Cięcie grzywki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-14, 21:35   #1
v16
irrelevant
 
Avatar v16
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 18

Cięcie grzywki


Hej

Jak sądzicie, jak wygląda cięcie tej grzywki? Na maksa mi się podoba
Tylko nie wiem, jak takie cięcie wygląda w praktyce, bo grzywka na zdjęciu jest "potargana" - macie pomysł, jak to może wyglądać na innym zdjęciu?

Chciałabym poprosić moją fryzjerkę o taką grzywkę, ale ponieważ grzywkę miałam raz w życiu i lubiłam ją na zmianę z nielubieniem, waham się.
Mam wielkie oczy, szeroki nos i niewielkie usta. Włosy blond z kontrastem, własne ciemny blond. Co sądzicie?

Zdjęcie znalezione w Internecie.

Celem wątku jest ustalenie, jak fryzura ze zdjęcia może wyglądać w bardziej zdyscyplinowanej formie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy-z-grzywką-21.jpg (309,8 KB, 17 załadowań)
v16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 21:41   #2
kama mama
Przyczajenie
 
Avatar kama mama
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6
Dot.: Cięcie grzywki

Masz też cienkie, delikatne włosy? Taka cieniowana grzywka może wyglądać bardzo ok przy delikatnych włosach. Znam problem z grzywkami- co roku obcinam, żeby coś zmienić i przez kolejne miesiące klnę co ja narobiłam przechodziłam różne fazy grzywkowe i teraz się bardzo bardzo pilnuję, bo nawet mój fryzjer pokręcił głową jak chciałam zaszaleć. Zostaję przy cieniowanych krótkich włosach i mogę zaczesać grzywkę, potargać. Ale przy dłuższych mi nie pasuje.
kama mama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 13:45   #3
v16
irrelevant
 
Avatar v16
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 18
Dot.: Cięcie grzywki

Cytat:
Napisane przez kama mama Pokaż wiadomość
Masz też cienkie, delikatne włosy? Taka cieniowana grzywka może wyglądać bardzo ok przy delikatnych włosach. Znam problem z grzywkami- co roku obcinam, żeby coś zmienić i przez kolejne miesiące klnę co ja narobiłam przechodziłam różne fazy grzywkowe i teraz się bardzo bardzo pilnuję, bo nawet mój fryzjer pokręcił głową jak chciałam zaszaleć. Zostaję przy cieniowanych krótkich włosach i mogę zaczesać grzywkę, potargać. Ale przy dłuższych mi nie pasuje.
Tak, mam włosy dosyć cienkie, okresowo lubiące wypadać, długie prawie do pasa, kondycyjnie w dobrym stanie. Grzywka mniej mi pasuje do rozpuszczonych, ale częściej noszę związane. Mam dorodny nochal i to też mi zawsze stawia grzywkę pod znakiem zapytania. Ja całe życie marzę o grzywce i kiedy już ją mam, modlę się aby szybciej rosła

Grzywka ze zdjęcia jest super, tylko nie wiem jak obciąć, żeby mieć taką samą

Mam kontrast z bardzo jasnymi refleksami i jeśli zrobię rgzywkę, na pewno też będzie bardzo rozjaśniona. Jedyny szkopuł to właśnie nie wiem, jak ściąć, żeby było jak na zdjęciu (przymierzyłam sobie tę grzywkę w fotoszopie i jest super).
v16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-15 13:45:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:34.