Wywijające się końcówki! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-23, 17:33   #31
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Wywijające się końcówki!

Nie zgadzam się że jak się prostuje włosy to się potem wygląda jak strach na wróble, ja prostuję już koło 5 lat prawie codziennie i nie mam ani trochę zniszczonych włosów, a końcówki niszczą mi się w takim samym tempie i stopniu jak zanim zaczęłam prostować. W dodatku wyprostowane są dużo piękniejsze niż kręcone, a ja o wiele lepiej w nich wyglądam, a co za tym idzie czuję.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 12:08   #32
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: Wywijające się końcówki!

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Nie zgadzam się że jak się prostuje włosy to się potem wygląda jak strach na wróble, ja prostuję już koło 5 lat prawie codziennie i nie mam ani trochę zniszczonych włosów, a końcówki niszczą mi się w takim samym tempie i stopniu jak zanim zaczęłam prostować. W dodatku wyprostowane są dużo piękniejsze niż kręcone, a ja o wiele lepiej w nich wyglądam, a co za tym idzie czuję.
Oj to zazdroszcze że Ci się włosy nie niszczą A jakich kosmetyków używasz do prostowania? Ja wystarczy że 3 dni pod rząd będe prostować włosy i już mam kuleczki białe na końcókwach
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 17:27   #33
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Wywijające się końcówki!

Cytat:
Napisane przez marrellic Pokaż wiadomość
Oj to zazdroszcze że Ci się włosy nie niszczą A jakich kosmetyków używasz do prostowania? Ja wystarczy że 3 dni pod rząd będe prostować włosy i już mam kuleczki białe na końcókwach
Przede wszystkim: profesjonalna prostownica do włosów! To podstawa, wszystkie inne, zwłaszcza te z metalowymi płytkami, niszczą włosy.
Po drugie: profesjonalny kosmetyk termoochronny, ja za każdym razem kupuję coś innego, teraz mam spray termoochronny CHI Farouka.
Po trzecie: profesjonalna maska do włosów raz w tygodniu, ja lubię te z L'Oreala.
To takie minimum.

Ja ogólnie używam profesjonalnych kosmetyków do włosów, bo kupowane na allegro kosztują niewiele więcej niż drogeryjne, a są o niebo lepsze. Tylko szampony zdarza mi się kupić w sklepie eko gdzie pracowałam albo w drogerii, bo wychodzę z założenia że są zbyt krótko na głowie żeby jakoś spektakularnie zadziałać W ogóle dbanie o włosy to moje hobby
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 10:34   #34
gothic_lencia
Zadomowienie
 
Avatar gothic_lencia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 416
Dot.: Wywijające się końcówki!

Dziewczyny - ja znalazłam na to radę (częściowo ),kupiłam sobie odżywkę do włosów bez spłukiwania za 7 zeta w kiosku (chyba mrs Potter,czy coś takiego:P),teraz ładuję właśnie sporą ilość tego specyfiku ,ale tylko na same końcówki i działa...
__________________
PROFIL NIEAKTUALNY
gothic_lencia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 21:25   #35
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: Wywijające się końcówki!

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Przede wszystkim: profesjonalna prostownica do włosów! To podstawa, wszystkie inne, zwłaszcza te z metalowymi płytkami, niszczą włosy.
Po drugie: profesjonalny kosmetyk termoochronny, ja za każdym razem kupuję coś innego, teraz mam spray termoochronny CHI Farouka.
Po trzecie: profesjonalna maska do włosów raz w tygodniu, ja lubię te z L'Oreala.
To takie minimum.

Ja ogólnie używam profesjonalnych kosmetyków do włosów, bo kupowane na allegro kosztują niewiele więcej niż drogeryjne, a są o niebo lepsze. Tylko szampony zdarza mi się kupić w sklepie eko gdzie pracowałam albo w drogerii, bo wychodzę z założenia że są zbyt krótko na głowie żeby jakoś spektakularnie zadziałać W ogóle dbanie o włosy to moje hobby
A do tego musisz mieć dobra strukturę włosa.
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 09:14   #36
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Wywijające się końcówki!

Cytat:
Napisane przez gothic_lencia Pokaż wiadomość
Dziewczyny - ja znalazłam na to radę (częściowo ),kupiłam sobie odżywkę do włosów bez spłukiwania za 7 zeta w kiosku (chyba mrs Potter,czy coś takiego:P),teraz ładuję właśnie sporą ilość tego specyfiku ,ale tylko na same końcówki i działa...
To szok, bo moje końcówki właśnie jak są wysuszone to o wiele lepiej się układają niż zdrowe, nawilżone.. Właśnie dlatego kilka miesięcy po ich podcięciu (dlatego podcinam o wiele rzadziej niż zalecane 6 tygodni) są już proste jak druty i w ogóle się nie podwijają!


marrellic a co to znaczy dobra struktura włosa? Bo ja szczerze mówiąc wątpię żebym miałą jakąś super. Zwykłe włosy, po prostu od zawsze bardzo o nie dbam..
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 09:31   #37
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Wywijające się końcówki!

ja tez prostuje prawie codziennie ale dbam o wlosy
mam ceramiczna prostownice z 3-ochroną do tego spray z Got2Be ochronny przed wysoką temp. stosuje maske z Mypa masło shea karite co mycie (a myje wlsoy co 2 dni) mam dlugie wlosy

dobry sprawdzony sposob jest z odżywka bez splukiwania na koncowki aby je nawilżyc
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-26, 16:24   #38
gothic_lencia
Zadomowienie
 
Avatar gothic_lencia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 416
Dot.: Wywijające się końcówki!

no to ja nie wiem jakie Ty masz Kochana te włoski

buźka
__________________
PROFIL NIEAKTUALNY
gothic_lencia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 16:31   #39
lalaine
Raczkowanie
 
Avatar lalaine
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 393
Dot.: Wywijające się końcówki!

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Nie zgadzam się że jak się prostuje włosy to się potem wygląda jak strach na wróble, ja prostuję już koło 5 lat prawie codziennie i nie mam ani trochę zniszczonych włosów, a końcówki niszczą mi się w takim samym tempie i stopniu jak zanim zaczęłam prostować. W dodatku wyprostowane są dużo piękniejsze niż kręcone, a ja o wiele lepiej w nich wyglądam, a co za tym idzie czuję.
popieram i dodam,ze nie uzywam żadnych kosmetyków ochronnych ;]
a wlosy sa o wiele piękniejsze, wczesniej wypadały mi włosy, a po używaniu prostownicy, ani razu
amen.
__________________
`większość z nas spocznie w grobie z muzyką w sercu`
lalaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 23:13   #40
insomnieux
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 493
Dot.: Wywijające się końcówki!

Cytat:
Napisane przez lalaine Pokaż wiadomość
popieram i dodam,ze nie uzywam żadnych kosmetyków ochronnych ;]
a wlosy sa o wiele piękniejsze, wczesniej wypadały mi włosy, a po używaniu prostownicy, ani razu
amen.
wybacz, ale twoja wypowiedz nie sensu.
prostownica nie wzmacnia włosów, no bo nie ma jak. mozliwe ze po prostu włosy na razie przestały ci wypadać by np. za jakis czas znowu zaczną z wzmocnioną siłą.
a to, ze nie uzywasz kosmetyków ochronnych źle się skonczy dla twojej fryzury-włosy są strasznie delikatne i za jakis czas po prostu je osłabisz tak wysoką temperaturą.
__________________
biegnę przed siebie nie patrząc na to, że mogę się przewrócić.
insomnieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 08:51   #41
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Wywijające się końcówki!

Cytat:
Napisane przez gothic_lencia Pokaż wiadomość
no to ja nie wiem jakie Ty masz Kochana te włoski

buźka
czy to do mnie?
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-27, 17:53   #42
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Wywijające się końcówki!

Cytat:
Napisane przez insomnieux Pokaż wiadomość
wybacz, ale twoja wypowiedz nie sensu.
prostownica nie wzmacnia włosów, no bo nie ma jak. mozliwe ze po prostu włosy na razie przestały ci wypadać by np. za jakis czas znowu zaczną z wzmocnioną siłą.
a to, ze nie uzywasz kosmetyków ochronnych źle się skonczy dla twojej fryzury-włosy są strasznie delikatne i za jakis czas po prostu je osłabisz tak wysoką temperaturą.
Zgadzam się, lalaine koniecznie kup sobie jakiś dobry kosmetyk ochronny, bo za jakiś czas będziesz płakać nad popalonymi włosami!
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 13:47   #43
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Wywijające się końcówki

Dziewczyny, mam włosy do ramion, gęste i grube. Nie chcę ich katować suszarką, ale jeżeli ich nie wysuszę, one wywijają mi się na wierzch, czego nienawidzę... Próbowałam szamponów prostujących, ale to nic nie daje. Macie jakieś pomysły, jak je ujarzmić?
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 14:01   #44
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Wywijające się końcówki

ja mam włosy proste jak druty ale teraz też są właśnie takiej długości, że się wywijają od ramion...
nie chcę używać suszarki ze względu na ostatnie resztki siana na samych końcówkach i żeby tego wywijania uniknąć jak jeszcze schną to je co jakiś czas tak gładzę albo przeczesuję palcami i zazwyczaj jak robię to wystarczająco często to włosy są potem proste jak wyschną
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 14:10   #45
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Wywijające się końcówki

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam włosy do ramion, gęste i grube. Nie chcę ich katować suszarką, ale jeżeli ich nie wysuszę, one wywijają mi się na wierzch, czego nienawidzę... Próbowałam szamponów prostujących, ale to nic nie daje. Macie jakieś pomysły, jak je ujarzmić?

Też tak miałam, gdy rzucałam prostownicę. Na początku myślałam, że mam jakieś 'krzywe' włosy. A one po prostu jak się okazało są falowane i sądzę, że ty też takie masz. Zajrzyj do działu ,,Dla zakręconych".
Staram się stosować do pielęgnacji Curly Girl i jak na razie nie jest źle. Tak czy siak, nigdy nie wrócę do prostownicy na stałe
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 14:15   #46
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Wywijające się końcówki

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
Też tak miałam, gdy rzucałam prostownicę. Na początku myślałam, że mam jakieś 'krzywe' włosy. A one po prostu jak się okazało są falowane i sądzę, że ty też takie masz. Zajrzyj do działu ,,Dla zakręconych".
Staram się stosować do pielęgnacji Curly Girl i jak na razie nie jest źle. Tak czy siak, nigdy nie wrócę do prostownicy na stałe
Oj nie, nie... Ja nie mam falowanych. Mam włosy zupełnie proste, jednak przy takiej długości wywijają mi się. Prostownicy nie mam zamiaru używać do tak częstego prostowania, zresztą ciężko te końcówki wyprostować nawet.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 14:51   #47
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Wywijające się końcówki

to chyba zależy od cięcia, też mam to samo
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 20:47   #48
lipali95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 80
Unhappy Wywijające się końcówki, co poradzić?

Mam proste włosy, nie są podatne na żadne kręcenie, zaraz się odkręcają i nie da się ich normalnie ułożyć w fale ;/ Dobrze, niech już będą proste. Ale problem polega na tym, że są one proste na całej długości, a końcówki wywijają się ku górze i wygląda to koszmarnie. Oczywiście używam prostownicy, ale może jest jakiś sposób na to, żeby nie szły one ku górze, tylko wywijały się ku dołowi lub były proste? Niektórzy nie prostują włosów, a mają proste lub ładnie naturalnie pofalowane, natomiast ja mam proste, to znowu te niesforne końcówki! Poradźcie coś!
lipali95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 16:14   #49
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Wiwijające się końcówki, co poradzić?

Wiem coś o tym... Też mam proste włosy, ale końce się wywijają.
Pomoże odpowiednie cięcie
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-23, 16:25   #50
lipali95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 80
Dot.: Wiwijające się końcówki, co poradzić?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Wiem coś o tym... Też mam proste włosy, ale końce się wywijają.
Pomoże odpowiednie cięcie

Co znaczy odpowiednie?
lipali95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 22:21   #51
weronaa1318
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 15
Wywijajace sie wlosy

hej, mam problem z moimi wlosami taki ze jedna strona jest zawsze ladnie ulozona , wlosy sa proste a druga strona zawsze sie wywija i nie da sie jej w zaden sposob wyprostowac na dluzej ;/ . strasznie mnie to denerwuje, dlatego mam pytanie czy znacie jakies sposoby zeby temu zapobiec ? najlepiej zeby po obu stronach byly rowne , proste. prostownica odpada bo nawet ona sobie z tym nie radzi . nie chodzi o to zeby byly proste jak druty tylko poprostu zeby sie nie wywijaly wlasnie po tej jednej stronie . jak cos wiecie to bardzo prosze o pomoc , dzieki
weronaa1318 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 12:57   #52
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Wywijajace sie wlosy

a próbowałaś na przykład suszyć na szczotce?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 13:54   #53
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Wywijajace sie wlosy

Cytat:
Napisane przez weronaa1318 Pokaż wiadomość
hej, mam problem z moimi wlosami taki ze jedna strona jest zawsze ladnie ulozona , wlosy sa proste a druga strona zawsze sie wywija i nie da sie jej w zaden sposob wyprostowac na dluzej ;/ . strasznie mnie to denerwuje, dlatego mam pytanie czy znacie jakies sposoby zeby temu zapobiec ? najlepiej zeby po obu stronach byly rowne , proste. prostownica odpada bo nawet ona sobie z tym nie radzi . nie chodzi o to zeby byly proste jak druty tylko poprostu zeby sie nie wywijaly wlasnie po tej jednej stronie . jak cos wiecie to bardzo prosze o pomoc , dzieki
Jest to objaw, ze włosy mają skręt, czyli masz prawdopodobnie fale. Jakbyś nie zaprzeczała, taka jest prawda .
Jedyne opcje:
- spalic włosy prostownica, albo zapalniczką, będzie szybciej
- obciąć na łyso i nosić perukę
- zaakceptowac fakt, że nie masz prostych włosów , pielegnować skręt i nosić ładne i modne, błyszczące i sprężyste fale
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 09:14   #54
TakeMeHigher
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 10
Dot.: Wywijające się końcówki!

Hej. Ja mam podobny problem. Zapuszczam włosy już od bardzo dawna, miałam już fajną długość i na końcach już mi się tak nie zwijały, tylko tak bardzo delikatnie, tak, że nie musiałam w ogóle prostownicy używać (bo po chwili znowu by się powywijały) i byłam w stanie zaakceptować takie delikatnie skręcanie.
Poszłam do fryzjera, do mojej ulubionej fryzjerki i jestem trochę załamana. Nie cieniowałam włosów, obcięłam na prosto - jedynie bardzo delikatne cieniowanie mam na grzywce (też jest długa ale o połowę krótsza od tyłu - takie coś w stylu Jennifer Aniston). Czyli tak jak zwykle. Poprosiłam o skrócenie o 2 cm ale skróciła mi chyba ze 4 cm :/ dodam, że moje włosy są w bardzo dobrym stanie, od roku nie suszę suszarką w ogóle tylko schną naturalnie a prostownicą prostuję sporadycznie. Nie katuje ich i olejuję. Chyba mi je jednak pocieniowała bo normalnie dzisiaj jestem załamana tym skrętem. Nie jestem w stanie tego zaakceptować bo mi to w ogóle nie pasuje. Byłam już bardzo zadowolona z długości (mi w żółwim tempie włosy rosną) i z tego, że już aż tak nie falują tylko są bardziej proste niż poskręcane a tu taka katastrofa :/ mam nadzieje, że jak odrosną to już będą normalne tak jak to było zanim zostały skrzywdzone.
TakeMeHigher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 10:42   #55
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: Wywijajace sie wlosy

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Jest to objaw, ze włosy mają skręt, czyli masz prawdopodobnie fale. Jakbyś nie zaprzeczała, taka jest prawda .
Jedyne opcje:
- spalic włosy prostownica, albo zapalniczką, będzie szybciej
- obciąć na łyso i nosić perukę
- zaakceptowac fakt, że nie masz prostych włosów , pielegnować skręt i nosić ładne i modne, błyszczące i sprężyste fale
ja też tak trochę mam próbowałam kiedyś je stylizować na fale, ale nic z tego nie wyszło prócz wygniecionych, postrąkowanych włosów. Podejrzewam, że u mnie jest to kwestia cięcia, ponieważ mam włosy cieniowane. Ale nawet te obcięte na prosto pasma przy twarzy się wywijają
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 13:54   #56
SzalonaWiola
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 36
Dot.: Wywijające się końcówki!

Czasem po prostu najlepiej zostawić włosy naturalne...bo nic się z nimi nie poradzi.
SzalonaWiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-04 14:54:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:39.