Loreal Feria Preference bardzo jasny blond perłowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-23, 09:53   #1
svangur
Raczkowanie
 
Avatar svangur
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 45

Loreal Feria Preference bardzo jasny blond perłowy


Czy ktoras z Was używała tego kolorku jesli tak to moze mi pokazac na fotce jaki kolorek wychodzi po tej farbie mniej wiecej bo wiadomo na kazdych wlosach inaczej)

Serdecznie pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
PS chodzi mi o uzyskanie jasnego blondu nie za ciemnego i nie za jasnego takiego średniego)

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

przypomne ze to jest numer 84
svangur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 11:18   #2
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Loreal Feria Preference bardzo jasny blond perłowy

feria nie ma takiego odcienia o ile mi wiadomo, jest za to 92 i po numeracji 92- wnioskuje że to jest bardzo jasny blond perłowy.
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...o-perlowy.aspx

natomiast 84 to jasny blond miedziany (taka numeracja) a takiego odcienia nie ma loreal, jest 74 mango ale to jets intensywny rudy kolor a o taki Ci chyba nie chodzi.
myśle ze chodziło Ci o 92 ten co podałem w linku.
zobacz tu
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 13:01   #3
svangur
Raczkowanie
 
Avatar svangur
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 45
Dot.: Loreal Feria Preference bardzo jasny blond perłowy

miałam na myśli ten kolor: http://www.e-commerce.pl/L-Oreal-Fer...owy,47632.html
svangur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 14:00   #4
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Loreal Feria Preference bardzo jasny blond perłowy

wątpie czy go jeszcze produkują, przynajmniej ja nie widziałem nigdzie, ale 92 który pokazywałem wyżej, jest a różni sie od przedstawionego odcienia przez Ciebie 102 tylko tym że 92 jest o ton ciemniejszy, to chyba nawet lepiej bo chciałas średni blond?
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 15:45   #5
svangur
Raczkowanie
 
Avatar svangur
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 45
Dot.: Loreal Feria Preference bardzo jasny blond perłowy

wydaje mi sie za ciemny, wczoraj widzialam w sklepie farbe z numerem 102 z Ferii , to czyzby ja juz wycofali??
nie wiem jak ten blondissnes wyjdzie za 2 razem, za pierwszym wpada mi w miedz czy cos takiego pozatym szczypala mnie mocno w glowe wiec nie wiem czy nie niszczy zbytnio wlosow
nie chce ciemnego blondu, jasniejszy ale nie bialy, nie potrafie sie zdecydowac na farbe..:/
svangur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 18:12   #6
asienka1906
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Loreal Feria Preference bardzo jasny blond perłowy

Na pewno nie wycofali, bo ja od ponad roku używam tego koloru. I w tym tygodniu idę po kolejne opakowanie. Kolor wychodzi przepiękny, ciągle słyszę komplementy na ten temat!
asienka1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 16:14   #7
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Loreal Feria Preference bardzo jasny blond perłowy

a może ktoś podrzuci jakieś fotki?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 15:48   #8
InTheDark
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 43
Dot.: Loreal Feria Preference bardzo jasny blond perłowy

hej moze ktoś ma fotki jak wychodzi ta farba (Feria 92 Iridescent blonde bardzo jasny blond beżowoperłowy)? mam włosy po dekoloryzacji i farbie ciemny blond czy jasny kasztan torche wpada w rudy z jaśniejszymi refleksami wpadjacymi w zolty blond. Jestem ciekawa jaki kolor wyszedłby na moich włosach po zastosowaniu tej farby i przede wszystkim czy wyrównałby mi się kolor.. Mam dość tych pasemek;/ i czy nie wyjdzie szaro zielony blond? Jeśli ktos ma doświadczenie z tą farbą i tym kolorem bardzo proszę o odpowiedz.

Edytowane przez InTheDark
Czas edycji: 2011-11-21 o 15:50
InTheDark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 22:31   #9
agucha1975
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Loreal Feria Preference bardzo jasny blond perłowy

hej, ja właśnie jestem po farbowaniu ferią
92 Iridescent Blonde Bardzo Jasny Blond Beżowo-Perłowy

dwie pierwsze fotki są z przed farbowania (wczesniej farbowane bardzo jasnym popielatym blondem pianką Wellaton 9/1 rozświetlony popielaty blond-ok 4miesiące temu, następnie dwa miesiace temu na włosy zostały nałożone refleksy, ciemniejsze i jasne) moje naturalne włosy widać na sporych odrostach, to chyba ciemny blond?, raczej trudno sie rozjaśniają i zazwyczaj do rudego. Ku mojemu zaskoczeniu feria rozjaśniła je dość mocno, wyrównała kolor przy czym pozostawiła jaśniejsze reflesy. Pięknie pokryła odrosty, nie zniszczyła włosów, wręcz odwrotnie na pewno spóbuję jej jeszcze raz. A może któraś z Was wie jak uzyskać chłodniejszy kolor, jakiego odcienia użyć by rozjaśnić naturalne odrosty, bez rudego odcienia? Jednocześnie aby rozjaśnione wcześniej włosy nie przybrały zielonego lub szarego odcienia?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04383.jpg (120,8 KB, 870 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04391.jpg (90,2 KB, 521 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04454.jpg (114,3 KB, 540 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04455.jpg (136,0 KB, 661 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04456.jpg (132,7 KB, 672 załadowań)
agucha1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 14:10   #10
Justyna2602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 167
Dot.: Loreal Feria Preference bardzo jasny blond perłowy

ja używam tej farby od dawna jest świetna
Justyna2602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 14:20   #11
Justyna2602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 167
Dot.: Loreal Feria Preference bardzo jasny blond perłowy

Oto zdjęcia.
Farba 102 Feria bardzo jasny perłowy blond. Kładziona na wlosy rozjaśnione u fryzjera rozjaśniaczem. Szkoda że aparat nie pokazuje tej fajnej różowej poświaty który utrzymuje się do dwóch pierwszych myć:/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1000674.jpg (34,8 KB, 1123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1000676.jpg (71,4 KB, 1077 załadowań)
Justyna2602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 21:27   #12
cassie180
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: dębica
Wiadomości: 17
Dot.: Loreal Feria Preference bardzo jasny blond perłowy

Słuchajcie POMÓŻCIE

Czy ktoś mógłby mi doradzić DOBRY odcień farby? Chciałabym mieć jasne włosy, zawsze rozjaśniałam włosy i dobrze czułam się w blond. Moje naturalne włosy są dość nijakie.. ni to ciemny blond ni to mysi.
Niestety na ponad rok musiałam zrezygnować z farbowania włosów, mam wiec odrosty sięgające mi od "czubka" czaszki aż na wysokość oczu.
Możecie sobie więc wyobrazić jak nieciekawie to wygląda. Od głowy ciemny blond a reszta jakaś żółtawa.. bo kolor się sprał.
Słuchajcie dlatego potrzebuję jakiejś fachowej porady, co z tymi włosami zrobić jak je ufarbować? Boję się, że jak ufarbuję odrosty to je mocno złapie (moje twarde, gęste włosy są podatne na farbowanie) a jeśli pokryję włosy jednym odcieniem to też może wyjść "dalmatyńczyk" i co robić?
HELP
cassie180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 10:45   #13
agucha1975
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Loreal Feria Preference bardzo jasny blond perłowy

Cytat:
Napisane przez svangur Pokaż wiadomość
Czy ktoras z Was używała tego kolorku jesli tak to moze mi pokazac na fotce jaki kolorek wychodzi po tej farbie mniej wiecej bo wiadomo na kazdych wlosach inaczej)

Serdecznie pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
PS chodzi mi o uzyskanie jasnego blondu nie za ciemnego i nie za jasnego takiego średniego)

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

przypomne ze to jest numer 84

W najbliższą sobote farbuję włosy właśnie tą farbo Loreala nr 102 bardzo jasny blond perłowy-bo o ten prawdopodobnie Ci chodzi. Wstawię też zdjęcia przed i po. W niedzielę farbowałam ta farba teściową i wyszedł fajny, dosyć mocno rozjaśnił-najbardziej ze wszystkich Loreala. Ferią bedę farbowała po raz drugi, za pierwszym razem użyłam odcienia 92, zdjęcia można obejrzeć we wcześniejszej wypowiedzi. Ferie Loreala 92 i 102 należa do lini farb rozjasniających o kilka tonów, nawet trudno rozjasniające się włosy-jak moje, ale nie niszczą włosów.
agucha1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 10:48   #14
agucha1975
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Loreal Feria Preference bardzo jasny blond perłowy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
wątpie czy go jeszcze produkują, przynajmniej ja nie widziałem nigdzie, ale 92 który pokazywałem wyżej, jest a różni sie od przedstawionego odcienia przez Ciebie 102 tylko tym że 92 jest o ton ciemniejszy, to chyba nawet lepiej bo chciałas średni blond?



Produkują, ja własnie zakupiłam 2 opakowania w Rossmanie. Rzeczywiście nie wszędzie go można dostać ale jest....
agucha1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 12:00   #15
Justyna2602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 167
Dot.: Loreal Feria Preference bardzo jasny blond perłowy

Jest duży tych farb, ja farbuje co miesiąć właśnie 102. Jutro właśnie mam zamiar
Justyna2602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 15:47   #16
Taka_sama_inna
Raczkowanie
 
Avatar Taka_sama_inna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 95
Dot.: Loreal Feria Preference bardzo jasny blond perłowy

Hej Dziewczyny! I jak wyszła na waszych włosach feria 102? Przymierzam się do ufarbowania swoich włosów, ale boję się, że mogą wyjść za jasne. Obejrzałam kilka fotek dziewczyn na innych forach, to po farbowaniu właśnie tym kolorem miały bardzo bardzo jasne, niemalże białe włosy..Ja takich nie chce.. Proooszę.. wklejcie jakieś fotki..Będę wdzięczna!
__________________
"(...) niech kochają nas Ci, co nas kochają
A tym, co nas nie kochają niech Bóg odmieni serce.
A jeśli nie odmieni ich serca,
to niech im skręci kostkę,
Abyśmy ich poznali po kulawym chodzie."
Taka_sama_inna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 19:43   #17
Justyna2602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 167
Dot.: Loreal Feria Preference bardzo jasny blond perłowy

Moje fotki sa trochę wyżej w tym wątku, ale potwierdzam włosy wychodza bardzo jasne no ale wszystko też zależy od wyjściowego koloru. Na jaki kolor chcesz położyc ta farbę ?
Justyna2602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 23:09   #18
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Loreal Feria Preference bardzo jasny blond perłowy

http://www.e-commerce.pl/L-Oreal-Fer...owy,47632.html
Teraz go robią w innym opakowaniu, bo przeprojektowali linię (na wierzchu pudełka jest fotka starego opakowania).

Używałam tej farby pare lat temu, kiedy miałam krótkie i trochę rozjaśniane włosy, fajny kolor, daje delikatnie rożowawe refleksy, chociaż nie utrzymują się długo. No i oczywiście, jak wszystkie farby tego typu, nie wychodzi taki jasny na każdych włosach, tylko na mocno rozjaśnianych albo naturalnie bardzo jasnych. Na mniej jasnych włosach wychodzi ciemniejszy blond o neutralno-różowym połysku. Ja osobiście bym tego nie nazwała perłowym, bo według mnie perłowy blond to kolor o szaro-fioletowym odcieniu, a nie różowym. Taki kolor mają też ludzie, którzy maja naturalnie perłowoblond włosy (superrzadkie ale prawdziwe) - to chyba najpiękniejszy odcień blondu jaki istnieje w naturze.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 09:06   #19
meteorka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6
Dot.: Loreal Feria Preference bardzo jasny blond perłowy

Cytat:
Napisane przez Taka_sama_inna Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! I jak wyszła na waszych włosach feria 102? Przymierzam się do ufarbowania swoich włosów, ale boję się, że mogą wyjść za jasne. Obejrzałam kilka fotek dziewczyn na innych forach, to po farbowaniu właśnie tym kolorem miały bardzo bardzo jasne, niemalże białe włosy..Ja takich nie chce.. Proooszę.. wklejcie jakieś fotki..Będę wdzięczna!

Ja farbuje nim od 3 lat kolor bardzo jasny mi kryje b.dobrze ciemne odrosty polecam te farbe rowniez dlatego ze nie niszczy włosow ja fabuję srednio raz na 2-3 tyg. Teraz marzy mi się ciemny :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dd.jpg (21,8 KB, 1000 załadowań)
meteorka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-14, 16:46   #20
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Loreal Feria Preference bardzo jasny blond perłowy

Cytat:
Napisane przez meteorka1 Pokaż wiadomość
Ja farbuje nim od 3 lat kolor bardzo jasny mi kryje b.dobrze ciemne odrosty polecam te farbe rowniez dlatego ze nie niszczy włosow ja fabuję srednio raz na 2-3 tyg. Teraz marzy mi się ciemny :P
Hm, na zdjęciu twoje włosy są mocno żółte - możliwe, że ta farba jest za słaba na twoje włosy i nie wymywa ci ciepłych pigmentów. W każdym razie kolor zupełnie inny, niż na opakowaniu.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 19:18   #21
madzik103
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 32
Dot.: Loreal Feria Preference bardzo jasny blond perłowy

Cytat:
Napisane przez meteorka1 Pokaż wiadomość
Ja farbuje nim od 3 lat kolor bardzo jasny mi kryje b.dobrze ciemne odrosty polecam te farbe rowniez dlatego ze nie niszczy włosow ja fabuję srednio raz na 2-3 tyg. Teraz marzy mi się ciemny :P
fajny kolorek, nie uwazam zeby byly zolte jak ktos nizej pisal? jaki masz naturalny odcien?
madzik103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 19:33   #22
paulinaziuta07
Raczkowanie
 
Avatar paulinaziuta07
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 57
Dot.: Loreal Feria Preference bardzo jasny blond perłowy

Hej dziewczyny Mam problem miesiąc temu niecały byłam u fryzjerki która wychodziła mi z czarnego koloru dekoloryzacja chciałam uzyskac cos na pograniczu ciemnego blondu a jasnego brązu wyszedł taki ciemny blond ale chciałabym uzyskać coś takiego jak na opakowaniu
http://1.bp.blogspot.com/_FVFKjdifmE...diane+091a.jpg
Czy uda mi się coś takiego osiągnąć ale nie chce już rozjaśniać chciałabym to uzyskać farbą PROSZĘ o POMOC i w miarę szybka odpowiedź

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

a dodam że obecnie mam coś takiego może bardziej jasne nawet http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...-bursztyn.aspx

Edytowane przez paulinaziuta07
Czas edycji: 2012-07-18 o 20:57
paulinaziuta07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 15:28   #23
stylowa_clajdi
Przyczajenie
 
Avatar stylowa_clajdi
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Żary
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Loreal Feria Preference bardzo jasny blond perłowy

U mnie na blogu jest recenzja i efekty przed i po
http://stylowa-clajdi.blogspot.com/2...reference.html
stylowa_clajdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 16:49   #24
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Loreal Feria Preference bardzo jasny blond perłowy

Cytat:
Napisane przez agucha1975 Pokaż wiadomość
hej, ja właśnie jestem po farbowaniu ferią
92 Iridescent Blonde Bardzo Jasny Blond Beżowo-Perłowy

dwie pierwsze fotki są z przed farbowania (wczesniej farbowane bardzo jasnym popielatym blondem pianką Wellaton 9/1 rozświetlony popielaty blond-ok 4miesiące temu, następnie dwa miesiace temu na włosy zostały nałożone refleksy, ciemniejsze i jasne) moje naturalne włosy widać na sporych odrostach, to chyba ciemny blond?, raczej trudno sie rozjaśniają i zazwyczaj do rudego. Ku mojemu zaskoczeniu feria rozjaśniła je dość mocno, wyrównała kolor przy czym pozostawiła jaśniejsze reflesy. Pięknie pokryła odrosty, nie zniszczyła włosów, wręcz odwrotnie na pewno spóbuję jej jeszcze raz. A może któraś z Was wie jak uzyskać chłodniejszy kolor, jakiego odcienia użyć by rozjaśnić naturalne odrosty, bez rudego odcienia? Jednocześnie aby rozjaśnione wcześniej włosy nie przybrały zielonego lub szarego odcienia?
ale one sa bardzo ciemne jak na blond z poziomu 9, myslalam nad ta farba, ale teraz to nie wiem.. ja mam mega jasne, a wlasciwie troche zolte z bialym odrostem dzieki FRYZJEROWI, wiec nie wiem czy ja uzyc czy nie... 92, 2 oznacza ze farba jest opalenizujaca, a myslalam cos miedzy bezem a perła, i trafiłam na ta farbe, teraz zgłupiałam..
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-08 17:49:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:44.