Fryzjer - Częstochowa - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-02, 09:19   #601
Maniana_K
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Cytat:
Napisane przez KiziaGryzia Pokaż wiadomość
Tam jest Łukasz i jeszcze jakaś dziewczyna :P ale nie byłam u niej nigdy więc nie wiem jak obcina.
Byłam i sprawdziłam na własnej głowie Polecam więc jak najbardziej, dziewczyna szalenie sympatyczna i mimo że młodziutka to widać, że doskonale zna się na rzeczy i wie co robi. Byłam bardzo zadowolona z cięcia!
Maniana_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 07:44   #602
Hekate1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 17
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

A gdzie ma salon ten Łukasz? I ile płaciłaś za obcięcie?
Hekate1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 19:50   #603
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Cytat:
Napisane przez hekate1990 Pokaż wiadomość
a gdzie ma salon ten łukasz? I ile płaciłaś za obcięcie?
waszyngtona 61/63 lok 1
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 17:31   #604
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Wracam z pytaniem - polecono mi m.in panią Agnieszkę z salonu New Age na Garibaldiego i Martynę Mosiołek z zakładu u Mosiołka. Któraś z was może coś napisać, byłyście, korzystałyście może?
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-10, 21:21   #605
anow
Przyczajenie
 
Avatar anow
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 26
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Była któraś z was w salonie "Gracja" na Armii Krajowej? Ciekawa jestem jak tam ścinają włosy?
Albo czy możecie polecić jakiś niedrogi fajny salon na Tysiącleciu?
__________________
=> Jak pokochać własne życie <=
anow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 11:20   #606
Asiam12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dobry fryzjer Częstochowa - fryzury ślubne .

Witam , poszukuję fryzjera , który doskonale czesze włosy na ślub . Chcę zrobić zwykłego koka z wypełniaczem , ale i takie widziałam zepsute . Jeżeli macie przygody z czesaniem będę wdzięczna za rady
Asiam12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 18:56   #607
rossa1232
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 115
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Nie polecam Vanilli Studio, niby fajnie ale za mocno pocieniowała mi włosy że zaczęły się wywijać i jestem na etapie "naprawy" włosów, polecam za to Studio fryzjerskie "Styl" przy ul Al.Najświętszej Maryi Panny 21 Miła szefowa,potrafi poradzić, fajna atmosfera, usługi zależne od długosci włosów i użytych produktów, ja za podciecie plus modelowanie dałam 50 zł.Mam zamiar spróbowac "Atelier Spinka" przy ul. Dąbrowskiego 4 Był juz ktoś może tam i ma jakieś opinie ? Zależy mi najbardziej czy potrafi dobrze wyrównac/ sciąc włosy nie chce wyjsc z płaczem jak dotychczas :P

Edytowane przez rossa1232
Czas edycji: 2015-08-17 o 18:59
rossa1232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-18, 18:36   #608
khakii6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Szukam fryzjera, który będzie dobry w ombre, na włosach - niestety spalonych przez rozjaśnianie... chciałabym przyciemnić górę i zostawić trochę blondu, który już mam ktoś kogoś poleca? Słyszałam o Spinka Atelier?
khakii6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-08, 15:16   #609
Gosiuniak84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Szukam fryzjera, który zrobi dobrą trwałą. Czy może któraś z Was robiła albo mogłaby polecić. Mój fryzjer niestety nie robi trwałej. Proszę o pomoc

Edytowane przez Gosiuniak84
Czas edycji: 2015-11-01 o 23:57
Gosiuniak84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 14:34   #610
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Gdzie mam iść do fryzjera? Nie mam swojego fryzjera
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 18:34   #611
Kasiaaaa
BAN stały
 
Avatar Kasiaaaa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5
GG do Kasiaaaa
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

A ja Wam dziewczyny polecam Pana Norberta przy Rynku Wieluńskim
Jeśli chcecie stylistę z wysokimi umiejętnościami, a nie tylko 'fryzjera', to z pewnością będziecie zadowolone. Piękna farba i wreszcie świetne cięcie, moje włosy w końcu układają się tak jak powinny Po wielu perypetiach włosowych wreszcie znalazłam kogoś na stałe! Przypominając sobie moje nieudane koloryzacje w niektórych miejscach (np rudy zamiast ciepłego blondu w effect studio!), jestem zdania, że w Częstochowie naprawdę ciężko znaleźć kogoś godnego zaufania.
Salon nazywa się dokładnie Atelier Fryzjerskie Norbert Frukacz,
nr telefonu dla zainteresowanych - 516 135 390
Kasiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-27, 10:34   #612
izus1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 658
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Hej, a jak cenowo u pana Norberta i jakie są terminy orientujesz się?
izus1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 23:49   #613
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Cytat:
Napisane przez izus1000 Pokaż wiadomość
Hej, a jak cenowo u pana Norberta i jakie są terminy orientujesz się?
Byłam u niego z rok temu 2 lub 3 razy. Za obcięcie z myciem dałam 80 zł (!). Dużo za dużo. I to wcale nie długich włosów.
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 11:05   #614
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Cytat:
Napisane przez Charlotte York Pokaż wiadomość
Byłam u niego z rok temu 2 lub 3 razy. Za obcięcie z myciem dałam 80 zł (!). Dużo za dużo. I to wcale nie długich włosów.
Cena kosmos

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 10:50   #615
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
Cena kosmos

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlatego już tam nie chodzę. Poza tym cena kosmiczna, a grzywkę mi tak obciął, że przy okazji ściął włosy, które były długie. I potem miałam takiego fifroka z boku i czekałam aż odrośnie.
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 19:07   #616
201710231223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 784
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Cytat:
Napisane przez Glam Rock Pokaż wiadomość
Do Sebastiana nie chodziłam nigdy się farbować, za to strzyc, stryże hmm... fajnie, ale wg własnej wizji.
Za farbowanie słono sobie soli tak słyszałam, ale chyba nieźle farbuje, bo widziałam że jest kilka babeczek, które na to przychodzą i są chyba stałymi klientkami

Pytanie do dziewczyn: czy wiecie gdzie obecnie pracuje fryzjerka Sabrina z salonu Trendy na Placu Biegańskiego??? Niestety w Trendach nie udzielą mi takiej odpowiedzi, wiadomo ...
Ja nie polecam Sebastiana, jest drogi, ścina według swojej wizji.. Przyjechałam z Katowic, bardzo się zawiodłam, musiałam płacić u siebie za naprawę, koszmarku po Sebastianie..

Edytowane przez 201710231223
Czas edycji: 2017-06-07 o 19:11
201710231223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-01, 20:35   #617
gabrysiaRysia
Przyczajenie
 
Avatar gabrysiaRysia
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 18
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Dziewczyny czy polecacie Sebastiana z Welli na Jasnogórskiej? Zastanawiam się nad zrobieniem sombre, ciekawi mnie ile to może kosztować - mam długie włosy prawie do pasa
__________________
Sprawdzone przepisy

http://przepisy-kulinarne-babci-antoniny.blogspot.com/
gabrysiaRysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-09, 11:49   #618
Szept_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Hej, trochę odgrzebując temat.
Poszukuję dobrego fryzjera w Częstochowie, chodzi mi tylko o obcięcie, nie o koloryzację czy czesanie. Ważne, żeby potrafił doradzić w kwestii obcięcia i dobrał fryzurę do kształtu twarzy. Cenne byłyby też, gdyby potrafił doradzić na temat dbania o włosy, sposobów pielęgnacji, mało inwazyjnego układania, itp. Wolałabym też, żeby nie używał prostownicy - mój poprzedni tego nie robił, ja sama też jej nie używam. Niestety, z racji przeprowadzki, zostałam bez zaufanego specjalisty, a dotychczasowe doświadczenia w Częstochowie sprowadzają się do ujdzie, ale szału nie ma i do nieszczęsnej prostownicy.
Mam włosy lekko falowane, cienkie, łatwe do obciążenia i farbowane. Raczej niskoporowate, długość do łopatki. Zwykle bardzo nie stylizuję włosów, ważne więc, żebym nie musiała spędzać godzin przed lustrem, żeby fryzura jako tako wyglądała.
Wiadomo, wolałabym, żeby ceny nie były w kosmos ale na obecny moment najważniejsze jest dla mnie zadowolenie z obcięcia.
Szept_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-08, 00:02   #619
hayir
Raczkowanie
 
Avatar hayir
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Pcim Dolny
Wiadomości: 468
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Również nie polecam Sebastiana z Welli.
Ma swoją wizję, która niekoniecznie pokrywa się z moją. Nie uzgodnił ze mną koloru. Byłam strasznie zawiedziona.
hayir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-11, 15:22   #620
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Cytat:
Napisane przez Szept_ Pokaż wiadomość
Hej, trochę odgrzebując temat.
Poszukuję dobrego fryzjera w Częstochowie, chodzi mi tylko o obcięcie, nie o koloryzację czy czesanie. Ważne, żeby potrafił doradzić w kwestii obcięcia i dobrał fryzurę do kształtu twarzy. Cenne byłyby też, gdyby potrafił doradzić na temat dbania o włosy, sposobów pielęgnacji, mało inwazyjnego układania, itp. Wolałabym też, żeby nie używał prostownicy - mój poprzedni tego nie robił, ja sama też jej nie używam. Niestety, z racji przeprowadzki, zostałam bez zaufanego specjalisty, a dotychczasowe doświadczenia w Częstochowie sprowadzają się do ujdzie, ale szału nie ma i do nieszczęsnej prostownicy.
Mam włosy lekko falowane, cienkie, łatwe do obciążenia i farbowane. Raczej niskoporowate, długość do łopatki. Zwykle bardzo nie stylizuję włosów, ważne więc, żebym nie musiała spędzać godzin przed lustrem, żeby fryzura jako tako wyglądała.
Wiadomo, wolałabym, żeby ceny nie były w kosmos ale na obecny moment najważniejsze jest dla mnie zadowolenie z obcięcia.

Polecam Pracownie Fryzjerką Gajewski na ul. Sikorskiego 34. Od długiego czasu obcina mnie Edyta (chyba już ze 2 lata). Szczerze ją uwielbiam. Jestem zadowolona za każdym razem. Wydaje mi się, że rozumiemy się bez słów. I nie używa prostownicy. Chociaż ja prostownicę lubię Płacę dość dużo. Na początku było mniej. Ale co zrobić.
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-03, 07:18   #621
Kuic1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 1
Fryzjer Częstochowa

Hej, czy ma ktoś do polecenia dobrego fryzjera z Częstochowy i okolic?
Kuic1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-23, 13:00   #622
AgniSinatra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Wieki temu, bo w czasach gimnazjum (czyli ponad 10 lat temu) moja wówczas dobra przyjaciółka bardzo wyzywała na fryzurę, którą jej zrobił. Miała bardzo kręcone włosy, taki skręt rzadko spotykany chyba, że u czarnoskórych, a do tego dosyć długie. Zrobił jej jakiegoś takiego kaczorka, który puszył się jak szalony, ogólnie fryzura bardzo niefajnie wyszła przy tak kręconych włosach i żeby jakoś to wyglądało musiałaby je codziennie prostować (a ciężko było przy jej typie włosów). Fakt, że było to dawno temu, ale widzę, że inne panie tutaj też nie wydają się zadowolone ze stylu pracy typu "wizja" bez względu na typ włosów i prośby klientki.

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Mowa o Sebastianie z welli powyżej

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Natrafiłam na ten wątek guglując opinie na temat Zohana, którego poleciła mi kumpela. Czy któraś z was była u niego? Od lat sama się farbuję i obcinam, bo nie ufam fryzjerom, szczególnie z medalikowa, ale ostatnio sama rozjaśniałam włosy i nie wyszło mi w 100% równomiernie. Mogę nawet przepłacić byle mieć pewność, że ktoś ładnie mi poprawi i dorozjasni włosy, umie pracować na włosach/falowanych kręconych, nie obcina 2x tyle niż trzeba bez uprzedniej konsultacji, nie zniszczy ich, nie narzuca swojej wizji na siłę itp. Polecacie Zohana na profesjonalne farbowanie? A jeśli nie to kogo?
AgniSinatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-26, 18:48   #623
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Cytat:
Napisane przez AgniSinatra Pokaż wiadomość
Wieki temu, bo w czasach gimnazjum (czyli ponad 10 lat temu) moja wówczas dobra przyjaciółka bardzo wyzywała na fryzurę, którą jej zrobił. Miała bardzo kręcone włosy, taki skręt rzadko spotykany chyba, że u czarnoskórych, a do tego dosyć długie. Zrobił jej jakiegoś takiego kaczorka, który puszył się jak szalony, ogólnie fryzura bardzo niefajnie wyszła przy tak kręconych włosach i żeby jakoś to wyglądało musiałaby je codziennie prostować (a ciężko było przy jej typie włosów). Fakt, że było to dawno temu, ale widzę, że inne panie tutaj też nie wydają się zadowolone ze stylu pracy typu "wizja" bez względu na typ włosów i prośby klientki.

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Mowa o Sebastianie z welli powyżej

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Natrafiłam na ten wątek guglując opinie na temat Zohana, którego poleciła mi kumpela. Czy któraś z was była u niego? Od lat sama się farbuję i obcinam, bo nie ufam fryzjerom, szczególnie z medalikowa, ale ostatnio sama rozjaśniałam włosy i nie wyszło mi w 100% równomiernie. Mogę nawet przepłacić byle mieć pewność, że ktoś ładnie mi poprawi i dorozjasni włosy, umie pracować na włosach/falowanych kręconych, nie obcina 2x tyle niż trzeba bez uprzedniej konsultacji, nie zniszczy ich, nie narzuca swojej wizji na siłę itp. Polecacie Zohana na profesjonalne farbowanie? A jeśli nie to kogo?
Dwa posty wyżej patrz...


Chodziłam do zohana, ale absolutnie go nie polecam.
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-26 18:48:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:08.