Rudy odcień po zmyciu farby - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-28, 14:46   #1
Lelosiema
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 6

Rudy odcień po zmyciu farby


Witam. Naturalnie jestem blondynka, rok temu zaszalalam i zafarbowalam wlosy na ciemny braz i od tej pory zmagam sie z problemem ze wyplukuje sie do rudego Mam wlosy cienkie, bardzo zostaly zniszczone. Farbowac, rozjasniac za bardzo nie chce zeby jeszcze bardziej ich nie uszkodzic. Jak pozbyc sie rudego odcienia po wyplukaniu koloru naturalnymi sposobami zbytnio nie niszczac wlosow?
Lelosiema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 14:17   #2
bratnia_dusza
Raczkowanie
 
Avatar bratnia_dusza
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 209
Dot.: Rudy odcień po zmyciu farby

Może spróbuj płukanki z rumianku na bazie zaparzonej herbatki. Musiałaś jakąś kiepska farbę zastosować że ci sie tak stało i w dodatku zniszczyło włosy. Nie wiem jaki masz ten odcień ale może zmień troche nastawienie, rudy jest ładnym kolorem
bratnia_dusza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 05:07   #3
kamil432
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Dot.: Rudy odcień po zmyciu farby

Według mnie ładny jest taki odcień , ale to moja opinia jest
http://www.gorgeous-you.co.uk

Edytowane przez kamil432
Czas edycji: 2018-05-07 o 08:47
kamil432 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-04, 14:23   #4
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rudy odcień po zmyciu farby

Jeśli masz ten odcień po takim czasie to bez farbowania lub rozjaśnienia nic Ci raczej nie pomoże... Można ewentualnie próbować działać płukanką albo szamponem Matrix brass off.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-20, 19:54   #5
Lelosiema
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 6
Dot.: Rudy odcień po zmyciu farby

Dziekuje wszystkim za rady Zdecydowałam sie jednak na fryzjera 😍 Wlosy az tak nie ucierpialy Niebieskim szamponem robilam z Joanny co moge innym dziewczyna polecic ale niestety wysusza wlosy
Lelosiema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-21, 17:22   #6
vicky944
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 5
Dot.: Rudy odcień po zmyciu farby

Hej Mam taką sytuację. Zaraz po świętach Wielkanocnych postanowiłam delikatnie rozjaśnić włosy. Wcześniej miałam średni/jasny brąz, zapragnęłam takiego ciemniejszego blondu. Byłam u fryzjerki, kolorek wyszedł ładnie. Jedynie powiedziała mi, żebym używała tak z raz- dwa razy w tygodniu fioletowego szamponu joanna (tego dużego, nie ten ogólnodostępny), ponieważ wgl mam własny wręcz czerwony pigment (choć ogólnie nie jestem ruda, ale po pewnym czasie tak wyglądam i temu zaczęłam farbować włosy). Kupiłam go. Już kiedyś używałam tego szamponu i byłam bardzo zadowolona (jakieś 5 lat temu byłam dość jasną blondynką i dzięki temu szamponowi doszłam do pięknej platyny, jednak od 3 lat już blond nie jestem). I tu się pojawił problem. Otóż szampon rozjaśnił mi włosy (co w sumie mi pasowało), ale nie ochłodził koloru. Wręcz przeciwnie- włosy zrobiły się rude.... Niestety, nie mogłam iść do tej samej fryzjerki, ponieważ byłam u takiej w miejscowości moich rodziców (500km ode mnie), a w mieście niestety fryzjerzy zbijają gruby hajs. Postanowiłam pofarbować włosy na własną rękę. Wybrałam dzisiaj farbę Loreal excellence popielaty blond 7.1. Kolor wyszedł ładny, ale ciutkę ciemniejszy, niż na załączonym obrazku. Myślicie, że się nieco rozjaśni po kilku dniach? Czy warto parę razy użyć tego szamponu joanny? Bądź, co bądź rozjaśnił mi nieco włosy. Ale boję się, że znowu to wpadnie w rudość... Choć z drugiej strony kiedyś był bardzo pomocny... co radzicie? Chciałabym je mieć ciut jaśniejsze, ale chłodne. Bez rozjaśniacza
vicky944 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-21 18:22:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:14.