Suche, połamane włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-11, 15:54   #1
gosiulka0072
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3
Unhappy

Blagam o pomoc!!! suche,matowe wlosy


Witam, mam straszny problem z moimi wlosami. Od zawsze byly cienkie i robilo mi sie siano, glownie przez to ze przez 7 lat farbowalam wlosy na blond czesto sama ( z natury jestem ciemna myszowata blondynka). Jakis czas temu zaprzestalam farbowania na blond i stan wlosow zdecydowanie mi sie poprawil. Postanowilam zafarbowac na ciemniejszy kolor, poniewaz blond mi sie juz opatrzyl. Poszlam do profesjonalnej fryzjerki, ktora mi nalozyla super kolorek, wlosy byly lsniace jak nigdy, bylam bardzo zadowolona ze stanu moich wlosow. Zabieg powtorzylam jeszcze raz po 2 tygodniach poniewaz strasznie kolor mi sie zmyl, prawie rude mialam. Znowu wlosy byly blyszczace. Kolor znow sie wyplukal (wlosy byly caly czas blyszczace), wiec postanowilam zaoszczedzic;/ Kupilam farbe Garniera Belle Color i..... tak wysuszylam sobie wlosy ze jestem zalamana. Kolor szatyn wyszedl prawie czarny. Powoli mi sie zmywa, ale strasznie suche mam wlosy(( Uzywam masek, olejku rycynowego, ale nie wiem czy to pomoze, wlosy sa takie matowe Mam pytanie, otoz czy gdybym udala sie do tej fryzjerki, ktora uzywa naprawde dobrych farb to czy wlosy nabralyby ponownie blasku?Oczywiscie rozwazam taka wizyte za miesiac. Chcialabym miec jasny-sredni braz, czy jest to mozliwe? Czy wlosy jeszcze bardziej sie zniszcza? Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz.

[ !!!!!! Nigdy wiecej domowego farbowania!!!!!!!! ]
gosiulka0072 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 16:45   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Blagam o pomoc!!! suche,matowe wlosy

Może troszkę cierpliwości i zamiast w farbowanie u fryzjerki zainwestuj w jakieś zabiegi nawilżające i polepszające stan włosów. Daj im odpocząć 2-3 miesiące! Na zniszczonych włosach żadna farba nie będzie pięknie lśnić, najwyżej przez chwilę po farbowaniu.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 17:21   #3
gosiulka0072
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3
Dot.: suche,matowe wlosy

Dziekuje za porade. Troche tylko troszke sie martwie, ze ten kolor juz teraz mi sie tak latwo nie splucze i zostane czarna a przy przytrzymaniu wloskow na dluzszy czas zrobi mi sie okropny jasniejszy odrost Nie wiem co mi odbilo zeby probowac samej brac sie za koloryzacje. Teraz juz wiem ze warto czasem wiecej zaplacic, a nie teraz sie meczyc W ogole takie maski i intesywna regeneracja na dluzsza mete to przyniesie skutki? Bo ja juz powoli trace nadzieje ze moje wlosy kiedykolwiek beda znowu zdrowe i slniace
gosiulka0072 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 18:17   #4
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: suche,matowe wlosy

Ja akurat sama koloryzuję, kilka razy dekoloryzowałam, ale farbuję na żywe kolory, więc nawet jak coś wyjdzie nie do końca i tak mam ubaw. Widać niektórym włosom można fundować takie wrażenia, a innym nie. Wszystko zależy też trochę od zwykłego, głupiego szczęścia. Ja się jakoś najbardziej ostatnio przekonałam do L'Oreal (a dokładniej do Ferii) - nie mam po niej zwiększonego wypadania włosów, włoski ładne. Może nie trzyma się włosów super długo (około miesiąca) ale widać coś za coś.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 21:13   #5
Czarna018
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 657
Question Suche włosy :(

Mam suche włosy. Sterczą mi nad głową :/ strasznie mnie to denerwuje.

Nie prostuje włosów (z natury mam proste), nie używam lakierów, pianek itp

Włosy myje szamponem elseve do suchych i taka odżywka nawilżająca (po każdym myciu nakładam odżywke bo inaczej jest koszmar).

Nie susze włosów kiedyś takk ale rzadko. Teraz zrezygnowałam myślałam ze coś się polepszy.

zawsze włosy spłukuje zimną wodą.

Farbuje włosy na czarno...co półtora miesiąca co dwa.

Dalej mam suche sterczące niewiem co już zrobić...jakich używać kosmetyków ...

może ktoś z was wie...miał taki problem. Uporał się z nim ??

Dzięki za odpowiedzi
Czarna018 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 22:06   #6
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Suche włosy :(

wyszukiwarka się kłania

Jest obszerny wątek dot. suchych i zniszczonych włosów
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 11:49   #7
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Suche włosy :(

Wätek zamykam.Prosze korzystac z wyszukiwarki.Tu masz linki.
Włosy zniszczone, suche, szorstkie–domowe sposoby, polecane kosmetyki–ściągawka


Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy

Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowanych

i forum Pielęgnacja włosów
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 16:47   #8
SmallDaisy
Raczkowanie
 
Avatar SmallDaisy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 35
Suche, łamliwe i przetłuszczające się włosy

Witajcie !
Mam do Was ogromną prośbę
Moje włosy są suche, łamliwe i przetłuszczające się .
Czy możecie mi polecić jakieś kosmetyki do ich pielęgnacji ?
Dodam, że farbowałam jej już kilka razy oraz prostuję codziennie .
Interesują mnie różnego rodzaju odżywki, szampony itp.
Z góry dziękuję za pomoc
SmallDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 17:23   #9
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Suche, łamliwe i przetłuszczające się włosy

wyszukiwarka się kłania!

Zanim założysz nowy wątek upewnij się, że nikt wcześniej nie założył wątku dot. tego samego tematu.
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 17:28   #10
SmallDaisy
Raczkowanie
 
Avatar SmallDaisy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 35
Dot.: Suche, łamliwe i przetłuszczające się włosy

Szukałam, ale nic nie znalazłam .
SmallDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 20:37   #11
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Suche, łamliwe i przetłuszczające się włosy

Zajrzyj na forum (klik) Pielęgnacja włosów
Znajdziesz tam wszystko na temat pielegnacji
Wätek zamykam.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-02, 11:54   #12
paro666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 2
Exclamation Suche,totalnie zniszczone i wypadajace wlosy krecone

Prosze o pomoc!
Moje piekne loki w ciagu trzech lat przeksztalcily sie w suche zniszone i matowe siano!
Nie kreca sie tak jak kiedys,wypadja i jest ich co raz mniej!!
Prosze o porade i dobor kosmetykow ktore ja uratuja i sprawia ze znowu beda piekne i lsniace.
Cena kosmetykow nie gra roli!
Prosze o pomoc!!
W tej chwili urzywam kosmetykow kerasrstese.
Szampon,maska plus krem.
Uzywalam tez kosmetykow johne frieda i loreal.
Moja szafka ugina sie pod ciezarem kosmetykow do wlosow a efektow nie widac!Co robic??
paro666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 13:12   #13
baldissima
Raczkowanie
 
Avatar baldissima
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Polnocny Zachod
Wiadomości: 127
Dot.: Suche,totalnie zniszczone i wypadajace wlosy krecone

Nie chce Cie martwic, ale dla Twoich wlosow chyba nie ma ratunku. Zdrowe bedziesz miala te, ktore Ci dopiero wyrosna. A te musisz albo zaakceptowac albo obciac...
baldissima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 13:26   #14
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Suche,totalnie zniszczone i wypadajace wlosy krecone

Cytat:
Napisane przez paro666 Pokaż wiadomość
Prosze o pomoc!
Moje piekne loki w ciagu trzech lat przeksztalcily sie w suche zniszone i matowe siano!
Nie kreca sie tak jak kiedys,wypadja i jest ich co raz mniej!!
Prosze o porade i dobor kosmetykow ktore ja uratuja i sprawia ze znowu beda piekne i lsniace.
Cena kosmetykow nie gra roli!
Prosze o pomoc!!
W tej chwili urzywam kosmetykow kerasrstese.
Szampon,maska plus krem.
Uzywalam tez kosmetykow johne frieda i loreal.
Moja szafka ugina sie pod ciezarem kosmetykow do wlosow a efektow nie widac!Co robic??
Proszę nie dublować wątków po całym forum.
Zarówno na temat włosów zniszczonych, wypadających jak i pielęgnacji kręconych są odpowiednie wątki i tam należy zdobywać swoją wiedzę.
Życzę zatem miłej lektury
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 14:13   #15
olamalutka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 10
Dot.: Suche,totalnie zniszczone i wypadajace wlosy krecone

Cytat:
Napisane przez paro666 Pokaż wiadomość
Prosze o pomoc!
Moje piekne loki w ciagu trzech lat przeksztalcily sie w suche zniszone i matowe siano!
Nie kreca sie tak jak kiedys,wypadja i jest ich co raz mniej!!
Prosze o porade i dobor kosmetykow ktore ja uratuja i sprawia ze znowu beda piekne i lsniace.
Cena kosmetykow nie gra roli!
Prosze o pomoc!!
W tej chwili urzywam kosmetykow kerasrstese.
Szampon,maska plus krem.
Uzywalam tez kosmetykow johne frieda i loreal.
Moja szafka ugina sie pod ciezarem kosmetykow do wlosow a efektow nie widac!Co robic??
nigdy nie probowalam ale dziewczyna poleca tutaj podobno rewelacyjny szampon, moze warto sprobowac?
http://wdziek.pl/forum/viewtopic.php?p=37#37
olamalutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 16:52   #16
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Suche,totalnie zniszczone i wypadajace wlosy krecone

Zgadzam sie z baldissima na mocno zniszczone wlosy, nie pomogä zadne kosmetyki nawet z tych wyzszych pölek.Szkoda tylko pieniedzy wyrzucac.

Bedziesz musiala scieniowac mocno konce wlosöw i regeneracja.
Popröbuj maski do wlosöw z waxa dostepny w aptece , maske z glorii,Seboradin szampony jak i lotion i Nisim podobno dobrze zachwalany.

Wätek musze zamknäc bo dublujesz tematy.Wejdz na forum pelegnacja wlosöw.Ipoczytaj na temat wypadania.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 17:48   #17
MoniTka95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 38
Unhappy Suche włosy ...

Moje kochane mam problem ,otóż bywa że moje włosy wyglądają że tak powiem korzystnie, i jestem z nich zadowolona ale to jest tylko wtedy gdy je pokręcę , naturalnie mam włoski falowane ,długie ,i robią mi się takie ,,strączki '' tzn nie są wszystkie spójne [mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi ;-)] Mój problem polega na tym że muszę je myć co dziennie [strasznie się przetłuszczają] i z tego co wiem to właśnie mycie ich codziennie sprawia że są suche i pozbawione blasku ...sama już nie wiem co robić,próbowałam je przetłuszczać i ,,przyzwyczajać'' do mycia przynajmniej co 2 dni ale to wszystko na nic ..Bardzo proszę o porady !!

Edytowane przez MoniTka95
Czas edycji: 2010-07-27 o 17:51
MoniTka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 20:09   #18
mil3nkaa
Raczkowanie
 
Avatar mil3nkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 91
GG do mil3nkaa
Dot.: Suche włosy ...

Właśnie dokładnie tak jak mówisz częste mycie niszczy ,włoski tracą ten blask , ja mam proste włosy ale sama wiem to po sobie bo również myję głowę codziennie bo inaczej wychodząc z domu nie czułabym się komfortowo (nie farbuje ale prostuje ) - to tez bardzo niszczy i wysuszcza . Ja myśle że powinnaś używać jedwabiu .
mil3nkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 08:23   #19
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Suche włosy ...

Cytat:
Napisane przez MoniTka95 Pokaż wiadomość
Moje kochane mam problem ,otóż bywa że moje włosy wyglądają że tak powiem korzystnie, i jestem z nich zadowolona ale to jest tylko wtedy gdy je pokręcę , naturalnie mam włoski falowane ,długie ,i robią mi się takie ,,strączki '' tzn nie są wszystkie spójne [mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi ;-)] Mój problem polega na tym że muszę je myć co dziennie [strasznie się przetłuszczają] i z tego co wiem to właśnie mycie ich codziennie sprawia że są suche i pozbawione blasku ...sama już nie wiem co robić,próbowałam je przetłuszczać i ,,przyzwyczajać'' do mycia przynajmniej co 2 dni ale to wszystko na nic ..Bardzo proszę o porady !!
prawdopodobnie wina zle dobranych kosmetykow do wlosow araz bledy w pielegnacjii lokow
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-04, 16:14   #20
paulinka3713
Raczkowanie
 
Avatar paulinka3713
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Suche, połamane włosy

Witam wszystkich. Mam takie problem z włosami.. Od roku je prostuję przez co są strasznie poniszczone i łamliwe.. Co najgorsza wiem, że skiepściłam sprawę lecz nie ma mowy żebym je przestała prostować gdy są w takim stanie Czy znacie może jakieś bardzo szybko nawilżające odżywki? Tak, żeby moje włosy odzyskały swoją naturalną moc?
__________________
Jeżeli ktoś twierdzi, że kobieta to słaba płeć, to niech spróbuje w nocy przeciągnąć kołdrę na swoją stronę
paulinka3713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 17:35   #21
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Suche, połamane włosy

Musisz odstawic prostownice, inaczej nic z tego nie bedzie. Podciąć popalone przez prostowanie włosy (nic juz z nimi nie zrobisz)i zaczac dbac o to zeby po obcieciu sie nie rozdwajały. zainwestuj w oleje (np z pestek winogron lub ze slodkich migdałow, kokosowy), odzywke ktora faktycznie 'odzywia' (np. garnier z avocado) i przydalaby sie jakas wcierka (np. Kuracja joanna rzepa,jantar lub seboradin). Musisz testować i wybrać co najlepsze dla ciebie
Polecam ten wątek (i wszystkie poprzednie jego czesci, kopalnia wiedzy) https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=578396
a tu oleje https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=578706
__________________


Edytowane przez maneo444
Czas edycji: 2012-01-04 o 22:20
maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 18:39   #22
asiula996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 6
Dot.: Suche, połamane włosy

Zamiast miliona rzeczy, które wymieniła koleżanka powyżej, które pewnie są skuteczne ale czasochłonne i pewnie kosztowne, polecam jedno - wybrać się do pobliskiej apteki i tam kupić maske do włosów vax. po umyciu włosów nakładasz ją, zawijasz włosy ręcznikiem "w turban". po 20 min spłukujesz. i tak przy każdym myciu. ja po ok. 2 miesiącach stosowania widziałam naprawdę znaczną poprawe. teraz używam co któreś mycie, a włosy są mocne, gęste i błyszczące.

ale też polecałabym odstawić, lub znacznie ograniczyć używanie prostownicy.
asiula996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 22:34   #23
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Suche, połamane włosy

Cytat:
Napisane przez asiula996 Pokaż wiadomość
Zamiast miliona rzeczy, które wymieniła koleżanka powyżej, które pewnie są skuteczne ale czasochłonne i pewnie kosztowne, polecam jedno - wybrać się do pobliskiej apteki i tam kupić maske do włosów vax. po umyciu włosów nakładasz ją, zawijasz włosy ręcznikiem "w turban". po 20 min spłukujesz. i tak przy każdym myciu. ja po ok. 2 miesiącach stosowania widziałam naprawdę znaczną poprawe. teraz używam co któreś mycie, a włosy są mocne, gęste i błyszczące.

ale też polecałabym odstawić, lub znacznie ograniczyć używanie prostownicy.
Ale chodzi Ci o maskę Henna Treatment Wax, Biovax, Rainforest Wax, Treatment Wax firmy Beauty Formulas...? Bo wszystkie są dostępne w aptekach.

Tak swoją drogą, to ciekawe, że nagle po 2 miesiącach stosowania jakiejś maski, masz gęste włosy. Szybko zdążyły wyrosnąć
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 23:39   #24
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Suche, połamane włosy

Jeśli musisz, naprawdę musisz prostować, to kup dobre mleczko chroniące przed wysoką temperaturą
A wybór masek jest na KWC oczywiście
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 13:41   #25
asiula996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 6
Dot.: Suche, połamane włosy

@Weegirl obecnie stosuję ją już jakiś rok. Przeczytaj proszę jeszcze raz co napisałam efekty ogólne widziałam już po 2 miesiącach. bardziej gęste włosy mam teraz

i chodziło mi o tę maske : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ch.html&next=1

jestem pewna, że pomoże Ci

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

zapomniałam dodać, że musisz ją bardzo, bardzo obficie spłukać. gdy zrobi się to źle obciąża włosy i po wysuszeniu są takie jakieś nijakie.
asiula996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 19:58   #26
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Suche, połamane włosy

Cytat:
Napisane przez asiula996 Pokaż wiadomość
@Weegirl obecnie stosuję ją już jakiś rok. Przeczytaj proszę jeszcze raz co napisałam efekty ogólne widziałam już po 2 miesiącach. bardziej gęste włosy mam teraz

i chodziło mi o tę maske : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ch.html&next=1

jestem pewna, że pomoże Ci

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

zapomniałam dodać, że musisz ją bardzo, bardzo obficie spłukać. gdy zrobi się to źle obciąża włosy i po wysuszeniu są takie jakieś nijakie.
Nie mam problemów z czytaniem ze zrozumieniem Nid o końca jasno sformułowałaś swoją wypowiedź A ja Waksa nie potrzebuję, chociaż akurat ta odżyweczka jest fajna- miałam wersję do włosów blond Ale zniszczonych włosów ona nie zregeneruje. Jako dopełnienie pielęgnacji- bardzo fajny wybór i tutaj Cię popieram. Ale zniszczonym włosom oleje mogą się jeszcze lepiej przysłużyć (przy czym akurat kuracja olejami nie jest wcale kosztowna )

Dodam, że większość osób jak mówi o Waksie, to ma na myśli odżywkę Henna Treatment Wax i inne tego typu odżywki to podróbki. A to, że podróbki lepsze od oryginału, to już inna sprawa
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 21:30   #27
Annabel89
Zakorzenienie
 
Avatar Annabel89
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Wiadomości: 5 754
Dot.: Suche, połamane włosy

a ja z czystym sumieniem polecam Biovax, moje włosy po nim są zdrowsze i mocnejsze (niestety też nie mogę odstawić prostownicę na bok) i jeszcze polecam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ra.html&next=1
i jeszcze ten serum na końcówki jest fajny
http://irecommend.ru/sites/default/f...297/belita.png
tylko nie wiem czy da się go nabyć w Polsce
__________________


Edytowane przez Annabel89
Czas edycji: 2012-01-05 o 21:33
Annabel89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 22:00   #28
Gruffi
Rozeznanie
 
Avatar Gruffi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 532
Dot.: Suche, połamane włosy

Prostuję włosy co 2 dzień i zaczęłam stosować naftę kosmetyczną (w aptekach za ok.6zł) i włosy odzyskują swój blask, są gładkie i błyszczące
Polecam
__________________
The wise man said just raise your hand
And reach out for the spell
Find the door to the promised land
Just believe in yourself
Hear this voice from deep inside
It's the call of your heart
Close your eyes and your will find
The way out of the dark
Gruffi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 10:32   #29
kateya
Raczkowanie
 
Avatar kateya
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 36
Dot.: Suche, połamane włosy

A jeśli chodzi o prostownicę, to czy możecie polecić jakąś, która nie będzie bardzo wysuszała i niszczyła włosów? Przy moich dość długich włosach nie chciałabym ich zniszczyć bo musiałabym je obcinać a na razie jeszcze zapuszczam. Ale czasami mnie one denerwują bo się odwijają, więc podejrzewam, że moje stosowanie prostownicy ograniczyłoby się do raz w tygodniu. Macie coś odpowiedniego dla mnie?
kateya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 10:35   #30
Annabel89
Zakorzenienie
 
Avatar Annabel89
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Wiadomości: 5 754
Dot.: Suche, połamane włosy

ramington s9500, dla mnie wystarczy prostować na 150 stopniach
__________________

Annabel89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-13 11:23:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:43.