BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-17, 12:18   #61
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

dziewczyny jak to jest ze wymyslili juz jakies kosmetyki, odzywki ,pianki itd dla mezczyzn siwiejacych. Kosmetyki te przywaracaja naturalna kolor wlosow. Kiedy wymysla cos takiego dla nas ? Ile ja bym dala za taki specyfik. Dziewczyny nie warto sie farbowac ;* przynajmniej wg. mnie
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 12:25   #62
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ja tez uzwazam ze nie warto kurcze Nadia jak tak bedziemy agitowac zeby nie farbowac wlosow to firmy produkujace farby nas beda scigac
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 12:29   #63
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Tak sie zastanawiam co bardziej niszczy wlosy- rozjasnianie czy prostowanie ???? chyba obydwa podobnie dlatego ja zrezygnowalam z obydwu zreszta wlosy mam i tak i tak proste , a najbardziej rozbawil mnie moj TZ ktory stwierdzil ze on nie widzi zadnej roznicy jak zostawie je i same wyschna a jak wyprostuje prostownica - no coz to meskie oko , to na co wlasciwie ci faceci patrza
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 12:35   #64
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez KENZO
Ja tez uzwazam ze nie warto kurcze Nadia jak tak bedziemy agitowac zeby nie farbowac wlosow to firmy produkujace farby nas beda scigac
hehe to fakt :P ale ktos musi otworzyc oczy dziewczynom ze sa piekne z natury wystarczy tylko zadbac o zdrowie nie ma nic piekniejszego niz zdrowe naturalne wloski nie prawdaz ? HIHIHIHI juz sie nie moge doczekac az bede miec swoje
Sluchaj ale Tobie rosna mniej wiecej 1cm na miesiac skoro po roku masz 13cm odrostu, mnie rosna okolo 2cm, moze juz w wakacje bede mogla miec ladnego kucyka !! Pomodl sie za mnie zeby mi szybciej rosly - prosze ja tez sie pomodle za Ciebie my ktore popelnilysmy bledziki w zycku i chcemy wrocic do natury musimy sie trzymac razem
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 12:40   #65
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Kurcze wlasnie mi strasznie wolna rosna ,ale teraz niedawno zaczelam kuracje waxem i olejkiem rycynowym a dzis jeszcze dodatkowo dzieki Morelce nalozylam nafte na 15 min,wiec mam nadzieje ze zaczna rosnac szybciutko Teraz siedzie sobie w masce EKS na wlosach i zaraz splukuje - mam nadzieje ze domylam ten olejek i nafte Szkoda ze nie jestes z Kalisza Nadia to bysmy mogly sie wspierac razem w zapuszczaniu
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 12:43   #66
złotowłosa
Raczkowanie
 
Avatar złotowłosa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 170
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

A ja uważam że warto "podreperować" lekko swój naturalny kolor włosów. Niestety w większości natura obdarza ludzi włosami o średnio zachwycających kolorach, najczęsciech mysich i bez wyrazu Nikt mnie nie przekona, że takie włoski są ładne i wyglądają zdowo
złotowłosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 12:44   #67
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez KENZO
Kurcze wlasnie mi strasznie wolna rosna ,ale teraz niedawno zaczelam kuracje waxem i olejkiem rycynowym a dzis jeszcze dodatkowo dzieki Morelce nalozylam nafte na 15 min,wiec mam nadzieje ze zaczna rosnac szybciutko Teraz siedzie sobie w masce EKS na wlosach i zaraz splukuje - mam nadzieje ze domylam ten olejek i nafte Szkoda ze nie jestes z Kalisza Nadia to bysmy mogly sie wspierac razem w zapuszczaniu
chyba zdomminowalysmy ten watek gadanie o naturalnosci :P
Kurde nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze ze masz juz 13cm odrostu i to takiego ze go prawie nie widac u mnie to 10cm mniej Bu bu A ty farbowalas wloski na kolor zblizony do naturalnego ze nie widac odrostu? bo ja sie boje ale chcialabym.

Ja jak bylam mlodsza i robilam sama pasemka rozjasnaiczem wogole nie przejmowalam sie odrostami bo byly malo widoczne a teraz grrr mam dosc ale chce juz moje wloski !!
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-17, 13:07   #68
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Wiesz co ja zanim doszlam do tego kolorku ktory mam aktualnie to mialam chyba wszystkie odcienie blondu( balejaze,pasemnka i wogole cuda niewidy ) potem mialam robiony kolorek na calosc o odcieniu toffie ( zreszta po uprzedniej dekoloryzacji bo wczesniej zapragnelam byc brunetka ) - no coz nie spodobal mi sie choc fryzjer mowil ze wygladam pieknie i wogole same ochy i achy napewno sciemnial wiec po jakims czasie zrobilam sobie na to toffie jasniejszy balejaz raz ,potem po 2 miesiacach znow i od tego czasu zaczelam zapuszczac, farba bazowa wlasciwie sie juz wymyla wiec kolor jest bardzo zblizony do naturalnego a pasemka byly bardzo cieniutkie wiec prawie ich nie widac Oj co te moje biedne wloski juz nie przezyly - chyba tylko przez to ze zawsze o nie bardzo dbalam mam je jeszcze na glowce A teraz wogole od kiedy nie farbuje to wygladaja suuuuperowo
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 14:25   #69
synkatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 34
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dziewczyny mam takie pytanko: czy któraś z was ma doświadczenia z farbą belle color numer 111? to ponoć popielaty odcień i jestem ciekawa czy faktycznie wychodzi popielaty. Mam krótkie włosy ufarbowane na "bardzo jasny popielaty blon" ale nie są ani takie jasne ani super popielate i zastanawiam się czy jak nałoże 111 to czy kolor wyjdzie faktycznie jasny i popielaty?
synkatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 14:26   #70
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dziewczyny, wczoraj kupiłam sobie szampon i krem do włosów z serii Sunsilk. Szampon do włosów brązowych, krem do włosów blond (ciężko określić, co mam na głowie ). Po ostatniej farbie odrost mam jeszcze bardziej widoczny (rudy się zrobił, a w ogóle go nie pokryła! ), a jak sobie wczoraj zafundowałam wieczór z Sunsilkami... odrost tak jakby mi się rozmył! I nie jest aż tak widoczny może to tylko moje urojenia, a może po prostu tylko na mnie to tak działa, ale podoba mi się to! A włoski mam po tym mmm... boskie
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 15:14   #71
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Tak jak pisalam wyzej nalozylam skuszona opiniami Morelki nafte i olejek rycynowy na wloski - potem umylam i nalozylam maseczke EKS - po zmyciu i delikatnym podsuszeniu wlosy wygladaly fatalnie - jakies takie dziwne niby lekkie a jednak obciazone no w kazdym razie beznadziejne ( kurcze nie wiem co zle robie -moze za duzo nakladam tej nafty??? to juz moje ktores z koleii podejscie do nafty i znowu lipa Morelka musi mi dokladnie opisac jak ja stosuje i ile mnie wiecej naklada Umylam wlosy jeszcze raz i wlasnie siedze w kolejnej masce na wloskach dobrze ze mam duzo czasu i moge eksperymentowac
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-17, 15:37   #72
synkatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 34
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

A moze ktoras z was miala do czynienia ze "srebrnym pyłem" joanny, albo tak jak wczesniej pytałam belle color nr 111?
synkatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 16:13   #73
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Kadunia
Rzyrafka jeśli to naprawde Twój naturalny kolor to jest śliczny ja niestety musze sie farbowac bo mój naturalny kolor to CIEMNY blond Używam odżywki do blondu z Timotei i jest suuper
naturalny ale w lecie, później ciemnieje a czy wax się sprawdzaa w przypadku zdrowych włosóW tyle sie o nom naczytałam na KWC że tez go zapragnęłam Boję się że może za bardzo wygładzić mi włosy i będą wtedy oklapnięte a tego baaardzo nie lubię
I jeszcze jedno pytanko- ten Diacolor to moiżna sobie kupic w salonie? czy trzeba kupić "całą usługę"?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 16:13   #74
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

No to zgłasz się kolejna blądynka , co prawda farbowana, ale naturalne włoski też są jakby w ciemnym blądzie
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 16:16   #75
morelka83
Przyczajenie
 
Avatar morelka83
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 27
Exclamation Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez KENZO
Tak jak pisalam wyzej nalozylam skuszona opiniami Morelki nafte i olejek rycynowy na wloski - potem umylam i nalozylam maseczke EKS - po zmyciu i delikatnym podsuszeniu wlosy wygladaly fatalnie - jakies takie dziwne niby lekkie a jednak obciazone no w kazdym razie beznadziejne ( kurcze nie wiem co zle robie -moze za duzo nakladam tej nafty??? to juz moje ktores z koleii podejscie do nafty i znowu lipa Morelka musi mi dokladnie opisac jak ja stosuje i ile mnie wiecej naklada Umylam wlosy jeszcze raz i wlasnie siedze w kolejnej masce na wloskach dobrze ze mam duzo czasu i moge eksperymentowac
Kenzo obiecuję będę wieczorkiem to wszytsko opiszę jeszcze raz dokładnie bo teraz tylko na chwilkę weszłam pozdrawiam
__________________
Hide your face forever, dream and search forever...
morelka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 16:28   #76
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

ja tez w dziecinstwie mialam bardzo, bardzo jasne wloski..a potem zaczely ciemniec.. DLACZEGO !!! .. wiadomo, wiadomo, tak to juz jest.
W LO zaczelam farbowac wlosy..sama.. i mialam rozne odcienie zoltego .. potem ktos mnie zaprowadzil do dobrego fryzjera i kobieta zrobila mi super kolor..a raczej trzy: od spodu ciemny braz, potem druga warstaw jasny braz i na gorze blond.. tak wiec ogolnie wlosy wygladaly na jasne i nie musialam farbowac wlosow przed dluzszy okres. Nie mam foty..ale mam fotke, jak sama sobie zrobilam cos w tym stylu (potem wkleje). Teraz pare lat po tym pierwszym farbowaniu, ciagle to robie ale na szczescie mam juz dostep do lepszych farb, lepszych odzywek. I musze powiedziec, ze nawet jesli od czasu do czasu wloze sobie jakis braz, to i tak potem wracam do blondu.
Mieszkam w stanach (fryjerzy okropni!!!!.. wiekszosc nie zna sie na farbowaniu) ale sa tutaj bardzo dobre produkty do wlosow.
Uzywam filotowego szamponu, ktory pieknie pachnie i zdejmuje z wlosow zolty odcien. Jest to jedyny fioletowy szampon, ktory dziala (z tych co probowalam). Uzywam tez kosmetykow firmy Matrix, bardzo dobre. Z tej firmy znalazlam tez olejek, ktory pododuje, ze wlosy nie sa sianowate (wkleje wszystkie fotki). W ogole mam obsesie na punkcie produktow do wlosow, mam ich mnostwo.. juz w Polsce mama sie ze mnie smiala, ze ja wydalabym ostatnie pieniadze na odzywki do wlosow. Ale taka jest prawda, ze wlosy moga bardzo duzo dodac lub odjac od urody.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 16:30   #77
Jill
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Jill
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11
Wink Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Blondyneczki.. puste dziewczyny, taki stereotyp. Ja również jestem blonynką. To co mam na głowie to taki średni blond. Czasem marzy mi się być brunetką.. Choć przyznam, jaśniutki kolor włosów nadaje dziewczęcości. Co do płukanek z rumianku- nie stosowałam. Za to mogę powiedzieć, że szampony i odżywki z rumiankiem, nadają włosom takie rude refleksy..
Jill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 16:42   #78
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

O nineczko widze ze moze sobie podac raczki ja tez jestem maniaczka dbania o wloski i przeznaczam na ich pielegnacje naprawde duzo pieniazkow oraz czasu Koniecznie napisz o tych odzyweczkach i innych cudenkach z USA
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 18:10   #79
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

ja jestme farbowana i od czasu do czasu(raz w miesiacu) robie sobie plokanke ,zeby moje wloski nie zzółkły, a obecnie kupilam sobie w hurtowni fryzjerskiej szampon welli do blond wloskow-i jestem w niebo wzieta;]. przez jakis czas uzywalam zlotej seri pantene a po kilku mscach zmeinilam na elseve. a obecnie uzywam Rigenolu. Jak myje wloski to jedynie u nasady -staram sie nei szarpac koncowek-bo mam lamliwe, potem nakladam groba warstwe maski na wloski i przykrywam folia a nastepnie recznikiem ,lub poprstu susze suszarka. Moje kolezanki zauwazyly ze moje wloski sa inne niz (ich strasznie zzółkły a ja staram sie by nadal mialy ladny kolorek), co jakis czas uzywam szamponu z rumiankiem , a jak wloski wyschna(nie uzywam suszarki) to spryskuje je nablyszczaczem i sa super.
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-17, 22:33   #80
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Hej blondyneczki watek nam upada
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 23:26   #81
morelka83
Przyczajenie
 
Avatar morelka83
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 27
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Tak jak obiecałam instrukcja obsługi nafty i olejku rycynowego!!

Ja wcieram (naftę i olejek) w tę część włosów... hmmm jakby w to co jest "końskim ogonem" po związaniu gumką. Szczególną uwagę zwracam na końcówki. Staram się by olejek nie dotykał skóry. Wtedy na prawdę ciężko go spłukać.

Może rzeczywiście jak na pierwszy raz to lepiej nie wszytsko na raz.... chociaż ja podczas jednego mycia głowy używam i waxu i nafty i olejku.

Najpierw wax w skórę, potem naftę i olejek w sposób podany wyżej. Wax najlepiej wetrzeć dużo wcześniej. On lubi być na główce nawet 30 minutek
Naftę i olejek... nigdy nie liczę czasu ale około 5-10 minutek i spłukuję samą mocno ciepłą wodą, potem dwa razy szamponem. Na sam koniec chłodną wodą płuczę i po otarciu ręcznikiem spryskuję seboradinem.

Aha najważniejsze!! Olejku nie można nakładać dużo on się i tak dobrze rozciera, ja mam dośc długie włosy i wystarczy mi (pi razy oko) niecała łyżka stołowa.. chyba nawet mniej. A jeśli chodzi o naftę, ponieważ wcieram ją jako pierwszą to czuję jak jest rozprowadzona ale myślę że więcej jak 2 łyżki stołowe to nie wylewam. Po niej włosy robią się jak po odżywce... łatwo się rozczesują i są gładkie.
Mam nadzieję że wystarczająco obrazowo to przedstawiłam, mam pewne obawy bo z natury lubię gmatwać to co chcę przedstawić
Ale dziewczyny polecam to wszystko bo sama się przekonałam że warto!! Uwierzcie moje włosy były na prawdę w opłakanym stanie, popalone, suche, połamane. Wszytsko wyamaga czasu oczywiiście ale same wejdziecie w taką wprawę że będzie super!!
W końcu co może być lepszego niż sama natura
Pozdrawiam Morelka
__________________
Hide your face forever, dream and search forever...
morelka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 09:21   #82
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dzieki morelko, dam nafcie i olejkowi jeszcze jedna szanse tylko moze blad zrobilam taki ze nie splukalam mocno ciepla woda bo zazwyczaj myje wlosy taka chlodna aha i jeszcze najwazniejsze z tego co zrozumialam to najpierw myjesz potem nafta + olejek a potem znowu mycie??? czyli myjesz wlosy 3 krotnie tak ??? bo najpierw raz,potem nafta+olejek i potem 2 krotne mycie tak??? Ha ha ha ale nagmatwalam A mozna tak zrobic ze nalozyc nafte i olejek na suche wlosy lub na tylko zmoczone??? Przepraszam ze tak zameczam ale naprawde chce zrobic juz tym razem poprawnie wszystko
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 14:32   #83
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

A ja poprostu dodaje kilka kropelak olejku rycynowego do szamponu i też działa
Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 19:12   #84
M_ileczka
Rozeznanie
 
Avatar M_ileczka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 589
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

No więc zgłaszam się jako kolejna blondyneczka Niestety/stety nie z wyboru tylko z przymusu Ale o farbowaniu nie myslalam, podoba mi się nawet moj kolorek Tylko powiedźcie... Moze jakies pogłebiające kolor odzywki, szampony? Dodam, ze mam szybko przetłuszczające się wloski

Pozdrawiam
M_ileczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 10:02   #85
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ja tez chetnie sie dowiem jakie odzywki,maski ,szampony sa najlepsze do blond wlosow zeby ladnie uwydatnic ich kolor- szczegolnie chodzi mo o pielegnacje profesjonalna- czy np. Loreal do blondu cos wogole daje ???
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 11:39   #86
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez KENZO
Ja tez chetnie sie dowiem jakie odzywki,maski ,szampony sa najlepsze do blond wlosow zeby ladnie uwydatnic ich kolor- szczegolnie chodzi mo o pielegnacje profesjonalna- czy np. Loreal do blondu cos wogole daje ???
Raz kiedyś wpadł mi w ręce i przyznam, że tak jak uwydatnienia koloru jakoś specjalnie nie zauwazyłam, tak nie mogłam przestać zachwycać się strukturą włosów
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 11:59   #87
goldioo
Raczkowanie
 
Avatar goldioo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 185
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Daje, pisałam o tym parę postów wcześniej...
__________________
CIOCCOLATO
goldioo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 12:13   #88
monia9000
Raczkowanie
 
Avatar monia9000
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 149
GG do monia9000
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

ja tez jestem bladynką naturalną , ale to była długa droga żeby zrozumieć że ten kolor włosów jesta najbardziej odpowiedni dla mnie .
Kiedys farbowałam włosy na czarno lub ciemny brąz
potem bordo , aż nagle zachciało mi sie bladu więc moja kolezanka fryzjerka robiła mi na głowie dziwne zabiegi miedzy innymi balejaż na początku wygladałam jak kura, miałam rózne odcienie rudego na głowie ale opłacało się po jakims czasie dzięki balajażom wyszłam na kolor blond co prawda ciemniejszy od mojego poprzedniego ale jeste ok.
Aż dziwne że mam jeszcze włosy prawda?????
ale dzieki odpowiednim ożywkom i zabiegom jest ok, dużo suszę i prostuję włosy ponieważ po umyciu nie mozna sie pokazać ludziom
używam tylko gliss kur - odżywki są super do zniszczonych włosów i mleczka prostujacego L'oreal do prostownicy bo starsznie lubie wyprostowane włoski
teraz myslę o rozjaśnieniu delikatnym ale zobaczymy
monia9000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 12:15   #89
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez KENZO
Ja tez chetnie sie dowiem jakie odzywki,maski ,szampony sa najlepsze do blond wlosow zeby ladnie uwydatnic ich kolor- szczegolnie chodzi mo o pielegnacje profesjonalna- czy np. Loreal do blondu cos wogole daje ???
Bardzo lubie tą serie do blondu Tzn jakiegoś specialnego pogłębienia koloru nie zauważyłam, ale włoski są świetne! Błyszczą, są miękkie w dotyku, i łatwo się rozczesują
Natomiast bardzo ładnie pogłębia kolor nowy Sunsilk do blondu. Tylko że po nim włoski bardzo szybko się przetłuszczają...
Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 08:57   #90
synkatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 34
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Nie wiecie czy ten nowy sunsilk uderza bardziej w strone ciepłego odcienia czy moze neutralizuje ewentualne żóltka na głowie?
synkatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.