ZBYT zdrowe włosy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-23, 10:49   #61
cal
Raczkowanie
 
Avatar cal
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: twin peaks
Wiadomości: 352
Dot.: ZBYT zdrowe włosy

jeszcze 1,5 roku temu też miałam "za śliskie" włosy,z których gumka schodziła
po zeszłorocznej dekoloryzacji staram się jak tylko moge żeby je odzyskać
cal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 11:01   #62
rudeee
Raczkowanie
 
Avatar rudeee
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 407
Dot.: ZBYT zdrowe włosy

Cytat:
Napisane przez Koko19 Pokaż wiadomość
Rudee ja bym wiele oddala za sliskie lejace sie wlosy pokaze ci moje grubasne kłaki to wtedy moze zakochasz sie w swoich wlosach i nie bedziesz narzekac na nie...i pomysl sobie np.jak mi w lato musi byc goraco..ile musze sie nauzywac odzywek aby byly gladkie....i to bez skutku
Jak dla mnie Twoje włosy są śliczne I wyglądają na baaaaaardzo gładkie i lśniące Ale wyobrażam sobie, że jednak, tak jak piszesz, sprawiają kłopoty. Przekonuję się, że chyba taka kolej rzeczy - z cienkich robią się strąki, grube się puszą, kręcone wysuszają itd Po prostu jesteśmy wszystkie niepoprawnymi włosomaniaczkami
rudeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 11:04   #63
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: ZBYT zdrowe włosy

Cytat:
Napisane przez rudeee Pokaż wiadomość
Jak dla mnie Twoje włosy są śliczne I wyglądają na baaaaaardzo gładkie i lśniące Ale wyobrażam sobie, że jednak, tak jak piszesz, sprawiają kłopoty. Przekonuję się, że chyba taka kolej rzeczy - z cienkich robią się strąki, grube się puszą, kręcone wysuszają itd Po prostu jesteśmy wszystkie niepoprawnymi włosomaniaczkami
Czyli, krótko mówiąc, nie ma nadziei na osiągnięcie tego, czego się chce? Należy po prostu zaakceptować i pokochać?
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 13:15   #64
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: ZBYT zdrowe włosy

Cytat:
Napisane przez Koko19 Pokaż wiadomość
Rudee ja bym wiele oddala za sliskie lejace sie wlosy pokaze ci moje grubasne kłaki to wtedy moze zakochasz sie w swoich wlosach i nie bedziesz narzekac na nie...i pomysl sobie np.jak mi w lato musi byc goraco..ile musze sie nauzywac odzywek aby byly gladkie....i to bez skutku
Masz prześliczne włoski są normlanie cudowne możesz mi zdradzić jak je pielęgnujesz??
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 16:25   #65
Elfryd
Raczkowanie
 
Avatar Elfryd
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 235
Dot.: ZBYT zdrowe włosy

Hm.. a może inne cięcie...? Moja koleżanka miała właśnie podobne włosy do Twoich, tak strasznie się jej rozdzielały pasma, ale kiedy fryzjer mocno je wystrzępił problem zniknął i teraz naprawde ma fajne włoski. Aczkolwiek moim zdaniem Twoje włosy sa piękne
Elfryd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 23:11   #66
meire
Zakorzenienie
 
Avatar meire
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 318
Dot.: ZBYT zdrowe włosy

co ja bym dała, żeby mieć takie włosy...
a nie jakieś takie suche siano...
ale co zrobić... nie można mieć w życiu wszystkiego...
pozdrawiam Włosomaniaczki...
__________________
Shouldn't let You torture me so sweetly... but I can't say "no" to You...





Zuzka - ur. 19.11.2009

Julcia - 08.11.2013

II - 22.05.2014

Natalka - 28.01.2015

16.01.2015


meire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 03:42   #67
Magiciatko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 64
Dot.: ZBYT zdrowe włosy

Nie zalamujcie mnie. jak ja bym chciala miec ktores z waszych wlosow. Moje sa cieniutkie, ostatnio sie jeszcze przerzedzily. Sa proste, brazowe, przyklapniete do glowy, z samego przodu od spodu rosna mi tylko do brody i sa jasniejsze. Takie sa slabe. Raczej gladkie, a jak zakrece to sie okropnie pusza. Nie farbuje ich, bo i tak to nic nie da, tylko jeszcze bardziej zniszczy. Obcielam je do ramion, bo przy takich cienkich to wstyd miec dlugie. A ja o takich marze. Na dodatek chyba nie ma specyfiku, ktory by sprawil, zeby roslo ich wiecej. Niestety niezbyt dokladnie zaslaniaja moje odstajace uszy. Dodatkowo moj tata jak byl w moim wieku mial czarne (takie jak Hiszpanie), geste i krecone wlosy, jak je czesal to wielu grzebieniom zabki sie lamaly. A moja babcia od strony mamy miala tez bardzo czarne i geste, ale proste. I musialam odziedziczyc cieniutkie po mamie. Tylko ze ona ma idealnie przylegajace uszy i scina sie na krotko, do twarzy jej. A ja znowu mialam pecha i odziedziczylam odstajace uszy po moim cholernym (nikt go nie lubi) dziadku od strony ojca. Ja naprawde mam pecha. Dziewczyny wy macie wlosy piekne i nie moge sie dopatrzyc w nich jakiegos problemu.
Magiciatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-08, 08:12   #68
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: ZBYT zdrowe włosy

Dziewczyny,piekne macie wloski
Ja z moimi mam tylko taki problem,ze lubia sie puszyc Po Ecvie Naturze mam szope na glowie Ciagle walcze z nadmierna objetoscia,dlatego podobaja mi sie takie proste,ktore same sie ladnie ukladaja
Moze faktycznie przydala by Ci sie wizyta u fryzjerki,niech odswiezy Ci ciencie,a pozatym rob wszystko tak dalej,bo wloski masz przepiekne
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 20:21   #69
Serena125
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pułtusk
Wiadomości: 67
GG do Serena125
Dot.: ZBYT zdrowe włosy

macie wspaniałe włoski, więc nie niszczcie ich tylko dbajcie!muszę jednak przyznać, KoKo naprawdę musi być gorąco w lato
dodam jeszcze, że bardzo mi się podobają kolory waszych włosów, zwłaszcza pani-jesień, cudny brązik
Serena125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 12:31   #70
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: ZBYT zdrowe włosy

Kochana a może spróbujesz szamponu fryzjerskiego takiego dokładnie oczyszczajacego bodejże PURE BALANCE z l'Oreala moze troche wysuszy i podniesie u nasady ?
A tak naprawde masz piękne włosy zazdroszcze z całego serca
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 13:15   #71
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: ZBYT zdrowe włosy

A może nowa seria z Nivea Volume Sensation? Jest tam m.in. spray podnoszący włosy u nasady. Sama nie próbowałam, ale Nivea ma fajne kosmetyki
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:50.