Nowe farby Loreal Prodigy5 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-09, 17:07   #31
kasik16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 107
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

a jaki masz teraz kolor wlosow? ja sie zastanawiam nad ta 7.0
kasik16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 20:10   #32
Agiszek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Dziewczyny, jeśli już któraś farbowała blondami ( obojętnie którym), wrzućcie proszę zdjęcia... też się zastanawiam, ale wolałabym nie być pierwsza
Agiszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 21:43   #33
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Nie być pierwsza w sensie wrzucania zdjęć czy farbowania?

Ja jutro idę po 9.10 i na dniach farbuję
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru

Edytowane przez margitta
Czas edycji: 2013-12-10 o 20:17
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 08:24   #34
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Cytat:
Napisane przez kasik16 Pokaż wiadomość
a jaki masz teraz kolor wlosow? ja sie zastanawiam nad ta 7.0
Jeśli to pytanie do mnie to ja farbuję włosy na 7.0 od 2 lat. W albumie są moje włosy a farbuje tylko odrost - mysi ciemny blond.

Na pewno zdecyduję się przed świętami farbować więc wrzucę zdjęcie potem
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 19:58   #35
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Ja właśnie wracam z Hebe i zrezygnowałam :/ tak jak się obawiałam ta farba w ogóle nie rozjaśnia. Z tyłu jest tabelka prawie dokładnie jak Casting. Odcień 9.10 może wyjść tylko na jasnych blond włosach, a ja mam ciemny blond, więc nie będę ryzykować Znowu wzięłam Excellence.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru

Edytowane przez margitta
Czas edycji: 2013-12-10 o 20:17
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 15:45   #36
Honusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Hej, a znacie loreal inoa? Farbowała któraś z was???
Honusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 17:14   #37
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Cytat:
Napisane przez Honusia Pokaż wiadomość
Hej, a znacie loreal inoa? Farbowała któraś z was???
Nie tu, napisz na wątku inoa https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post19475182
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-12, 18:53   #38
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Dziewczyny, czy którakolwiek widziała już gdzieś kolor 8.34? Jestem nim oczarowana, chciałam spróbować bez uwagi na to, czy byłabym pierwsza, pojechałam do hebe a tam rozczarowanie - kilka kolorów na krzyż i ani jednego z odcieni rudego. Zastanawiam się, czy one faktycznie jeszcze nie wyszly, czy w tym hebe był niewielki asortyment. Pani w drogerii stwierdziła dziś, że loreal bada rynek, jeżeli tak to bardzo mnie rozczarowali ;/
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 20:40   #39
just_girl78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 4
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Witam
to mój pierwszy post więc najpierw się przywitam
Czytałam posty na temat nowej farby prodigy loreala i postanowiłam zostać testerem bo nie ma zbyt wielu opinii, jutro pojadę do carefura i kupię 7.0 ,obecnie mam na głowie strzępy włosów cienkich średnio kręconych ,pofarbowanych farbą olia Garniera-porażka na pełnej linii, włosy zaczęły mi wypadać ,część zrobiła się jak szczota matowa i niefajna w dotyku, a mówią, że farby bez amoniaku to taki cud :p.
Farbowałam jasnym blondem 7-8 już nie pamiętam, odrost mam 3 miesięczny ciemny blond. Na potrzeby tej operacji zrobiłam foty , jak tylko pofarbuję dam znać jaki będzie rezultat. Mam nadzieję, że farba "olejkowa" nie będzie taka jak Garniera, trzeba przyznać jednak ,że poprzedniczka dała sobie radę z moim odrostem ,ale kolor nie był wow.
just_girl78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 22:35   #40
marrtita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Napisane przez jarrel Pokaż wiadomość
Dzisiaj gdy byłam w Carrefourze na dziale z farbami, oglądałam nową serię farb od loreala. W internecie nic o niej nie słyszałam więc się zdziwiłam. Kolorków było mało, ale wśród nich piękna miedź którą chciałabym wypróbować przy najbliższym farbowaniu. Teraz wróciłam do domu i nie mogę niczego znaleźć o jakiejkolwiek nowej serii Loreala :O A przecież sobie jej nie zmyśliłam...
Nazwy dokładnej nie pamiętam, ale opakowanie było z włosami głównie i tylko kawałkiem twarzy modelek, farba opisana była jako robiona na bazie olejku.
Ja właśnie dzisiaj w Hebe zaczepiłam kasjerkę, bo miała przepiękny miedziany kolorek na włoskach i powiedziala, ze to nowa farba z Loreal Prodigy5
7.40 CYNOBER Miedziany Blond.
To napewno o ten kolor Ci chodzi ;-)

Edytowane przez marrtita
Czas edycji: 2013-12-12 o 22:37
marrtita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 11:46   #41
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Cytat:
Napisane przez just_girl78 Pokaż wiadomość
Witam
to mój pierwszy post więc najpierw się przywitam
Czytałam posty na temat nowej farby prodigy loreala i postanowiłam zostać testerem bo nie ma zbyt wielu opinii, jutro pojadę do carefura i kupię 7.0 ,obecnie mam na głowie strzępy włosów cienkich średnio kręconych ,pofarbowanych farbą olia Garniera-porażka na pełnej linii, włosy zaczęły mi wypadać ,część zrobiła się jak szczota matowa i niefajna w dotyku, a mówią, że farby bez amoniaku to taki cud :p.
Farbowałam jasnym blondem 7-8 już nie pamiętam, odrost mam 3 miesięczny ciemny blond. Na potrzeby tej operacji zrobiłam foty , jak tylko pofarbuję dam znać jaki będzie rezultat. Mam nadzieję, że farba "olejkowa" nie będzie taka jak Garniera, trzeba przyznać jednak ,że poprzedniczka dała sobie radę z moim odrostem ,ale kolor nie był wow.
Daj znać koniecznie!

Ja również robiłam Garnierem olia 7,0 i tak jak u Ciebie to była porażka...włosy suche, łamliwe. Teraz musiałam podciąć końcówki bo tak były wysuszone a ja akurat nią zrobiłam na 10min całość. Oby ta farba okazała się lepsza. Ja będę tym kolorem robić odrost w przyszłym tygodniu
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-13, 14:24   #42
just_girl78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 4
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Kupiłam 7.0 migdał blond loreal prodigy i zafarbowałam włosy.Porównać mogę tylko do farb Garniera olia i nutrisse(tylko te używałam przez ostatnie 3 lata i nigdy więcej).

-farba prodigy nie cuchnie (mam nadwrażliwość na zapachy),w porównaniu do nutrisse to pięknie pachnie,zawsze musiałam nosić maskę jak farbowałam włosy a tu nic, jakiś tam zapach typowy dla loreala -mieszanka "Lenora" a odżywką
-ilość farby trochę więcej niż pół szklaneczki od nutelli
-nakładało się bez większych problemów, po czasie zrobił się jakby olejek, za to po 15 minutach zaczęłam obserwować jak włosy ciemnieją i aż boję się je wysuszyć bo mam wrażenie, że nie będzie to blond jaki miałam (ani 7.0 ani 8.0 z Garniera).
-nie mam też wrażenia,że włosy mi zaraz wypadną, nic nie szczypie i nie ma efektu szczoty matowej jak po Olia Garnier. Odżywki jest też sporo i włosy są po niej miękkie.

No nic,idę wysuszyć włosy to się okaże, potem wkleję fotki ale mam dziwne wrażenie,że będę miała włosy jak odrost-ciemny blond.
Srebrna_smuga@ jak chcesz z 7.0 garnier przejść na 7.0 loreal prodigy robiąc tylko odrost to będzie niespodzianka bo to zupełnie nie ten kolor - o wiele ciemniejszy ale zobaczysz na fotach.

No i najważniejsze teraz : efekt końcowy.
-wysuszyłam włosy, nie są ani twarde, ani druty szorstkie jak po Olia, miękkie w dotyku, o wiele lepiej się prezentują, nie sterczą i nie elektryzują się, stan moich włosów był tragiczny a zdjęcie przed robiłam z brudną, tłustą głową.
-100% poprawy, włosy po suszeniu leżą jak wyprasowane (normalnie miałam siano).
-na drugim zdjęciu efekt po i tu uwaga do koleżanek od 7.0, na głowie mam teraz zupełnie co innego niż 7.0 Garniera, włosy nie są żółte, jakby orzechowe, ciemny blond ale nie do końca, taki kolor widuję tylko na reklamach hehe, jestem w lekkim szoku- pozytywnym.

Opinia laika- mojego chłopaka: " wyglądasz jak twoje naturalne włosy, nie jak plastikowy kolor, fanie, podoba mi się " - a on zazwyczaj porównuje moje włosy do plastikowych włosów lalki barbie albo mówi po prostu, że kolor jest obleśny.

Poprawki na aparat- mój blond nie był taki żółty i "po" włosy nie wpadają ani w żółty ani w czerwony,to efekt budynku naprzeciw- pomarańczowy wieżowiec, który się odbija od włosów.

Jak ktoś chce mieć jasny blond to od razu mówię,że 7.0 to nie jest nic jasnego

http://imageshack.com/a/img841/8150/50wu.jpg
http://imageshack.com/a/img27/8513/z73w.jpg
http://imageshack.com/a/img28/5770/6q21.jpg

Chyba najważniejsze: nie ma różnicy pomiędzy odrostem a resztą, fotki są marne ale jak będzie słońce zrobię lepsze, po Garnier zawsze widziałam odrost a tu nie.

2 kolejne fotki z łazienki,jedna wyszła zielona,druga czerwona ,nie sugerujcie się odcieniami :-D
bo są to efekty aparatu, chciałam uchwycić odrost,którego nie widać

http://imageshack.com/a/img38/5389/4d3.JPG
http://imageshack.com/a/img13/7668/j1wq.jpg

Dół włosów na przed ostatnim zdjęciu prawie odpowiada rzeczywistości,może wyszedł odrobinę jaśniejszy i żółtawo-zielony ale zbliżony.

Na koniec jeszcze jedna z tyłu też wyszła żółta,ale jak wyłapiecie ten brąz to właśnie takie są :p
https://plus.google.com/photos/10474...45894002430639

Edytowane przez just_girl78
Czas edycji: 2013-12-13 o 16:59
just_girl78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 21:48   #43
hazy jive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Dzięki za tak szczegółową relację just_girl78, właśnie się zastanawiałam nad zakupem tej farbki. Jeśli dobrze wyłapałam jasny brąz z ostatniej fotki, to muszę przyznać że jest rewelacyjny! Twój chłopak ma rację - bardzo naturalny efekt. Ciekawe jak się będzie sprawował po kilku myciach (kolor, nie chłopak)

Edytowane przez hazy jive
Czas edycji: 2013-12-15 o 21:50
hazy jive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 09:52   #44
just_girl78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 4
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Cytat:
Napisane przez hazy jive Pokaż wiadomość
Dzięki za tak szczegółową relację just_girl78, właśnie się zastanawiałam nad zakupem tej farbki. Jeśli dobrze wyłapałam jasny brąz z ostatniej fotki, to muszę przyznać że jest rewelacyjny! Twój chłopak ma rację - bardzo naturalny efekt. Ciekawe jak się będzie sprawował po kilku myciach (kolor, nie chłopak)
:-D Po pierwszym myciu już widzę efekt "sprania",miałam jasne końcówki włosów i tu już widzę,że farba się nie trzyma i będzie schodzić dość szybko ze zniszczonych włosów, na górze pojawił się złoty odblask ale włosy wyglądają i tak 100 razy lepiej niż przed farbowaniem i już nie są takie zniszczone - przynajmniej tego nie widać, gdybym zafarbowała Olia to by mi włosy wypadły do końca, nigdy więcej tej farby, "na zakolach" wypadły mi po niej włosy, od dołu gdzie włosy były mocniejsze zrobiły się druty nieprzyjemne w dotyku. Po Prodigy na szczęście ten efekt zniknął i nawet "po praniu" włosy są nadal miękkie i się błyszczą.
Ten kto Nutrisse nazwał farbą odżywczą powinien spróbować loreala Nie wiem dlaczego tak długo trzymałam się tej farby, nie dość że smród był okropny to jeszcze blond niszczył mi włosy. Zostaję przy Prodigy zdecydowanie. Ciekawe jak się sprawują jaśniejsze blondy ?
just_girl78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 18:53   #45
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

omg kolor jest cudny! Szczerze Ci powiem just_girl78, że mi taki ciemny kolor wychodził też po 7.0 garniera ale potem spiera się rzeczywiście do jasnego-zielonkawego-złotego brązu. Najbardziej zachęciło mnie też to, że włosy jak mówisz masz w lepszej kondycji niż po innych farbach. Przekonałaś mnie i na pewno przed świetami również ten kolor zagości u mnie . Dziękuję za relację!
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 01:45   #46
hazy jive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Jaśniejszy kolor może być, byle włosy zdrowiej wyglądały!
Współczuję doświadczeń z Olią, sama nienawidzę takich "efektów specjalnych" po farbowaniu
Jak dotąd najlepiej wspominam farby Renee Blanche Velvet effect, profesjonalne. No i color touch Welli, ale to koloryzacja półtrwała. Ze sklepowych chyba jednak L'oreal Preference. Chociaż ciemne kolory często wychodzą ciemniej niż na próbniku, a blondy trochę zielonkawo. Ale przynajmniej włosy zostają w większości na głowie, a nie w odpływie wanny
Jeśli 7.0 mocno zblednie to czemu by nie spróbować tych jaśniejszych blondów? Tylko że one podobno nie są rozjaśniające*, więc raczej nie wyjdą takie jak na opakowaniu. Ale nazwy mają kuszace: porcelana, białe złoto, kość słoniowa, zachód słońca...

*ktoś tak na blogu napisał, ale nie jest to w 100% potwierdzona informacja
hazy jive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 12:01   #47
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Cytat:
Napisane przez hazy jive Pokaż wiadomość
Jaśniejszy kolor może być, byle włosy zdrowiej wyglądały!
Współczuję doświadczeń z Olią, sama nienawidzę takich "efektów specjalnych" po farbowaniu
Jak dotąd najlepiej wspominam farby Renee Blanche Velvet effect, profesjonalne. No i color touch Welli, ale to koloryzacja półtrwała. Ze sklepowych chyba jednak L'oreal Preference. Chociaż ciemne kolory często wychodzą ciemniej niż na próbniku, a blondy trochę zielonkawo. Ale przynajmniej włosy zostają w większości na głowie, a nie w odpływie wanny
Jeśli 7.0 mocno zblednie to czemu by nie spróbować tych jaśniejszych blondów? Tylko że one podobno nie są rozjaśniające*, więc raczej nie wyjdą takie jak na opakowaniu. Ale nazwy mają kuszace: porcelana, białe złoto, kość słoniowa, zachód słońca...

*ktoś tak na blogu napisał, ale nie jest to w 100% potwierdzona informacja
Farbuję L'Oreal Preference od ponad 10 lat, kolorami blond, miałam chyba większość dostępnych odcieni - żaden mi nie wyszedł zielonkawo
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 00:44   #48
hazy jive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Farbuję L'Oreal Preference od ponad 10 lat, kolorami blond, miałam chyba większość dostępnych odcieni - żaden mi nie wyszedł zielonkawo
Zazdroszczę, mi się na taki odcień czasem wypłukują. Ale to pewnie kwestia indywidualna (pigmentacji włosa, koloru na który nakładamy farbę itp.), a nie właściwość samej farby
hazy jive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 19:37   #49
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Cytat:
Napisane przez hazy jive Pokaż wiadomość
Zazdroszczę, mi się na taki odcień czasem wypłukują. Ale to pewnie kwestia indywidualna (pigmentacji włosa, koloru na który nakładamy farbę itp.), a nie właściwość samej farby
Pewnie tak. Ryzyko zieleni na pewno jest wówczas, gdy najpierw farbujemy odcieniem ciepłym (np. złotym), a następnym razem chłodnym (np. popielatym) - i na odwrót.
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-19, 08:37   #50
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Czytam opinię uj farbie gdy tylko się pokażą. Jednej z bloggerek wyszedł naprawdę genialny blond, ale u innej czerwony wyszedł dziwnie ;/ http://www.bangla.babyonline.pl/zdje...-up40088-7.htm macie opinię. Kladla kolor czerwony na czerwony, więc nie powinno być kłopotu, a kolor na opakowaniu to całkiem coś innego. Chyba te farby nie są aż tak genialne
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 11:38   #51
just_girl78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 4
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Po 4 praniach głowy nie jest tak żle,mam wrażenie ,że już nie są takie fajne ciemne jak na początku,robią się jaśniejsze i zaczynają się robić złotawe, nie wiem czy od farby czy wychodzi to co miałam pod spodem- garnier olia , spierają się te najbardziej zniszczone na dole po bokach, ale włosy wyglądają nadal dobrze i nie wypadają , po olia to mi wychodziły jak po jakiejś chemii :p.
Jak wcześniej farbowałam garnier nutrisse ciemniejszym blondem to nie raz już tak miałam, że włosy robiły się zielone, kolor był wstrętny i nienaturalny, więc teraz jestem bardzo zadowolona, szczególnie, że farba nie niszczy włosów, bo ja mam z natury cieńkie włosy, do tego średnio kręcone siano, jak tylko trafiałam kiepską farbę to od razu włosy leciały, a bez farbowania to odrost ciemny niezbyt pięknie wygląda. Ostatnie farbowanie olia to aż stracha miałam, że jak trafię kolejną farbę cud to skończę bez włosów ale na szczęście jest 100% poprawy i zostaję przy tej farbie. Będę mogła częściej farbować a i może nawet da się to podzielić na pół i użyć na 2 razy do odświeżenia koloru.
Co do fotek aparatem to trudno zrobić stąd będą pewnie różne efekty w gogle, na moich zdjęciach też widać co fotka to inny kolor :-D
Ja jeszcze włosy często prasuję na 180*c remingtonem i szczotą brauna jonizującą i nie widzę ,żeby włosy mi wypadały teraz.
just_girl78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 17:07   #52
holaseniorita
Raczkowanie
 
Avatar holaseniorita
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 43
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Ja kupiłam dzisiaj w szczecińskim carrefourze na słonecznym nr 7.40 miedziany blond, bo innej 'marchewy' na stanie nie mieli. Będę robić odrosty, jak starczy to na resztę włosów bo mam poprzednio loreal feria pure paprika trochę już sprana. Zobaczymy jak się sprawdzi. W dodatku stwierdzam, że wszystkie rude farby wymiotlo z półek

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
holaseniorita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 17:28   #53
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Cytat:
Napisane przez holaseniorita Pokaż wiadomość
Ja kupiłam dzisiaj w szczecińskim carrefourze na słonecznym nr 7.40 miedziany blond, bo innej 'marchewy' na stanie nie mieli. Będę robić odrosty, jak starczy to na resztę włosów bo mam poprzednio loreal feria pure paprika trochę już sprana. Zobaczymy jak się sprawdzi. W dodatku stwierdzam, że wszystkie rude farby wymiotlo z półek

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dodaj potem fotki!
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 08:45   #54
holaseniorita
Raczkowanie
 
Avatar holaseniorita
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 43
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Trzymalam farbę prawie 40 min a ta wredna małpa nie zalapala odrostow. I włosy nawet po tej odzywce są jakieś strasznie suche. Choć zapach nawet miły. Mimo tego kolor mi się wyrównał, jak sie trochę spierze powinno być dobrze.

IMAG1463.jpg

IMAG1464.jpg

IMAG1465.jpg

IMAG1466.jpg

IMAG1472.jpg

IMAG1475.jpg

IMAG1477.jpg

IMAG1480.jpg

IMAG1481.jpg

Edytowane przez holaseniorita
Czas edycji: 2013-12-21 o 22:38
holaseniorita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 11:16   #55
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Hej!

Jestem właśnie po farbowaniu 7 - blond migdał. Jestem w tej farbie totalnie zakochana ! Odrost złapał ślicznie, włosy nie zniszczone (lekko przesuszone ale dałam na nie tylko załączoną odżywkę a to za mało dla włosów kręconych ), farba nie śmierdziała, nie szczypała. Włosów nie wypadło dużo co było dla mnie miłym zaskoczeniem! Kolor wyszedł błyszczący, nie za ciemny i nie jasny, taki jak lubię. Farby jest dużo, będę ją miała na dwa razy

Warto było dać za nią te 27zł. Jak będę miała chwilę to załączę zdjęcia.
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie


Edytowane przez srebrna_smuga
Czas edycji: 2013-12-22 o 11:17
srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 11:40   #56
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Dziewczyny.
Czy któraś farbowała odcieniem 6.0 Dąb - Ciemny blond ?
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 13:11   #57
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 980
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Hej!

Jestem właśnie po farbowaniu 7 - blond migdał. Jestem w tej farbie totalnie zakochana ! Odrost złapał ślicznie, włosy nie zniszczone (lekko przesuszone ale dałam na nie tylko załączoną odżywkę a to za mało dla włosów kręconych ), farba nie śmierdziała, nie szczypała. Włosów nie wypadło dużo co było dla mnie miłym zaskoczeniem! Kolor wyszedł błyszczący, nie za ciemny i nie jasny, taki jak lubię. Farby jest dużo, będę ją miała na dwa razy

Warto było dać za nią te 27zł. Jak będę miała chwilę to załączę zdjęcia.
Mogłabyś wrzucić zdjęcia?
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja miłość:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasujące do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam włosy od 25.10.2012r.
nutusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 08:09   #58
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Cytat:
Napisane przez nutusia16 Pokaż wiadomość
Mogłabyś wrzucić zdjęcia?
Postaram się jutro bo w tej chwili mi brakuje czasu
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 10:40   #59
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Zaryzykowałam i kupiłam odcień 6.0-Dąb Ciemny Blond, gdyż nie posiadali już 6.32 - Len (ciemny opalizujaco złoty blond). Trzymałam farbę 20 minut i nie żałuję tego, bo gdybym dotrwala do 30 min to miałabym pewnie ciemne . Mnie się ten kolor podoba.
Zdjęcia dodam wkrótce.
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 12:53   #60
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Proszę o zdjęcia jeśli macie szczególnie blondow - 7 i 8.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-31 10:20:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:32.