Choroba Hashimoto - wątek zbiorczy cz.2 - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-21, 19:40   #3571
solstice
Raczkowanie
 
Avatar solstice
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 76
Dot.: Choroba Hashimoto - wątek zbiorczy cz.2

Witam serdecznie Podczytuję wątek od jakiegoś czasu i dzięki niemu wiem, żeby nie dać się spławić TSH w normie.

Od 3 lat, od kiedy urodziłam dziecko, męczę się z milionem objawów, które zaczęły mi przeszkadzać w codzienności, a w tej chwili po prostu rujnują mi życie i sprawiają, że nie chce mi się wstawać z łóżka Byłam u lekarzy wielu specjalizacji, każdy zlecał jakieś badania i odsyłał do kolejnego i tak 3 lata... Zero rezultatów. Nie mam już sił i zaczęłam robić badania na własną rękę. Zrobiłam też badania w kierunku tarczycowym. Czy mogłybyście spojrzeć na nie i ocenić? Macie duże doświadczenie w temacie, a zanim trafię do dobrego endo, chciałabym chociaż mieć zarys tego, z czym się mierzę.

Wszystko w normie, wydaję mi się, że chyba tu problem nie tkwi.



TSH 1,3 (0,55-4,78)

FT3 3,47 (2,3-4,2)

FT4 1,02 (0,89-1,76)

ATPO 28,4 (<60)

ATG 34,2 (<60)



USG tarczycy miałam robione rok temu, wszystko w normie, ładnie, pięknie 🙄 Objętość każdego z płatów ok. 5,3ml.



Z góry dziękuję 😊 Wam za każdą opinię.
__________________
Sing this song. Remind me that we'll always have each other - when everything else is gone.
solstice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 21:50   #3572
201611290918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 518
Dot.: Choroba Hashimoto - wątek zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez solstice Pokaż wiadomość
Witam serdecznie Podczytuję wątek od jakiegoś czasu i dzięki niemu wiem, żeby nie dać się spławić TSH w normie.

Od 3 lat, od kiedy urodziłam dziecko, męczę się z milionem objawów, które zaczęły mi przeszkadzać w codzienności, a w tej chwili po prostu rujnują mi życie i sprawiają, że nie chce mi się wstawać z łóżka Byłam u lekarzy wielu specjalizacji, każdy zlecał jakieś badania i odsyłał do kolejnego i tak 3 lata... Zero rezultatów. Nie mam już sił i zaczęłam robić badania na własną rękę. Zrobiłam też badania w kierunku tarczycowym. Czy mogłybyście spojrzeć na nie i ocenić? Macie duże doświadczenie w temacie, a zanim trafię do dobrego endo, chciałabym chociaż mieć zarys tego, z czym się mierzę.

Wszystko w normie, wydaję mi się, że chyba tu problem nie tkwi.



TSH 1,3 (0,55-4,78)

FT3 3,47 (2,3-4,2)

FT4 1,02 (0,89-1,76)

ATPO 28,4 (<60)

ATG 34,2 (<60)



USG tarczycy miałam robione rok temu, wszystko w normie, ładnie, pięknie 🙄 Objętość każdego z płatów ok. 5,3ml.



Z góry dziękuję 😊 Wam za każdą opinię.
Wyniki masz calkiem dobre, troche ft4 niskie. Nie wiem czy na tej podstawie ktos zdiagnozuje problemy z tarczyca
201611290918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 22:17   #3573
Eunice9
Zakorzenienie
 
Avatar Eunice9
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 9 591
Dot.: Choroba Hashimoto - wątek zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez solstice Pokaż wiadomość
Witam serdecznie Podczytuję wątek od jakiegoś czasu i dzięki niemu wiem, żeby nie dać się spławić TSH w normie.

Od 3 lat, od kiedy urodziłam dziecko, męczę się z milionem objawów, które zaczęły mi przeszkadzać w codzienności, a w tej chwili po prostu rujnują mi życie i sprawiają, że nie chce mi się wstawać z łóżka Byłam u lekarzy wielu specjalizacji, każdy zlecał jakieś badania i odsyłał do kolejnego i tak 3 lata... Zero rezultatów. Nie mam już sił i zaczęłam robić badania na własną rękę. Zrobiłam też badania w kierunku tarczycowym. Czy mogłybyście spojrzeć na nie i ocenić? Macie duże doświadczenie w temacie, a zanim trafię do dobrego endo, chciałabym chociaż mieć zarys tego, z czym się mierzę.

Wszystko w normie, wydaję mi się, że chyba tu problem nie tkwi.



TSH 1,3 (0,55-4,78)

FT3 3,47 (2,3-4,2)

FT4 1,02 (0,89-1,76)

ATPO 28,4 (<60)

ATG 34,2 (<60)



USG tarczycy miałam robione rok temu, wszystko w normie, ładnie, pięknie 🙄 Objętość każdego z płatów ok. 5,3ml.



Z góry dziękuję 😊 Wam za każdą opinię.
Według mnie nie ma opcji, żeby twoje objawy były od tarczycy, bo hormony tarczycowe i TSH masz w normie. Trochę wysokie przeciwciała, ale też raczej nikt na tej podstawie nie zdiagnozuje Hashimoto, ewentualnie powinnaś się kontrolować. Szukaj dalej przyczyn twoich objawów. Myślałaś może o zasięgnięciu porady psychologa lub psychiatry? Depresja może dawać podobne objawy, nie napisałaś dużo, ale sama mówisz że nie możesz wstać z łóżka. Takie zaburzenia się mogą różnie objawiać, niekoniecznie ogólnym przybiciem.
__________________
"Na bok krowy, bo życie jest krótkie!"
Eunice9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 10:11   #3574
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Choroba Hashimoto - wątek zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez Eunice9 Pokaż wiadomość
Według mnie nie ma opcji, żeby twoje objawy były od tarczycy, bo hormony tarczycowe i TSH masz w normie. Trochę wysokie przeciwciała, ale też raczej nikt na tej podstawie nie zdiagnozuje Hashimoto, ewentualnie powinnaś się kontrolować. Szukaj dalej przyczyn twoich objawów. Myślałaś może o zasięgnięciu porady psychologa lub psychiatry? Depresja może dawać podobne objawy, nie napisałaś dużo, ale sama mówisz że nie możesz wstać z łóżka. Takie zaburzenia się mogą różnie objawiać, niekoniecznie ogólnym przybiciem.
Nie ma opcji? Ja uważam, że jest, bo istnieją przypadki, że wyniki są w normie, nawet anty tpo, a jednak na podstawie usg stwierdza się hashimoto. Tu tarczyca jest pomniejszona, bo 5,3ml w każdym płacie daje 10,6ml pojemności ubu platow, a norma u kobiet, to 18ml. Owszem, zdarzaja się osoby zupełnie zdrowe z tak małą tarczycą. Ale uważam, że nie wolno tego faktu ignorować i usg powinno być wykonywane przynajmniej raz w roku. Początek hashimoto może być bardzo trudny do stwierdzenia gdy wyniki są w normie. Jedynie obraz usg może pomóc w diagnozie.

Druga opcja tak złego samopoczucia, to np. anemia lub niedobory. Warto sprawdzić morfologię krwi, poziom żelaza, ferrytyny , wit D i b12. Możliwe, że są tu jakieś niedobory, które wywołują ogólne osłabienie, brak energii.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 10:27   #3575
Eunice9
Zakorzenienie
 
Avatar Eunice9
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 9 591
Dot.: Choroba Hashimoto - wątek zbiorczy cz.2

No ale właśnie - Hashimoto nie jest na tyle zaawansowane zeby dawało takie objawy. Przynajmniej według mnie o na logikę. Prędzej właśnie anemia lub niedobory.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Na bok krowy, bo życie jest krótkie!"
Eunice9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 11:38   #3576
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Choroba Hashimoto - wątek zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Druga opcja tak złego samopoczucia, to np. anemia lub niedobory. Warto sprawdzić morfologię krwi, poziom żelaza, ferrytyny , wit D i b12. Możliwe, że są tu jakieś niedobory, które wywołują ogólne osłabienie, brak energii.
Dokładnie Ja co prawda mam Hashi, ale miałam okres, kiedy hormony tarczycowe były pięknie wyrównane, a moje samopoczucie gorzej niż źle. Wtedy sprawdziłam ferrytynę, wyszła ok 23, zaczęłam brać żelazo i moje samopoczucie się poprawiło zdecydowanie Inna sprawa, że chyba nigdy nie dobiję do 100- poziomu, który endo. określała jako minimum
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 12:08   #3577
201611290918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 518
Dot.: Choroba Hashimoto - wątek zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez Eunice9 Pokaż wiadomość
Według mnie nie ma opcji, żeby twoje objawy były od tarczycy, bo hormony tarczycowe i TSH masz w normie. Trochę wysokie przeciwciała, ale też raczej nikt na tej podstawie nie zdiagnozuje Hashimoto, ewentualnie powinnaś się kontrolować. Szukaj dalej przyczyn twoich objawów. Myślałaś może o zasięgnięciu porady psychologa lub psychiatry? Depresja może dawać podobne objawy, nie napisałaś dużo, ale sama mówisz że nie możesz wstać z łóżka. Takie zaburzenia się mogą różnie objawiać, niekoniecznie ogólnym przybiciem.
Lepiej niech dziewczyna się zbada dokładnie, zamiast lecieć do psychiatry i ładować w siebie psychotropy....
A lekarze jak nie chce im się człowieka badać, to wmawiają ludziom nerwice i depresje.
Autorko: jakie konktetnie objawy? Zmęczenie może byc z wielu powodów.
201611290918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-22, 12:31   #3578
Eunice9
Zakorzenienie
 
Avatar Eunice9
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 9 591
Dot.: Choroba Hashimoto - wątek zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez cinderella_ Pokaż wiadomość
Lepiej niech dziewczyna się zbada dokładnie, zamiast lecieć do psychiatry i ładować w siebie psychotropy....
A lekarze jak nie chce im się człowieka badać, to wmawiają ludziom nerwice i depresje.
Autorko: jakie konktetnie objawy? Zmęczenie może byc z wielu powodów.
No jasne, dlatego autorka zbadala tarczyce która jest w porządku. Jeśli zbada poziom żelaza witamin itd, wtedy można myśleć o psychiatrzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Na bok krowy, bo życie jest krótkie!"
Eunice9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 13:05   #3579
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Choroba Hashimoto - wątek zbiorczy cz.2

Nie wszystkie leki antydepresyjne to psychotropy, przez takie myslenie ludzie boja sie pojsc do psychiatry. Poziom serotoniny moze spasc tak samo jak poziom hormonow tarczycowych i trzeba ja uzupelniac farmaceutykami. Dziwne, ze ludzie boja sie tabletki z serotonina, a nie boja sie "ladowac" w siebie kilku suplementow majac marne pojecie o ich rzeczywistym wplywie na organizm
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 13:06   #3580
Eunice9
Zakorzenienie
 
Avatar Eunice9
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 9 591
Dot.: Choroba Hashimoto - wątek zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez blue3 Pokaż wiadomość
Nie wszystkie leki antydepresyjne to psychotropy, przez takie myslenie ludzie boja sie pojsc do psychiatry. Poziom serotoniny moze spasc tak samo jak poziom hormonow tarczycowych i trzeba ja uzupelniac farmaceutykami. Dziwne, ze ludzie boja sie tabletki z serotonina, a nie boja sie "ladowac" w siebie kilku suplementow majac marne pojecie o ich rzeczywistym wplywie na organizm
Dokladnie. Moze nawet tryptofan w tabletkach by mogl pomoc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Na bok krowy, bo życie jest krótkie!"
Eunice9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 14:56   #3581
solstice
Raczkowanie
 
Avatar solstice
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 76
Dot.: Choroba Hashimoto - wątek zbiorczy cz.2

Kochane, dziękuję za zainteresowanie Ja leczę się na zaburzenia lękowe i chorobę dwubiegunową (z przewagą depresji) od prawie 2 lat i od tych dwóch lat biorę leki. W tej chwili piąty środek z kolei, każdy kolejny był zmieniany z uwagi na te moje objawy... Już nawet psychiatra nie ma na mnie pomysłu. Mam również tężyczkę utajoną i anemię, więc suplementy nie są mi obce. Jeszcze tylko insulina wychodzi mi nieciekawie...
__________________
Sing this song. Remind me that we'll always have each other - when everything else is gone.
solstice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-23, 07:07   #3582
201703131032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 34
Dot.: Choroba Hashimoto - wątek zbiorczy cz.2

Już po wizycie - stwierdzone hashi, dostałam jeszcze skierowanie na usg plus kontrolnie tsh i kolejna wizyta za 6 tygodni, do tego czasu euthyrox 12,5 przez I tydzień i potem 25 mg.


Mam jeszcze pytanie - czy polecacie zrobić kontrolnie jakieś dodatkowe badanie na niedobory? Wiem o ferrytynie i d3, czy coś jeszcze?
201703131032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 08:07   #3583
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Choroba Hashimoto - wątek zbiorczy cz.2

Czy ktoś z Was leczył się z hashi u zielarzy, homeopatów? Słyszałam o bardzo dobrych rezultatach, ale jestem wobec takich metod dość nieufna.
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 10:02   #3584
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Choroba Hashimoto - wątek zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez paula412 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanie - czy polecacie zrobić kontrolnie jakieś dodatkowe badanie na niedobory? Wiem o ferrytynie i d3, czy coś jeszcze?
Ja bym zrobiła Ferrytyna, wit. D3 i wit. B12.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-08, 21:07   #3585
a_g_a_t_a
Zadomowienie
 
Avatar a_g_a_t_a
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 460
Dot.: Choroba Hashimoto - wątek zbiorczy cz.2

Hej Dziewczyny, dawno mnie tu nie było
Postanowiłam napisać, może coś doradzicie, może się pośmiejecie z błahostki Od ponad 7 lat mam zdiagnozowane hashi, niedoczynność i bla bla bla, tyle tytułem wstępu Wyniki cały czas miałam w normie, od kilku miesięcy mi wzrastało TSH, oczywiście niedóbór wit. D, magnezu, niska ferrytyna, pogorszyła się hemoglobina, zaczęłam brać żelazo, już lepiej i w ogóle. Ale nie o tym chciałam pisać.
W zeszłym roku +/- o takiej porze roku zaczęły mnie swędzieć stopy i dłonie, później jakby nogi, momentami swędzenie było nie do wytrzymania, zdarzało się też swędzenie okolic intymnych, żadnych wysypek, żadnej zmiany, kosmetyki też raczej te, które używam od lat... Trwało to przez jakiś czas, później przeszło, czasami na jakiś czas wracało i znikało. Leki na alergię brałam, ale nie wiem, czy to one pomagały, czy przypadek. Teraz znowu zaczynają mnie swędzieć podeszwy stóp, strona wewnętrzna dłoni i powoli okolice intymne, ręce opadają. Rodzinny się nie przejmuje, neurologa przy okazji pytałam i też nic, ostatnio byłam u nowej edno, ale tyle pytałam i w ogóle, że o tym drobiazgu chyba zapomniałam, bo akurat wtedy miałam spokój. Macie jakieś pomysły? Diety też nie zmieniałam, kosmetyki... no może jedne mi podpadają, ale teraz raz użyłam tego żelu, więc nie sądzę, żeby po tym mniej aż tak zareagowało. Na razie nie jest źle, ale aż się boję, że będzie jak w zeszłym roku, że momentami spać nie mogłam
Aha, i bardzo często swędzenie występuje wieczorem, po kąpieli, choć nie jest to regułą.
---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez paula412 Pokaż wiadomość
Już po wizycie - stwierdzone hashi, dostałam jeszcze skierowanie na usg plus kontrolnie tsh i kolejna wizyta za 6 tygodni, do tego czasu euthyrox 12,5 przez I tydzień i potem 25 mg.


Mam jeszcze pytanie - czy polecacie zrobić kontrolnie jakieś dodatkowe badanie na niedobory? Wiem o ferrytynie i d3, czy coś jeszcze?
Ja bym zrobiła B12, D3, ferrytynę i magnez
__________________
Vouloir c'est pouvoir

Edytowane przez a_g_a_t_a
Czas edycji: 2016-10-08 o 21:12
a_g_a_t_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 12:53   #3586
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Choroba Hashimoto - wątek zbiorczy cz.2

Dziewczyny, może któraś z Was spotkała się z sytuacją? Diagnoza nt w maju, tsh ponad 10. Miesiąc brania euthyrox 25, spadło do 9.
W czerwcu zmiana dawki na 50, badania robiłam 2 tyg temu, tsh znow ponad 10. Wyszło hashi, przeciwciala przekroczone ponad stukrotnie.
Dostałam receptę na dawkę 75, wzięłam 10 tabletek.

Wczoraj byłam u innego Endo, on stwierdził, że nie ma się co cackac i wypisał euthyrox 125 O.o
Wzięłam dzisiaj pierwszą, Ale poczytałam trochę i jestem zmartwiona.
Czy któraś z Was podniosła w krótkim czasie tak drastycznie dawkę?
Nie boję się złego samopoczucia bo na dzień dzisiejszy i tak jest tragiczne, raczej innych skutków ubocznych. Mam zrobic badania za miesiac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja często myślę o świecie,
który dawno przestał istnieć.
Tęsknię za ludźmi, do których było jakoś bliżej,
prawdziwie i spontanicznie...
Gutek

cooone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 13:03   #3587
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Choroba Hashimoto - wątek zbiorczy cz.2

nie jestem lekarzem ale wydaje mi się że to za szybko
dawka 125 może być za wysoka

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 16:26   #3588
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Choroba Hashimoto - wątek zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość
nie jestem lekarzem ale wydaje mi się że to za szybko
dawka 125 może być za wysoka

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
Też tak myślę. Nie zwiększałabym bardziej niż o 25 mg na tydzień. Mnie jedna endo. to w ogóle zwiększała dawki o 12,5 mg i ja też tak teraz robię.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 22:15   #3589
anjaa94
Raczkowanie
 
Avatar anjaa94
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 223
Dot.: Choroba Hashimoto - wątek zbiorczy cz.2

Cześć dziewczyny czy któraś z Was ma albo miała przerost Candidy przy Hashi? Jeśli tak to powiedzcie coś więcej, jak się leczyłyście etc.
anjaa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-10, 00:34   #3590
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Choroba Hashimoto - wątek zbiorczy cz.2

Obciążasz bardzo serce podnosząc tak nagle dawkę. Podnosi się stopniowo najlepiej o 12.5 co 4-5 dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 17:28   #3591
Izma56O
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 382
Dot.: Choroba Hashimoto - wątek zbiorczy cz.2

Też mi się wydaje, że bezpieczniej będzie robić to stopniowo.
Izma56O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 17:21   #3592
ursaliana
Rozeznanie
 
Avatar ursaliana
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 854
Dot.: Choroba Hashimoto - wątek zbiorczy cz.2

hej
Nie wiem dlaczego dopiero teraz trafiłam na ten wątek, ale hashimoto mam od jakiś 5 lat
Ogólnie się czuje dobrze, tylko mam nieregularny okres... A jak jest u was, macie regularne miesiączki?
ursaliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 21:24   #3593
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 134
Dot.: Choroba Hashimoto - wątek zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez ursaliana Pokaż wiadomość
hej
A jak jest u was, macie regularne miesiączki?
Nie
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-14, 09:09   #3594
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Choroba Hashimoto - wątek zbiorczy cz.2

[1=6ab835231803f4b1cac896d 6aed120cccc2755ce_6576510 2cc8be;66362261]Nie [/QUOTE]

Ja mam co do dnia, jak w zegarku
Tylko, że moja tarczyca jest jeszcze bardzo ładna
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja często myślę o świecie,
który dawno przestał istnieć.
Tęsknię za ludźmi, do których było jakoś bliżej,
prawdziwie i spontanicznie...
Gutek

cooone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-14, 09:12   #3595
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Choroba Hashimoto - wątek zbiorczy cz.2

Ja mam w miarę regularnie tzn. 35-40 dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-14, 09:59   #3596
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Choroba Hashimoto - wątek zbiorczy cz.2

Ja odstawilam tabsy w czerwvu i na razie mam jak w zegarku. Ale i wyniki na razie mam niezle. Za to cera mi sie sypie
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-14, 10:32   #3597
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Choroba Hashimoto - wątek zbiorczy cz.2

też mam jak w zegarku

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-14, 15:11   #3598
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 134
Dot.: Choroba Hashimoto - wątek zbiorczy cz.2

No to Wam zazdroszczę...
Spójrzcie jak to mniej więcej wygląda u mnie
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-14, 16:47   #3599
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Choroba Hashimoto - wątek zbiorczy cz.2

mi się uregulował koło roku od początku leczenia

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-14, 18:02   #3600
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Choroba Hashimoto - wątek zbiorczy cz.2

[1=6ab835231803f4b1cac896d 6aed120cccc2755ce_6576510 2cc8be;66387621]No to Wam zazdroszczę...
Spójrzcie jak to mniej więcej wygląda u mnie [/QUOTE]
A inne możliwe przyczyny sprawdzone? Ja teraz jestem na anty., ale przed leczeniem miałam cykle w przedziale 20-50 dni (np. jednego mies. 23 dni, drugiego 42 itp.) i przyczyna jest poza tarczycą jak się okazało.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-04 20:21:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:52.