Sexy zdjęcia zrobione przez ex - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-02-13, 17:11   #1
Pepere00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 8

Sexy zdjęcia zrobione przez ex


Hej.

Mam pytanie, bo nieco mnie wstrząsnęło wyznanie znajomej, która ma stałego partnera, z którym jej sie układa.

Powiedzcie mi dziewczyny jak to jest. Dlaczego dziewczyna w związku nadal trzyma swoje sexy zdjęcia (bardzo pikantne), zrobione przez swojego ex, schowane gdzieś głęboko na komputerze- jaka jest motywacja do tego?

Rozumiem, że może lubi czasami na siebie popatrzeć, zostawia je na pamiątkę czy coś, ale mając nowego partnera chyba dziwne jest to, że czuje potrzebę posiadania takich materiałów u siebie...? Co myślicie?
Pepere00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-13, 18:07   #2
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Sexy zdjęcia zrobione przez ex

Eee, a co ma nowy partner do trzymania swoich zdjęć jakie by one nie były, na swoim prywatnym kompie?
Może sobie trzymać co chce na swoim kompie.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-13, 18:12   #3
stussy
przyczajony tygrys
 
Avatar stussy
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 216
Dot.: Sexy zdjęcia zrobione przez ex

Cytat:
Napisane przez Pepere00 Pokaż wiadomość
Hej.

Mam pytanie, bo nieco mnie wstrząsnęło wyznanie znajomej, która ma stałego partnera, z którym jej sie układa.

Powiedzcie mi dziewczyny jak to jest. Dlaczego dziewczyna w związku nadal trzyma swoje sexy zdjęcia (bardzo pikantne), zrobione przez swojego ex, schowane gdzieś głęboko na komputerze- jaka jest motywacja do tego?

Rozumiem, że może lubi czasami na siebie popatrzeć, zostawia je na pamiątkę czy coś, ale mając nowego partnera chyba dziwne jest to, że czuje potrzebę posiadania takich materiałów u siebie...? Co myślicie?



Myślę, że trzyma je, bo jej się podobają. Też trzymam nudesy robione x lat temu przez różne osoby, bo mi się podobają i mam "pamiątkę"
To nie jest tak, że wraz z posiadaniem nowego partnera wymazuje nam się przeszłość
__________________
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie.
Cholera jasna
Charles Bukowski

Taedium vitae
stussy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-13, 18:24   #4
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Sexy zdjęcia zrobione przez ex

Ale to sa tylko jej zdjecia, tak? W sensie jest na nich ona, a nie jej ex? Jezeli tak, to nie widze problemu. Moze lubi popatrzec na to, jak wygladala kiedys.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-13, 18:40   #5
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Sexy zdjęcia zrobione przez ex

Ale ona jest na nich sama? Jeśli tak, to strasznie wrażliwa jesteś skoro aż wstrząsnęło Tobą posiadanie takich zdjęć. Nie widzę w tym absolutnie nic dziwnego.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-13, 18:46   #6
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Sexy zdjęcia zrobione przez ex

Jeśli jest na nich ona sama, to co w tym dziwnego że nie usunęła takich zdjęć? Pewnie sporo ludzi ma takie zdjęcia gdzieś zakopane na swoim komputerze lub telefonie, czy to zrobione przez eksów czy przez samych siebie. Nie wiem czemu tak to Ciebie wzburzyło.
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-13, 19:13   #7
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Sexy zdjęcia zrobione przez ex

pewnie jest z nich zadowolona. Niech trzyma to nic złego
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-13, 20:11   #8
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Sexy zdjęcia zrobione przez ex

Jakie ma znaczenie, przez kogo zrobione zdjęcie? Gdyby zrobione nagie foty przez koleżankę to trzymać można?


Problemu nie widzę, chociaż nie popieram trzymania takich fotek przez względy bezpieczeństwa, ale to już kwestia osobista.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-13, 20:26   #9
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Sexy zdjęcia zrobione przez ex

Cytat:
Napisane przez Pepere00 Pokaż wiadomość
Hej.

Mam pytanie, bo nieco mnie wstrząsnęło wyznanie znajomej, która ma stałego partnera, z którym jej sie układa.

Powiedzcie mi dziewczyny jak to jest. Dlaczego dziewczyna w związku nadal trzyma swoje sexy zdjęcia (bardzo pikantne), zrobione przez swojego ex, schowane gdzieś głęboko na komputerze- jaka jest motywacja do tego?

Rozumiem, że może lubi czasami na siebie popatrzeć, zostawia je na pamiątkę czy coś, ale mając nowego partnera chyba dziwne jest to, że czuje potrzebę posiadania takich materiałów u siebie...? Co myślicie?

A dlaczego ma nie trzymać? Ma zdjęcia, które uważa za fajne i ładne, to trzyma.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-13, 21:36   #10
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 089
Dot.: Sexy zdjęcia zrobione przez ex

Ale n tych zdjęciach jest tylko ona?


O ile rozumiem różne podejścia do erotycznych zdjęć z eksami, to nie rozumiem czemu miałaby usuwać seksowne solo zdjęcia.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-14, 07:26   #11
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Sexy zdjęcia zrobione przez ex

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;88509312]
Problemu nie widzę, chociaż nie popieram trzymania takich fotek przez względy bezpieczeństwa, ale to już kwestia osobista.[/QUOTE]

A o jakie względy bezpieczeństwa chodzi?

Ale też nie rozumiem co za różnica kto jej zdjęcia robił, skoro się sobie na nich podoba, to nic dziwnego, że je sobie trzyma
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-14, 07:52   #12
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Sexy zdjęcia zrobione przez ex

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
A o jakie względy bezpieczeństwa chodzi?

By zdjęcia nie wpadły w niepowołane ręce.



Koleżanka miała swoje sexy foty na laptopie, laptop padł, oddała koledze do naprawy ( niby dobremu... ), a on był tak miły, że je znalazł i skopiował
Także jeśli ktoś chce trzymać, poleciłabym bardziej bezpieczne miejsce, dysk zewnętrzny czy coś.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-14, 07:56   #13
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Sexy zdjęcia zrobione przez ex

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;88509312]Jakie ma znaczenie, przez kogo zrobione zdjęcie? Gdyby zrobione nagie foty przez koleżankę to trzymać można?


Problemu nie widzę, chociaż nie popieram trzymania takich fotek przez względy bezpieczeństwa, ale to już kwestia osobista.[/QUOTE]

W czasach Deep Fake to nie ma znaczenia. Nawet zdjęcia w ubraniu mogą być kompromitujące.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-14, 07:57   #14
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Sexy zdjęcia zrobione przez ex

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
A o jakie względy bezpieczeństwa chodzi?
Np ze może ktoś wykraść się do komputera, tak jak w aferze Suskiego i zdjęć w jego kompie Ewy Sarzyńskiej



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-14, 08:22   #15
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Sexy zdjęcia zrobione przez ex

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;88509784]By zdjęcia nie wpadły w niepowołane ręce.



Koleżanka miała swoje sexy foty na laptopie, laptop padł, oddała koledze do naprawy ( niby dobremu... ), a on był tak miły, że je znalazł i skopiował
Także jeśli ktoś chce trzymać, poleciłabym bardziej bezpieczne miejsce, dysk zewnętrzny czy coś.[/QUOTE]

No i co z tego? To nie jej wina, że jej kumpel jest idiotą. Osobiście nie widzę nic niebezpiecznego dla niej w tym, że jakiś jej kumpel ma jej nagie zdjęcia bez jej zgody na swoim kompie. Pomijając, że jakby chciał to upublicznić, to nie potrzebuje autentyków, a dwa to nie wiem jak jej miałoby to niby zaszkodzić.

Jedyne co to jemu może to zaszkodzić, skoro się o tym dowiedziałeś, to koleś ma opinię idioty, brawo

Nigdy nie rozumiałam tego podniecania się czyimiś nudeskami i szoku, że ktoś pod ubraniem ma cycki i dupę. I jeszcze zwalania winy na ofiarę, że mogła sobie takich zdjęć nie robić albo je ukrywać i jakie to jest nieodpowiedzialne
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-14, 09:44   #16
Frozen_Rose
Rozeznanie
 
Avatar Frozen_Rose
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 676
Dot.: Sexy zdjęcia zrobione przez ex

Cytat:
Napisane przez Pepere00 Pokaż wiadomość
Hej.

Mam pytanie, bo nieco mnie wstrząsnęło wyznanie znajomej, która ma stałego partnera, z którym jej sie układa.

Powiedzcie mi dziewczyny jak to jest. Dlaczego dziewczyna w związku nadal trzyma swoje sexy zdjęcia (bardzo pikantne), zrobione przez swojego ex, schowane gdzieś głęboko na komputerze- jaka jest motywacja do tego?

Rozumiem, że może lubi czasami na siebie popatrzeć, zostawia je na pamiątkę czy coś, ale mając nowego partnera chyba dziwne jest to, że czuje potrzebę posiadania takich materiałów u siebie...? Co myślicie?
Czy na pewno znajoma pyta? Czy jednak partner?
Fajne zdjęcia się zostawia, a nie usuwa. Nagie też.

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
No i co z tego? To nie jej wina, że jej kumpel jest idiotą. Osobiście nie widzę nic niebezpiecznego dla niej w tym, że jakiś jej kumpel ma jej nagie zdjęcia bez jej zgody na swoim kompie. Pomijając, że jakby chciał to upublicznić, to nie potrzebuje autentyków, a dwa to nie wiem jak jej miałoby to niby zaszkodzić.

Jedyne co to jemu może to zaszkodzić, skoro się o tym dowiedziałeś, to koleś ma opinię idioty, brawo
Bo może kobieta nie życzy sobie tego, żeby randomowy znajomy bez pytania trzymał jej prywatne, nagie zdjęcia na swoim komputerze. A w jakim celu trzyma to wiadomo. Na jej miejscu nie byłabym zadowolona.

Uprzedzając. Nie, nie zrzucam winy na ofiarę.

Cytat:
Nigdy nie rozumiałam tego podniecania się czyimiś nudeskami i szoku, że ktoś pod ubraniem ma cycki i dupę. I jeszcze zwalania winy na ofiarę, że mogła sobie takich zdjęć nie robić albo je ukrywać i jakie to jest nieodpowiedzialne
Polska mentalność.
Frozen_Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-14, 09:57   #17
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Sexy zdjęcia zrobione przez ex

Cytat:
Napisane przez Frozen_Rose Pokaż wiadomość
Bo może kobieta nie życzy sobie tego, żeby randomowy znajomy bez pytania trzymał jej prywatne, nagie zdjęcia na swoim komputerze. A w jakim celu trzyma to wiadomo. Na jej miejscu nie byłabym zadowolona.

Uprzedzając. Nie, nie zrzucam winy na ofiarę.



Polska mentalność.
No, jasne, że sobie tego nie życzy, skoro mu ich sama nie wysłała, tylko w jaki sposób to ma być argument na to, że trzymanie takich zdjęć na prywatnym kompie jest niebezpieczne i nie powinno się tego robić? Nie powinno się bez czyjejś zgody grzebać komuś w prywatnym kompie i kopiować prywatnych zdjęć. A to że ktoś tak robi to nie jest powód, żeby rezygnować z normalnych czynności

Nie tylko polska mentalność.

Ja też niespecjalnie chciałabym, żeby jakiś dalszy kolega miał moje nudeski na kompie, ale nie rozumiem dlaczego niektórzy myślą, że jak ktoś niepowołany do nich dobierze to ma być koniec świata i wielkie niebezpieczeństwo Pomijam już, że teraz można przerobić wszystko i jak creepy kolega będzie chciał to może mieć Twoje nudeski na kompie własnego autorstwa, wystarczy mu Twoja profilówka z fejsa
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-14, 11:41   #18
Frozen_Rose
Rozeznanie
 
Avatar Frozen_Rose
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 676
Dot.: Sexy zdjęcia zrobione przez ex

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
No, jasne, że sobie tego nie życzy, skoro mu ich sama nie wysłała, tylko w jaki sposób to ma być argument na to, że trzymanie takich zdjęć na prywatnym kompie jest niebezpieczne i nie powinno się tego robić?
Raczej to nie jest żaden argument. Dysk zewnętrzny też może paść, więc wracamy do sytuacji z zepsutym laptopem / komputerem.

Cytat:
Nie powinno się bez czyjejś zgody grzebać komuś w prywatnym kompie i kopiować prywatnych zdjęć. A to że ktoś tak robi to nie jest powód, żeby rezygnować z normalnych czynności
Zgadzam się.

Cytat:
Nie tylko polska mentalność.
Może i nie tylko polska mentalność Ale po ostatniej akcji ze zdjęciami u Suskiego doskonale widać co Polki i Polacy mają w głowach.

Cytat:
Ja też niespecjalnie chciałabym, żeby jakiś dalszy kolega miał moje nudeski na kompie, ale nie rozumiem dlaczego niektórzy myślą, że jak ktoś niepowołany do nich dobierze to ma być koniec świata i wielkie niebezpieczeństwo
To nie koniec świata, chociaż to też zależy od człowieka. Wkurzyłabym się o to, że jakiś typ wygrzebał moje prywatne zdjęcia (nawet nie chodzi o erotyczne, ogólnie o zdjęcia, np. z wakacji), które są tylko dla mnie i dla wybranych osób.

Cytat:
Pomijam już, że teraz można przerobić wszystko i jak creepy kolega będzie chciał to może mieć Twoje nudeski na kompie własnego autorstwa, wystarczy mu Twoja profilówka z fejsa
Na to niestety nie ma się wpływu. Żeby się przed tym uchronić to pozostaje opcja wycofania się z życia społecznego.
Frozen_Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-14, 13:52   #19
Patizm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 278
Dot.: Sexy zdjęcia zrobione przez ex

Cos mi sie wydaje ze to watek pisany przez nowego zazdrosnego partnera
Patizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-14, 14:16   #20
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Sexy zdjęcia zrobione przez ex

Cytat:
Napisane przez Patizm Pokaż wiadomość
Cos mi sie wydaje ze to watek pisany przez nowego zazdrosnego partnera
Ciekawe czy zazdrosny jest o miejsce zamieszkania bo przecież przechodziła się tymi chodnikami idąc do ex. Albo chociaż kucie kafelek, zrywanie paneli jeśli ex doradził kolor albo podwiózł do sklepu
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-14, 17:45   #21
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Sexy zdjęcia zrobione przez ex

W czym niby problem? Przecież to ona jest na tych zdjęciach, a nie nagi ex.
Ja trzymam zdjęcia, na których ładnie wyszłam na pamiątkę. Rzeczywiście strasznie dziwne chcieć sobie czasem powspominać, jak ładnie się kiedyś wyglądało.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-15, 09:51   #22
dfa92456d73d4ef7a78ce2327709265e19ebf5a3_60cd257269584
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 276
Dot.: Sexy zdjęcia zrobione przez ex

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Ciekawe czy zazdrosny jest o miejsce zamieszkania bo przecież przechodziła się tymi chodnikami idąc do ex. Albo chociaż kucie kafelek, zrywanie paneli jeśli ex doradził kolor albo podwiózł do sklepu
Bądźmy poważni, należy się po prostu przeprowadzić, zmienić garderobę. I najlepiej gust muzyczny też bo a nóż widelec jakaś exowa piosenka się trafi
Też mi się wydaje, że to zazdrosny partner. I o ile jestem wstanie zrozumieć problem o jakieś seksi foty z ex tak solo nie widzę żadnego problemu.

Edytowane przez dfa92456d73d4ef7a78ce2327709265e19ebf5a3_60cd257269584
Czas edycji: 2021-02-15 o 09:53
dfa92456d73d4ef7a78ce2327709265e19ebf5a3_60cd257269584 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-15, 10:44   #23
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Sexy zdjęcia zrobione przez ex

Oj kobietki, zdajecie się nie rozumieć sytuacji. Zwyczajnie większość facetów nie lubi jak im się przypomina, że inny mężczyzna był przed nimi. Dawniej najczęściej w związek wchodził mężczyzna z dziewicą i ją poślubiał. Nie było mowy o jakiejś przeszłości seksualnej. To samo się tyczyło przeszłości emocjonalnej, bo była praktycznie nieistniejąca. Kobiety jak mi się wydaje bardziej mają problem z następczyniami, a nie poprzedniczkami. Tak przynajmniej zaobserwowałem.

Obecnie jest taki problem, że się próbuje z jednym/jedną drugim/drugą i później następują porównania. Ten miał większego, tamta była ciaśniejsza i lubiła takie rzeczy, a ta/ten nie lubi itp. Nie każdy jest w stanie znieść taką sytuację, a już w ogóle jest problem kiedy temat exów pojawia się w kontekście uczuć, intymności. Najgorzej już kiedy jakaś/iś ex ciągle jest na horyzoncie w postaci "przyjaźni". Z czasem wiele osób uczy się i przyzwyczaja do bycia którymś partnerem z kolei. Tutaj pewnie mamy do czynienia z osobami młodymi, które mogą jeszcze mieć z tym trudności. Niektórzy z resztą nigdy nie oswajają się z bagażem partnera z poprzednich związków.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-15, 10:50   #24
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Sexy zdjęcia zrobione przez ex

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
Oj kobietki, zdajecie się nie rozumieć sytuacji. Zwyczajnie większość facetów nie lubi jak im się przypomina, że inny mężczyzna był przed nimi. Dawniej najczęściej w związek wchodził mężczyzna z dziewicą i ją poślubiał. Nie było mowy o jakiejś przeszłości seksualnej. To samo się tyczyło przeszłości emocjonalnej, bo była praktycznie nieistniejąca. Kobiety jak mi się wydaje bardziej mają problem z następczyniami, a nie poprzedniczkami. Tak przynajmniej zaobserwowałem.

Obecnie jest taki problem, że się próbuje z jednym/jedną drugim/drugą i później następują porównania. Ten miał większego, tamta była ciaśniejsza i lubiła takie rzeczy, a ta/ten nie lubi itp. Nie każdy jest w stanie znieść taką sytuację, a już w ogóle jest problem kiedy temat exów pojawia się w kontekście uczuć, intymności. Najgorzej już kiedy jakaś/iś ex ciągle jest na horyzoncie w postaci "przyjaźni". Z czasem wiele osób uczy się i przyzwyczaja do bycia którymś partnerem z kolei. Tutaj pewnie mamy do czynienia z osobami młodymi, które mogą jeszcze mieć z tym trudności. Niektórzy z resztą nigdy nie oswajają się z bagażem partnera z poprzednich związków.
Ale jak się to ma do zdjęć, na których jest dziewczyna, a nie jej ex? Pewnie sobie to zostawiła, bo się sobie na tych zdjęciach podobała i chce mieć pamiątkę na starość, jak sexy kiedyś wyglądała i tyle w temacie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2021-02-15 o 10:51
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-15, 10:53   #25
Pepere00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 8
Dot.: Sexy zdjęcia zrobione przez ex

Ok, nie było mnie trochę, wątek się rozwinął, więc podsumuję kilka spraw.

Nie jestem kobietą

Tak, chodzi o znajomą, nie o partnerkę...

I tak, widać na zdjęciach części ciała partnera (nie, nie intymne xD). Ma tez filmiki, gdzie slychać głos jej exa.

Tak, rozumiem, że kobieta ma przeszłość seksualną, podobnie jak mężczyzna. I nie można wymagać od kogoś, żeby usuwał swoją przeszłość wraz z nowym partnerem.

Ale mam dla Was eksperyment - odwróćcie sytuację: To wasz facet trzyma na komputerze w łatwo dostępnym miejscu, ale jednak zakamuflowane zdjęcia, które robiła mu eks - co wtedy myślicie?
Pepere00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-15, 11:01   #26
Frozen_Rose
Rozeznanie
 
Avatar Frozen_Rose
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 676
Dot.: Sexy zdjęcia zrobione przez ex

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
Oj kobietki, zdajecie się nie rozumieć sytuacji. Zwyczajnie większość facetów nie lubi jak im się przypomina, że inny mężczyzna był przed nimi. Dawniej najczęściej w związek wchodził mężczyzna z dziewicą i ją poślubiał. Nie było mowy o jakiejś przeszłości seksualnej. To samo się tyczyło przeszłości emocjonalnej, bo była praktycznie nieistniejąca. Kobiety jak mi się wydaje bardziej mają problem z następczyniami, a nie poprzedniczkami. Tak przynajmniej zaobserwowałem.

Obecnie jest taki problem, że się próbuje z jednym/jedną drugim/drugą i później następują porównania. Ten miał większego, tamta była ciaśniejsza i lubiła takie rzeczy, a ta/ten nie lubi itp. Nie każdy jest w stanie znieść taką sytuację, a już w ogóle jest problem kiedy temat exów pojawia się w kontekście uczuć, intymności. Najgorzej już kiedy jakaś/iś ex ciągle jest na horyzoncie w postaci "przyjaźni". Z czasem wiele osób uczy się i przyzwyczaja do bycia którymś partnerem z kolei. Tutaj pewnie mamy do czynienia z osobami młodymi, które mogą jeszcze mieć z tym trudności. Niektórzy z resztą nigdy nie oswajają się z bagażem partnera z poprzednich związków.
A no właśnie "dawniej".

Cytat:
Napisane przez Pepere00 Pokaż wiadomość
Ale mam dla Was eksperyment - odwróćcie sytuację: To wasz facet trzyma na komputerze w łatwo dostępnym miejscu, ale jednak zakamuflowane zdjęcia, które robiła mu eks - co wtedy myślicie?
Nie mam problemu. Jak facet dobrze na nich wygląda, to i ja sama sobie na nie popatrzę
Frozen_Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-15, 11:01   #27
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Sexy zdjęcia zrobione przez ex

Cytat:
Napisane przez Pepere00 Pokaż wiadomość

Ale mam dla Was eksperyment - odwróćcie sytuację: To wasz facet trzyma na komputerze w łatwo dostępnym miejscu, ale jednak zakamuflowane zdjęcia, które robiła mu eks - co wtedy myślicie?
To samo, co już pisałam?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-15, 11:10   #28
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Sexy zdjęcia zrobione przez ex

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88512501]Ale jak się to ma do zdjęć, na których jest dziewczyna, a nie jej ex? Pewnie sobie to zostawiła, bo się sobie na tych zdjęciach podobała i chce mieć pamiątkę na starość, jak sexy kiedyś wyglądała i tyle w temacie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

To nie kwestia logiki, a emocji. Tak to się ma do zdjęć, które ROBIŁ EX.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-15, 11:18   #29
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Sexy zdjęcia zrobione przez ex

Cytat:
Napisane przez Pepere00 Pokaż wiadomość
Ale mam dla Was eksperyment - odwróćcie sytuację: To wasz facet trzyma na komputerze w łatwo dostępnym miejscu, ale jednak zakamuflowane zdjęcia, które robiła mu eks - co wtedy myślicie?
Po pierwsze to nie rozumiem w jaki sposób jej partner miałby się dowiedzieć o istnieniu takich zdjęć o ile ona mu ich nie pokazała...

A jakby te sexy zdjęcia robiła jej matka albo fotograf to nie byłoby tego szumu?
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-15, 11:21   #30
Frozen_Rose
Rozeznanie
 
Avatar Frozen_Rose
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 676
Dot.: Sexy zdjęcia zrobione przez ex

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
Po pierwsze to nie rozumiem w jaki sposób jej partner miałby się dowiedzieć o istnieniu takich zdjęć o ile ona mu ich nie pokazała...

A jakby te sexy zdjęcia robiła jej matka albo fotograf to nie byłoby tego szumu?
No bo ex, to hurr durr.
Frozen_Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-14 18:18:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.