Keratynowe prostowanie włosów cz. V - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-02-17, 17:44   #661
Glaamour
Raczkowanie
 
Avatar Glaamour
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 225
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

WOW!!! Naprawdę mega efekt Ciekawe czy na moje cienkie włosy też tak fajnie zadziała
Glaamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-18, 17:35   #662
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Glaamour Pokaż wiadomość
WOW!!! Naprawdę mega efekt Ciekawe czy na moje cienkie włosy też tak fajnie zadziała
wszystko zależy od tego ile jest włosów, jeżeli sa gęste to warto zrobić bo efekt będzie. Natomiast jeżeli są rzadkie to lepiej odpuścić bo raczej będzie gorzej
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-18, 22:07   #663
Bezmleczka
Zadomowienie
 
Avatar Bezmleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 036
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
wszystko zależy od tego ile jest włosów, jeżeli sa gęste to warto zrobić bo efekt będzie. Natomiast jeżeli są rzadkie to lepiej odpuścić bo raczej będzie gorzej
Nie powinno jeśli dobrze dobrane, mo przecież keratyna każdy pojedynczy włos pogrubia, więcnie puszy sie - nie ma szopy, ale jest grubiej. Chyba ten efekt cienizny i ulizania bierze sie stąd jak nałoży się zaciężki produkt. Tak teraz mi ta koleżanka tłumaczyła, która idzie 22 na zabieg
Bezmleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-19, 14:39   #664
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Bezmleczka Pokaż wiadomość
Nie powinno jeśli dobrze dobrane, mo przecież keratyna każdy pojedynczy włos pogrubia, więcnie puszy sie - nie ma szopy, ale jest grubiej. Chyba ten efekt cienizny i ulizania bierze sie stąd jak nałoży się zaciężki produkt. Tak teraz mi ta koleżanka tłumaczyła, która idzie 22 na zabieg
Keratyna nie pogrubia włosów tylko je wygładza co optycznie może sprawiać wrażenie że włosów jest mniej. Uzupełnia ubytki we włosie, potem prostownica wprasowuje i wygładza. Włosy stają się cięższe bo są "pełne" stąd też efekt wyprostu (same siebie obciążają).
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 16:55   #665
PannaBennet
Raczkowanie
 
Avatar PannaBennet
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 156
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
wszystko zależy od tego ile jest włosów, jeżeli sa gęste to warto zrobić bo efekt będzie. Natomiast jeżeli są rzadkie to lepiej odpuścić bo raczej będzie gorzej

Raczej nie będzie gorzej, jak ktoś ma rzadkie, to chyba lepiej, żeby wyglądały zdrowo i były lśniące niż spuszone i takie nijakie. Zresztą widziałam włosy po keratynie u dziewczyny z takim raczej skromnym owłosieniem i serio wyglądała po prostu lepiej, jakoś tak te włosy od razu sprawiały wrażenie bardziej zadbanych. No ale tak jak dziewczyny piszą, konieczne jest dopadowanie "mocy" produktu
PannaBennet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 19:09   #666
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

A długo wam trzyma się ten efekt ? Ogólnie mi chodzi o keratynę bez konkretnego rodzaju Bo zastanawiam się czy opłaca sie teraz robić np w marcu czy może lepiej poczekać do lata np czerwiec aby miec bankowo spokoj na wakacje ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 22:54   #667
Bezmleczka
Zadomowienie
 
Avatar Bezmleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 036
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
A długo wam trzyma się ten efekt ? Ogólnie mi chodzi o keratynę bez konkretnego rodzaju Bo zastanawiam się czy opłaca sie teraz robić np w marcu czy może lepiej poczekać do lata np czerwiec aby miec bankowo spokoj na wakacje ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
znów trochę indywidualne, zalezy od danej keratyny oraz rodzaju włosów. Kokosowana przykład (tu obczajałam temat konkretnie amazon keratin) jest mocniejsza niż balonowa i trzyma się nawet 6 miesięcy.
Teraz rozmawiałam ze znajomą, która robiła już dwa razy i u niej to jest ok 4 miesięcy ALE, ona ma problemy z tarczycą i okazuje się, że takie problemy hormonalne wpływają na trwałość zabiegu u niej, to samo ma z hybrydą, zamiast 4 tygodnie u niej trzyma się dwa dwa i pół.
Bezmleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-22, 08:01   #668
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

W moim przypadku keratyną trzyma się ok 3-6 miesięcy po tym czasie zaczyna się wyplukiwac. Ale przy odpowiedniej pielęgnacji i stylizacji włosy są "ogarnięte" przez ok rok.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-22, 10:55   #669
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Bezmleczka Pokaż wiadomość
znów trochę indywidualne, zalezy od danej keratyny oraz rodzaju włosów. Kokosowana przykład (tu obczajałam temat konkretnie amazon keratin) jest mocniejsza niż balonowa i trzyma się nawet 6 miesięcy.
Teraz rozmawiałam ze znajomą, która robiła już dwa razy i u niej to jest ok 4 miesięcy ALE, ona ma problemy z tarczycą i okazuje się, że takie problemy hormonalne wpływają na trwałość zabiegu u niej, to samo ma z hybrydą, zamiast 4 tygodnie u niej trzyma się dwa dwa i pół.

Dzieki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
W moim przypadku keratyną trzyma się ok 3-6 miesięcy po tym czasie zaczyna się wyplukiwac. Ale przy odpowiedniej pielęgnacji i stylizacji włosy są "ogarnięte" przez ok rok.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Dzieki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-22, 19:12   #670
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez PannaBennet Pokaż wiadomość
Raczej nie będzie gorzej, jak ktoś ma rzadkie, to chyba lepiej, żeby wyglądały zdrowo i były lśniące niż spuszone i takie nijakie. Zresztą widziałam włosy po keratynie u dziewczyny z takim raczej skromnym owłosieniem i serio wyglądała po prostu lepiej, jakoś tak te włosy od razu sprawiały wrażenie bardziej zadbanych. No ale tak jak dziewczyny piszą, konieczne jest dopadowanie "mocy" produktu
Raczej będzie gorzej, niestety
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-23, 18:27   #671
Tola101
Raczkowanie
 
Avatar Tola101
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 91
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez PannaBennet Pokaż wiadomość
Raczej nie będzie gorzej, jak ktoś ma rzadkie, to chyba lepiej, żeby wyglądały zdrowo i były lśniące niż spuszone i takie nijakie. Zresztą widziałam włosy po keratynie u dziewczyny z takim raczej skromnym owłosieniem i serio wyglądała po prostu lepiej, jakoś tak te włosy od razu sprawiały wrażenie bardziej zadbanych. No ale tak jak dziewczyny piszą, konieczne jest dopadowanie "mocy" produktu
Wyglądały lepiej bo zostały super odżywione, nawilżone. Ja się zgadzam, że jeśli są cienkie i niesforne to dobry zabieg na dobrych kosmetykach i zrobiony przez fachowca może tylko pomóc. Odżywi, wzmocni, nada blasku - to bedzie widac nawet na cienkich włosach, więc taki zabieg Amazon Keratin tu ma zastosowanie.
Tola101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-25, 13:05   #672
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
Raczej będzie gorzej, niestety

tez mi sie wydaje ze po keratynie wlosy nawet zdakie i cienkie wygladaja na zadbane... wlosy spuszone wysokoporowate mimo ze pielegnowane chuchane i dmuchane wygladaja zazwyczaj mimo wszystko na zaniedbane


Dziewczyny a jakie sera, olejki stosujecie na koncowki wlosow przy KP?
Możecie polecić jakieś konkretne produkty?
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 19:24   #673
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Tylko niestety keratyna zabiera objętość włosów (przynajmniej tuż po zabiegu). Więc jak ktoś ma rzadkie i cienkie włosy warto to trzeba przemyśleć czy naprawdę warto. Ja mam włosy cienkie ale bardzo gęste i tuż po zabiegu są mega ulizane. Podejrzewam że przy cienkich i rzadkich włosach efekt może nie być za ciekawy.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 22:06   #674
Bezmleczka
Zadomowienie
 
Avatar Bezmleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 036
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez new_me Pokaż wiadomość
tez mi sie wydaje ze po keratynie wlosy nawet zdakie i cienkie wygladaja na zadbane... wlosy spuszone wysokoporowate mimo ze pielegnowane chuchane i dmuchane wygladaja zazwyczaj mimo wszystko na zaniedbane


Dziewczyny a jakie sera, olejki stosujecie na koncowki wlosow przy KP?
Możecie polecić jakieś konkretne produkty?
Wychodząc z salonu nabyłam szambon i odżywkę SATIN amazon Keratin oraz własnie z myslą na koncówki serum arganowe amazon keratin. Jestem po dwóch myciach ni to jest inna jakość. Włosy wysuszone suszarką przeczesane, ale bez wielkiego zaangazowania przy suszeniu i sa tak przyjemnie lejące się, bynajmniej nie tłuste czy obciążone. Mam włosy niefarbowane i na nich efekt wowo jest nieco mniejszy zwykle niż przy farbowanych, ale to co jest suer tak w ciągu dnia - przeczesz szczotką w ciągu dnia i sa jakświezo po układaniu.
Bezmleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-26, 13:00   #675
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Bezmleczka Pokaż wiadomość
Wychodząc z salonu nabyłam szambon i odżywkę SATIN amazon Keratin oraz własnie z myslą na koncówki serum arganowe amazon keratin. Jestem po dwóch myciach ni to jest inna jakość. Włosy wysuszone suszarką przeczesane, ale bez wielkiego zaangazowania przy suszeniu i sa tak przyjemnie lejące się, bynajmniej nie tłuste czy obciążone. Mam włosy niefarbowane i na nich efekt wowo jest nieco mniejszy zwykle niż przy farbowanych, ale to co jest suer tak w ciągu dnia - przeczesz szczotką w ciągu dnia i sa jakświezo po układaniu.
Odżywka jest super i dobrze, że kupiłaś. Na końcówki olejek arganowy dobrze się sprawdza
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 15:00   #676
Bezmleczka
Zadomowienie
 
Avatar Bezmleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 036
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

JA teraz zrobiłam keratynkę - tak bez mocnego prostowania, taką delikatniejszą bubble gum Amazona - mega zapach. Zaraz będę myła po raz pierwszy, dostałam też szmapoon i odzywkę satin oraz serum z olejkiem arganowym na ujarzmienie końcówek.

Edytowane przez Bezmleczka
Czas edycji: 2021-03-06 o 23:12 Powód: pomyłka
Bezmleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 12:43   #677
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Bezmleczka Pokaż wiadomość
JA wczoraj zrobiłam keratynkę - tak bez mocnego prostowania, taką delikatniejszą bubble gum Amazona - mega zapach. Zaraz będę myła po raz pierwszy, dostałam też szmapoon i odzywkę satin oraz serum z olejkiem arganowym na ujarzmienie końcówek.
pokaż włosy
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-02, 13:11   #678
szmineczka1
Raczkowanie
 
Avatar szmineczka1
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Glaamour Pokaż wiadomość
WOW!!! Naprawdę mega efekt Ciekawe czy na moje cienkie włosy też tak fajnie zadziała
Keratynowe prostowanie włosów działa na wszystkie rodzaje włosów, sekretem tu jest preparat, który fryzjerka nakłada. Do każdego rodzaju włosów inny i co najważniejsze, to jest bezpieczne dla twoich włosów, nie tak jak nanoplastia.
szmineczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-03, 13:26   #679
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez szmineczka1 Pokaż wiadomość
Keratynowe prostowanie włosów działa na wszystkie rodzaje włosów, sekretem tu jest preparat, który fryzjerka nakłada. Do każdego rodzaju włosów inny i co najważniejsze, to jest bezpieczne dla twoich włosów, nie tak jak nanoplastia.

Dziewczyny moze któraś z was prostowała włosy rożnymi preparatami allbo ma wiedze jakie włosy 0 jaki preparat jest rekomendowany?
Fajnie byłoby stworzyc taką pigułke


Co do fryzjera to mam wrażenie ze czesto nie dobieraja praduktu - pracuja na takim ktory maja
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-03, 13:34   #680
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez new_me Pokaż wiadomość
Dziewczyny moze któraś z was prostowała włosy rożnymi preparatami allbo ma wiedze jakie włosy 0 jaki preparat jest rekomendowany?
Fajnie byłoby stworzyc taką pigułke


Co do fryzjera to mam wrażenie ze czesto nie dobieraja praduktu - pracuja na takim ktory maja
Pigułka jest w pierwszym poście wątku a żeby znaleźć odpowiedni preparat niestety trzeba to robić metoda prób i błędów. Np cocochoco z reguły dobrze sprawdza się na cienkich włosach jednak w moim przypadku dało bardzo słaby efekt. Pomimo tego że mam cienkie włosy u mnie sprawdza się tylko keratyna "cięższego kalibru"

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-04, 19:15   #681
Tola101
Raczkowanie
 
Avatar Tola101
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 91
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

[QUOTE=Kamilaa21;88529005]A długo wam trzyma się ten efekt ? Ogólnie mi chodzi o keratynę bez konkretnego rodzaju Bo zastanawiam się czy opłaca sie teraz robić np w marcu czy może lepiej poczekać do lata np czerwiec aby miec bankowo spokoj na wakacje ?

Jak czytałam o amazon keratin to ok. pół roku super efekt, a to długo. Nie wiem jak reszta. Podzielcie się opiniami dziewczyny
Tola101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-04, 19:55   #682
Sequence
Raczkowanie
 
Avatar Sequence
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 74
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Jak myślicie, jeśli planuje malowanie i prostowanie keratynowe to który zabieg zrobić najpierw?
Sequence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-04, 20:01   #683
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

ja najpierw nakładam farbe a za tydzien/dwa keratyne
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-05, 02:17   #684
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Sequence Pokaż wiadomość
Jak myślicie, jeśli planuje malowanie i prostowanie keratynowe to który zabieg zrobić najpierw?
Jeżeli farbujesz na ciemne kolory to najpierw keratyna a później kolor. Keratyną czasem lubi trochę rozjaśnić.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-05, 09:28   #685
kviatkova
Raczkowanie
 
Avatar kviatkova
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 141
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Tylko pamiętaj by zachować odstęp pomiędzy zabiegami!!!! Tutaj jest wyżej pisane o tygodniu, ale ja bym sugerowała nawet dłużej.
kviatkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-05, 11:58   #686
szmineczka1
Raczkowanie
 
Avatar szmineczka1
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Mi fryzjerka zawsze farbuje wcześniej, a dopiero potem robimy keratynowe prostowanie włosów. Mowi, ze taka kolejnosc jest wskazana, zeby nie wypłukac keraytny z włosow. No i trzeba pamietac o odpowiedniej pielegnacji po zabiegu, zeby i keratyna i farba dłuzej sie utrzymała. To bardzo wazne, a nie wszytskie kobitki to robią i potem są zaskoczone, ze keraytna sie wypłukała...
szmineczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-06, 11:44   #687
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez kviatkova Pokaż wiadomość
Tylko pamiętaj by zachować odstęp pomiędzy zabiegami!!!! Tutaj jest wyżej pisane o tygodniu, ale ja bym sugerowała nawet dłużej.
lepiej 2 tygodnie ale ja np po 2 mam juz odrost wiec jak chce miec ladna fryzure - swiezo pofarbowane wlosy plus proste to robie tygodniowy odstep i jest ok
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-08, 18:08   #688
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Wczoraj robiłam znowu inoar. Nawet sprawnie poszło, zeszło mi około 3, 5 h łącznie ze wszystkim (mam włosy do łopatek). Dzisiaj albo jutro umyje głowę i wtedy pochwale się efektami póki co widzę że włosy mi zjasnialy (co w moim przypadku jest wielkim plusem bo schodzę do jasnego blondu).

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-08, 18:10   #689
Tola101
Raczkowanie
 
Avatar Tola101
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 91
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez szmineczka1 Pokaż wiadomość
Mi fryzjerka zawsze farbuje wcześniej, a dopiero potem robimy keratynowe prostowanie włosów. Mowi, ze taka kolejnosc jest wskazana, zeby nie wypłukac keraytny z włosow. No i trzeba pamietac o odpowiedniej pielegnacji po zabiegu, zeby i keratyna i farba dłuzej sie utrzymała. To bardzo wazne, a nie wszytskie kobitki to robią i potem są zaskoczone, ze keraytna sie wypłukała...
No właśnie tak jak piszesz. Nie wszystko na raz, bo zamierzonego efektu nie będzie, a potem tylko narzekanie, że wina keratyny, a to przecież nie tak. Musi być przerwa między tymi zabiegami. I włosy będą jak z okładki
Tola101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-08, 23:21   #690
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Wczoraj robiłam znowu inoar. Nawet sprawnie poszło, zeszło mi około 3, 5 h łącznie ze wszystkim (mam włosy do łopatek). Dzisiaj albo jutro umyje głowę i wtedy pochwale się efektami póki co widzę że włosy mi zjasnialy (co w moim przypadku jest wielkim plusem bo schodzę do jasnego blondu).

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
pokaż koniecznie
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-18 09:37:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.