Włosy zniszczone prostowaniem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-11, 12:40   #1
usatysfakcjonowana19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Arrow

Włosy zniszczone prostowaniem


Od 5 lat prostuję włosy prostownicą, często też używam suszarki i takim oto sposobem mam włosy tak zniszczone, że już sama nie wiem co z nimi zrobić, żeby trochę poprawić ich stan. Włosy myję praktycznie codziennie, potem szybkie suszenie i jak zawsze prostowanie. W pewnym momencie zauważyłam, że włosy mi się łamią i wypadają, a teraz to już w ogóle jest tragedia, bo włosy wypadają mi coraz bardziej i po prostu czuję, że mam ich coraz mniej. Włosy można powiedzieć ,,skróciły" mi się same. Nawet znajomi często pytają mnie o to czy obcięłam włosy, a ja przecież nic z nimi nie zrobiłam, one mi po prostu same wypadły. Nigdy nie brałam żadnych tabletek, cały czas poszukuję jakichś szamponów i odżywek, które mi pomogą, żeby trochę zregenerować moje włosy. Niby ostatnio stosuję maseczkę, która ma trochę je zregenerować i włosy rzeczywiście są po niej gładkie i miękkie, ale to nie zmienia faktu, że nadal mam ich coraz mniej. A niestety z prostownicy nie potrafię zrezygnować, bo po prostu nie lubię swoich włosów w innym stanie niż wyprostowane, a po myciu są one pofalowane, można powiedzieć, że w sumie lekko pokręcone. Mam nadzieję, że znacie jakieś dobre szampony, odżywki, maseczki lub cokolwiek, co mogłoby poprawić stan włosów? Będę z góry wdzięczna za wszelką pomoc!

Edytowane przez usatysfakcjonowana19
Czas edycji: 2013-09-11 o 12:51
usatysfakcjonowana19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 13:26   #2
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy zniszczone prostowaniem

Zapraszam do zapoznania się z podforum https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=97
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.