Kosmetyki profesjonalne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-06, 17:26   #1
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061

Kosmetyki profesjonalne


O profesjonalnych szamponach, odżywkach czy maskach przewija się mnóstwo wypowiedzi w poszczególnych wątkach, ale nie udało mi się znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Wybaczcie więc, jeśli dubluję wątki, ale nie znalazłam.

Właśnie pod wpływem poszczególnych opinii coraz bardziej kusi mnie wypróbowanie tego typu kosmetyków. Moje włosy to niestety tragedia, pod wpływem zmian hormonalnych są naprawdę bardzo przerzedzone, cienkie, delikatne, teraz mam je ciut dłuższe (to określenie u mnie oznacza mniej więcej do uszu ) i zaczynają się falować.
Proces wypadania już prawie udało mi się zahamować i są w dużo lepszej kondycji niż były. Na dodatek przyciemniam (pewnie nie jest to najlepszy pomysł, ale optycznie wygląda wówczas, że jest ich nieco więcej). Moim żelaznym zestawem ostatnio jest wax, dermena, raz na pół roku ampułki vichy i vitapil. Plus cała masa popularnych kosmetyków.

Niestety w ogóle nie orientuję się w asortymencie kosmetyków profesjonalnych, a chciałabym je wypróbować. Co według Was jest godne polecenia czy w ogóle mogą one pomóc w takiej sytuacji? I gdzie w okolicach Katowic można je kupić?
bieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 18:23   #2
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Kosmetyki profesjonalne

W Katowicach na ulicy Staromiejskiej jest sklep fryzjerski,bardzo dobrze zaopatrzony;na gliwickiej na przeciw Imaxu tez jest,ale nigdy tam nie byłam.
A co do kosmetyków profesjonalnych to przejrzyj KWC pod kątem matrixa,goldwella,loreala ,alfaparf,joico,kerastase itp,a napewno coś sobie wybierzesz.
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 18:33   #3
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Kosmetyki profesjonalne

nie napisalas jaki masz typ wlosow? grube? niepodatne na ukladanie? zniszczone? farbowane? rozjasniane? suche?
na pewno pomozemy tylko sprecyzuj
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 19:08   #4
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: Kosmetyki profesjonalne

noseknosek mocno przerzedzone, cienkie, b. delikatne, dość szybko się przetłuszczają, farbowane, raczej niepodatne na układanie (zawsze nosiłam krótsze, teraz przy ciut dłuższych wywijają się jak chcą).

iziaczek, dzięki na pewno zajrzę. Przynajmniej wiem jakich marek na KWC szukać, choć tam jest ten problem, że dziewczyny mają różne typy włosów i różnie działa, dlatego zapytałam jeszcze jeszcze tutaj Może też któraś z dziewczyn, która używała kilku rodzajów naprowadzi, jakim produktem z jakiej firmy warto się zaintersować
Ja się nad Kerastase zastanawiam (różową maską i ampułkami regeracyjnymi - takie zielone opakowanie), tylko nie wiem, czy nie wywalę kilkuset zł w błoto.
bieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 19:12   #5
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki profesjonalne

Ja używam L'Oreal Profesionnel, mam maskę i szampon. Jestem zadowolona, włosy są ładniejsze, niż po zwykłych kosmetykach. Ale ja kupuję na allegro, wychodzi taniej i lepiej jak sie kupuje większe opakowania.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 19:25   #6
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Kosmetyki profesjonalne

ja też bym polecała coś z L'oreala.. może serię Volume Extreme? Powinno zrobić ich sie optycznie więcej, a przy okazji będą nawilżone i powinny zacząć się ładniej układać. O tu przykłady:
http://allegro.pl/search.php?string=...&category=1436

I rzeczywiscie profesjonalne kosmetyki lepiej kupować na allegro duuuużo taniej
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 23:17   #7
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: Kosmetyki profesjonalne

noseknosek dzięki chyba wypróbuję, na początek tańsza perspektywa niż Kerastase, ale i tak po urlopie dopiero będę jakichś funduszy szukać
Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły to piszcie może by tak w jednym wątku zebrać opinie na temat profesjonalnych kosmetyków?
bieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-07, 02:22   #8
Levander
Raczkowanie
 
Avatar Levander
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szukajcie a znajdziecie ;)
Wiadomości: 71
Dot.: Kosmetyki profesjonalne

Może wypróbuj kosmetyki apteczne np Dora ? Jakościowo dorównują "salonowym" a są tańsze http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...t.php?prod=398
__________________
" Panie, pomóż mi być człowiekiem, za jakiego bierze mnie mój pies ... "
J.L.W.


Levander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 11:17   #9
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki profesjonalne

Nie chcę mnożyć wątków bez potrzeby, więc odgrzewam ten

Czemu tu tak mało postów? Czy nie ma wizażanek używajacych kosmetyków fryzjerskich? Myslę, że fajnie byłoby o nich podyskutować.

Mnie szczególnie interesują opinie na temat marki kevin.murphy. Mam z polecenia koleżanki szampon i odżywkę. Jestem bardzo zadowolona i widzę dużą różnicę po zastosowaniu tych środków i zwykłych drogeryjnych. Ciekawa jestem opinii innych osób.
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 15:39   #10
LadyEndi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki profesjonalne

Osobiście stosowałam szampon Botea dla włosów słabych i wypadających. Szczerze mówiąc nie widziałam poprawy, a po jakimś czasie pojawiał się mi łupież.
Ostatnio nabyłam olejek arganowy firmy Milargan Argan Hemp Oil - jest rewelacyjny efekt miękkich i pachnących włosów, zapłaciłam 20 zł za buteleczkę 30ml.
LadyEndi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 20:13   #11
TrzyBobry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki profesjonalne

Cytat:
Napisane przez orzech_w_karmelu Pokaż wiadomość

Mnie szczególnie interesują opinie na temat marki kevin.murphy. Mam z polecenia koleżanki szampon i odżywkę. Jestem bardzo zadowolona i widzę dużą różnicę po zastosowaniu tych środków i zwykłych drogeryjnych. Ciekawa jestem opinii innych osób.
Ja używam produktów Kevin Murphy i jestem zachwycona. Ceny są zbójnickie, ale efekty... Każdy mi teraz mówi, że mam ładne włosy, a ci którzy znali wcześniej pytają co z nimi zrobiłam, bo jakoś dużo lepiej wyglądają. Ceny łagodzi fakt, że są bardzo wydajne. Obecnie używam szamponu i odżywki Blonde.Angel i czasami jak mi się chce albo chcę zrobić "wow" lotionu Full.Again Teraz czaję się na kolejne produkty do testowania
TrzyBobry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-26 21:13:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:26.