Długie włosy ,a wzrost - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-18, 19:37   #31
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Długie włosy ,a wzrost

[QUOTE=elsi;1930454]Co takiego Popatrz na panie w średnim wieku - takie które naprawdę coś może postarzyć. Te z długimi, bujnymi włosami w 99% będą wyglądać młodziej. Dlatego bardzo ubolewam, że w Polsce wciąż pokutuje opinia, że w średnimi straszym wieku tylko krótkie włosy (i najlepiej kręcona trwała - brrrr...) i moja mama nie da się namówić na zapuszczenie, a odmładziło by ją to chyba z 10 lat.

QUOTE]
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 17:50   #32
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Długie włosy ,a wzrost

Ha! Powiedzcie to (to o tych długich włosach) celebrytkom amerykańskim typu Kardashianki itp. Wszystkie noszą długaśne włosy, a jakoś staro nie wyglądają. Wręcz przeciwnie... wysokie też specjalnie nie są :P Albo Christina Aquilera. Mała - ale nosi długie włosy i wygląda pięknie i młodo.
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 16:08   #33
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: Długie włosy ,a wzrost

Ja jestem dosc niska (163) i mam dlugie wlosy, za lopatki. Po prostu bardziej pasuja do mojej twarzy, niz krotkie A i lubie byc niska, wiec nawet jesli ma mnie to ¨skracac¨ to nie przejmuje sie tym absolutnie!
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 17:32   #34
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Długie włosy ,a wzrost

uważam że zbyt długie, wręcz zapuszczone włosy, wyglądają źle i u niskiej i u wysokiej. a jak włosy są piękne i mają odpowiednią długość (max. do talii, więcej zaburza proporcje sylwetek), to każdemu będą pasowały. co do spódnic - bardziej bym się kierowała długością nóg, a nie wzrostem. do wysokich nie należę, spódnice do kostek noszę, a nie sądzę bym się niższa wydawała.
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 20:12   #35
xxxCoCoxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxCoCoxxx
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 244
Dot.: Długie włosy ,a wzrost

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
uważam że zbyt długie, wręcz zapuszczone włosy, wyglądają źle i u niskiej i u wysokiej. a jak włosy są piękne i mają odpowiednią długość (max. do talii, więcej zaburza proporcje sylwetek), to każdemu będą pasowały. co do spódnic - bardziej bym się kierowała długością nóg, a nie wzrostem. do wysokich nie należę, spódnice do kostek noszę, a nie sądzę bym się niższa wydawała.
Muszę się z tym zgodzić. Tak naprawdę włosy dłuższe niż do talii, już niezależnie od wzrostu, dla mnie po prostu wyglądają nieestetycznie. Nawet jeżeli są bardzo zadbane, to z długością nigdy nie powinno się przesadzać.

Chociaż co to tego niskiego wzrostu, no to, rzeczywiście coś w tym może być. Ale raczej chodzi tu głównie o proporcje ciała, no bo jak będziesz miała krótkie nogi i włosy za pośladki, to rzeczywiście cię mogą przytłaczać.

Ale w końcu każdy powinien nosić takie włosy jak chce i jak mu jest wygodnie, nie ważne czy długie czy krótkie, ale żeby były zadbane.
__________________
13.01.14 <--- pierwsze olejowanie

maski i oleje na etapie testów zbyt dużo fajnych
maska: aloes naturvital, z efektem laminowania z mango
szampon: babydream, z pomarańczą i chilli,
Olej: ze słodkich migdałów, bdfm, łopianowy, lniany(także do picia)

www.pustamiska.pl
xxxCoCoxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-23 21:12:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:30.