Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki" - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-27, 19:38   #991
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Ej, bo nam się zacznie dyskusja o aborcji

Ja uważam, ze fajnie, ze pokazali, że kobieta robiąca karierę i niemająca fizia na punkcie dzieci, dziecko również może i chce mieć.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 19:40   #992
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

O to mi chodziło
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 22:48   #993
lemonhaze
Raczkowanie
 
Avatar lemonhaze
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 323
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Dopadło mnie choróbsko, nie miałam co oglądać, a na nic bardzo ambitnego nie miałam ochoty więc zaczęłam oglądać Przyjaciółki i w cztery dni obejrzałam całe trzy sezony, tak mnie wciągnęło.

Ten pomysł na serial już był, bo "Klub Szalonych Dziewic" był bardzo podobnym serialem. Na tvnie leciał parę lat temu.
Skusiłam się, bo tamten mi sie podobał, a Przyjaciółki są w podobnym klimacie.
Fajny jest, coś nowego, coś się dzieje, nie wymyślają totalnych bzdur, humor jest, spoko postacie głównych bohaterek, takie, że nie da się ich tak całkiem nie lubić.
Co prawda Anka mnie wkurzała jak próbowała ratować swoje pożal się Boże małżeństwo.
Patrycja mnie wkurzała jak dała się zmanipulować tej mamuśce Michała, a Inga mnie wkurzała jak nie chciała Rafała. Na początku ją lubiłam, ale teraz zaczyna mnie wkurzać coraz bardziej. Tu niby taka porządna, cichutka, a już trzech obskoczyła Jak dla mnie jest za łatwa... Piotr ją olał, potem wrócił i mu wskoczyła w ramiona, zanim w ogóle się upewniła czy on to bierze na serio, zanim pogadała z nim o tym wyjeździe, hulaj dusza piekła nie ma Teraz zaś ten Szymon jej najpierw mówi, że nie jest gotowy na związek z matką, bo nie wie czy podoła, a ta jak usłyszała, że się nie przespał z Dorotą to już kisiel w majtach i cała happy Zaczyna mnie mocno drażnić.
Najbardziej lubię z nich wszystkich Zuzkę, no bo ona mi przypomina trochę mnie samą. Fajna babka. Ten jej Wojtek taki trochę dziwak, ale spoko.
Dagmar jest odjechany i ta Dorotka Ich by mogli spiknąć
Chociaż lepiej nie, bo ta kobita to by go z torbami puściła, za cwana dla niego jest.

Mam tylko nadzieję, że Zuza nie straci tego dziecka. Wiecie, w serialach jakieś 70% ciąż kończy się poronieniem.
Ciekawa jestem jak ona to wszystko ogarnie.

I błagam nie Zielińska! Czy ona wszędzie musi wcisnąć tę rudą czache? Ja pieprze, nie chce jej tam. Zając by pasowała do roli nowej przyjaciółki. Ją lubię i w końcu by nie była kojarzona tylko z tą Marysią Radosz. Krawczyk i tak już został wykorzystany seksualnie przez Zuzę więc może spadać
__________________

Rozpal w sobie ogień i poczuj jego żar, niechaj oświetla drogę, kiedy czujesz, że jesteś sam.
Odnajdź piękno w miejscu, gdzie żyć Ci przyszło, niejeden kwitnie kwiat choć wokół płynie rynsztok...


lemonhaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 13:34   #994
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Ja już wolę Zielińską niż Zając.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 14:06   #995
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Cytat:
Napisane przez lemonhaze Pokaż wiadomość
Inga mnie wkurzała jak nie chciała Rafała. Na początku ją lubiłam, ale teraz zaczyna mnie wkurzać coraz bardziej. Tu niby taka porządna, cichutka, a już trzech obskoczyła Jak dla mnie jest za łatwa... Piotr ją olał, potem wrócił i mu wskoczyła w ramiona, zanim w ogóle się upewniła czy on to bierze na serio, zanim pogadała z nim o tym wyjeździe, hulaj dusza piekła nie ma Teraz zaś ten Szymon jej najpierw mówi, że nie jest gotowy na związek z matką, bo nie wie czy podoła, a ta jak usłyszała, że się nie przespał z Dorotą to już kisiel w majtach i cała happy Zaczyna mnie mocno drażnić.

I błagam nie Zielińska! Czy ona wszędzie musi wcisnąć tę rudą czache? Ja pieprze, nie chce jej tam. Zając by pasowała do roli nowej przyjaciółki. Ją lubię i w końcu by nie była kojarzona tylko z tą Marysią Radosz. Krawczyk i tak już został wykorzystany seksualnie przez Zuzę więc może spadać
Co do Ingi, to w 100 % zgadzam się, sama nie wie czego chce, taka mimozowata strasznie.

A zielińska i jej kaprawe oczka, też nie mogę baby zdzierżyć, chociaż przyznam, że jak raz widziałam ją w teatrze , to była akurat super.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 14:35   #996
lemonhaze
Raczkowanie
 
Avatar lemonhaze
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 323
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
Co do Ingi, to w 100 % zgadzam się, sama nie wie czego chce, taka mimozowata strasznie.

A zielińska i jej kaprawe oczka, też nie mogę baby zdzierżyć, chociaż przyznam, że jak raz widziałam ją w teatrze , to była akurat super.
No ostatnio to jest z nią coraz gorzej. Tu chce niezobowiązującego romansu, a za 5 minut już jest zakochana i się wścieka, że koleś ma żonę, z którą planuje rozwód.
Ogarnęłaby się trochę, bo w końcu jest matką. Biedna ta Hania, tu płakała, że nie chce poznawać nowej cioci po Dorocie, a wujków to już miała od ch... ;D Miesza w głowie dziecku. Rozumiem, że to nie do końca jej wina, że co chwilę jakiś niewypał, ale jakby się zdystansowała i najpierw pomyślała, a potem robiła to może przynajmniej dziecko by było spokojniejsze.

Nie wiem jak zdolności teatralne Zielińskiej, ale mogłaby przestać się wszędzie pchać.
To ładna kobieta, ale ta fryzura oszpeca ją makabrycznie. No nie mogę na to patrzeć.
__________________

Rozpal w sobie ogień i poczuj jego żar, niechaj oświetla drogę, kiedy czujesz, że jesteś sam.
Odnajdź piękno w miejscu, gdzie żyć Ci przyszło, niejeden kwitnie kwiat choć wokół płynie rynsztok...


lemonhaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 16:24   #997
Olaalla
Zadomowienie
 
Avatar Olaalla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 684
GG do Olaalla
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

A mnie ta seria rozczarowuje, niby jest ok, ale jakieś to wszystko mi się wydaje oczywiste i oklepane
Olaalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-30, 08:06   #998
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Cytat:
Napisane przez Olaalla Pokaż wiadomość
A mnie ta seria rozczarowuje, niby jest ok, ale jakieś to wszystko mi się wydaje oczywiste i oklepane

No niestety nie urywa. A do tego nie pokazują jedynych osób, które jak dla mnie wnosiły tam troszkę humoru, czyli Dagmar i Dorotka.
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 11:28   #999
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Cytat:
Napisane przez Olaalla Pokaż wiadomość
A mnie ta seria rozczarowuje, niby jest ok, ale jakieś to wszystko mi się wydaje oczywiste i oklepane
Też jestem średnio zadowolona z tego sezonu.
shanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 15:03   #1000
Olaalla
Zadomowienie
 
Avatar Olaalla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 684
GG do Olaalla
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Ojj, jak ostatnio Dorotę zobaczyłam to się tak ucieszyłam Brakowało jej.
Olaalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 20:58   #1001
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Dorota jest świetna
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-01, 16:40   #1002
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Dagmar i Dorota wymiatają
powiedzcie mi, bo coś chyba przeoczyłam.
Na koniec zeszłego sezonu byla scena, jak Paweł (?) mąż były Anki wjeżdża autem w grupę przyjaciółek, i co dalej?
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 16:53   #1003
lemonhaze
Raczkowanie
 
Avatar lemonhaze
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 323
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
Dagmar i Dorota wymiatają
powiedzcie mi, bo coś chyba przeoczyłam.
Na koniec zeszłego sezonu byla scena, jak Paweł (?) mąż były Anki wjeżdża autem w grupę przyjaciółek, i co dalej?
Nic dalej. To było zwykłe budowanie napięcia. Następny odcinek, czyli nowy sezon zaczyna się jak gdyby nigdy nic się nie stało. Żadnej chyba nie stała się krzywda. Pawłowi raczej też nic poważnego. Jedynie Anka w pewnym momencie mówi do Pawła, żeby się cieszył, że nie wezwała wtedy policji. No i dziewczyny coś tam Ankę przekonywały żeby o tym zapomniała.
__________________

Rozpal w sobie ogień i poczuj jego żar, niechaj oświetla drogę, kiedy czujesz, że jesteś sam.
Odnajdź piękno w miejscu, gdzie żyć Ci przyszło, niejeden kwitnie kwiat choć wokół płynie rynsztok...


lemonhaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 17:27   #1004
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Cytat:
Napisane przez lemonhaze Pokaż wiadomość
Nic dalej. To było zwykłe budowanie napięcia. Następny odcinek, czyli nowy sezon zaczyna się jak gdyby nigdy nic się nie stało. Żadnej chyba nie stała się krzywda. Pawłowi raczej też nic poważnego. Jedynie Anka w pewnym momencie mówi do Pawła, żeby się cieszył, że nie wezwała wtedy policji. No i dziewczyny coś tam Ankę przekonywały żeby o tym zapomniała.
aha, dzięki, czyli nic nie przegapilam
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 13:28   #1005
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Obejrzałam dzisiejszy odcinek, nie mogłam wytrzymać i... super Oglądać dziewczyny
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 19:55   #1006
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Cytat:
Napisane przez Maalinkaaaa Pokaż wiadomość
Obejrzałam dzisiejszy odcinek, nie mogłam wytrzymać i... super Oglądać dziewczyny
Ja też nie mogłam wytrzymać i właśnie obejrzałam nowy odcinek ;-). Uwielbiam ten serial ...chociaż też zauważyłam, że trochę się ten obecny sezon różni od tych wcześniejszych - może jeszcze się "rozkręci" ( w ostatnim odcinku i aktualnej premierze było dość dużo scen z Dorotą, wróciła Oliwia ).
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 19:57   #1007
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

tez uwazam, ze fajny jest nowy odcinek, a kilka scen mnie naprawde rozbawilo

(akcje z Dorota, Socha w żuku czy w lesie)
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 20:07   #1008
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

A mnie Inga irytuje. Biega za tym gościem straszliwie, w mojej opinii się poniża.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 20:25   #1009
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
A mnie Inga irytuje. Biega za tym gościem straszliwie, w mojej opinii się poniża.
a to racja, jej postac jest denerwujaca. Sama nie wie czego chce, najpierw foch, potem leci za nim i tak caly czas w ich wątku. Na miejscu Bobka czy jak mu tam, puscilyby mi nerwy

Ciekawe jak rozwinie sie watek Filipa i jego mamy
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-03, 21:09   #1010
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Racja, Inga jest trochę irytująca z tym swoim niezdecydowaniem czy tam miłosnymi rozterkami .... a co do ich wątku - Filip jest boski , już go uwielbiałam za czasów "Brzyduli".
Strasznie fajnie jest "zrobiona" postać Pawła - taki prawdziwy czarny charakter, a jednocześnie nie jakoś strasznie "przerysowany".
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 21:10   #1011
Emilka020c
Raczkowanie
 
Avatar Emilka020c
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 158
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Cytat:
Napisane przez ania z wzgórza marzeń Pokaż wiadomość
a to racja, jej postac jest denerwujaca. Sama nie wie czego chce, najpierw foch, potem leci za nim i tak caly czas w ich wątku. Na miejscu Bobka czy jak mu tam, puscilyby mi nerwy

Ciekawe jak rozwinie sie watek Filipa i jego mamy
Ja uwielbiam ten serial, ale w sumie uwazam ze wątek z zona Szymona jest zbędny tak wymyślili cos na upartego, byle się działo. Wątek Filipa tez bardzo mnie ciekawi chyba nie wytrzymam i obejrze premierowy odcinek na ipli...!:P
__________________
14.05.2014 najważniejszy dzień w moim życiu
Marzenia nie spełniają się ot tak... w tym cała ich magia, że są w-y-c-z-e-k-a-n-e...
23.09.2015 - PORÓD - jest jedyną randką w ciemno,
podczas której masz totalną pewność,
że spotkasz miłość swojego życia
Emilka020c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 21:30   #1012
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Cytat:
Napisane przez Klaudia_24 Pokaż wiadomość
Strasznie fajnie jest "zrobiona" postać Pawła - taki prawdziwy czarny charakter, a jednocześnie nie jakoś strasznie "przerysowany".
O tak, zgadzam się Chyba duża w tym zasługa aktora, jest bardzo wiarygodny, bardzo dobrze "buduje" tę postać.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 21:41   #1013
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Cytat:
Napisane przez Emilka020c Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam ten serial, ale w sumie uwazam ze wątek z zona Szymona jest zbędny tak wymyślili cos na upartego, byle się działo. Wątek Filipa tez bardzo mnie ciekawi chyba nie wytrzymam i obejrze premierowy odcinek na ipli...!:P
Ja nigdy nie mogę wytrzymać - zawsze w piątek lub w sobotę oglądam premierę :-P .

A co do Pawła, to też myślę, że to zasługa Aktora. Te sceny z nim i Anką z premierowego odcinka są takie wiarygodne... Fajne też jest to, że cały czas trzymają się tego samego "pomysłu" na tego bohatera ( nie ma nagłych/ nierealnych zmian zachowania, charakteru itp. ).
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 23:22   #1014
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Anka jak wypiękniała, świetnie wygląda. Fajna metamorfoza w serialu. A w najnowszym odcinku , który można obejrzeć na ipli wygląda cudownie, zawsze wyglądała najsłabiej spośród wszystkich przyjaciółek, a teraz Patrycję prześcigła i chyba Ingę też
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 07:50   #1015
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
Anka jak wypiękniała, świetnie wygląda. Fajna metamorfoza w serialu. A w najnowszym odcinku , który można obejrzeć na ipli wygląda cudownie, zawsze wyglądała najsłabiej spośród wszystkich przyjaciółek, a teraz Patrycję prześcigła i chyba Ingę też
Mi też bardzo podoba się jej zmiana - wygląda świetnie i też nareszcie przestała się zachowywać jak taka typowa kura domowa.
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 08:08   #1016
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
Anka jak wypiękniała, świetnie wygląda. Fajna metamorfoza w serialu. A w najnowszym odcinku , który można obejrzeć na ipli wygląda cudownie, zawsze wyglądała najsłabiej spośród wszystkich przyjaciółek, a teraz Patrycję prześcigła i chyba Ingę też
tak, ma piękną buzię i z twarzy wyglądała nawet lepiej od dziewczyn; ale mimo wszystko ubierać mogliby ją inaczej; Partycja ma nadmiar kg ale tego w ogóle nie widać, ubiera się świetnie, bardzo korzystnie, a Anka? widać wszystkie mankamenty figury
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 09:04   #1017
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Faktycznie mogłaby się zacząć ubierać inaczej, ale i tak jest dużo lepiej niż na początku ;-) . Mam nadzieje też, że nie zwiążą jej z Krzysztofem ...nie żebym coś do niego miała, ale nie chciałabym by byli parą ( przyjaciółmi tak ale parą ...), już ten młody lepszy ;-) .

Edytowane przez Klaudia_24
Czas edycji: 2014-10-04 o 09:06
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 11:39   #1018
79 Marta
Wtajemniczenie
 
Avatar 79 Marta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 066
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Ankę ubierają jak ciotkę Klotkę. Kto na spotkanie w ciągu dnia ( park np.) chodzi w małej czarnej? mnie się nie zdarzyło
__________________
RĄCZKI MALUTKIE, A CHWYCIŁY ZA SERCE NA CAŁE ŻYCIE... TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE CIĘ NIE BYŁO...
79 Marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 11:53   #1019
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

no właśnie, pod względem stylu najbardziej odpowiada mi Inga
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 13:09   #1020
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Cytat:
Napisane przez Klaudia_24 Pokaż wiadomość
Faktycznie mogłaby się zacząć ubierać inaczej, ale i tak jest dużo lepiej niż na początku ;-) . Mam nadzieje też, że nie zwiążą jej z Krzysztofem ...nie żebym coś do niego miała, ale nie chciałabym by byli parą ( przyjaciółmi tak ale parą ...), już ten młody lepszy ;-) .
No już rozumiem teraz po co był ten młody Doszukiwałam się intrygi. A to było potrzebne do załamania się Krzysztofa i do zazdrości Pawełka

Tak, zgadzam się. Anka jest ubierana fatalnie.
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-16 22:07:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:25.