Z naturalnych na jasny blond - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-14, 10:44   #1
Aga89x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2

Z naturalnych na jasny blond


Bardzo prosze o rade. Przez wiele lat farbowalam wlosy na b.jasny blond, nigdy nie bylam do konca zadowolona a moje wlosy staly sie sianem,po myciu ciągnęły się jak guma. Mialam tego dosc i zrezygnowałam z farbowania. Od ok 4-5lat nie malowalam włosów, zapuscilam swoje naturalne, ale nie ukrywam, ze tesknie za blondem.
Napewno nie chce używać rozjaśniacza. Wstawiam zdj. Swoich naturalnych i tych jakie chcialabym uzyskac. (Mniej wiecej bardziej chodzi mi o tonacje) Myślałam nad farbami matrix socolor 10av lub cece 10/71 (bylam.z.tych farb wzglednie zadowolona) tylko nie wiem jaki oxydant 6 czy 9 %... a moze jakas inna farba bedzie lepsza... moze wogole w złą numeracje celuje ? IMG_20180314_113849.jpgIMG_20180314_114132.jpgNude-krolowal-juz-na-paznokciach-i-ustach.-Teraz-na-ten-kolor-farbujemy-wlosy.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aga89x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-15, 08:06   #2
Gosiaku12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 50
Dot.: Z naturalnych na jasny blond

Cytat:
Napisane przez Aga89x Pokaż wiadomość
Bardzo prosze o rade. Przez wiele lat farbowalam wlosy na b.jasny blond, nigdy nie bylam do konca zadowolona a moje wlosy staly sie sianem,po myciu ciągnęły się jak guma. Mialam tego dosc i zrezygnowałam z farbowania. Od ok 4-5lat nie malowalam włosów, zapuscilam swoje naturalne, ale nie ukrywam, ze tesknie za blondem.
Napewno nie chce używać rozjaśniacza. Wstawiam zdj. Swoich naturalnych i tych jakie chcialabym uzyskac. (Mniej wiecej bardziej chodzi mi o tonacje) Myślałam nad farbami matrix socolor 10av lub cece 10/71 (bylam.z.tych farb wzglednie zadowolona) tylko nie wiem jaki oxydant 6 czy 9 %... a moze jakas inna farba bedzie lepsza... moze wogole w złą numeracje celuje ? Załącznik 7472046Załącznik 7472056Załącznik 7472061


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmmm... moim zdaniem jak masz niszczyć włosy, to lepiej idź do specjalistki i niech ona ci coś dobierze, żeby włosy nie ucierpiały.
Gosiaku12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-15, 08:12   #3
Aga89x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2
Dot.: Z naturalnych na jasny blond

.

Edytowane przez Aga89x
Czas edycji: 2018-03-21 o 05:49
Aga89x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-18, 13:55   #4
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Z naturalnych na jasny blond

Ale bez rozjasniacza nie zmieni sie koloru o kilka tonów.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 15:04   #5
WeddingLover
Raczkowanie
 
Avatar WeddingLover
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 266
Dot.: Z naturalnych na jasny blond

na twoim miejscu nie ryzykowałabym z rozjaśnianiem w domu, poszukaj lepiej dobrego fryzjera, takiego sprcjalizującego się w koloryzacji
WeddingLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-20 16:04:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:53.