Nieszczelne opakowanie z utleniaczem - użyć czy wywalić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-03, 08:04   #1
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 1 868

Nieszczelne opakowanie z utleniaczem - użyć czy wywalić?


Kupiłam sobie farbę do włosów i dopiero w domu zauważyłam, że flakonik z utleniaczem ma odłamaną końcówkę, co oznacza, że do zawartości miało dostęp powietrze. Nie wiem teraz, czy wywalić ten utleniacz i kupić nowy, czy zaryzykować farbowanie? Co mi radzicie? A w przypadku zakupu nowego utleniacza czy ma znaczenie jakiej jest firmy? Bo farbę mam od L'Oreal (Excellence Creme) a nie wiem czy oni sprzedają też same utleniacze osobno. Będę wdzięczna za pomoc, bo trochę się tym zdenerwowałam. Nigdy wcześniej nie sprawdzałam w sklepie czy z zawartością jest wszystko w porządku no i mam nauczkę. Dziękuję.
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 09:49   #2
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Dot.: Nieszczelne opakowanie z utleniaczem - użyć czy wywalić?

sprawdz jaki % ma utleniacz i jaką konsystencje (w LOREAL to pewnie żadki płyn) i dokup w sklepie fryzjerskim, utleniaczowi nie powinno sie nic stać nawet jak był otwarty ale lepiej dokup.
__________________
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 11:37   #3
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Nieszczelne opakowanie z utleniaczem - użyć czy wywalić?

nie używaj otwartego, na pewno zwietrzał. Mozna otworzyc np do farbowania, ale niezuzyta ilosc nalezy szczelnie zamknąc, bo jak nałozyc taką przestaną wode, to uzyskasz zupełnie inny kolor. Nie zadziaął prawidłowo. Tak, jak pisała martak110 dokup osobno. W sklepie frzyjerskim mozesz kupic osobno wodę utlenioną 6%, bo taką ma exellence, chyba że to exellence rozjasniający, to ma 9%.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 18:55   #4
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: Nieszczelne opakowanie z utleniaczem - użyć czy wywalić?

Cytat:
Napisane przez martak110 Pokaż wiadomość
sprawdz jaki % ma utleniacz i jaką konsystencje (w LOREAL to pewnie żadki płyn) i dokup w sklepie fryzjerskim, utleniaczowi nie powinno sie nic stać nawet jak był otwarty ale lepiej dokup.


w zupełności sie zgadzam,najlepiej dokupić w sklepie lub salonie fryzjerskim.
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 16:48   #5
Hlaskoida przy czystej
Rozeznanie
 
Avatar Hlaskoida przy czystej
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 530
Dot.: Nieszczelne opakowanie z utleniaczem - użyć czy wywalić?

Właśnie parę godzin temu stało mi się coś podobnego, z tym że kkońcówka nie została odłamana, a tylko uksyta, czy też powinnam zostawić ten krem w spokoju?
__________________


świat dzieli się na dwie połowy, w jednej z nich jest nie do życia, w drugiej nie do wytrzymania.
"Piękni dwudziestoletni"

Fat burning:
start:51,5 kg
brzuch:70 cm.
cel: brzuch 60 cm.
waga?może pozostać

Hlaskoida przy czystej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 15:48   #6
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Nieszczelne opakowanie z utleniaczem - użyć czy wywalić?

Cześć!

W grudniu kupiłam utleniacz 3%, użyłam go raz i od tego czasu stał zamknięty na półce. Ostatnio kupiłam farbę do włosów (Joanna Multi Color Cream karmelowy blond), która ma utleniacz 9%. Chciałabym wymieszać te dwa utleniacze, żeby uzyskać 6% i tym samym ciemniejszy kolor, tylko czy ten użyty już utleniacz z grudnia nada się do ponownego użytku? Na butelce nie znalazłam informacji co do tego, jak długo mogę go używać od pierwszego razu, jest tylko info co do terminu ważności.
Z góry dziękuję za odpowiedzi!
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 18:16   #7
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Nieszczelne opakowanie z utleniaczem - użyć czy wywalić?

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Cześć!

W grudniu kupiłam utleniacz 3%, użyłam go raz i od tego czasu stał zamknięty na półce. Ostatnio kupiłam farbę do włosów (Joanna Multi Color Cream karmelowy blond), która ma utleniacz 9%. Chciałabym wymieszać te dwa utleniacze, żeby uzyskać 6% i tym samym ciemniejszy kolor, tylko czy ten użyty już utleniacz z grudnia nada się do ponownego użytku? Na butelce nie znalazłam informacji co do tego, jak długo mogę go używać od pierwszego razu, jest tylko info co do terminu ważności.
Z góry dziękuję za odpowiedzi!
Jak stał zamknięty to nic mu się nie stało. Możesz zmieszać , ale zaleca się mieszać produkty tej samej firmy.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:28.