John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający włosy) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-14, 17:13   #91
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający wło

Dziewczyny, to jest po prostu woda utleniona. Rozjaśnia włosy, utlenia je. Działanie podobne do farby rozjaśniającej, tylko trudniej precyzyjnie dawkować. Należy pamiętać, że ten produkt jak to woda utleniona ma pewnien wpływ na włosy, więc faktycznie moze włosy wysuszać, a nawet niszczyć (dlatego lepiej go używać stopniowo), daje różne efekty w zależności od koloru włosów i podatności na rozjaśnianie, no i jak rozjaśnicie nim włosy, to będziecie miały rozjaśnione, tlenione włosy i nalezy to brać pod uwagę np. przy farbowaniu, doborze pielęgnacji albo wizytach u fryzjera. To nie jest żaden "produkt wydobywający naturalne refleksy" tylko perhydrol.

Jeśli chcecie rozjaśniać włosy precyzyjnie to lepiej wybrać farbę lub rozjaśniacz.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 20:38   #92
Allive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający wło

Cytat:
Napisane przez sun_25 Pokaż wiadomość
Włosy po, wyglądają na nieco przesuszone, w porównaniu do włosów przed

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------




A te czarne włosy koleżanki to był naturalny kolor czy farbowany??
Ile razy użyła dochodząc do tego jaśniejszego?? Wysuszyło jej włosy??

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------




Echh to chyba jednak nie znalazłam cudownego środka Ale może któraś ma inne doświadczenia i jej rozjaśniło na chłodny kolor?? A co z ciemno-brązowymi odrostami??
Garnier Color Sensation111 + lekka fioletowa płukanka po każdym myciu i uzyskuję chłodny zbożowy blond /mój kolor to ciemny blond na odrostach kiedyś średni na całości przed fatbowaniem/
Allive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 16:47   #93
z05z
Przyczajenie
 
Avatar z05z
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2
Send a message via Skype™ to z05z
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający wło

Freeda, to znowu Ty ? :p
__________________
naberdyczow
z05z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 23:19   #94
bliskaszalenstwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 3
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający wło

Super spray!!

Mam włosy blond, pasemka i niestety teraz zimą, moje włosy są szare, pożółkłe , bez blasku. Kolezanka poleciła mi ten spray do kupienia w rossmanie w promocji za 48 zl, to i tak dużo !!
Przypadkiem byłam w Niemczech i tam w rossmanie natrafiłam na ten sprawy za uwaga! 4 euro!! to niesprawiedliwe. 4 euro=ok 20 zł.
Wzięłam od razu dwa
Użyłam i po pierwszym razie włosy nabrały blasku, rozjaśniły się i żółć zeszła Dla mnie to rewelacyjny środek!
Widziałam, że na allegro też sprzedają w niższych cenach.
POLECAM!!!
bliskaszalenstwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 22:51   #95
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający wło

Hej, czy któraś z Was ma może ten spray na wymianę? (mój wątek wymiankowy jest stary jak świat, więc gdyby któraś miała to bym uaktualniła)
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 23:04   #96
idealkobiety
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 75
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający wło

czy moze ktoras z was uzywa tego jako zamiennika dla wycofanego sunkissa z loreala?
idealkobiety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 15:34   #97
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający wło

Cytat:
Napisane przez idealkobiety Pokaż wiadomość
czy moze ktoras z was uzywa tego jako zamiennika dla wycofanego sunkissa z loreala?
Wszystkie te spraye działają tak samo, z tego co mi wiadomo.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-22, 12:13   #98
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający wło

Cytat:
Napisane przez vyenna Pokaż wiadomość
Hej, czy któraś z Was ma może ten spray na wymianę? (mój wątek wymiankowy jest stary jak świat, więc gdyby któraś miała to bym uaktualniła)
Ja to mam w domu, ale w życiu bym Ci nie dała. To najgorszy produkt do włosów, którego używałam. Wcale z nim nie przesadzałam, mniej więcej raz na dwa-trzy tygodnie robiłam 1-3 psiknięć na włosy i straciłam wtedy pół włosów. Dosłownie po miesiącu nagle siedziałam sobie przy biurku, dotykałam włosów i na dłoniach zostawały mi garście!!!

Coś koszmarnego, w życiu nie przeżyłam takiego kataklizmu włosowego.

Ja rozumiem, że może moje włosy nie są jakieś ekstra wytrzymałe, skoro w sumie po dwóch, może trzech aplikacjach (każda w odstępie 2-3 tygodni od poprzedniej) się pokruszyły. Ale jednak produkt uważam za obrzydliwy i każdemu odradzam.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 20:27   #99
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający wło

Coś musiałaś zrobić nie tak, albo wpłynęło na to coś jeszcze, nie tylko sprej... ja swego czasu używałam tego spreju przez 1,5 tygodnia co drugie mycie (ale w małych ilościach), a mam włosy cienkie, po przejściach i nic takiego się nie stało. Psikałam mokre po umyciu i rozczesywałam, nie suszyłam suszarka, tylko czekałam aż same wyschną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 14:35   #100
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray (Spray rozjaśniający wło

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;62081946]Ja to mam w domu, ale w życiu bym Ci nie dała. To najgorszy produkt do włosów, którego używałam. Wcale z nim nie przesadzałam, mniej więcej raz na dwa-trzy tygodnie robiłam 1-3 psiknięć na włosy i straciłam wtedy pół włosów. Dosłownie po miesiącu nagle siedziałam sobie przy biurku, dotykałam włosów i na dłoniach zostawały mi garście!!!

Coś koszmarnego, w życiu nie przeżyłam takiego kataklizmu włosowego.

Ja rozumiem, że może moje włosy nie są jakieś ekstra wytrzymałe, skoro w sumie po dwóch, może trzech aplikacjach (każda w odstępie 2-3 tygodni od poprzedniej) się pokruszyły. Ale jednak produkt uważam za obrzydliwy i każdemu odradzam.[/QUOTE]
Dziwne, możliwe że jesteś uczulona na jakiś składnik, ale jeśli włosy się wykruszały to na pewno wcześniej nie używałaś żadnych produktów ingerujących we włosy? Albo np. prostownicy?
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-24 14:35:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.