Farbowanie ciemnych włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-10, 21:57   #1
Nimfaa777
Przyczajenie
 
Avatar Nimfaa777
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1

Farbowanie ciemnych włosów


Miałam włosy purpurowego koloru, dziś ufarbowałam na brązowy ale jest problem , tam gdzie były odrosty kolor jest fajny ale tam gdzie był purpurowy jest czarny, farbowała mi je mama Czy by to nie zniszczyło moich włosów jeśli bym zaraz po Farbowaniu poszła do fryzjerki i znowu je ufarbowała ?a może co innego powinnam zrobić ? pomocy doradzicie mi jakos , nie chce czekac długo a nie chce tez żeby mi się jeszcze bardziej zniszczyły włosy
Nimfaa777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 12:39   #2
ambaje
Zawsze jest jakieś jutro
 
Avatar ambaje
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 243
Dot.: Farbowanie ciemnych włosów

Zależy od kondycji Twoich włosów. Ja miałam z farbowaniem 3-dniowy maraton - czwartek dekoloryzacja i farba u fryzjera, piątek farbowanie w domu, sobota znowu farbowanie u fryzjera - dopiero wtedy byłam w miarę zadowolona z koloru. Za miesiąc znów poszłam zafarbować do fryzjera i od tamtego czasu nie farbuję włosów - od marca br. Nie zauważyłam niczego niepokojącego poza dużym przesuszeniem bezpośrednio po tych zabiegach. Później regularnie Amla 3 razy w tyg., teraz vatika i oliwa z oliwek zmieszana z odżywką i włosy są w dużo lepszym stanie.
__________________
"- W co zawsze wierzyłem? Że tak w ogóle, generalnie, jeśli człowiek żył jak należy, nie według tego, co mówią jacyś kapłani, ale według tego, co wewnątrz wydaje się przyzwoite i uczciwe, to w końcu wszystko mniej więcej dobrze się skończy."

Ćwiczę:
Jillian Michaels
Cassey Ho
ambaje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 16:51   #3
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: farbowanie ciemnych włosów na rudo

Zajrzyj na ten wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post32858847
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-20 17:51:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.