TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-15, 18:32   #4441
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
nadwagi nie mam wg tego przelicznika. Ale mam brzydki wystajacy brzuch który nigdzie się nie mieści. Wszystko jest na mnie zaciasne albo w dupie za luzne a sprzodu wszystko wisi nad spodniami.
Jestem brzydka i gruba i kropa.

A krzycza. Najpierw fizyczka, ktoś w szkole, mama, kumpela eh



Czesc bad person
moze masz taka budowe...ale tez wszystko mozna wyrobic na lepsze dobra dieta i cwiczeniami.
ja niby jestem szczupla i proporcjonalna ale tez i tak ciagle wydaje mi sie ze cos jest nie tak baby juz tak maja, ciagle chca byc lepsze
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 18:35   #4442
norka27
Zakorzenienie
 
Avatar norka27
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 7 826
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez kociczka Pokaż wiadomość
sorki ale chrupkie pieczywo i owoc z sałatka to nie jest jeszcze zdrowe odzywianie bo malo tutaj masz kcal chocby na sniadanie i pelnowartosciowe to tez nie jest... ja bym i tak byla glodna. powinnas jesc pelnowartosciowe produkty no chyba ze bylo to pol paczki pieczywa i nie wiem 200g lososia (w co watpie) to wtedy ma to jakis sens. tak tylko zaznaczam bo wlasnie czesto ludzie zaczynaja zdrowe jedzenie i jedza....za mało. jakis owoc, warzywko, chrupkie pieczywo czy wafel ryzowy i juz zdrowe odzywianie..niestety nie na tym to polega. trzeba jesc spore ilosci dobrych produktów

co do norwegów mi sie wydaje ze oni wlasnie nie sa za mili :P

magda na pewno tak nie jest gorszy dzien

swoja droga ja jestem w takim stresie, nienawidze swoich studiów wszystko mam pokomplikowane przez idiotyzm czysty.
a jak nie zdam to sie pochlastam chyba i tez bede ryczec zaraz :/
jestes troche krzywdzaca w swoim wywodzie - kazdy czlowiek ma inne zapotrzebowanie energetyczne i inna pojemnosc zoladka, jednemu na sniadanie trzeba pol bochenka chleba - komus innemu jak mi np wystarczy miseczka owsianki. Nie mozesz tak uogolniac, dziewczyna zrobila zdrowe i pelnowartosciowe sniadanie a teraz sama musi wybadac ile jej wystarcza a ile jest za malo. Chleb chrupki jest zdrowy ma mineraly i blonnik i dobrze przyswajalne wegle. Wafle ryzowe to zapychacz i bezwartosciowy smiec. W Norwegii wszyscy od malego jedza chleb chrupki i ja nie widze w tym nic dziwnego. I nie trzeba zjesc pol kg lososia by odczuc jego dobroczynny wplyw na zdrowie - kazdy kawalek ryby jest dla organizmu cenny.
Co do Norwegow - nie mozna powiedziec ze nie sa mili bo osobiscie znam cala rzesze przesympatycznych Norwegow i nie zamienila bym ich na zadnego polskiego chamskiego prostaczka. Sa osoby wredne i nie mile jak w kazdym narodzie, sa i mendy pospolite zgadza sie ale to sa jednostki nie caly narod. Zyje posrod tych ludzi na codzien jako rodzina i bliscy przyjaciele, pracuje z nimi, wlasciwie 95% ludzi to Norwedzy w kolo i wiele osob znam prawie 5 lat. Sa troche inni, inaczej wychowani, inaczej wyrazaja emocje i sa bardziej powsciagliwi w niektorych sprawach ale nie mozna walnac ze sa niemili bo to bardzo brzydko. Tak jak bym ja powiedziala teraz ze kazdy polak to zul i zlodziej. Spojrz na wlasne podworko, polowa narodu polskiego to takie wredne mendy ze tylko psy na nich mozna wieszac wiec takie wywody snuj jak bedziesz zyla wsrod tej narodowosci conajmniej tyle lat co ja.

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
a ja chcę moje pieniądze
chcę jechać do domu
chcę kupić prezenty
chcę iść do fryzjera (a muszę zadzwonić, że nie przyjdę, bo nie mam kasy )
i coś słodkiego chcę
i gorącą herbatkę
bedzie dobrze

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez wampir Pokaż wiadomość
siemano! :D
tez sie zastanawialam czemu nikt cie nie widzi ale nadrabialam i nie mialam czasu napisac ci czesc - wiec czesc Wampiku
norka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 18:41   #4443
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez kociczka Pokaż wiadomość
moze masz taka budowe...ale tez wszystko mozna wyrobic na lepsze dobra dieta i cwiczeniami.
ja niby jestem szczupla i proporcjonalna ale tez i tak ciagle wydaje mi sie ze cos jest nie tak baby juz tak maja, ciagle chca byc lepsze
tak bede zrec i bede gruba dalej. w koncu to nie moja wina tylko hormonow. i bede chodzic w workach od ziemniaka
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 18:48   #4444
norka27
Zakorzenienie
 
Avatar norka27
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 7 826
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Moja_Kravica Pokaż wiadomość
Norka, skąd w Tobie tylke wiary w ludzi ? trzymaj kciuki, dziś jeszcze jedne zajęcia i wieczorem biorę się za czytanie mądrych książek

swoją drogą od dzisiaj zmieniam swoje nawyki żywieniowe. na śniadanie chrupki chleb z serkiem i łososiem, na uczelnię sałatkę i jabłko wzięłam i nawet jeżeli jeszcze od dziś to nie działa zbyt widocznie na ogólne samopoczucie i figurę, to chyba dla ludzi jestem milsza, bo taka głodna nie chodzę

co do Norwegii i Norwegów... ten kraj i ludzie mają w sobie coś przerażającego (nie, to nie rasizm/nacjonalizm... po prostu to zdyscyplinowanie i permanentny uśmiech+uprzejmość do granic przyzwoitości wzbudzają we mnie jakieś paranoiczne podejrzenia )
tez sie sobie sama dziwie - przewaznie wale cynizmem i sarkazmem i nie oszczedzam w slowach no i wale to co mysle - a tu nagle ktos mi mowi ze ja pozytywna jestem jak milo czegodobrego mnie chyba ci wstretni norwedzy nauczyli

malymi kroczkami do przodu i znajdziesz co dla ciebie odpowiednie, grunt ze nie jestes glodna i dopisuje ci dobre samopoczucie a to juz krok od sukcesu

Ja bardzo czesto czuje sie troche jak w koszmarze sennym, taka ugrzecznionosc, usmiechy, sympatyzm, optymiz, uczciwosc i gornolotne uczucia narodowe... czesto popadam w paranoje widzac wszedzie oblude i zygajac ta ich grzecznoscia, patrzac na otaczajacych mnie ludzi i ich zachowanie, jak choleryk (ktorym jestem) rzucam lacina i miesem na nich i czasem czuje ze jak nie wyjade chociaz na 1 dzien to zaczne gryzc - ale z drugiej strony wole zyc wsrod tych grzecznych i sympatycznych ludzi niz sluchac utyskiwan i wiecznego nie zadowolenia rodakow. Jak wracam z Polski do paranoidalnej rzeczywistosci Koszmaru z ulicy Wiazow nawet czuje jakas ulge Serio - ale ja jestem bardzo dziwna i ze skrajnosci w srajnosc popadam inaczej zycie bylo by nudne

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Hej.
Jestem gruba i brzydka i beznadziejna.
Koniec.
nastepna powalilo nie gadaj tyle tylko wez sie za siebie kobieto jesli uwarzasz ze jest zle - a jak znam zycie to przesadzasz i tylko domagasz sie od nas komplementow jestes sliczna i kochana i nie muszisz ze zosba nic robic
norka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 18:49   #4445
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Norka ja tam bylam pare razy wiec masz racje ze nie mam prawa oceniac i w sumie nie chcialam tego zrobic tylko jak zwykle chatoycznie wszystko przemyslalam i popisalam ( a raczej nie przemyslałam). zdziwilo mnie stwierdzenie ze maja przyklejony usmiech i nadmierna uprzejmosc i jestem ciekawa skad sie wzielo takie przeswiadczenie u kravicy bo ja wlasnie odebralam ich raczej na odwrót i to chcialam wyrazic. ale sa to tylko moje subiektywne odczucia bo ich nie znam dobrze. oczywiscie ze to wcale nie oznacza ze nie ma milych i sympatycznych Norwegów. pomieszałam a jesli Cie to urazilo to sorki

a co do zdrowego odzywiania mamy chyba troche inne poglady wiec juz nie bede dalej pisac

Edytowane przez kociczka
Czas edycji: 2011-12-15 o 18:51
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 18:51   #4446
wampir
Zakorzenienie
 
Avatar wampir
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: gdzie diabeł zamiata ogonem
Wiadomości: 18 638
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

jo pozdawałam
__________________
Nie podoba mi się świat,
gdzie "właściwe" zdarza się tak rzadko,
że uważamy je za "uprzejmość".

-J.C

31
/365
wampir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 18:52   #4447
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez norka27 Pokaż wiadomość
nastepna powalilo nie gadaj tyle tylko wez sie za siebie kobieto jesli uwarzasz ze jest zle - a jak znam zycie to przesadzasz i tylko domagasz sie od nas komplementow jestes sliczna i kochana i nie muszisz ze zosba nic robic
wcale nie o komplementy chodzi..
takie mam geny wiec bede coraz grubsza i wieksza i tego nie zmienie
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 18:55   #4448
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez wampir Pokaż wiadomość
jo pozdawałam
gratki

magda nie mozna wszystkiego zwalać na geny

zaraz beda u mnie zabijac karpie tak mi przykro jakos biedneeeeeee ech no ale cóż nie wyobrazam sobie nie jeść zwierzątek

cos czuje ze sobie dzis popłacze nad moim zyciem
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 18:56   #4449
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

piosenka mojego byłego którą miał w opisie

KLIK

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez kociczka Pokaż wiadomość
magda nie mozna wszystkiego zwalać na geny
dlaczego?
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 18:58   #4450
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

bo wtedy to się tylko można załamać a to niszczy motywacje by coś robić
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 18:59   #4451
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez kociczka Pokaż wiadomość
bo wtedy to się tylko można załamać a to niszczy motywacje by coś robić
ale skoro takie są to po co z nimi walczyć?
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 19:05   #4452
wampir
Zakorzenienie
 
Avatar wampir
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: gdzie diabeł zamiata ogonem
Wiadomości: 18 638
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Nikt mnie nie widzi nawet z takim kolorowym avaterem Smutne...

Jutro do Tż!

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

magda Geny genami, ale jak sobie popuścisz to będziesz wielorybem
__________________
Nie podoba mi się świat,
gdzie "właściwe" zdarza się tak rzadko,
że uważamy je za "uprzejmość".

-J.C

31
/365
wampir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 19:06   #4453
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez wampir Pokaż wiadomość
Nikt mnie nie widzi nawet z takim kolorowym avaterem Smutne...

Jutro do Tż!
co Ty gadasz jak nikt nie widzi!

Magda dla mnie geny są często troszke wymówka "skoro i tak mam byc gruba przez geny to zjem jeszcze..." wiec nie ma co walczyc z nimi ale tez nie myslec ze to wszystko ich wina - o to mi chodziło.
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 19:06   #4454
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez wampir Pokaż wiadomość
magda Geny genami, ale jak sobie popuścisz to będziesz wielorybem
jestem juz morsem wiec co za bajka?

Edytowane przez magda1706
Czas edycji: 2011-12-15 o 19:07
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 19:13   #4455
wampir
Zakorzenienie
 
Avatar wampir
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: gdzie diabeł zamiata ogonem
Wiadomości: 18 638
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

magda Wiesz, na to jest prosta recepta. Weź się za siebie - jedz mniej, mniej tłusto, lekko i regularnie ćwicz.
Kiedyś ważyłam prawie 70kg przy wzroście 166
Ale postanowiłam, że dłużej tak nie będzie i spadłam do 48kg przez całe wakacje.
Teraz ważę jakieś 55kg i mam tu i ówdzie trochę więcej ciałka, ale jest spoko.
Nadal dużo ćwiczę, żeby rzeźbić ciało
__________________
Nie podoba mi się świat,
gdzie "właściwe" zdarza się tak rzadko,
że uważamy je za "uprzejmość".

-J.C

31
/365
wampir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 19:15   #4456
ZawszeJestemSoba
Zakorzenienie
 
Avatar ZawszeJestemSoba
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: bordowe krzesło z zielonym posłaniem
Wiadomości: 7 540
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Magda - jesteś morsem? Ile wazysz? przekroczyłaś chociażby 75kg (nie mówię, ze od tej wagi się jest grubym) ? wydaję mi sie, że troszeczkę przesadzasz. ja, jestem przy kości. od kiedy pamiętam. podobno to przez to, ze jak byłam mala to dostałam zle leki i tak "spuchłam". byłam nawet 2 czy 3 razy w sanatorium na to aby zwalczyć moją tuszę. i uwierz, nie chciałabyś być faktycznie gruba. żeby schudnąć 7 czy tam 9 kg musialam harować 4 tyg ! non stop ćwiczenia, dzien przy dniu, bardzo ścisła dieta. zero przyjemność. całe 4 tyg. sory, ale cisnienie mi sie podnosi jak normalne dziewczyny tak mowia o sobie, no jak Boga kocham trzęsie mnie.
__________________
moje pazury





"A kiedy wredny los daje w kość,
ciągły pech, mamy dość,
pora by powiedzieć już STOP."
ZawszeJestemSoba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 19:15   #4457
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Jestem gruba i brzydka i beznadziejna.
Siema! To tak jak ja!
Dobrze, że Tż ma wadę wzroku, to przynajmniej dla niego jestem najpiękniejszą ;D

cholera, choroba mnie bierze. W tamtym tygodniu Tż chorował, teraz przeszło na mnie
Oczywiście w tygodniu chorować nie mogłam, tylko wtedy, kiedy mam się spotkać z Tż
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 19:16   #4458
norka27
Zakorzenienie
 
Avatar norka27
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 7 826
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez kociczka Pokaż wiadomość
Norka ja tam bylam pare razy wiec masz racje ze nie mam prawa oceniac i w sumie nie chcialam tego zrobic tylko jak zwykle chatoycznie wszystko przemyslalam i popisalam ( a raczej nie przemyslałam). zdziwilo mnie stwierdzenie ze maja przyklejony usmiech i nadmierna uprzejmosc i jestem ciekawa skad sie wzielo takie przeswiadczenie u kravicy bo ja wlasnie odebralam ich raczej na odwrót i to chcialam wyrazic. ale sa to tylko moje subiektywne odczucia bo ich nie znam dobrze. oczywiscie ze to wcale nie oznacza ze nie ma milych i sympatycznych Norwegów. pomieszałam a jesli Cie to urazilo to sorki

a co do zdrowego odzywiania mamy chyba troche inne poglady wiec juz nie bede dalej pisac
ja zwyczajnie pisze co mysle bo nie lubie pewnych uogolnien, sama aniolem nie jestem i jade na nich tak ze az mi samej jest przykro ale ja wiem o czym mowie i znam to przynajmniej, nie mozna pisac o czyms o czym nie ma sie pojecia bo to krzywdzace. Kazdy narod ma swoje wady i zalety ale taki juz jest swiat i gdyby wszyscy byli jednakowo jakze by bylo na nim nudno nie urazilas mnie bo ja norwegiem nie jestem ale moj maz pewnie by sie pogniewal a ze ja jestem jego zona to sama wiesz ze musialam zareagowac - bo nie wyszlam za maz za niemilego Norwega tylko przesympatycznego czlowieka. On tez jest norwegiem - to tak przy okazji.

Cytat:
Napisane przez wampir Pokaż wiadomość
jo pozdawałam
klask i: zdolna dziewczynka a teraz czas na odpoczynek

Magda nie mozna wszystkiego zwalac na geny - tak robia leniuszki Geny genami a twoja glowka twoja glowka - jako madrze rozumujacy czlowiek mozesz zapanowac nad soba i nad swoimi zachowaniami i zmienic to i tamto. Gdybym ja pozwolila genom zapanowac nad moim zyciem wazyla bym z jakies 20kg wiecej i miala bym mega udziska i brzuszek pileczke bo tak wszystkie kobiety w rodzinie mialy zycie to droga dokonywania wyborow i tylko od ciebie zalezy jak nim pokierujesz. Predyspozycje kazdy z nas ma w pewnym kierunku ale gdyby kazdy zwalal wszystko na geny mieli bbysmy pandemie grubasow, alkoholikow i mordercow
norka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 19:20   #4459
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez wampir Pokaż wiadomość
magda Wiesz, na to jest prosta recepta. Weź się za siebie - jedz mniej, mniej tłusto, lekko i regularnie ćwicz.
Kiedyś ważyłam prawie 70kg przy wzroście 166
Ale postanowiłam, że dłużej tak nie będzie i spadłam do 48kg przez całe wakacje.
Teraz ważę jakieś 55kg i mam tu i ówdzie trochę więcej ciałka, ale jest spoko.
Nadal dużo ćwiczę, żeby rzeźbić ciało
wy to wszystkie myślicie że to tak prosto jeść mniej, nie tłusto itd.
Ja nie mam wyboru co mam do zjedzenia. Po prostu jem to co w domu zostaje ugotowane. A na to nie mam wpływu. Albo jak nocuje u TŻ a jego mama wpycha we mnie wielgachne ilości jedzenia choć mówię dość ale jej to nie interesuje. I powiedz jej co?
Ja wiem że ona gotuje tłusto bo to widać i czuć. Ale jej przecież nie powiem 'nie mogę jeść pani dań bo gotuje pani za tłusto' no wezcie ogarnijcie.
U mnie w domu gotuje sie tak zeby tata byl najedzony reszta jest niewazna.

Nie mogę robić brzuszków bo mnie potem kręgosłup boli i się ruszyć nie mogę. Spokojnie zrobię nawet i 120 na 3 tury ale potem się schylić przekręcić ani nic.

A jem nieregularnie no bo faktycznie da sie regularnie jak w czwartki i niedziele trafiam na obiad, w reszte jem obiad o 17 albo wcale. Albo jem kanapki. Robię się głodna w stałe godziny ale to nic nie zmienia. jak nie mogę to nie jem. Jak nie mam czasu to nie jem. Proste

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez ZawszeJestemSoba Pokaż wiadomość
Magda - jesteś morsem? Ile wazysz? przekroczyłaś chociażby 75kg (nie mówię, ze od tej wagi się jest grubym) ? wydaję mi sie, że troszeczkę przesadzasz. ja, jestem przy kości. od kiedy pamiętam. podobno to przez to, ze jak byłam mala to dostałam zle leki i tak "spuchłam". byłam nawet 2 czy 3 razy w sanatorium na to aby zwalczyć moją tuszę. i uwierz, nie chciałabyś być faktycznie gruba. żeby schudnąć 7 czy tam 9 kg musialam harować 4 tyg ! non stop ćwiczenia, dzien przy dniu, bardzo ścisła dieta. zero przyjemność. całe 4 tyg. sory, ale cisnienie mi sie podnosi jak normalne dziewczyny tak mowia o sobie, no jak Boga kocham trzęsie mnie.
57 kg przy wzroscie 161?
zreszta ja wiem pitolenie ze przeciez sa grubsze osoby wymyslasz itd.
Ale to nie jest normalne jak ci sie cos wylewa doslownie przed pasem ze widzisz brzuch a nie cycki.

Edytowane przez magda1706
Czas edycji: 2011-12-15 o 19:22
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 19:22   #4460
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Norka naprawdę nie pomyślałam i nie mialam na myśli nic złego wiec przepraszam. w sumie jak tak patrze to rzeczywiscie stwierdzenie ze sa niemili jest krzywdzace i nie wiem co mi odbilo zeby tak napisac. ja też pewnie mam troche paranoje przez to ze nie umiem norweskiego to zawsze wydaje mi ze patrza na mnie troszke z góry jak mowie po angielsku moze mi sie tylko wydaje? nie wiem...cos sie niby uczylam ale ciezko jest sie nauczyc jak sie tam nie mieszka nie pracuje tylko odwiedzam TŻta i w sumie powiem Ci ze czesto mi troche wstyd ze nie mowie po norwesku raz jak sprobowalam cos kupic na stacji to ok jeszcze cos wypowiedzialam ale jak babka cos zaczela do mnie gadac to juz nic nie zrozumialam a myslalam ze wiesz nic mi nie odpowie skomplikowanego poczulam sie troche jak idiotka i ona pewnie tez mnie za taka wzieła ze najpierw zmawiam po norwesku a potem rozdziawiłam usta
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 19:24   #4461
ZawszeJestemSoba
Zakorzenienie
 
Avatar ZawszeJestemSoba
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: bordowe krzesło z zielonym posłaniem
Wiadomości: 7 540
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Magda - ja ważę o niebo więcej od Ciebie. przy wzroście 1.62. nie chcę mówić ile, bo faktycznie powiesz, że gadasz z morsem. nie przesadzaj ! Twoja waga jest AKURAT
__________________
moje pazury





"A kiedy wredny los daje w kość,
ciągły pech, mamy dość,
pora by powiedzieć już STOP."
ZawszeJestemSoba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 19:25   #4462
thename
Zakorzenienie
 
Avatar thename
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 519
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Aleście naprodukowały . Ja tego nie nadrobię... ;ooooo. Miałam problemy z netem, ale już ok to będę Was nawiedzać
__________________
WAKACJE

[luksjaa]745943[/luksjaa]

thename jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 19:28   #4463
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez ZawszeJestemSoba Pokaż wiadomość
Magda - ja ważę o niebo więcej od Ciebie. przy wzroście 1.62. nie chcę mówić ile, bo faktycznie powiesz, że gadasz z morsem. nie przesadzaj ! Twoja waga jest AKURAT
to AKURAT widac wlasnie przed spodniami tam na dole. wystajace i lejace sie jak nie powiem co.
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 19:28   #4464
Katrusiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Katrusiaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 722
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość

57 kg przy wzroscie 161?
Kochana, ja ważyłam miesiąc temu 58kg przy wzroście 152 wzięłam się za dietkę i schudłam 3kg i chudnę dalej, chcieć to móc. Dużo zielonej herbatki pij, oczyszcza organizm, dużo wody mineralnej, warzywka, mięsko chude i rybki
__________________

Razem: 16 V 2006r
Zaręczeni: 16 V 2011r



Konkursik KLIK
Katrusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 19:29   #4465
wampir
Zakorzenienie
 
Avatar wampir
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: gdzie diabeł zamiata ogonem
Wiadomości: 18 638
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

magda asertywność =.= nie chcesz jeść, to mówisz, że dziękujesz... tak, jest łatwo jeść mniej i mniej tłusto - sama zacznij sobie przygotowywać posiłki
__________________
Nie podoba mi się świat,
gdzie "właściwe" zdarza się tak rzadko,
że uważamy je za "uprzejmość".

-J.C

31
/365
wampir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 19:29   #4466
ZawszeJestemSoba
Zakorzenienie
 
Avatar ZawszeJestemSoba
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: bordowe krzesło z zielonym posłaniem
Wiadomości: 7 540
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Magda - przesadzasz. to kup sobie spodnie z wyższym stanem. bedziesz się lepiej czuła. a jest tego mnóstwo. wagę masz akurat. nie przesadzaj.



idę, bo mnie trzęsie.
__________________
moje pazury





"A kiedy wredny los daje w kość,
ciągły pech, mamy dość,
pora by powiedzieć już STOP."
ZawszeJestemSoba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 19:30   #4467
wampir
Zakorzenienie
 
Avatar wampir
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: gdzie diabeł zamiata ogonem
Wiadomości: 18 638
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

waga często nie jest współmierna z centymetrami
jeśli waga jest dobra, to po prostu musisz dużo ćwiczyć i tyle
__________________
Nie podoba mi się świat,
gdzie "właściwe" zdarza się tak rzadko,
że uważamy je za "uprzejmość".

-J.C

31
/365
wampir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 19:32   #4468
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość

57 kg przy wzroscie 161?
zreszta ja wiem pitolenie ze przeciez sa grubsze osoby wymyslasz itd.
Ale to nie jest normalne jak ci sie cos wylewa doslownie przed pasem ze widzisz brzuch a nie cycki.
Ja tyle samo mam!
W wakacje mi się dużo przytyło i za cholerę nie potrafię tego zrzucić...
I też mam tendencję do dużego brzuszka, ech, nienawidzę tego...
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 19:33   #4469
czarnulkax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulkax
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 22 611
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

Byliśmy dzisiaj zmierzyć mój rozmiar palca, bo Tż się uparł, że musi się upewnić
__________________
'..we mnie jest puch ze skrzydeł anioła i błoto spod kopyt diabła..'

♥♥♥
Narzeczonka
czarnulkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 19:34   #4470
Katrusiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Katrusiaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 722
Dot.: TZta daleko mam ale sama rade sobie dam ! ZNO cz.XXVI

A poza tym jak ja przyjeżdżam do TŻa i jego mama chce mi wcisnąć obiad to albo mówię, że jadłam już w domu, albo mówię wprost, że jestem na diecie i jem ściśle określone rzeczy. I z reguły to pomaga
__________________

Razem: 16 V 2006r
Zaręczeni: 16 V 2011r



Konkursik KLIK
Katrusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.