kosmetyki mineralne Ecolore - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-19, 12:53   #61
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Czy w ogóle jest sens zamawiać próbki bo jak czytam to mi ręce opadają. Warm boję się, że będzie wpadał w pomarańcz, neutral to chyba 0, 1 nie wiem czy nie za ciemny i różowy, olive też 0 może 1? Kolorystycznie pasowałby mi olive lub neutral taki jak z neauty.
Prawda jest , ze jak nie wezmiesz to sie nie przekonasz Probki nie sa drogie , wiec moozna wybrac kilka kolorow. Lepsze to niz inwestycja w nietrafionego biga. Ja w sumie zamowilam wiekszosc probek z tych kolorow ktore wymienilas. Mam jasna (ale nie najjasniejsza) , chlodna cere, z rozowymi tonami , ale zeby bylo zabawniej to szyje mam jasna ale w tonie zoltym z domieszka oliwki wiec podklady musze wybierac tak zeby nie odznaczaly mi sie od szyi, dlatego przewaznie celuje w odcienie cieple w goldeny ewentualnie neutrale.

Wczoraj przyszly do mnie probki. Przetestowalam najpierw odcien Warm 1 , ale wydawalo mi sie, ze wygladam trupio,choc nie wiem czy moja ocena w tym wzgledzie jest jeszcze miarodajna, poniewaz testowalam go juz wieczorem, w sztucznym swietle. Ale jak sie tak przegladalam w lusterku czy nawet pod swiatlo, to odcien ten wydawal mi sie zdecydowanie za jasny.

Dzisiaj przed pojsciem do pracy nalozylam Warm 2. Wydaje mi sie, ze kolorystycznie jest najbardziej trafiony (nie ma trupiego efektu) ale w baaaardzo minimalnym stopniu odznacza mi sie od szyi w kierunku pomaranczy Choc podklad typowo pomaranczowy nie jest, powiedzialabym ze to taka zolc/bez z domieszka pomaranczowego.

Jutor jeszcze w drodze do pracy przetestuje Warm 1.

Pozniej w kolejce czekaja Olive 1 i Neutral 2.

Jezeli chodzi o pierwsze wrazenie po nalozeniu podkladu to podklad ten daje matowo-satynowe wykonczenie. Dobrze sie go naklada, nalozylam dwie warstwy. Na mojej cerze trzyma sie dosc dobrze. Gdy szlam do pracy , swiecilo slonce to po przyjsciu podklad nie zszedl, cera tez mi sie nie swiecila jakos specjalnie.

I jeszcze zkupilam cien do powiek - Almond Velvet. Gdy czytalam opis koloru na stronie to wlasnie wyobrazalam sobie, ze on jest taki jak opisano. Bardzo ladny, matowy odcien przybruszonego , szarego jasnego brazu. Idealny na dzien.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2015-03-19 o 13:59
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 14:01   #62
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Prawda jest , ze jak nie wezmiesz to sie nie przekonasz Probki nie sa drogie , wiec moozna wybrac kilka kolorow. Lepsze to niz inwestycja w nietrafionego biga. Ja w sumie zamowilam wiekszosc probek z tych kolorow ktore wymienilas. Mam jasna (ale nie najjasniejsza) , chlodna cere, z rozowymi tonami , ale zeby bylo zabawniej to szyje mam jasna ale w tonie zoltym z domieszka oliwki wiec podklady musze wybierac tak zeby nie odznaczaly mi sie od szyi, dlatego przewaznie celuje w odcienie cieple w goldeny ewentualnie neutrale.

Wczoraj przyszly do mnie probki. Przetestowalam najpierw odcien Warm 1 , ale wydawalo mi sie, ze wygladam trupio,choc nie wiem czy moja ocena w tym wzgledzie jest jeszcze miarodajna, poniewaz testowalam go juz wieczorem, w sztucznym swietle. Ale jak sie tak przegladalam w lusterku czy nawet pod swiatlo, to odcien ten wydawal mi sie zdecydowanie za jasny.

Dzisiaj przed pojsciem do pracy nalozylam Warm 2. Wydaje mi sie, ze kolorystycznie jest najbardziej trafiony (nie ma trupiego efektu) ale w baaaardzo minimalnym stopniu odznacza mi sie od szyi w kierunku pomaranczy Choc podklad typowo pomaranczowy nie jest, powiedzialabym ze to taka zolc/bez z domieszka pomaranczowego.

Jutor jeszcze w drodze do pracy przetestuje Warm 1.

Pozniej w kolejce czekaja Olive 1 i Neutral 2.

Jezeli chodzi o pierwsze wrazenie po nalozeniu podkladu to podklad ten daje matowo-satynowe wykonczenie. Dobrze sie go naklada, nalozylam dwie warstwy. Na mojej cerze trzyma sie dosc dobrze. Gdy szlam do pracy , swiecilo slonce to po przyjsciu podklad nie zszedl, cera tez mi sie nie swiecila jakos specjalnie.
W porównaniu do próbek Annabelle, Pixie, Amilie to cena za próbki jest wysoka za taką ilość.
Na pewno w ciemno nie zamówiłabym biga Oprócz koloru liczy się formuła.
Mam już dość płynnych podkładów leżących w szafce
Mam podobną odcień cery do Twojej z tym, że twarz blada raczej neutralna zaróżowiona a szyja blado-sino-oliwkowa.
Dobrze mi w neutrałach, które nie wpadają w świnkę i bez pomarańczowych czy brzoskwiniowych tonów. Oliwki tym bardziej mi pasują.
I tu zaczyna się problem warm wpada w pomarańcz, boję się czy neutral nie wybije różem, pozostaje olive.
Natomiast jeśli chodzi o jasność to oglądając zdj to tylko 0, 1.
Jeśli 1 nie będzie za ciemna
Może się skuszę na testy po świętach, teraz mam inne wydatki.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 14:58   #63
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
W porównaniu do próbek Annabelle, Pixie, Amilie to cena za próbki jest wysoka za taką ilość.
Na pewno w ciemno nie zamówiłabym biga Oprócz koloru liczy się formuła.
Mam już dość płynnych podkładów leżących w szafce
Mam podobną odcień cery do Twojej z tym, że twarz blada raczej neutralna zaróżowiona a szyja blado-sino-oliwkowa.
Dobrze mi w neutrałach, które nie wpadają w świnkę i bez pomarańczowych czy brzoskwiniowych tonów. Oliwki tym bardziej mi pasują.
I tu zaczyna się problem warm wpada w pomarańcz, boję się czy neutral nie wybije różem, pozostaje olive.
Natomiast jeśli chodzi o jasność to oglądając zdj to tylko 0, 1.
Jeśli 1 nie będzie za ciemna
Może się skuszę na testy po świętach, teraz mam inne wydatki.
Ja ze swojej strony nie polecam. Oglądałam porównania na necie i niestety Olive wypadają nie dość, że ciemne to jeszcze z nutką pomarańczy/brzoskwini.
Szkoda mi, że mają tak ubogą gamę kolorystyczną. Konsytencja, krycie, cena wszystko super ale nawet w Meow coś dla siebie znalazlam. Tutaj kompletnie nic.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 15:29   #64
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
W porównaniu do próbek Annabelle, Pixie, Amilie to cena za próbki jest wysoka za taką ilość.
Na pewno w ciemno nie zamówiłabym biga Oprócz koloru liczy się formuła.
Mam już dość płynnych podkładów leżących w szafce
Mam podobną odcień cery do Twojej z tym, że twarz blada raczej neutralna zaróżowiona a szyja blado-sino-oliwkowa.
Dobrze mi w neutrałach, które nie wpadają w świnkę i bez pomarańczowych czy brzoskwiniowych tonów. Oliwki tym bardziej mi pasują.
I tu zaczyna się problem warm wpada w pomarańcz, boję się czy neutral nie wybije różem, pozostaje olive.
Natomiast jeśli chodzi o jasność to oglądając zdj to tylko 0, 1.
Jeśli 1 nie będzie za ciemna
Może się skuszę na testy po świętach, teraz mam inne wydatki.
Moge Ci juz napisac, ze Warm lekko wybija pomarancze. Zobacze jutro jak sie bedzie zachowywac jedynka. Po weekendzie siegne po neutral 2 i olive 1 i tez napisze jakie mam odczucia, to rowniez bedziesz miala jakis punkt odniesienia.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 18:06   #65
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Olive 2 też wybija pomarańczę Taki pomarańczowo- beżowy kolor, zupełnie mi nie pasuje.
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 18:20   #66
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Dzięki dziewczyny.
Szkoda, że ecolore nie myśli o bladziochach i tym, że nie wszystkim pasuje pomarańcza.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 18:51   #67
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Dziś ponownie nałożyłam Olive1 i niestety tak jak i was, wybijają pomarańczowe tony
Bardzo żałuję, ponieważ podkład sam w sobie jest świetny, ładnie się wtapia i buzia wygląda świeżo
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-19, 19:45   #68
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Dziś ponownie nałożyłam Olive1 i niestety tak jak i was, wybijają pomarańczowe tony
Bardzo żałuję, ponieważ podkład sam w sobie jest świetny, ładnie się wtapia i buzia wygląda świeżo
Jedynie co można zrobić jeśli pasuje formuła to pigmenty i mieszanie.
Tylko czy to jest warte zachodu i kasy?
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 20:22   #69
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

A ja juz zglupialam z tymi kolorami. Przyszlam po pracy nalozylam jeszcze raz Warm 1 : I w sumie az tak trupio nie jest No nic jutro kolor idzie poraz kolejny na calodniowe testy. Warm 2 po ponad 8 godzinach pracy, chodzenia calkiem dobrze trzymal sie twarzy. Cera troche sie swiecila ale nie jakos mocno. Tak jak pisalam wczesniej kolor wybil w lekka pomarancze, ale ona jakos mocno nie odznaczala sie od twarzy. Moze z Warm 1 bedzie lepiej.

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny.
Szkoda, że ecolore nie myśli o bladziochach i tym, że nie wszystkim pasuje pomarańcza.
Przeciez ta firma nie ma zlych intencji i celowo nie robi podkladow w ktorych wybija sie pomarancza Poza tym jest to firma ktora stosunkowo od niedawna jest na rynku, sami robia te podkldy, wiec jak juz nabiora jakiegos rozeznania to moze wprowadza takie kolory ktore beda odpowiadaly rowniez innym typom kolorystyczym.

Fajnie, ze wymyslili formule, ktora ja osobiscie dotychczas nie spotkalam. Zawsze podobal mi sie taki lekko rozswietlajacy efekt, ale niestety tego typu podklady gryzly mnie w twarz i nie utryzmywaly sie na niej zbyt dlugo, sumarycznie pod koniec dnia powodujac ogromne swiecenie sie twarzy.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 12:13   #70
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Dobra

Dzisiaj mam na twarzy Warm 1 , wczoraj przetestowalam wieczorem Neutral 2 Stwierdzam, ze w obu przypadkach wybija pomarancza . Nawet w tym Warm 1 jeszcze bardziej niz w Warm 2

Wam 1 jest bardziej zolty, po nalozeniu wyglada trupio, ale po jakims czasie wybija pomarancza. Z tego co widze Warm 1 jeszcze bardziej mi sie odznacza niz Warm 2 Ale nie wiem czy to nie dlatego, ze nalozylam go wiecej.

Jezeli chodzi o Neutral 2 to coz ma sporo pomaranczy.

Tak wiec na Warm 1 i Warm 2 poczekam do lata jak sie troche opale - mysle, ze wtedy beda idealne. Ale raczej na biga sie nie zdecyduje , chybaze cos w fazie dalszych testow sie pozmienia
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 17:54   #71
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dobra

Dzisiaj mam na twarzy Warm 1 , wczoraj przetestowalam wieczorem Neutral 2 Stwierdzam, ze w obu przypadkach wybija pomarancza . Nawet w tym Warm 1 jeszcze bardziej niz w Warm 2

Wam 1 jest bardziej zolty, po nalozeniu wyglada trupio, ale po jakims czasie wybija pomarancza. Z tego co widze Warm 1 jeszcze bardziej mi sie odznacza niz Warm 2 Ale nie wiem czy to nie dlatego, ze nalozylam go wiecej.

Jezeli chodzi o Neutral 2 to coz ma sporo pomaranczy.

Tak wiec na Warm 1 i Warm 2 poczekam do lata jak sie troche opale - mysle, ze wtedy beda idealne. Ale raczej na biga sie nie zdecyduje , chybaze cos w fazie dalszych testow sie pozmienia
Co z tego, że formuła fajna jak odcienia nie można dopasować
Sama byłam ciekawa ich formuły.
U mnie opalenie się jest b.mało prawdopodobne
Po prostu nie lubię słońca, od razu uciekam w cień.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-24, 23:17   #72
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Widziałyście zdjęcia cieni i róży w wątku albumowym? Wrzuciłam sporo

Rzeczywiście dziwne odcienie tych podkładów, oliwki znacznie ciemniejsze od warmów. Znacznie! Ktoś pytał o Annabelle - jestem golden fairest (ale fair też uchodzi) i w Ecolore najbardziej pasuje mi Olive 1 i Warm 2, ale nie są idealne. Olive wpada w pomarańcz, Warm w brzoskwinkę. Co więcej Olive 1 mógłby być jeszcze jaśniejszy. Muszę się pomalować jednym i drugim po pół twarzy, bo nie wiem, który lepszy i czy w ogóle któryś pasuje.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 10:24   #73
aladrag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Ja nie pytałam, ale właśnie szukałam info z porównaniem do Annabelle. Dla mnie golden fairest jest zbyt pomarańczowy i odrobinę za ciemny więc chyba w Ecolore już totalnie nie mam czego szukać.
__________________
Biuro, szkoła i inne na http://kinot.pl/
aladrag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 11:04   #74
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Rzeczywiscie podklady te sa dosc mocno pomaranczowe i troche takie dziwne. Dlatego, ze tak jak pisalam wczesniej Warm 1 po nalozeniu wygladal trupio, a pozniej jak sie utlenil to mialam niezla pomarancze.

Dla porownania mam podklad z Lucy Minerals odcien Bisque - on ma w sobie pomaranczowe tony, ale po nalozeniu na twarz dopasowuje mi sie do karnacji. Te pomarancozwe tony az tak mocno nie wybijaja, podklad nie ciemnieje, nic sie nie odcina.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 11:17   #75
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Według mnie to Ecolore ma po prostu strasznie ciemne odcienie i pewnie dlatego wybijają taką pomarańczą.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 12:18   #76
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

W życiu bym nie powiedziała, że Neutral wybija pomarańczą :O Dla mnie jak już to on idzie w różowe tony.
A Olive na mnie była ziemista. Pomarańczy też tam nie uświadczyłam. Poza tym, że faktycznie jest ciemna.
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 12:33   #77
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
W życiu bym nie powiedziała, że Neutral wybija pomarańczą :O Dla mnie jak już to on idzie w różowe tony.
A Olive na mnie była ziemista. Pomarańczy też tam nie uświadczyłam. Poza tym, że faktycznie jest ciemna.
To ja juz nie wiem Neutrl sprawdzalam i na dloni i na twarzy :d Dla mnie pomarancza Jeszcze dzis raz po przyjsciu z pracy sprawdze
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 12:39   #78
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
To ja juz nie wiem Neutrl sprawdzalam i na dloni i na twarzy :d Dla mnie pomarancza Jeszcze dzis raz po przyjsciu z pracy sprawdze
Może to od skóry zależy?
Ja na pewno nie mam krzty pomarańczy w skórze, mam neutralny odcień w kierunku chłodnego (różowe tony) w zimie, lub żółto-złoto-oliwkowego w lecie - Neutral na zimę był dla mnie idealny. Gdyby wybijała pomarańcza, to nie mogłabym go nosić Np. wymieniany wyżej Bisque z Lucy Minerals robił mi na twarzy marchewkę.
Na lato miałam nadzieję zakupić Warm (w ciemno ), ale skoro piszecie, że jest bardziej pomarańczowy od Bisque, to chyba zamówię najpierw próbki.
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 12:58   #79
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Może to od skóry zależy?
Ja na pewno nie mam krzty pomarańczy w skórze, mam neutralny odcień w kierunku chłodnego (różowe tony) w zimie, lub żółto-złoto-oliwkowego w lecie - Neutral na zimę był dla mnie idealny. Gdyby wybijała pomarańcza, to nie mogłabym go nosić Np. wymieniany wyżej Bisque z Lucy Minerals robił mi na twarzy marchewkę.
Na lato miałam nadzieję zakupić Warm (w ciemno ), ale skoro piszecie, że jest bardziej pomarańczowy od Bisque, to chyba zamówię najpierw próbki.
A w jakie kolory uderzasz? Bo w sumie jakbys chciala to moglabym sie wymienic z Toba na czesc z tych moim problek z Ecolore

Co do koloru skory to na pewno od niej zalezy jakimi tonami podklad bedzie wybijal Jakis czas temu trafilam na bardzo fajny watek na Wizazu odnosnie tej kwestii, jak go znajde to wkleje odpowiednie tresci Tam wlasnie fajnie to bylo wyjasnione Tylko, ze ja mam raczej chlodny kolor cery , lekko rozowawy.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2015-03-25 o 13:02
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-25, 13:02   #80
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A w jakie kolory uderzasz? Bo w sumie jakbys chciala to moglabym sie wymienic z Toba na czesc z tych moim problek z Ecolore

Co do koloru skory to na pewno od niej zalezy jakimi tonami podklad bedzie wybijal Jakis czas temu trafilam na bardzo fajny watek na Wizazu odnosnie tej kwestii, jak go znajde to wkleje odpowiednie tresci Tam wlasnie fajnie to bylo wyjasnione Tylko, ze ja mam raczej chlodny kolor cery , lekko rozowawy.
Przypuszczam, że okolice Warm 2 i 3.
A jakie masz próbki?
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 13:06   #81
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Przypuszczam, że okolice Warm 2 i 3.
A jakie masz próbki?
Ja mam Neutral 2 , Olive 1 , Warm 1 i Warm 2.

Jedynie zastanawiam sie nad pozostawieniem albo Warm 1 albo Warm 2, bo w sumie kolory te bylyby odpowiednie latem, wtedy nie musialabym inwestowac w kolejny podklad
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 14:44   #82
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ja mam Neutral 2 , Olive 1 , Warm 1 i Warm 2.

Jedynie zastanawiam sie nad pozostawieniem albo Warm 1 albo Warm 2, bo w sumie kolory te bylyby odpowiednie latem, wtedy nie musialabym inwestowac w kolejny podklad
To by mnie ewentualnie Warmy interesowały
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 07:02   #83
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Czy miał ktoś do czynienia z korektorami z Ecolore? Interesują mnie konkretnie Beige Due i Beige Tre.
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 19:16   #84
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Jestem po testach kolejnych próbek (wszystkie, które testowałam to Neutral 3, Warm 2,3,4, Olive 2) i w zasadzie mogę potwierdzić Wasze obserwacje:

* Olive jest o poziom ciemniejsze niż pozostałe kolory
* Neutral jest beżowe z różowymi tonami
* Warm jest dziwne :/ Trochę pomarańczowe, trochę beżowe... Na moje oko w Ecolore nie uświadczymy nic typowo żółtego

Na plus: cudownie stapia się ze skórą

Na minus: słabe krycie, mam też wrażenie, że się ściera mimo, że nie dotykałam twarzy. Nazwałabym go raczej kremem BB "w proszku" niż podkładem.
__________________

Edytowane przez Kaataarzynaa1
Czas edycji: 2015-04-06 o 21:52 Powód: literówka
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 20:12   #85
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Z wymiany maili z Ecolore wiem, że są świadomi problemów z oliwkami i pracują nad tym, by były jaśniejsze.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 13:55   #86
_dzoana_
Przyczajenie
 
Avatar _dzoana_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Dołączam i odświeżam dyskusję. Dziś wypróbowałam kosmetyki Ecolore. Zamówiłam sobie dwie próbki podkładu: Warm 3 i Olive 3 oraz pełnowymiarowe opakowanie bronzera Paraiso. Jestem zachwycona zarówno podkładem jak i bronzerem.

Jeśli chodzi o podkład to Warm 3 jest idealny W końcu znalazłam idealny odcień! Jestem minerałoholiczką i wypróbowałam już wiele podkładów różnych marek, ale zawsze coś było nie tak z kolorem

Warm 3 to piękny ciepły beżowo miodowy odcień nie wpadający przesadnie w żółty ani w różowy ani w pomarańcz. Tego właśnie szukałam

Olive 3 jest bardzo ciemny, o wiele ciemniejszy niż Warm 3, ale odcień bardzo ładny, nie jest to typowa oliwka. Nie powiedziałabym też, że wpada w pomarańcz, bardziej w brąz, ale to moje odczucie, na każdej karnacji może inaczej wyglądać.

Jeżeli ktoś szuka typowo żółtego odcienia to w Ecolore raczej go nie znajdzie, ale jest mnóstwo innych marek oferujących takie kolory np. Neauty linia golden, Annabelle- sunny. To są typowe żółtki.

Zrobiłam też swatche podkładów i bronzera w porównaniu z innymi podkładami, które posiadam. Może będą dla kogoś pomocne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0065.jpg (70,0 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0062.jpg (55,0 KB, 113 załadowań)
_dzoana_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 18:13   #87
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 410
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Próbowałyście może pudru matującego i korektorów?
Co do pudru to pisałam mejla do Ecolore i miła pani nawet fizycznie porównała odcień podkładu z pudrami, żeby mi pomóc - ku mojemu zdziwieniu proponuje mi brać odcień Light, a nie Fair, który obstawiałam (z podkładu pasuje mi odcień na poziomie 1). Cóż, najwyżej by się go rozjaśniło jakby był niedobry. Zastanawiam się tylko jak wygląda na twarzy, ile siedzi, czy nie daje płaskiego matu, nie włazi w pory itp.
avciaxt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 20:00   #88
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez avciaxt Pokaż wiadomość
Próbowałyście może pudru matującego i korektorów?
Co do pudru to pisałam mejla do Ecolore i miła pani nawet fizycznie porównała odcień podkładu z pudrami, żeby mi pomóc - ku mojemu zdziwieniu proponuje mi brać odcień Light, a nie Fair, który obstawiałam (z podkładu pasuje mi odcień na poziomie 1). Cóż, najwyżej by się go rozjaśniło jakby był niedobry. Zastanawiam się tylko jak wygląda na twarzy, ile siedzi, czy nie daje płaskiego matu, nie włazi w pory itp.
Mi z Ecolore podobają się róże i cienie. Reszta nie moja bajka.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 14:19   #89
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez avciaxt Pokaż wiadomość
Próbowałyście może pudru matującego i korektorów?
Co do pudru to pisałam mejla do Ecolore i miła pani nawet fizycznie porównała odcień podkładu z pudrami, żeby mi pomóc - ku mojemu zdziwieniu proponuje mi brać odcień Light, a nie Fair, który obstawiałam (z podkładu pasuje mi odcień na poziomie 1). Cóż, najwyżej by się go rozjaśniło jakby był niedobry. Zastanawiam się tylko jak wygląda na twarzy, ile siedzi, czy nie daje płaskiego matu, nie włazi w pory itp.
Jeśli chodzi o korektory, to ja nie jestem z nich zadowolona. Moim zdaniem podkład z Annabelle lepiej kryje niż korektor z Ecolore, który miałam okazję używać. Do tego mam wrażenie, że jest słabo przyczepny i suchy, nie byłam w stanie nim budować krycia, pod oczami mi się zbierał, a jak palcem dotknęłam, to się brzydko ścierał. Tak jak mówię, podkładem z Annabelle jestem bardziej w stanie ujednolicić cerę i dołożyć tam, gdzie potrzebuję (czyli na przebarwienia), niż korektorem z Ecolore, pod którym i tak wszystko przebijało.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 14:25   #90
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 410
Dot.: kosmetyki mineralne Ecolore

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o korektory, to ja nie jestem z nich zadowolona. Moim zdaniem podkład z Annabelle lepiej kryje niż korektor z Ecolore, który miałam okazję używać. Do tego mam wrażenie, że jest słabo przyczepny i suchy, nie byłam w stanie nim budować krycia, pod oczami mi się zbierał, a jak palcem dotknęłam, to się brzydko ścierał. Tak jak mówię, podkładem z Annabelle jestem bardziej w stanie ujednolicić cerę i dołożyć tam, gdzie potrzebuję (czyli na przebarwienia), niż korektorem z Ecolore, pod którym i tak wszystko przebijało.
Dzięki wielkie, ratujesz moje pieniążki. Szkoda, podobała mi się ich cena, ale skoro suche i mało kryjące, to nie ma co próbować.
avciaxt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-02 13:24:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:24.