Rozwoj piersi po diecie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-23, 11:19   #1
RapCandy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 372

Rozwoj piersi po diecie.


...

Edytowane przez RapCandy
Czas edycji: 2006-12-22 o 21:09
RapCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 11:45   #2
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Rozwoj piersi po diecie.

wiem, że nie oczekujesz takiej odpowiedzi, ale moim zdaniem powrót do wcześniejszego rozmaru piersi jest mało prawdopodobny.

Masz nadwagę, że decydujesz się na odchudzanie w tak młodym wieku? Przepraszam, ale musiałam o to zapytać.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 12:49   #3
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Rozwoj piersi po diecie.

Jeśli nie dojdzie do zaburzeń hormonalnych - powinny rozwijać się dalej. Ale w Twoim wieku odchudzanie na własną rękę jest bardzo niebezpieczne, dla hormonów zwłaszcza.
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 13:27   #4
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Rozwoj piersi po diecie.

Jeśli założycielka tematu schudnie, piersi stracją również na objętości, i mimo że będą rozwijały się dalej, na pewno nie osiągną już wyznaczonego wcześniej genetycznie stanu.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 18:07   #5
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Rozwoj piersi po diecie.

Cytat:
Napisane przez RapCandy
Mam 14 lat, no prawie 15 . Czy jeśli schudnę po diecie (w której zmaleje również biust) i wróce do normalnego odzywiania sie, to moje piersi dalej bedą sie rozwijać?
ża tak walnę z grubej rury - czy Ty nie jesteś za młoda na odchudzanie? z tego co wiem w tym wieku organizm się rozwija i nie powinno się stosować diet - chyba że mówimy o zmianie sposobu odzywiania typu: wykluczenie fast foodów i zmniejszenie ilości słodyczy na przykład. moge spytać, jaką chcesz stosowac dietę?
pzdr!
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 19:21   #6
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Rozwoj piersi po diecie.

Podpisuję się pod Avariel.
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 21:45   #7
cookie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 271
GG do cookie
Dot.: Rozwoj piersi po diecie.

Cytat:
Napisane przez RapCandy
Mam 14 lat, no prawie 15 . Czy jeśli schudnę po diecie (w której zmaleje również biust) i wróce do normalnego odzywiania sie, to moje piersi dalej bedą sie rozwijać?
Powiem tak - miałam koleżanke która odchudzała się będąc w Twoim wieku i bardzo tego później żałowała, bo nie dość że po stracie kilku kilogramów w niedługim czasie powróciła do swojej poprzedniej wagi to jeszcze biust jej zmalał i niestety nie mogła tego odwrócić. Poza tym jeżeli już tak bardzo chcesz się odchudzać i jeżeli Twój biust potem nie będzie się rozwijał to pomoże Ci tylko lekarz i terapia hormonalna. Ta dziewczyna skorzystała z tej terapi ale było jej starsznie wstyd powiedzieć lekarzowi dlaczego się na to zdecydowała - dostała od niego taką burę że szkoda gadać.
Eh, nie chcę Cię straszyć (co to to nie), ale przemyśl sobie to jeszcze. Każdy lekarz Ci powie (i nie tylko lekarz) że odchudzanie się w wieku dojrzewania to nie jest dobry pomysł bo oraganizm nie jest jeszcze "uporządkowany" co może doprowadzić np. do anemii i innych tego typu nieciekawych spraw.
A jeżeli aż taki Ci na tym zależy to "skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą", bo wbrew pozorom odchudzanie to nic takiego, ale opustoszenia w organiźmie po takim czymś mogą zostać na całe życie - warto więc to przemyśleć
Pzdr
cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:45.