Kryzys w małżeństwie po 3 latach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-02-14, 11:29   #1
krzeselko99999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 2

Kryzys w małżeństwie po 3 latach


Dzień dobry. Forum znam od baaardzo dawna, często podczytuję a teraz sama potrzebuję rady. Nie mam za bardzo z kim o tym porozmawiać a dzieje się...źle.

Jesteśmy z mężem razem siódmy rok. Trzeci rok po ślubie. Zawsze byliśmy uważani za wzorową parę, byliśmy w sobie bardzo zakochani, rzadko się kłóciliśmy, mieliśmy mnóstwo tematów do rozmów, uwielbialiśmy spędzać czas razem. Nierzadko słyszałam komentarze, że widać u nas prawdziwą miłość i szacunek, i tak było.
Oboje bardzo lubiliśmy czułość i rozmowy, mąż bardzo często mnie komplementował, przytulał i widać było że wskoczyłby za mną w ogień. Z wzajemnością.
Rok temu na świecie pojawiła się nasza córeczka i wtedy zaczęło zgrzytać. Wiadomo, pojawiło się zmęczenie, stres, nowa sytuacja , myślałam że to przejściowe. Mąż całą swoją uwagę skupił na dziecku, ja zeszłam na dalszy plan. Nauczyliśmy się być rodzicami, przyzwyczailiśmy do nowej sytuacji a między nami jest moim zdaniem tragicznie. Mąż nie widzi problemu. Nie mamy o czym rozmawiać, nie pamiętam kiedy słyszałam od niego jakieś miłe słowa, nie wspominając już o dotyku czy czułości . Żyjemy ze sobą jak obcy ludzie. Mąż twierdzi, że to normalne że po czasie nie jest tak jak na początku, ale ja czuję się jakbyśmy totalnie nie mieli ze sobą po drodze. Jest w domu tylko w weekendy, ja w tygodniu pracuję, dziecko jest wtedy z mamą lub teściową, odbieram ją i jestem z nią sama. Jestem zmęczona, więc w weekendy chodzę szybko spać a mąż spędza czas sam. Wczoraj postanowiłam spędzić wieczór z mężem zamiast iść od razu spać, ale niestety mąż bardziej był zainteresowany telewizorem niż mną. Rozmowy nic nie dają, według niego wymyślam problemy. Brakuje mi miłości, męża... W nocy śni mi się że poznaje kogoś i znów jestem kochana i ważna dla kogoś.. co robić?

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Edit. Mąż uważa że widzę tylko to co chcę widzieć i nie doceniam tego co robi. Nie umiemy ze sobą rozmawiać.
krzeselko99999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-14, 13:23   #2
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Kryzys w małżeństwie po 3 latach

Cytat:
Napisane przez krzeselko99999 Pokaż wiadomość


Edit. Mąż uważa że widzę tylko to co chcę widzieć i nie doceniam tego co robi. Nie umiemy ze sobą rozmawiać.

No dobrze, ale co on robi?

Pracuje? No dziwne, gdyby nie pracował.


Obojętność w związku nie jest normalna i nie daj sobie tego wmówić. Skoro mąż w ogóle nie zauważa Twojej obecności i właściwie jest mu obojętna, to może pora przenieść się na jakiś czas do rodziców?



Poleciłabym terapię, lecz jak on nie widzi problemu to czy będzie nią zainteresowany?
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-14, 13:33   #3
krzeselko99999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 2
Dot.: Kryzys w małżeństwie po 3 latach

Proponowałam terapię, twierdzi że zwariowałam.
krzeselko99999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-14, 13:38   #4
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Kryzys w małżeństwie po 3 latach

To impas.

A jak.wyglądają stosunki w jego rodzinie, jaki ma przykład ze strony rodziców, rodzeństwa, czy jakiś innych bliskich? Czy takie "małżeństwo się toczy bez emocji" to norma?

Wcześniej umieliście się nawzajem chwalić, doceniać, mówić o tym co w sobie cenicie? Czy nadal się to zdarza?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-14, 14:53   #5
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Kryzys w małżeństwie po 3 latach

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;88510539]
Obojętność w związku nie jest normalna i nie daj sobie tego wmówić. Skoro mąż w ogóle nie zauważa Twojej obecności i właściwie jest mu obojętna, to może pora przenieść się na jakiś czas do rodziców?[/QUOTE]

A jak nie ma rodzicow, to ma isc do hotelu czy na ulice? Co to w ogole za rada.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-14, 15:20   #6
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Kryzys w małżeństwie po 3 latach

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
A jak nie ma rodzicow, to ma isc do hotelu czy na ulice? Co to w ogole za rada.
A co to w ogóle za komentarz?

Cytat:
Napisane przez krzeselko99999 Pokaż wiadomość
Jest w domu tylko w weekendy, ja w tygodniu pracuję, dziecko jest wtedy z mamą lub teściową, odbieram ją i jestem z nią sama.
Jeżeli po dobroci nie jest chętny na terapie, to wyprowadzka może przebudzi męża.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-14, 15:48   #7
Addicted94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3
Dot.: Kryzys w małżeństwie po 3 latach

Hej, ja miałam podobnie z tym że w moim małżeństwie nigdy tej czułości za bardzo nie było, tak jak i innych rzeczy. Do tego doszło też wiele innych nieprzyjemnych rzeczy.

Byliśmy małżeństwem ponad pięć lat a znaliśmy się sześć. Też mam córeczkę, ma prawie cztery lata i wiesz co? Zostawiłam dziada!

Jestem teraz z kimś kto świata za mną i moim dzieckiem nie widzi.

Sex mam kilka razy w tygodniu, a nie raz na pół roku i nasz związek jest oparty przede wszystkim na przyjaźni i szacunku.



I nie daj sobie wmówić, że to normalne, że jak jest dziecko to wszystko idzie na drugi plan a po czasie ludzie się wypalają - to nie prawda! Wiem na własnym przykładzie.

Możesz być pracującą mamą, czy "kurą domową " a wieczorem kiedy dziecko śpi - najlepszą kochanką na świecie. Tylko oczywiście z odpowiednim facetem 😉



Ja szczerze życzę Ci aby Twój mąż się pamiętał, a Tobie duuuużo siły i wytrwałości bo doskonale wiem jak się teraz czujesz.
Addicted94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-14, 15:52   #8
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Kryzys w małżeństwie po 3 latach

Addicted, ale czemu dziada skoro od początku związek był letni i byle jaki? Oboje to wybieraliście. Fajnie, że potrafiłaś to zakończyć, tylko przecież za taki a nie inny obraz związku byliście odpowiedzialni w podobnym stopniu. U Autorki nastąpiła zmiana na gorsze. Przynajmniej tak twierdzi. Może się oszukuje i zawsze było tam coś nie teges. Nie dowiemy się. Jednakże może to jeszcze nie etap na "zostawianie dziada".

Autorko, a w razie separacji masz dokąd iść lub on byłby skłonny się wyprowadzić? Powinnaś zacząć mu komunikować wprost, że tak dłużej nie możesz i musicie coś zmienić. Spróbuj napisać list.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2021-02-14 o 16:02
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-14, 16:01   #9
Addicted94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3
Dot.: Kryzys w małżeństwie po 3 latach

Masz rację, trochę mnie poniosło z tym dziadem. A nasza relacja była trochę bardziej skomplikowana, ale to byłby temat na osobny wątek 🙂



Ja nie sugeruję aby autorka zostawiła swojego męża. Oczywiście walczyć należy do końca, ale ja znam taką sytuację z własnego doświadczenia.



Każdy powinien czuć się w związku kochany i szanowany. Ale nie kosztem samego siebie.
Addicted94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-14, 16:15   #10
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Kryzys w małżeństwie po 3 latach

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
A jak nie ma rodzicow, to ma isc do hotelu czy na ulice? Co to w ogole za rada.

Polecam najpierw nauczyć się CZYTAĆ ze zrozumieniem. Autorka pisze, że w opiece nad dzieckiem pomaga jej MAMA I TEŚCIOWA. Resztę dopowiedz sobie sama.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-14, 16:17   #11
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Kryzys w małżeństwie po 3 latach

Dlaczego mąż jest w domu tylko w weekendy? Pracuje daleko, nie mieszkacie razem w tygodniu?
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-14, 17:58   #12
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Kryzys w małżeństwie po 3 latach

Mąż pracuje w delegacjach że nie ma go pn-pt ?
Sprawdź czy nie ma kochanki. Dziecko dzieckiem ale mieliście dużo bliskości czułości, teraz jakbyś nie istniała wg mnie to normalne nie jest. Największy niepokój wzbudza że udaje że nic się nie zmieniło i usiłuje Ci wmawiać że jakieś urojenia masz.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-14, 18:52   #13
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Kryzys w małżeństwie po 3 latach

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Mąż pracuje w delegacjach że nie ma go pn-pt ?
Sprawdź czy nie ma kochanki. Dziecko dzieckiem ale mieliście dużo bliskości czułości, teraz jakbyś nie istniała wg mnie to normalne nie jest. Największy niepokój wzbudza że udaje że nic się nie zmieniło i usiłuje Ci wmawiać że jakieś urojenia masz.
Heh, niestety całkiem możliwe.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-14, 19:10   #14
krycha_krycha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 112
Dot.: Kryzys w małżeństwie po 3 latach

Kurcze, nie wiem, ja jakoś sympatyzuję z panem mężem. Nie wiem, czym się zajmuje, ale od poniedziałku do piątku żyje z dala od żony i malutkiego dziecka, z którym chce odrobić braki w weekend. Wieczorami w weekendy idziesz spać, bo jesteś zmęczona po całym tygodniu zajmowania się dzieckiem non stop przez cały wolny od pracy czas, co jest zrozumiałe, oczywiście, ale nie zmienia faktu, że nie spędzasz tego czasu z mężem. No i oddaliliście się od siebie, w ogóle mnie to nie dziwi. On się przyzwyczaił do samotności w małżeństwie, ale czy to jest powód, żeby iść na terapię (kiedy? w weekendy?), bo nie ma już ognia? Jakoś brakuje mi w Twoim poście empatii, informacja o jego weekendowym życiu rodzinnym jest bardzo zdawkowa, jakby to nie miało znaczenia, a ma ogromne.
krycha_krycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-14, 19:14   #15
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Kryzys w małżeństwie po 3 latach

Cytat:
Napisane przez krycha_krycha Pokaż wiadomość
Kurcze, nie wiem, ja jakoś sympatyzuję z panem mężem. Nie wiem, czym się zajmuje, ale od poniedziałku do piątku żyje z dala od żony i malutkiego dziecka, z którym chce odrobić braki w weekend. Wieczorami w weekendy idziesz spać, bo jesteś zmęczona po całym tygodniu zajmowania się dzieckiem non stop przez cały wolny od pracy czas, co jest zrozumiałe, oczywiście, ale nie zmienia faktu, że nie spędzasz tego czasu z mężem. No i oddaliliście się od siebie, w ogóle mnie to nie dziwi. On się przyzwyczaił do samotności w małżeństwie, ale czy to jest powód, żeby iść na terapię (kiedy? w weekendy?), bo nie ma już ognia? Jakoś brakuje mi w Twoim poście empatii, informacja o jego weekendowym życiu rodzinnym jest bardzo zdawkowa, jakby to nie miało znaczenia, a ma ogromne.

Problem w małżeństwie to powód do terapii.


Taki samotny, że zamiast spędzenia czasu z żoną woli telewizor.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-14, 20:58   #16
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Kryzys w małżeństwie po 3 latach

Cytat:
Napisane przez krycha_krycha Pokaż wiadomość
Jakoś brakuje mi w Twoim poście empatii
Mnie trochę też... Jeżeli mąż jest w domu tylko w weekendy, a Autorka regularnie chodzi wtedy wcześniej spać, nic dziwnego, że się od siebie oddalają w kosmicznym tempie. To brzmi tak, jakby raz spróbowała z nim porozmawiać, kiedy akurat coś oglądał w telewizji, nie wyszło, i już przyszła na forum. Za mało... tego starania się z jej strony.
Kiedy ona komplementowała ostatnio męża?
Jakie ona tematy do rozmowy mu proponuje?
Jakie sama stwarza okazje do czasu we dwoje?
Gdyby mój facet szedł spać wcześniej za każdym razem, gdy się widzimy, pomyślałabym, że mnie zwyczajnie unika...

Nie mówię, że w ich związku jest wszystko ok z jego strony, bo też mi to pachnie zdradą. Ale jednak nie widzę, żeby Autorka robiła coś poza pretensjami i narzekaniem.

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;88511341]Problem w małżeństwie to powód do terapii.


Taki samotny, że zamiast spędzenia czasu z żoną woli telewizor. [/QUOTE]

A ona zamiast spędzenia z nim czasu woli w weekendy spać
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-14, 22:02   #17
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Kryzys w małżeństwie po 3 latach

Zależy co według kogo oznacza "iść spać wcześniej". Dla mnie to 23-24.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-15, 11:02   #18
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Kryzys w małżeństwie po 3 latach

No bez jaj facet na delegacji to ma telewizor samotność i siedzenie w nieswoich kątach (czyli nic sensownego przy domu w tym czasie nie zrobi i studiuje internet do znudzenia wieczorami) w opcji 5/7. Tym bardziej po powrocie do domu powinien być dla rodziny. Jego rodziną są żona i córka a nie tylko córka. Ludzie są zmęczeni jazdami ale cieszą się że są w domu. Po to wracają przecież nie ma o obowiązku zjeżdżać co tydzień.
Skoro żonę którą wcześniej uwielbiał traktuje teraz jak powietrze to ciekawe już tylko jak faktycznie te jego delegacje wyglądają. Bo w jakieś: ''zmęczył się chłopak życiem bo ma córeczkę roczną'' (co śmieszniejsze nie on rodził i nie on ma ciąże i połóg za sobą) to tylko ostatni naiwny by uwierzył.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2021-02-15 o 11:08
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-15, 11:12   #19
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Kryzys w małżeństwie po 3 latach

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;88511575]


A ona zamiast spędzenia z nim czasu woli w weekendy spać [/QUOTE]


Nie poszła spać, dlatego wie, że mężuś woli tv.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-15, 11:39   #20
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Kryzys w małżeństwie po 3 latach

A to ona nie może się położyć spać w sobotę jak człowiek tylko musi rezygnować ze snu bo koleś przez całą sobotę jest tak zajęty że nie może w związek i rodzinę za dnia? Ciekawe. Jeszcze się nie spotkałam żeby posiadanie rocznego dziecka uniemożliwiało ludziom czułość bycie dla drugiego miłym i interesującym się partnerem.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-15, 13:21   #21
Frozen_Rose
Rozeznanie
 
Avatar Frozen_Rose
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 676
Dot.: Kryzys w małżeństwie po 3 latach

Cytat:
Napisane przez krzeselko99999 Pokaż wiadomość
Proponowałam terapię, twierdzi że zwariowałam.
Prędzej to on zwariował twierdząc, że obojętność i oziębłość to naturalny etap w związku.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Sprawdź czy nie ma kochanki. Dziecko dzieckiem ale mieliście dużo bliskości czułości, teraz jakbyś nie istniała wg mnie to normalne nie jest. Największy niepokój wzbudza że udaje że nic się nie zmieniło i usiłuje Ci wmawiać że jakieś urojenia masz.
Też tak mi się wydaje.

Cytat:
Napisane przez krycha_krycha Pokaż wiadomość
On się przyzwyczaił do samotności w małżeństwie, ale czy to jest powód, żeby iść na terapię (kiedy? w weekendy?), bo nie ma już ognia?
Terapia od tego właśnie jest, kiedy coś się złego dzieje w związku.
Tego wieczoru miał okazję porozmawiać z żoną. Wybrał tv.
Zresztą większość jego uwagi skupiona jest na dziecku, a nie na kobiecie.
Frozen_Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-15, 15:19   #22
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Kryzys w małżeństwie po 3 latach

Cytat:
Napisane przez krzeselko99999 Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Forum znam od baaardzo dawna, często podczytuję a teraz sama potrzebuję rady. Nie mam za bardzo z kim o tym porozmawiać a dzieje się...źle.

Jesteśmy z mężem razem siódmy rok. Trzeci rok po ślubie. Zawsze byliśmy uważani za wzorową parę, byliśmy w sobie bardzo zakochani, rzadko się kłóciliśmy, mieliśmy mnóstwo tematów do rozmów, uwielbialiśmy spędzać czas razem. Nierzadko słyszałam komentarze, że widać u nas prawdziwą miłość i szacunek, i tak było.
Oboje bardzo lubiliśmy czułość i rozmowy, mąż bardzo często mnie komplementował, przytulał i widać było że wskoczyłby za mną w ogień. Z wzajemnością.
Edit. Mąż uważa że widzę tylko to co chcę widzieć i nie doceniam tego co robi. Nie umiemy ze sobą rozmawiać.
Typowe The seven-year itch. Po około siedmiu latach związek traci swoją "przydatność do spożycia". W tym przypadku nastąpiło to bardziej ze strony męża, ale i żona myśli już o innych.

Co on właściwie robi, co powinnaś doceniać? Dlaczego nie jest normalnie w domu, a tylko pojawia się w weekend? Przez te 7 lat widywaliście się tylko w weekendy? Doprecyzuj to.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-15, 17:14   #23
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Kryzys w małżeństwie po 3 latach

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
No bez jaj facet na delegacji to ma telewizor samotność i siedzenie w nieswoich kątach (czyli nic sensownego przy domu w tym czasie nie zrobi i studiuje internet do znudzenia wieczorami) w opcji 5/7. Tym bardziej po powrocie do domu powinien być dla rodziny. Jego rodziną są żona i córka a nie tylko córka. Ludzie są zmęczeni jazdami ale cieszą się że są w domu. Po to wracają przecież nie ma o obowiązku zjeżdżać co tydzień.
Skoro żonę którą wcześniej uwielbiał traktuje teraz jak powietrze to ciekawe już tylko jak faktycznie te jego delegacje wyglądają. Bo w jakieś: ''zmęczył się chłopak życiem bo ma córeczkę roczną'' (co śmieszniejsze nie on rodził i nie on ma ciąże i połóg za sobą) to tylko ostatni naiwny by uwierzył.
Amen.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 07:38   #24
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Kryzys w małżeństwie po 3 latach

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
A to ona nie może się położyć spać w sobotę jak człowiek tylko musi rezygnować ze snu bo koleś przez całą sobotę jest tak zajęty że nie może w związek i rodzinę za dnia? Ciekawe. Jeszcze się nie spotkałam żeby posiadanie rocznego dziecka uniemożliwiało ludziom czułość bycie dla drugiego miłym i interesującym się partnerem.
to chyba nie wiesz jakie kryzysy w związkach wiążą się z rodzicielstwiem, zwłaszcza tym raczkującym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 21:26   #25
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Kryzys w małżeństwie po 3 latach

to że jest niemowlak w domu nie znaczy że ludzie muszą traktować się jak obcy, nie pogadać przytulić ani nic. sorry. pomijam że skoro po całej sobocie jeszcze mu się chce oglądać filmy to aż tak wypompowany nie jest. oraz to że siedząc na delegacji ma wolne wieczory dla siebie.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 22:20   #26
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Kryzys w małżeństwie po 3 latach

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
to że jest niemowlak w domu nie znaczy że ludzie muszą traktować się jak obcy, nie pogadać przytulić ani nic. sorry. pomijam że skoro po całej sobocie jeszcze mu się chce oglądać filmy to aż tak wypompowany nie jest. oraz to że siedząc na delegacji ma wolne wieczory dla siebie.
Hultaju, ale tu już kilka osób wydało wyrok, że Autorka popełnia zbrodnię kładąc się w weekend spać zbyt wcześnie. Jakby tak do co najmniej północy poskakała wokół szanownego małżonka, to może by łaskawie coś z siebie wykrzesał. Nie stara się kobieta. Nawet nie było wątku o kupnie koronkowej bielizny. Powinna wypić z 5 Red Bulli i jazda.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 22:47   #27
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Kryzys w małżeństwie po 3 latach

Dla mnie ten wątek udowadnia, że nie każdy jest gotowy żeby się rozmnażać. Nie każdy związek wytrzyma bombelka. Tutaj nie wróżę sukcesu. Już teraz ojciec jest "weekendowy", a mąż praktycznie jak ex mąż. Tak jak są rozwody na papierze, tak tutaj jest rozwód w praktyce, a bez papierka.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 22:54   #28
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Kryzys w małżeństwie po 3 latach

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
Dla mnie ten wątek udowadnia, że nie każdy jest gotowy żeby się rozmnażać. Nie każdy związek wytrzyma bombelka. Tutaj nie wróżę sukcesu. Już teraz ojciec jest "weekendowy", a mąż praktycznie jak ex mąż. Tak jak są rozwody na papierze, tak tutaj jest rozwód w praktyce, a bez papierka.
Szkoda, że Autorka zaginęła w akcji i nie znamy jakichś bliższych szczegółów. Pojawienie się dziecka może nieco osłabić dobry związek, ale go nie rozwali. Ludzie często myślą, że są w fajnych związkach tylko dlatego, że nie zetknęli się z większymi problemami. A potem nagle rzeczywistość przychodzi i wali po gębie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 23:02   #29
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Kryzys w małżeństwie po 3 latach

Możliwe są inne powody. Nie chcę udawać, że wiem na pewno jak jest. Na pierwszy plan rzuca się wytłumaczenie z dzieckiem, ale wcale tak być nie musi. Sporo zostało pytań bez odpowiedzi.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-17, 23:03   #30
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Kryzys w małżeństwie po 3 latach

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
Możliwe są inne powody. Nie chcę udawać, że wiem na pewno jak jest. Na pierwszy plan rzuca się wytłumaczenie z dzieckiem, ale wcale tak być nie musi. Sporo zostało pytań bez odpowiedzi.
Oczywiście, że tak może być. Hultaj wskazała możliwy trop.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-20 15:22:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.