Próbka Euphorii - zagadka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-22, 15:52   #1
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Question

Próbka Euphorii - zagadka


Dostalam ostatnio probke w Douglasie, w zasadzie juz odchodzilam od kasy i babka mi laskawie ja dorzucila, pozniej zobaczylam ze to Euphoria i pomyslalam 'o nie, to ten slodki dusiciel'.

Wyprobowalam na nadgarstku, a tu niespodzianka, podoba mi sie
Zaczelam myslec o co chodzi, bo jak kolezanka uzywala tego zapachu to dostawalam mdlosci Poogladalam probke z kazdej strony i wydumalam ze to czego ona uzywala to bylo EDP, a ja mam na probce napisane Eau de Toilette.

Wrzucilam 'Euphoria EDT' do wujka Google, a tu mi znajduje same Blossom albo Spring cos tam A na mojej probce jest tylko napisane euphoria eau de toilette Calvin Klein, po drugiej stronie kartonika jest napisane:

sparkling bergamot
luminous orchid
translucent sandalwood


Szukalam na forum, ale nie znalazlam nic o EDT, czy ktos moze mi pomoc?
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 15:58   #2
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Próbka Euphori- zagadka

Euphoria EDT to jest nowość
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 16:43   #3
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Próbka Euphori- zagadka

nawet na allegro juz jest
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 18:06   #4
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Próbka Euphori- zagadka

Oooo! Ja juz chyba przeszlam przez 3 flaszki po 100ml i nie wiedzialam, ze nie ma edt! Zawsze kupowalam edp zeby byly mocniejsze. Nie mialam najmniejszego pojecia, ze na rynku nie ma jeszcze edt. A to bym sie zdziwila, gdybym zaczela szukac
Jesli chodzi o blossom, spring, crystelline czy jak to tam, to myslalam wlasnie, ze to sa jakies tam limitowane edycje "zwyklej" edt, a rozniace sie tylko np wygladem butelki (np te z krysztalkami swarowskiego).

Eh, ale bylam zacofana

Jesli chodzi o sama Euphorie, to Karolino2020 - testowalas na sobie edp kolezanki? Bo np na mnie i na mojej mamie ten zapach inaczej pachnie. Wole wersje mojej mamy - jej jest bardziej meska i swieza. Na mnie pachnie bardziej slodko. Wiec moze na Tobie tez rozwinelaby sie jakas nowa nuta
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2009-11-22 o 18:07
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 18:15   #5
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Próbka Euphori- zagadka

Dzieki za odpowiedzi, w takim razie juz wiem co dostalam
Musze powachac Blossom, czy to faktycznie to samo, bo bedzie w swiatecznej promocji w SP zestaw 100 ml za 189 zl

zania jakos nie moge sie przekonac do testowania na sobie zapachu, ktory juz po pierwszym niuchu nakretki mnie odrzuca...
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 19:09   #6
malekssandra
Zadomowienie
 
Avatar malekssandra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 921
Dot.: Próbka Euphori- zagadka

Karolino, z tego co sie orientuję, to zapach Euphoria występował dotychczas jako klasyczna Euphoria EDP oraz EDP w rożnych wariacjach: Euphoria Crystalline edition EDP (z kryształkami na flakoniku - i chyba rożne wzory kwiatów na flaszce, w zalezności z ktorego roku), Euphoria Crystal Shimmer limited edition EDP (z błyszczącymi opiłkami w środku).
Niedawno weszła na rynek klasyczna Euphoria EDT i ze zdjęcia reklamowego wynika, że flakonik ma odwrotnie osadzony metal w stosunku do EDP: tutaj zaokrąglona góra butelki jest metalowa, a reszta szkło. Na pewno próbkę tego zapachu otrzymałas w perfumerii .
Ale Euphoria Blossom to EDT produkowana już od dawna i jest zupełnie innym zapachem niż klasyk, spodziewam sie że wersji EDT także nie zastąpi. O ile dobrze pamiętam to flakonik jest ze szronionego szkła.
__________________
WYMIENIĘ
malekssandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 19:14   #7
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Próbka Euphori- zagadka

Cytat:
Napisane przez malekssandra Pokaż wiadomość
Karolino, z tego co sie orientuję, to zapach Euphoria występował dotychczas jako klasyczna Euphoria EDP oraz EDP w rożnych wariacjach: Euphoria Crystalline edition EDP (z kryształkami na flakoniku - i chyba rożne wzory kwiatów na flaszce, w zalezności z ktorego roku), Euphoria Crystal Shimmer limited edition EDP (z błyszczącymi opiłkami w środku).
Niedawno weszła na rynek klasyczna Euphoria EDT i ze zdjęcia reklamowego wynika, że flakonik ma odwrotnie osadzony metal w stosunku do EDP: tutaj zaokrąglona góra butelki jest metalowa, a reszta szkło. Na pewno próbkę tego zapachu otrzymałas w perfumerii .
Ale Euphoria Blossom to EDT produkowana już od dawna i jest zupełnie innym zapachem niż klasyk, spodziewam sie że wersji EDT także nie zastąpi. O ile dobrze pamiętam to flakonik jest ze szronionego szkła.
bardzo zgrabnie opisane
a ja potwierdzam, ze Kwiatuszek ma flaszke ze szronionego szkla
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-22, 20:43   #8
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Próbka Euphori- zagadka

Czyli jednak Blossom to nie to samo co nowe EDT Troche nielogiczne byloby trzymanie na rynku edycji specjalnej Blossom, a pozniej wprowadzanie zwyklego EDT jako nowosc, wiec pewnie macie racje
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 21:00   #9
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Próbka Euphori- zagadka

Karolino, jestem prawie pewna - mimo, ze nie znam tych nowych perfum - ze EDT Euphorii bedzie inna od Blossom. Kwiatuszek to po prostu wariacja na temat klasycznej Euphorii, zdecydowanie inna w odbiorze, a EDT, jak sadze, bedzie bazowalo na klasyku.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 16:13   #10
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Próbka Euphori- zagadka

Moze i bazuje na klasyku, ale z trwaloscia to u EDT cieniutko
Chyba na mnie tak sie zachowuje Juz mialam zmienic swoja wish liste na Swieta i umiescic tam Euphorie zamiast Lolity fleur defendue, ale przez ta ulotnosc pozostane przy Lolicie...
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.