moda LODOWA ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-13, 22:31   #1
Kropeczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 282

moda LODOWA ;)


Witam!

Macie moze jakies pomysly na stroj na lyzwy?? jutro wybieram sie z kolegami na lodowisko i mam taki dylemacik, co zalozyc zeby fajnie wygladac? Dodam ze wolalabym strój ze spodniami
Kropeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 23:13   #2
coca_cola
Wtajemniczenie
 
Avatar coca_cola
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 539
Dot.: moda LODOWA ;)

no to proponuje dżinsy lub jakie tam chcesz spodnie, do tego krotka korteczke z puszkiem [potem bedzie ci goraco wiec pewnie i tak ja zdejmiesz], pod spod jakas bluze w jasnym, wesolym kolorze i dlugi szalik, rekawiczki.. moze do tego czapeczka lub nauszniki ? po prostu ubierz sie wesolo i kolorowo
coca_cola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 01:25   #3
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: moda LODOWA ;)

To zalezy czy bedzie to lodowisku na powietrzu czy w np hali. Ja chodze na lodowisko w hali i moge Ci zagwarantowac ze szybko zrobi Ci sie cieplo. Najwazniejsze aby Twoje ubrania byly wygodne. Spodnie, moga byc dzinsy jesli nie krepuja ruchow. Do tego najchetniej nosze sweterek. Nie cienki ale tez nie zbyt gruby. Taki sredni. Dobrym pomyslem jest wygodny bezrekawnik i pod to pasujaca bluzeczka.

Pamietaj tez koniecznie o rekawiczkach (w razie upadkow nie zamarzna Ci dlonie) oraz grubych skarpetkach bo lyzwy lubia obcierac stopy.

Zycze udanej zabawy....
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 10:04   #4
mtlk
Zadomowienie
 
Avatar mtlk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 283
GG do mtlk
Dot.: moda LODOWA ;)

jezeli to lodowisko na powietrzu to tez pewnie ci sie zrobi cieplo wiec ubierz pod kurtke jakas grubsza bluze zebys mogla zdjac kurtke... nie zapomnij o szaliku i rekawiczkach no i pewnie czapka albo nauszniki a ja osobiscie radzilabym ci inne spodnie niz dzinsy z wlasnego doswiadczenia-dzisny nie dosc ze sa sztywne to jeszcze jak sie wywalisz lub cos w tym stylu bede ci o wiele zimniej niz jakbys np zalozyla struksy (sorki nie wiem jak to sie pisze)
mtlk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:07.