochę idzie w złym kierunku. Dobry pomysł żeby pogadać z teściową bo skoro Amelka ma się tam źle czuć to nie ma sensu jej dawać. Tylko z drugiej strony nie uchronimy naszych dzieci przed takimi rzeczami bo będzie się to zdarzało w przedszkolach/placach zabaw. Szkoda że teściowa nie potrafi odpowiednio zareagować bo mogłyby się kiedyś dziewczyny zakumplowac.

Emmos, nie wiem jak Ty to ogarniasz

Morele, zdrówka dla Was ja tylko czekam aż W. coś przyniesie ze żłobka.

Wojtek już został weteranem żłobkowym i po całym roku w końcu przestał płakać wczoraj dał radę super, dzisiaj niestety rano strasznie płakał chyba lewą nogą wstał bo w żłobku się uspokoił i poszedł z uśmiechem bez problemu. A po przebudzeniu myślałam że nie wyjdziemy z domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-10, 09:51   #697
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
No wlasnie mamy z nia o tym porozmawiac bo albo nie widzi albo udaje ze nie widzi. Rozumiem ze to jej bratanica i im pomaga ale te dziecko nie ma zadnych zasad przez to ze wychowuje ja kilka osob.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Paskudnie to zabrzmiało, a to nie jest wina dziecka, że Twoja teściowa nie reaguje odpowiednio, a rodzice ją zaniedbują. Nie masz pewności, ze rozmowa da cokolwiek, skoro teściowa nie widzi teraz żadnego problemu. Po prostu przestałabym tam jeździć z dzieckiem i już.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-10, 10:02   #698
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Anusia, ciężką sprawa z tą dziewczynką bo to nie dziecka wina że nie poświęcają jej uwagi. Skoro zdecydowaną większość czasu spędza z Twoją teściową to raczej normalne że jest zazdrosna tylko wymiar tej zazdrości chyba trochę idzie w złym kierunku. Dobry pomysł żeby pogadać z teściową bo skoro Amelka ma się tam źle czuć to nie ma sensu jej dawać. Tylko z drugiej strony nie uchronimy naszych dzieci przed takimi rzeczami bo będzie się to zdarzało w przedszkolach/placach zabaw. Szkoda że teściowa nie potrafi odpowiednio zareagować bo mogłyby się kiedyś dziewczyny zakumplowac.

Emmos, nie wiem jak Ty to ogarniasz

Morele, zdrówka dla Was ja tylko czekam aż W. coś przyniesie ze żłobka.

Wojtek już został weteranem żłobkowym i po całym roku w końcu przestał płakać wczoraj dał radę super, dzisiaj niestety rano strasznie płakał chyba lewą nogą wstał bo w żłobku się uspokoił i poszedł z uśmiechem bez problemu. A po przebudzeniu myślałam że nie wyjdziemy z domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No właśnie tak sobie to tłumaczyłam że jej nie uchronie, ale widuje wiele dzieci i żadne się tak nie zachowuje.... Teraz doszła kwestia że Amelka na jej widok zaczyna płakać i nie pozwala jej do siebie się zbliżyć więc to już chyba ten moment że czas zareagować. Kurde łatwiej byłoby gdyby to nie była rodzina....

Jak to się mówi z rodziną tylko na zdjęciu

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Paskudnie to zabrzmiało, a to nie jest wina dziecka, że Twoja teściowa nie reaguje odpowiednio, a rodzice ją zaniedbują. Nie masz pewności, ze rozmowa da cokolwiek, skoro teściowa nie widzi teraz żadnego problemu. Po prostu przestałabym tam jeździć z dzieckiem i już.
I tu się z Toba zgodze w 100%. Na ten moment taką strategię przyjęłam. Oni mają inne zasady wychowania nic moje gdybanie nie pomoże. Poprostu ograniczyliśmy wizyty do raz w tygodniu (mieszkaja na tej samej ulicy) i to wystarczy. Szczęście że w tym wszystkim mój mąż ma to samo zdanie bo jednak dotyczy to jego rodziny i jakby nie widział problemu to byłoby bardzo słabo ...
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-10, 10:42   #699
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Anusia, rozumiem. Dobrze że mąż trzyma Twoja stronę! My też mamy jednych znajomych co do których mam mieszane uczucia. Tzn oni wszystko robią super, w ogóle są takiemu totalnymi eko freakami (wody z plastiku się nie napiją, wielorazowe wszystko od pieluch po podpaski), wychowują bardzo w duchu RB. Maja dwójkę dzieci. Starsza dziewczynka 3 latka ma taki okres że trochę próbuje rządzić resztą podwórkowego towarzystwa, młodsze ma ponad rok zabiera wszystkie zabawki, nie kuma za bardzo jeszcze więc tłumaczenia generalnie powodują spore krzyki. Byli u nas w domu kilka razy czasem się spotykamy na placu zabaw ale widzę że Wojtek nie bardzo jest zadowolony. Jak mówię że będzie tam ta dziewczynką to wywołuje reakcję "nie, nie, nie". Chociaż jak już się wdroży to się bawią całkiem ładnie. Ostatnio mąż musiał uciekać trochę z placu zabaw bo Wojtek nie chciał do nich podejść się przywitać i taka głupia sytuacja się robi że musimy ich unikać:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-10, 10:50   #700
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Anusia, rozumiem. Dobrze że mąż trzyma Twoja stronę! My też mamy jednych znajomych co do których mam mieszane uczucia. Tzn oni wszystko robią super, w ogóle są takiemu totalnymi eko freakami (wody z plastiku się nie napiją, wielorazowe wszystko od pieluch po podpaski), wychowują bardzo w duchu RB. Maja dwójkę dzieci. Starsza dziewczynka 3 latka ma taki okres że trochę próbuje rządzić resztą podwórkowego towarzystwa, młodsze ma ponad rok zabiera wszystkie zabawki, nie kuma za bardzo jeszcze więc tłumaczenia generalnie powodują spore krzyki. Byli u nas w domu kilka razy czasem się spotykamy na placu zabaw ale widzę że Wojtek nie bardzo jest zadowolony. Jak mówię że będzie tam ta dziewczynką to wywołuje reakcję "nie, nie, nie". Chociaż jak już się wdroży to się bawią całkiem ładnie. Ostatnio mąż musiał uciekać trochę z placu zabaw bo Wojtek nie chciał do nich podejść się przywitać i taka głupia sytuacja się robi że musimy ich unikać:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A czy kiedyś te dziecko zrobiło Wojtkowi krzywdę? Bo tu dochodzi kwestia że notorycznie powtarzają się sytuacje że Amelka idzie ona ją popchnie, ostatnio rzuciła w nią pudełkiem po kredkach, pare razy widziałam jak zamachnęła się i chciała ją uderzyć w twarz ale teściowa zareagowała. Także ten....
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-10, 14:14   #701
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
A czy kiedyś te dziecko zrobiło Wojtkowi krzywdę? Bo tu dochodzi kwestia że notorycznie powtarzają się sytuacje że Amelka idzie ona ją popchnie, ostatnio rzuciła w nią pudełkiem po kredkach, pare razy widziałam jak zamachnęła się i chciała ją uderzyć w twarz ale teściowa zareagowała. Także ten....
Krzywdy nikt nikomu nie zrobił ale wiadomo jak to 3 dzieci na niedużej przestrzeni- jakaś wojna o zabawki się zdarza. Wojtek nawet że dwa razy pacnął młodszego bo mu zabrał zabawki. Może stąd ta niechęć?
I ja absolutnie nie porównuje bo też bym nie dała skrzywdzić swojego dziecka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Krzywdy nikt nikomu nie zrobił ale wiadomo jak to 3 dzieci na niedużej przestrzeni- jakaś wojna o zabawki się zdarza. Wojtek nawet że dwa razy pacnął młodszego bo mu zabrał zabawki. Może stąd ta niechęć?
I ja absolutnie nie porównuje bo też bym nie dała skrzywdzić swojego dziecka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-10, 14:41   #702
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Eh Pestka ma wirusówkę plus rozwolnienie. Takze do końca tyg siedzi w domu.
Zaczęła używać więcej wyrazów. Ale miesza polski z angielskim. Niektóre wypowiedzi są komiczne. Dalej mówi najwięcej po swojemu.

B miał dziś sczepienie. 7kg . Zapisałam nas na 2c warsztaty. Taka grupa wsparcia z psychologiem itd. Drugi koniec miasta. Serio 20km ode mnie. Będę ponad godz JEŹDZIĆ. Tramwaj + autobus. Ale zapowiada się fajnie. Stała grupa 12 os z dziećmi.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-10, 16:15   #703
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

fajne kapciochy
https://www.deichmann.com/PL/pl/shop...iABEgJLaPD_BwE
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-10, 17:57   #704
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Morelle, zdrowia dla Pestki. 7kg? Kurde zaczelam sie zastanawiać czy Tymon nie za mało przybiera. Waży 5400. Z tym, ze dzieli ich prawie miesiac czasu.

Pestycyda, brawo dla weterana Wojtka

Anusia, izolowałabym. Szkoda, bo chyba fajnie mieć tak pomoc niedaleko domu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-10, 18:09   #705
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Morelle, zdrowia dla Pestki. 7kg? Kurde zaczelam sie zastanawiać czy Tymon nie za mało przybiera. Waży 5400. Z tym, ze dzieli ich prawie miesiac czasu.

Pestycyda, brawo dla weterana Wojtka

Anusia, izolowałabym. Szkoda, bo chyba fajnie mieć tak pomoc niedaleko domu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Niby fajnie ale ona nie respektuje moich zasad wiec to nie ma sensu. Jakbyście wiedziały czym ona karmi tamtą dziewczynke to same byście nie puszczały. Tamta potrafi zjeść całe opakowanie delicji jak ja na to patrze to aż mnie mdli a ta dziewczynka jest tak pazerna ze zje wszystko co słodkie i to się tak uwija zeby tylko nikt jej nie zjadł. No mówie Wam aż mi słabo....
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-10, 18:12   #706
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Widziałam je na żywo. Nie są fajne.

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Morelle, zdrowia dla Pestki. 7kg? Kurde zaczelam sie zastanawiać czy Tymon nie za mało przybiera. Waży 5400. Z tym, ze dzieli ich prawie miesiac czasu.

Pestycyda, brawo dla weterana Wojtka

Anusia, izolowałabym. Szkoda, bo chyba fajnie mieć tak pomoc niedaleko domu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kurcze mdli ją jeszcze. Cały czas ma temp. Jutro jeszcze raz wyślę tz z nią do lekarza.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-10, 18:13   #707
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Widziałam je na żywo. Nie są fajne.

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------



Kurcze mdli ją jeszcze. Cały czas ma temp. Jutro jeszcze raz wyślę tz z nią do lekarza.
odpuszczam w takim razie
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-10, 18:13   #708
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Mc temu ważył 6200g
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-10, 20:55   #709
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Morelle, dzięki, przeliczyłam, Tymek przybiera prawidłowo.
Oby Pestka szybko wróciła do zdrowia.

Anusia, porażka to co piszesz o żywieniu tej dziewczynki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Anusia, pytałaś mnie kiedys o przejście z wychowawczego na L4. Składałam tylko wniosek o przerwanie z dniem takim i takim i od tej wymienionej daty miałam L4.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-10, 21:28   #710
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Morelle, dzięki, przeliczyłam, Tymek przybiera prawidłowo.
Oby Pestka szybko wróciła do zdrowia.

Anusia, porażka to co piszesz o żywieniu tej dziewczynki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Anusia, pytałaś mnie kiedys o przejście z wychowawczego na L4. Składałam tylko wniosek o przerwanie z dniem takim i takim i od tej wymienionej daty miałam L4.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Finalnie czekam do 16 wrzesnia a potem daje l4. Juz nie chcialo mi sie przerywac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-10, 22:20   #711
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Niby fajnie ale ona nie respektuje moich zasad wiec to nie ma sensu. Jakbyście wiedziały czym ona karmi tamtą dziewczynke to same byście nie puszczały. Tamta potrafi zjeść całe opakowanie delicji jak ja na to patrze to aż mnie mdli a ta dziewczynka jest tak pazerna ze zje wszystko co słodkie i to się tak uwija zeby tylko nikt jej nie zjadł. No mówie Wam aż mi słabo....
Coś te teściowe tak mają. Ostatnio przyjechali moi teście, poszliśmy do knajpy na obiad, potem babcia wymyśliła lody ,weszliśmy obok po chleb. Kupiła jabłecznik (będzie do kawy po obiadku) i "które ciasteczka może Wojtek?". Wybrałam jakieś owsiane choć musiałam się ugryźć w język (raz w miesiącu się widzą,odpuszczam powoli), po czym dowalila że może jeszcze bułkę słodką na co się zdecydowanie nie zgodziłam. Wyszła ze sklepu i do mojego dziecka który jechał na biegowce z tymi ciastkami (5 minut nie minęło od tych lodów) to już teść ją nawet opierdzielil że oszalała chyba . Oj długo moje dziecko do dziadków na wakacje nie pojedzie.
Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Eh Pestka ma wirusówkę plus rozwolnienie. Takze do końca tyg siedzi w domu.
Zaczęła używać więcej wyrazów. Ale miesza polski z angielskim. Niektóre wypowiedzi są komiczne. Dalej mówi najwięcej po swojemu.

B miał dziś sczepienie. 7kg . Zapisałam nas na 2c warsztaty. Taka grupa wsparcia z psychologiem itd. Drugi koniec miasta. Serio 20km ode mnie. Będę ponad godz JEŹDZIĆ. Tramwaj + autobus. Ale zapowiada się fajnie. Stała grupa 12 os z dziećmi.
Biedna Pestka. Zdrówka ale Borys duży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-11, 06:40   #712
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Finalnie czekam do 16 wrzesnia a potem daje l4. Juz nie chcialo mi sie przerywac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ale jesteś na wychowawczym teraz? Jak dasz zwolnienie bez powrotu do pracy to nie dostaniesz kasy.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-11, 07:20   #713
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Ale jesteś na wychowawczym teraz? Jak dasz zwolnienie bez powrotu do pracy to nie dostaniesz kasy.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No bo przez ostatni rok nie mialam dochodow ale czytalam na blogu prawniczym ze biora wtedy kwote z umowy

https://mamopracuj.pl/jestes-na-wych...e-masz-prawa/#

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Ale jesteś na wychowawczym teraz? Jak dasz zwolnienie bez powrotu do pracy to nie dostaniesz kasy.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przepraszam chyba nie zrozumialam Cie od razu. Jestestem do 16.09 czyli 17 powinnam byc w pracy i z tym dniem dam zwolnienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez anusia1990
Czas edycji: 2019-09-11 o 07:07
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-11, 20:51   #714
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Morelle, dzięki, przeliczyłam, Tymek przybiera prawidłowo.
Oby Pestka szybko wróciła do zdrowia.

Anusia, porażka to co piszesz o żywieniu tej dziewczynki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Anusia, pytałaś mnie kiedys o przejście z wychowawczego na L4. Składałam tylko wniosek o przerwanie z dniem takim i takim i od tej wymienionej daty miałam L4.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Coś te teściowe tak mają. Ostatnio przyjechali moi teście, poszliśmy do knajpy na obiad, potem babcia wymyśliła lody ,weszliśmy obok po chleb. Kupiła jabłecznik (będzie do kawy po obiadku) i "które ciasteczka może Wojtek?". Wybrałam jakieś owsiane choć musiałam się ugryźć w język (raz w miesiącu się widzą,odpuszczam powoli), po czym dowalila że może jeszcze bułkę słodką na co się zdecydowanie nie zgodziłam. Wyszła ze sklepu i do mojego dziecka który jechał na biegowce z tymi ciastkami (5 minut nie minęło od tych lodów) to już teść ją nawet opierdzielil że oszalała chyba . Oj długo moje dziecko do dziadków na wakacje nie pojedzie.Biedna Pestka. Zdrówka ale Borys duży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bułka słodka


U nas kiepsko. Pestka ma wirusówkę. 39 st. Nic nie chce jeść. Juz bardzo kombinuje. Mdli ją ciągle.
Oby mi małego nie zaraziła. Nie da się ich odizolować. Jest tak dla niego kochana, że nie mam serca.
Jutro tz ma urodziny.

Dziś usłyszałam 2 razy , że jest do mnie podobna. Może zaczyna

PS jeśli szukacie ładnego płaszcza do sukienek to śliczny jest w cocodrillo. Wszedł na %. Szary w kropki. Z biedronka. Akurat tylko 92. W klatce tak na góra 2 Mc będzie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20190911_115412.jpg (56,7 KB, 86 załadowań)
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-11, 21:16   #715
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
No bo przez ostatni rok nie mialam dochodow ale czytalam na blogu prawniczym ze biora wtedy kwote z umowy

https://mamopracuj.pl/jestes-na-wych...e-masz-prawa/#

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:04 ----------

Przepraszam chyba nie zrozumialam Cie od razu. Jestestem do 16.09 czyli 17 powinnam byc w pracy i z tym dniem dam zwolnienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to oki. Ja zrozumiałam, że dasz zwolnienie bez przerywania wychowawczego dlatego wolałam napisać.


Morelle, zdrówka dla Pestki śliczna z niej dziewczynka.
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-11, 21:54   #716
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość




bułka słodka


U nas kiepsko. Pestka ma wirusówkę. 39 st. Nic nie chce jeść. Juz bardzo kombinuje. Mdli ją ciągle.
Oby mi małego nie zaraziła. Nie da się ich odizolować. Jest tak dla niego kochana, że nie mam serca.
Jutro tz ma urodziny.

Dziś usłyszałam 2 razy , że jest do mnie podobna. Może zaczyna

PS jeśli szukacie ładnego płaszcza do sukienek to śliczny jest w cocodrillo. Wszedł na %. Szary w kropki. Z biedronka. Akurat tylko 92. W klatce tak na góra 2 Mc będzie.
Te jej oczka sa takie.....hipnotajzing

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
No to oki. Ja zrozumiałam, że dasz zwolnienie bez przerywania wychowawczego dlatego wolałam napisać.


Morelle, zdrówka dla Pestki śliczna z niej dziewczynka.
No tak tez pozniej sie skapnelam ze to mialas na mysli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-11, 22:14   #717
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Morelle, zdrowia dla Pestki. Mam nadzieje, ze Borys się nie zarazi.

Chyba wrócę do bodziaków dla Amelki. Nie nosiła już dość długo, ale robi się chłodniej, a ona ciagle te plecy ma na wierzchu.

Musze też powyciągać jej kurtki i sprawdzić czy w coś się jeszcze mieści.

Moja córka jest tak koleżeńska, ze dziś wyła nawet jak inne dzieci opuszczały plac zabaw

Pestycyda, teście teściami, ale wiesz, że wiekszosc naszych znajomych/młodych ludzi z rodziny, ktorzy przyjeżdżali poznać Tymka, przywoziła Amelce słodkości typu czekolada, kinderki itp. A brat cioteczny tż (sam ma corke 6lat) przegiął totalnie, bo dał Ami torbę słodyczy. Żelki, cukierki, wafelki, cuda na kiju. A sam siłownie prowadzi i dietę ma idealną. Byłam w wielkim szoku jak to ujrzałam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-12, 03:57   #718
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Te jej oczka sa takie.....hipnotajzing

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

No tak tez pozniej sie skapnelam ze to mialas na mysli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


My juz od tygodnia bodziaki
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-12, 08:04   #719
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Dzień dobry

Ja nie mam żadnych bodziakow juz

Morelle zdrowia dla Pestki! Oby małego nie zaraziła super, ze maja taka więź 🥰

Jaki tran podajecie dzieciom?
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-12, 11:15   #720
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Emmos, eh przegięcie. Ja już się sama zaczęłam hamować trochę ze słodyczami bo mi nie daje spokoju że dziecku zabraniam a sama na potęgę żre.

Też się nad tymi bodziakami zastanawiam ale szczerze mówiąc to już mi Wojtek powyrastał z większości a nowych kupować nie będę. Może podkoszulka pod bluzkę byłaby rozwiązaniem na jesień/zimę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-27 17:24:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.