Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-12, 20:18   #3031
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

I zresztą tam samo nie jestem pewna, jak ze znajomością historii u wielbicieli husarii
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 23:08   #3032
CzarnyBaron
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 89
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87072709]Zacznijmy w ogóle od tego, że nikt nie powinien wydawać pozwoleń na demonstracje faszystkowskie, bo propagowanie tej ideologii jest nielegalne według naszego prawa. Już pomijając fakt, że to jak napluć w twarz milionom naszych rodaków, którzy zginęli w czasie II Wojny Światowej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

To co jest faszystowskie? Podaj mi definicję? Wszystko jest faszyzmem i nic nie jest faszyzmem. Dla kogoś Korwin jest faszystą, dla kogoś dopiero chłopaki z lasu (film TVN). Urzędnik nie jest od tego, żeby decydować jakie manifestacją mogą się odbyć, a jakie nie mogą się odbyć.

Jestem zwolennikiem wolności słowa. Nie muszę akceptować innych, ale muszę ich tolerować.

Poza tym nazizm był ideologią, który zniszczył Polskę. Włoscy faszyści protestowali przeciwko niemieckim zbrodniom w Polsce (Mussolini doprowadzi do tego, że oszczędzono polskich profesorów), zaś Franco w Hiszpanii udzielał azylu Polakom i chciał nawet gościć rząd londyński w Madrycie, jak Anglicy sprzedali nas Sowietom i uznali PRL. Komunizm był dla nas o wiele gorszy niż faszyzm.

I prawo powinno być działać w obie strony. Skoro nie wolno nosić koszulek ze swastyką i Adolfem, to powinno się się ścigać również tych co lubią sierp i młot oraz Chc.
CzarnyBaron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 11:26   #3033
Pietrooshka
Raczkowanie
 
Avatar Pietrooshka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 87
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez CzarnyBaron Pokaż wiadomość

Poza tym nazizm był ideologią, który zniszczył Polskę. Włoscy faszyści protestowali przeciwko niemieckim zbrodniom w Polsce (Mussolini doprowadzi do tego, że oszczędzono polskich profesorów), zaś Franco w Hiszpanii udzielał azylu Polakom i chciał nawet gościć rząd londyński w Madrycie, jak Anglicy sprzedali nas Sowietom i uznali PRL. Komunizm był dla nas o wiele gorszy niż faszyzm.
Słyszeliście ten huk? To dawni AK-owcy sie przewracaja w grobie w tym momencie.
Pietrooshka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 13:29   #3034
miNino
Raczkowanie
 
Avatar miNino
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 140
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez CzarnyBaron Pokaż wiadomość

Poza tym nazizm był ideologią, który zniszczył Polskę. Włoscy faszyści protestowali przeciwko niemieckim zbrodniom w Polsce (Mussolini doprowadzi do tego, że oszczędzono polskich profesorów), zaś Franco w Hiszpanii udzielał azylu Polakom i chciał nawet gościć rząd londyński w Madrycie, jak Anglicy sprzedali nas Sowietom i uznali PRL. Komunizm był dla nas o wiele gorszy niż faszyzm.
Mhm, fakt że faszyzm (notabene - nazizm zgodnie z nauką jest po prostu odmiana faszyzmu) nie skrzywdzil bezposrednio Polaków (chociaz podoba mi sie przemilczenie, że akurat Polacy w Hiszpanii walczyli przede wszystkim przeciwko wojskom Franco) cudownie sprawia, że wcale nie byl zbrodnicza ideologią.

Edytowane przez miNino
Czas edycji: 2019-08-13 o 15:30
miNino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 17:12   #3035
CzarnyBaron
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 89
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Pietrooshka Pokaż wiadomość
Słyszeliście ten huk? To dawni AK-owcy sie przewracaja w grobie w tym momencie.
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Ja odróżniam faszyzm od nazizmu.

Cytat:
Napisane przez miNino Pokaż wiadomość
Mhm, fakt że faszyzm (notabene - nazizm zgodnie z nauką jest po prostu odmiana faszyzmu) nie skrzywdzil bezposrednio Polaków (chociaz podoba mi sie przemilczenie, że akurat Polacy w Hiszpanii walczyli przede wszystkim przeciwko wojskom Franco) cudownie sprawia, że wcale nie byl zbrodnicza ideologią.
Na pewno nie taką zbrodniczą jak nazizm czy komunizm. Nie wychwalam faszyzmu, tylko mówię o tym, że słowo faszyzm jest nadużywane w stosunku do wszystkiego co jest prawicowe, konserwatywne, etc. I na tej podstawie lewacy domagają się delegalizacji wszystkich demonstracji prawicy (pewnie dlatego, że nie są w stanie ich pacyfikować jak ich przyjaciele z Niemiec).
CzarnyBaron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 18:09   #3036
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

[1=742bd6bdde1307502cba7e1 26292911bf766cf73_61f3325 774e32;87075780]Jakie kino? Te obozy dla zniewiescialych chlopcow to nie jest kino. To fakt.
Che byl uzalezniony od rewolucji (kiedys w jakiejs ksiazce spotkalam sie z takim stwierdzeniem, uwazam je za trafne). Potrafil walczyc o cos i w tym celu zabijac kogo sie dalo, ale po zakonczonej rewolucji nie potrafil sie odnalezc w nowej rzeczywistosci. Dlatego przemieszczal sie i rozpoczynal kolejna rewolucje w innym miejscu.
Wydal wyrok na smierc tysiecy osob, sam dokonal egzekucji ponad 1000 + ci ktorych zabil jak sobie wojowal.

Aha, no i prowokowal jak tylko mogl, zeby doprowadzic do wojny nuklearnej. Dobrze, ze USA i ZSRR byli madrzejsi i nie dali sie sprowokowac, bo kto wie czy bysmy sobie tutaj dzisiaj pisali.

To naprawde nie jest pozytywna postac. Zreszta widac to po tym, kto sie o nim pozytywnie wypowiada. Fidel Castro, Hugo Chavez.[/QUOTE]

Nie mówię, że jest pozytywna. Facet w pewnym momencie ostro się pogubił. To, że ma na sumieniu życie wielu ludzi jest faktem a fakty nie podlegają dyskusji.

Dla młodych ludzi Guevara to po prostu symbol młodzieżowego buntu/ rewolucji. Dlatego uważam, że noszenie znaczka z Che to poza, nic więcej. Żadne propagowanie, bo z reguły z Che się wyrasta.

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Cytat:
Napisane przez CzarnyBaron Pokaż wiadomość
I na tej podstawie lewacy domagają się delegalizacji wszystkich demonstracji prawicy (pewnie dlatego, że nie są w stanie ich pacyfikować jak ich przyjaciele z Niemiec).
Ja jestem lewakiem i nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek domagała się delegalizacji WSZYSTKICH demonstacji prawicy. Tylko tych, które niosą za sobą idee nacjonalistyczne.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 19:18   #3037
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Nie mówię, że jest pozytywna. Facet w pewnym momencie ostro się pogubił. To, że ma na sumieniu życie wielu ludzi jest faktem a fakty nie podlegają dyskusji.



Dla młodych ludzi Guevara to po prostu symbol młodzieżowego buntu/ rewolucji. Dlatego uważam, że noszenie znaczka z Che to poza, nic więcej. Żadne propagowanie, bo z reguły z Che się wyrasta.

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------





Ja jestem lewakiem i nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek domagała się delegalizacji WSZYSTKICH demonstacji prawicy. Tylko tych, które niosą za sobą idee nacjonalistyczne.


Nie powiedziałabym, że nacjonalizm jako taki jest zły.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-13, 20:50   #3038
CzarnyBaron
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 89
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Ja jestem lewakiem i nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek domagała się delegalizacji WSZYSTKICH demonstacji prawicy. Tylko tych, które niosą za sobą idee nacjonalistyczne.
Na szczęście to nie jest PRL i za odchylenia nacjonalistyczne nie idzie się do więzienia. Uwielbiam jak wojownicy o wolność słowa po lewej stronie walczą o "wolność słowa", ale tylko dla siebie.

Ja tam jestem liberałem i niech każdy sobie demonstruje. Właśnie blokady prowadzą do tego, że obie strony się radykalizują.

Skoro koszulki z Che powinny być legalne, to rozumiem, że noszenie Franco czy Pinocheta też jest ok?
CzarnyBaron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 21:19   #3039
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez CzarnyBaron Pokaż wiadomość
Na szczęście to nie jest PRL i za odchylenia nacjonalistyczne nie idzie się do więzienia. Uwielbiam jak wojownicy o wolność słowa po lewej stronie walczą o "wolność słowa", ale tylko dla siebie.

Ja tam jestem liberałem i niech każdy sobie demonstruje. Właśnie blokady prowadzą do tego, że obie strony się radykalizują.

Skoro koszulki z Che powinny być legalne, to rozumiem, że noszenie Franco czy Pinocheta też jest ok?
Oj, nie twierdziłam, że POWINNY być legalne. Stwierdzam tylko, że jest różnica pomiędzy nastolatkiem noszącym koszulkę z Che a takim, który wraz z kibolami robi zadymy i bije innych ludzi. To totalnie inny ciężar gatunkowy tych dwóch zjawisk.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 23:03   #3040
CzarnyBaron
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 89
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Oj, nie twierdziłam, że POWINNY być legalne. Stwierdzam tylko, że jest różnica pomiędzy nastolatkiem noszącym koszulkę z Che a takim, który wraz z kibolami robi zadymy i bije innych ludzi. To totalnie inny ciężar gatunkowy tych dwóch zjawisk.
To tylko koszulki. Nie widzę żadnej różnicy, czy ktoś nosi Pinocheta, czy Che.
CzarnyBaron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 06:11   #3041
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez CzarnyBaron Pokaż wiadomość
To tylko koszulki. Nie widzę żadnej różnicy, czy ktoś nosi Pinocheta, czy Che.
Nie widzisz, bo jej nie ma tak naprawdę.

Jedyna różnica tkwi w powodzie, dla którego młodzież sięga po koszulki/gadżety z Che a nie sięga po koszulki z napisem: "Adolf Hitler's world tour 1939-1945" (i chwała Bogu). A powód jest prosty: wszyscy w wieku nastu lat wiedzą, kim był Hitler (zbrodniarzem, ludobójcą). Ta historia jest nam znana, dotyczyła nas bezpośrednio, ponieważ Polacy byli narodem, który chyba najbardziej ucierpiał w barbarzyństwie nazistow podczas II wojny (oprócz Żydów).

Jesli chodzi o Che- właśnie. Wydarzenia, które spowodował działy się w części świata, która jest totalnie chyba niezwiazana z historią Polski, więc tak naprawdę niewiele o nich się uczy i niewielka jest o nich wiedza. Z drugiej strony, pop-kultura wypromowała obraz Che na właśnie takego młodzieżowego buntownika/ rewolucjonistę. No a kto w wieku nastu lat nie przeżywa okresu buntu? Zauważ, że na tych nieszczesnych koszulkach nie ma właściwie aktualnych portretów/zdjęć Guevary. Pojawia się natomiast najczęsciej dzieło Andy Warhola. Guevara jest więc jedną z ikon pop kultury, nic więcej.

Powiem Ci, że mam w pracy kolegę, który jest tak prawicowo-nacjonalistycznie szurnięty, że sama zabieram z sobą kasetkę na długopisy z Che Guevarą by Andy Warhol. I mam święty spokój, bo tenże kolega unika mnie jak zarazy a ja mam świety spokój (jako uznany lewak i żydofil) i nie muszę wysłuchiwać jego nawiedzonych tyrad. Dotychczasowe uwagi, że w pracy się pracuje a nie uprawia agitkę polityczną nie skutkowały. Piórnik z Che (by Warhol) zadziałał radykalnie. W każdym razie nie musiałam dokupywać beretu z gwiazdką.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-14, 06:34   #3042
CzarnyBaron
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 89
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Jedyna różnica tkwi w powodzie, dla którego młodzież sięga po koszulki/gadżety z Che a nie sięga po koszulki z napisem: "Adolf Hitler's world tour 1939-1945" (i chwała Bogu). A powód jest prosty: wszyscy w wieku nastu lat wiedzą, kim był Hitler (zbrodniarzem, ludobójcą). Ta historia jest nam znana, dotyczyła nas bezpośrednio, ponieważ Polacy byli narodem, który chyba najbardziej ucierpiał w barbarzyństwie nazistow podczas II wojny (oprócz Żydów).
Nie rozumiem tylko wstrętu lewaków i używania słów faszyzm wobec polskich nacjonalistów. Nie wiem czy wiesz, ale grupa polityczna która najbardziej dostała w czasie II wojny światowej to byli polscy narodowcy. Najpierw od Niemców (szczególnie na Ziemiach Zachodnich), potem od Sowietów i polskich komunistów. Do dzisiaj nie ma prawdziwej narodowej demokracji (no może Konfederacja nawiązuje do chlubnych tradycji). Zaś narodem/grupą etniczną która najbardziej oberwała od Niemców, to byli Cyganie.

Cytat:
Jesli chodzi o Che- właśnie. Wydarzenia, które spowodował działy się w części świata, która jest totalnie chyba niezwiazana z historią Polski, więc tak naprawdę niewiele o nich się uczy i niewielka jest o nich wiedza. Z drugiej strony, pop-kultura wypromowała obraz Che na właśnie takego młodzieżowego buntownika/ rewolucjonistę. No a kto w wieku nastu lat nie przeżywa okresu buntu? Zauważ, że na tych nieszczesnych koszulkach nie ma właściwie aktualnych portretów/zdjęć Guevary. Pojawia się natomiast najczęsciej dzieło Andy Warhola. Guevara jest więc jedną z ikon pop kultury, nic więcej.
Kiedyś Mieszkowski stwierdził, że to artyści powinni decydować, co mieści się w granicach artystycznej ekspresji. Czy równie dobrze mogę stwierdzić, że bajki Disneya o nazistach była zabawne i był to środek artystyczny? Ja znam historię i wiem kim był Che, więc może mnie to drażnić. Poza tym moje pytanie dotyczyło generałów Franco i Pinocheta.

Cytat:
Powiem Ci, że mam w pracy kolegę, który jest tak prawicowo-nacjonalistycznie szurnięty, że sama zabieram z sobą kasetkę na długopisy z Che Guevarą by Andy Warhol. I mam święty spokój, bo tenże kolega unika mnie jak zarazy a ja mam świety spokój (jako uznany lewak i żydofil) i nie muszę wysłuchiwać jego nawiedzonych tyrad. Dotychczasowe uwagi, że w pracy się pracuje a nie uprawia agitkę polityczną nie skutkowały. Piórnik z Che (by Warhol) zadziałał radykalnie. W każdym razie nie musiałam dokupywać beretu z gwiazdką.
Ja tam w pracy mam wesołą ekipę, każdy ma inne poglądy i nikt nikogo nie nawraca (inna sprawa, że jest to swojego rodzaju "loża szyderców"). Natomiast nie ukrywam swoich poglądów i umiem uzasadnić swoje poglądy. I o dziwo nie jestem nazywany faszystą.

Ja na swój sposób też jestem żydofilem czy wręcz syjonistą. Polsce bardzo dobrze zrobiło powstanie państwa Izrael, if you know what I mean. I tylko to, bo powinna tam być interwencja NATO za to, co wyprawiają z Palestyńczykami.

Rozumiem, że jako przyjaciółka Żydów chętnie byś zapłaciła organizacjom żydowskim z USA za "mienie bezspadkowe" w imię dobrych stosunków ze starszymi braćmi w wierze i Wielkim Bratem zza Oceanu?
CzarnyBaron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 06:48   #3043
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Jedyna różnica tkwi w powodzie, dla którego młodzież sięga po koszulki/gadżety z Che a nie sięga po koszulki z napisem: "Adolf Hitler's world tour 1939-1945".
Ja bym nosiła. Prześmieszny pomysł.

W sumie nie wiem, czy bym nosiła, ale mnie śmieszy.

A tak ogólnie, to uważam za poronione zabranianie jakichkolwiek koszulek czy symboli.

Kościół zabił więcej ludzi niż Hitler, a krzyże i chrześcijaństwo nie są zakazane.

Więc czemu wszyscy się uparli na tych nazistów? Nie oni jedyny mieli durne pomysły i zabijali ludzi.

Nie wiem jak bym zareagowała na osobę, która nieironicznie nosi symbole nazistowskie, ale nie sądzę, żeby to powinno być nielegalne.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 07:00   #3044
CzarnyBaron
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 89
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ja bym nosiła. Prześmieszny pomysł.

W sumie nie wiem, czy bym nosiła, ale mnie śmieszy.

A tak ogólnie, to uważam za poronione zabranianie jakichkolwiek koszulek czy symboli.

Kościół zabił więcej ludzi niż Hitler, a krzyże i chrześcijaństwo nie są zakazane.

Więc czemu wszyscy się uparli na tych nazistów? Nie oni jedyny mieli durne pomysły i zabijali ludzi.

Nie wiem jak bym zareagowała na osobę, która nieironicznie nosi symbole nazistowskie, ale nie sądzę, żeby to powinno być nielegalne.
Niektórzy nie rozumieją idei wolności słowa. Mnie jak wkurza LGBT na ulicach, po prostu nie wychodzęą z domu czy wyjeżdżam z miasta, a w życiu codziennym ignoruję takich ludzi bądź ograniczam kontakt z nimi do niezbędnego minimum. Jak kogoś wkurzają "katole", "faszyści", "antysemici" etc. to niech robi podobnie.
CzarnyBaron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 08:06   #3045
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez CzarnyBaron Pokaż wiadomość








Rozumiem, że jako przyjaciółka Żydów chętnie byś zapłaciła organizacjom żydowskim z USA za "mienie bezspadkowe" w imię dobrych stosunków ze starszymi braćmi w wierze i Wielkim Bratem zza Oceanu?
Szczerze mówiąc- nie siedzę w temacie, więc nie będę się wypowiadać.

Uważam jednak, że jesli są jacyś spadkobiercy to tak- powinni dostać odszkodowanie za to, co stracili w II wojnie. Tylko teraz pytanie- od rzadu jakiego kraju? Z jednej strony to mienie zapewne leżało na terenach Polski. Z drugiej- przecież to nie Polacy rozpetali II wojnę i to nie Polacy masowo mordowali Żydów w obozach i masowych egzekucjach, choć i te się zdarzały w wykonaniu naszych rodaków (Jedwabne, szmalcownicy żerujący na ukrywających się Żydach). Dość, ja się trzymam od polityki z daleka. "Polityka to w krysztale pomyje", jak pisał Witkacy.

Natomiast jeśli chodzi o majatki "znacjonalizowane" przez rząd komunistyczny to każdemu takie odszkodowanie by się należało. Tylko skąd na to brać?
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 08:25   #3046
CzarnyBaron
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 89
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc- nie siedzę w temacie, więc nie będę się wypowiadać.

Uważam jednak, że jesli są jacyś spadkobiercy to tak- powinni dostać odszkodowanie za to, co stracili w II wojnie. Tylko teraz pytanie- od rzadu jakiego kraju? Z jednej strony to mienie zapewne leżało na terenach Polski. Z drugiej- przecież to nie Polacy rozpetali II wojnę i to nie Polacy masowo mordowali Żydów w obozach i masowych egzekucjach, choć i te się zdarzały w wykonaniu naszych rodaków (Jedwabne, szmalcownicy żerujący na ukrywających się Żydach). Dość, ja się trzymam od polityki z daleka. "Polityka to w krysztale pomyje", jak pisał Witkacy.

Natomiast jeśli chodzi o majatki "znacjonalizowane" przez rząd komunistyczny to każdemu takie odszkodowanie by się należało. Tylko skąd na to brać?
Nie mówię o spadkobiercach (aczkolwiek wówczas to wszyscy powinni dostać, a nie Żydzi na zasadach specustawy). Poniżej już tłumaczę.

Pewne organizacje w USA trudniące się odcinaniem kuponów od Holocaustu wymyśliły sobie biznes, polegający na tym, że jeśli Niemcy wymordowali całą rodzinę żydowską i nie było spadkobierców, to w przypadku narodu wybranego nie działają zasady prawa cywilnego (czyli majątek przechodzi na Skarb Państwa), tylko spadkobiercami są współbracia w wierze (czyt. wyżej wymienione organizacje albo od biedy Państwo Izrael). Uzasadniają to "domniemaną wolą" ofiar Holocaustu, które "zapisałyby" majątek swoim współbraciom. Polska lewica popiera ten pomysł, PiS na szczęście ma związane ręce przez prawicowy elektorat.

Nikt normalny nie chce tego płacić, nawet kosztem stosunków z Wielkim Bratem, a tym bardziej z Izraelem.
CzarnyBaron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 08:50   #3047
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez CzarnyBaron Pokaż wiadomość
Nie mówię o spadkobiercach (aczkolwiek wówczas to wszyscy powinni dostać, a nie Żydzi na zasadach specustawy). Poniżej już tłumaczę.

Pewne organizacje w USA trudniące się odcinaniem kuponów od Holocaustu wymyśliły sobie biznes, polegający na tym, że jeśli Niemcy wymordowali całą rodzinę żydowską i nie było spadkobierców, to w przypadku narodu wybranego nie działają zasady prawa cywilnego (czyli majątek przechodzi na Skarb Państwa), tylko spadkobiercami są współbracia w wierze (czyt. wyżej wymienione organizacje albo od biedy Państwo Izrael). Uzasadniają to "domniemaną wolą" ofiar Holocaustu, które "zapisałyby" majątek swoim współbraciom. Polska lewica popiera ten pomysł, PiS na szczęście ma związane ręce przez prawicowy elektorat.

Nikt normalny nie chce tego płacić, nawet kosztem stosunków z Wielkim Bratem, a tym bardziej z Izraelem.
Wiesz, odcinanie kuponów od cudzego męczeństwa zawsze jest dla mnie etycznie nie do przyjęcia.

Moje korzenie rodzinne są typowo międzynarodowe, jednak moja prababcia była Reichsdeutsch a pradziadek Polakiem, który zginął w obozie Stutthoff na skutek akcji wymierzonej w polską inteligencję. Kiedyś zwiedzałam ten obóz i wlazłam do archiwum w nadziei, że może jakieś dokumenty się zachowały. Panie najpierw nie chciały ani pokazać, ani nic twierdząc, że okres odszkodowań (cokolwiek miały na myśli) już dawno minął. Dopiero na moje pytanie: "Ile teraz wynosi odszkodowanie za zamordowanie czlowieka?" trochę się zmitygowały. Nie chciałam żadnego odszkodowania (ani ja, ani moja rodzina), po prostu chciałam dokumenty. A że Niemcy byli do obłędu sformalizowani, dostałam nawet kserokopie- od wyroku, poprzez zakupy dziadka w kantynie aż do karty zgonu.

Tym bardziej nie rozumiem żądań odszkodowania za czyjeś życie. Życia nie da się przeliczyć na pieniądze bo ono samo w sobie jest wartością najwyższą i niewycenialną.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 08:56   #3048
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ja bym nosiła. Prześmieszny pomysł.

W sumie nie wiem, czy bym nosiła, ale mnie śmieszy.
Mnie nie śmieszy. Ten człowiek spowodował za dużo cierpienia innym ludziom. Chłopaka w takiej koszulce widziałam w UK. Raczej mnie to zniesmaczyło, niż rozśmieszyło.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 09:56   #3049
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Mnie nie śmieszy. Ten człowiek spowodował za dużo cierpienia innym ludziom. Chłopaka w takiej koszulce widziałam w UK. Raczej mnie to zniesmaczyło, niż rozśmieszyło.
Ja mam pecha, że lubię niepoprawny politycznie czarny jak smoła najniższego kręgu piekieł humor.

Sama go nie stosuję, bo uważam, że jest niestosowny, ale śmieszą mnie takie rzeczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-14, 21:31   #3050
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Zanim ktokolwiek z wyższością to napisze..
Tak, ten występ był idiotyczny, od razu potępiony przez widownię i organizatorów, a teraz przez wszystkie ważne persony z tej strony sceny społeczno-politycznej.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-15, 19:07   #3051
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

No, ładna agitka wyborcza w Kato. Jak Błaszczak pomylił się przy wspominaniu, o 100-lecie jakiego powstania chodzi (powiedział polskie, dopiero po chwili się poprawił), to jako Ślązaczka poczułam się, jakbym dostała policzek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-15, 19:39   #3052
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87084724]No, ładna agitka wyborcza w Kato. Jak Błaszczak pomylił się przy wspominaniu, o 100-lecie jakiego powstania chodzi (powiedział polskie, dopiero po chwili się poprawił), to jako Ślązaczka poczułam się, jakbym dostała policzek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


O lol. Co za żenada...
A ja się już w sumie cieszyłam, że PiSowcy sobie w ogóle w tym roku przypomnieli, że w ogóle było coś takiego, jak powstania śląskie. Przedwcześnie jak widać.


Pozostając w tym temacie kilka miesięcy temu przesiadałam się w Warszawie, miałam trochę czasu, google mi pokazało, że blisko dworca jest tablica pamiątkowa Wojciecha Korfantego. To poszłam sobie obczaić. Jakie było moje zdziwienie, gdy na niej przeczytałam, że Korfanty walczył, żeby "przywrócić Polsce Śląsk". Nie "o włączenie Śląska do Polski", nie "o polskość Śląska", tylko właśnie "o przywrócenie Polsce Śląska". Nigdy nie wpadłam na to, że to można widzieć z takiej perspektywy.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-15, 19:44   #3053
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Parada była w Katowicach, bo Morawiecki jest jedynką w wyborach w Katowicach.
Powstania śląskie to dobry pretekst.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-15, 22:50   #3054
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc- nie siedzę w temacie, więc nie będę się wypowiadać.

Uważam jednak, że jesli są jacyś spadkobiercy to tak- powinni dostać odszkodowanie za to, co stracili w II wojnie. Tylko teraz pytanie- od rzadu jakiego kraju? Z jednej strony to mienie zapewne leżało na terenach Polski. Z drugiej- przecież to nie Polacy rozpetali II wojnę i to nie Polacy masowo mordowali Żydów w obozach i masowych egzekucjach, choć i te się zdarzały w wykonaniu naszych rodaków (Jedwabne, szmalcownicy żerujący na ukrywających się Żydach). Dość, ja się trzymam od polityki z daleka. "Polityka to w krysztale pomyje", jak pisał Witkacy.

Natomiast jeśli chodzi o majatki "znacjonalizowane" przez rząd komunistyczny to każdemu takie odszkodowanie by się należało. Tylko skąd na to brać?
Tyle tylko,że PRL takowe odszkodowanie już wypłacił w latach 60-tych na ręce Amerykanów. A spryciarze zza oceanu wymyślili niedawno,że to się tak do końca nie liczy,bo rzekomo nie poinformowano wszystkich Żydów,których to dotyczyło. Przy takiej interpretacji to my jeszcze możemy kilka razy zapłacić a im będzie wiecznie mało...
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-15, 23:22   #3055
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc- nie siedzę w temacie, więc nie będę się wypowiadać.

Uważam jednak, że jesli są jacyś spadkobiercy to tak- powinni dostać odszkodowanie za to, co stracili w II wojnie. Tylko teraz pytanie- od rzadu jakiego kraju? Z jednej strony to mienie zapewne leżało na terenach Polski. Z drugiej- przecież to nie Polacy rozpetali II wojnę i to nie Polacy masowo mordowali Żydów w obozach i masowych egzekucjach, choć i te się zdarzały w wykonaniu naszych rodaków (Jedwabne, szmalcownicy żerujący na ukrywających się Żydach). Dość, ja się trzymam od polityki z daleka. "Polityka to w krysztale pomyje", jak pisał Witkacy.

Natomiast jeśli chodzi o majatki "znacjonalizowane" przez rząd komunistyczny to każdemu takie odszkodowanie by się należało. Tylko skąd na to brać?
Nie uważam, żebyśmy mieli za cokolwiek płacić.

Zwłaszcza, że to ten typ, który biorąc pieniądze jeszcze ci w twarz napluje i wyzwie od antysemitów za polskie obozy koncentracyjne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Wiesz, odcinanie kuponów od cudzego męczeństwa zawsze jest dla mnie etycznie nie do przyjęcia.
Zgadzam się. To, co robią Żydzi odcinając kupony od ofiar holokaustu również dla mnie jest etycznie nie do przyjęcia.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-16, 06:46   #3056
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Zgadzam się. To, co robią Żydzi odcinając kupony od ofiar holokaustu również dla mnie jest etycznie nie do przyjęcia.
Miałam na myśli raczej ogólną zasadę a nie tylko stricte sprawę odszkodowań dla Żydów. Nikt nie powinien podpinać się pod cudze męczeństwo i cudzą ofiarę. Określenie "rodziny smoleńskie" drażni mnie równie mocno w kontekście rodzin katyńskich, których przodkowie/bliscy poniesli męczeńską śmierć. Z całym szacunkiem, nie można porównywać śmierci ofiar katastrofy lotniczej do tamtej, śmierci i nie można mówić, że śp. prezydent Kaczyński "poległ", bo to słowo zupełnie nie pasuje do kontekstu śmieci w katastrofie lotniczej. Jeszcze raz, z ogromnym szacunkiem dla wszystkich ofiar tej katastrofy.

Przykłady można mnożyć.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 11:29   #3057
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Nie dość, że Biedroń wystawił na jedynkę babeczkę, którą działacze Wiosny oskarżali o mobbing i miała rzekomo wylecieć, to jeszcze przedwczoraj mówił, że "nie było rozmów, że Śmiszek będzie jedynką we Wrocławiu" a oczywiście wczoraj wyszło, że Śmiszek jest jedynką we Wrocławiu. Czyli decyzja pojęta w jeden dzień.

Poza tym dziś Wprost pisze o dokumentach, które mówią o tym, że po wyborach SLD wchłonie Wiosnę. Tak bardzo świeża lewica. Tak bardzo postępowa. Tak bardzo poza układem i poza betonem.

Nie wiem które to już kłamstwo Biedronia bo się zgubiłam. Jestem tak zniesmaczona, że serio nie mogę już na niego patrzeć. Nabrałam sie na jego fajnizm i jest mi zwyczajnie przykro. Niby wiadomo, że politycy to szuje, ale mimo wszystko niesmak.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 12:29   #3058
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Nie dość, że Biedroń wystawił na jedynkę babeczkę, którą działacze Wiosny oskarżali o mobbing i miała rzekomo wylecieć, to jeszcze przedwczoraj mówił, że "nie było rozmów, że Śmiszek będzie jedynką we Wrocławiu" a oczywiście wczoraj wyszło, że Śmiszek jest jedynką we Wrocławiu. Czyli decyzja pojęta w jeden dzień.

Poza tym dziś Wprost pisze o dokumentach, które mówią o tym, że po wyborach SLD wchłonie Wiosnę. Tak bardzo świeża lewica. Tak bardzo postępowa. Tak bardzo poza układem i poza betonem.

Nie wiem które to już kłamstwo Biedronia bo się zgubiłam. Jestem tak zniesmaczona, że serio nie mogę już na niego patrzeć. Nabrałam sie na jego fajnizm i jest mi zwyczajnie przykro. Niby wiadomo, że politycy to szuje, ale mimo wszystko niesmak.
Właśnie miałem o tym pisać. Uprzedziłaś mnie.
Ja od początku wiedziałem, że Wiosna to jeden wielki cyrk służący tylko do wypromowania pana Biedronia do europarlamentu oraz może przy okazji do pokazania jaka to Polska jest homofobiczna.

Generalnie pan Biedroń to od zawsze wyjątkowo apatyczny typ z bardzo niejasną historią jego problemów z prawem i możliwe, że psychicznych - sprawa katowania własnej matki.

Ciekawy jest też aspekt kryształowych ludzi z Razem, którzy już się dogadali z dziadkami z SLD jak podzielą po wyborach sejmowy torcik.
Przypominam, że umowa ta opiewa na 4 lata, a dodatkowo łamie prawo o partiach politycznych.

Edytowane przez edan84
Czas edycji: 2019-08-19 o 12:32
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 13:37   #3059
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Właśnie miałem o tym pisać. Uprzedziłaś mnie.
Ja od początku wiedziałem, że Wiosna to jeden wielki cyrk służący tylko do wypromowania pana Biedronia do europarlamentu oraz może przy okazji do pokazania jaka to Polska jest homofobiczna.

Generalnie pan Biedroń to od zawsze wyjątkowo apatyczny typ z bardzo niejasną historią jego problemów z prawem i możliwe, że psychicznych - sprawa katowania własnej matki.

Ciekawy jest też aspekt kryształowych ludzi z Razem, którzy już się dogadali z dziadkami z SLD jak podzielą po wyborach sejmowy torcik.
Przypominam, że umowa ta opiewa na 4 lata, a dodatkowo łamie prawo o partiach politycznych.
Czemu łamie prawo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 14:26   #3060
msClaire
Raczkowanie
 
Avatar msClaire
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 78
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość

Generalnie pan Biedroń to od zawsze wyjątkowo apatyczny typ z bardzo niejasną historią jego problemów z prawem i możliwe, że psychicznych - sprawa katowania własnej matki.
Tak jak nie lubie Biedronia tak w koncu powstalo jakies lepsze zrodlo z dowodami na to bicie matki niz ten artykul w gazecie warszawskiej który zaczął aferę? Bo to dość, przepraszam, gówniane źródło które ogólnie węszy wszędzie żydomasońskie spiski na podstawie falszywych danych.
msClaire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-19 21:34:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:43.