Endermologia, Drenaz Limfatyczny (tylko jaki) ... co dla seniora? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-28, 14:14   #1
_MalaMi_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Smile

Endermologia, Drenaz Limfatyczny (tylko jaki) ... co dla seniora?


Witam, chciałabym zafundować mojej mamie jakąś serię zabiegów. Moja mama ma 55lat, ma znaczną nadwagę i dodatkowo po menopauzie organizm zaczął zatrzymywać wodę itp... Chciałabym się dowiedzieć jaki jest najlepszy zabieg aby powtrzymać trochę zatrzymywanie wody, ew. zmniejszyć cellulit, obwód ciała???? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź!!!
_MalaMi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 14:47   #2
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Endermologia, Drenaz Limfatyczny (tylko jaki) ... co dla seniora?

Cytat:
Napisane przez _MalaMi_ Pokaż wiadomość
Witam, chciałabym zafundować mojej mamie jakąś serię zabiegów. Moja mama ma 55lat, ma znaczną nadwagę i dodatkowo po menopauzie organizm zaczął zatrzymywać wodę itp... Chciałabym się dowiedzieć jaki jest najlepszy zabieg aby powtrzymać trochę zatrzymywanie wody, ew. zmniejszyć cellulit, obwód ciała???? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź!!!
przede wszystkim nalezaloby wiedziec czy nie ma p.wskazan do takich masazy, czyli czy mama nie ma zylakow? jakichs chorob zyl? czy nie zazywa antykoagulantow (pochodne aspiryny czyli przerozne Acard'y itp.)? czy nie jest w trakcie jakiegos powaznego lekczenia? czy nie ma jakiejs infekcji? ... jest tego troszke.
jesli wszystko byloby ok, mozna mamie wykupic karnet na endermologie - pomaga pozbyc sie nadmiaru wody jak i tluszczu z organizmu, ktore powoduja cellulit.
Banka chinska dobra bedzie na cellulit i nadmiar wody, tluszczyku natomiast nie usunie.
Elektrostymulacja tez pomoze pozbyc sie wszystkich problemow, o ile nie bedzie do niej p.wskazan - do tego dochodza choroby serca, metalowe implanty w ciele, padaczka. Ciaza jest rowniez p.wskazaniem w kazdym z tych zabiegow, ale nie wymienialam tego wnioskujac ze Twoja mama nie jest w ciazy.


Teraz pewnie kwestia wyboru rozbije sie o kwestie finansowe, bo karnety tanie nie sa, ale warto poszukac jakichs promocji
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:38.