obfite i bolesne miesiaczki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-11, 14:22   #1
angel1221
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 47

obfite i bolesne miesiaczki


mam 40 lat ,od stycznia zaczely sie u mnie strasznie obfite miesiaczki[podczas okresu zuzywam 6 paczek podpasek o najwiekszej chlonnosci],jestem pod stala kontrola ginekologa ze szpitala przy starynkiewicza w Warszawie,zlecono mi duphaston od 19 do 25 dnia cyklu,ale on mi nie pomogl.Lekarz bagatelizuje moj problem,robil usg nie zauwazyl niczego podejrzanego,stwierdzil ze moze![o zgrozo moze!] to okres przedmenopauzalny i zostawil samej sobie,kontrola za 5 mies,pisze by znalezc pomoc,moze w postaci jakis ziol,zeby zmniejszyc krwawienie i ten bol skurczowy[bole mam od 1 szej mies],moze sa jakies srodki naturalne i bede mogla sobie pomoc sama? jakies ziololeki? gdy przyszlam do szpitala na kontrole i opowiedzialam o swoim problemie,zbagatelizowano go ,a ja czuje sie slabo,ostatnio podaczas okresu krecilo mi sie w glowie,dodam ze zmienic lekarza nie moge,bo jak tlumaczyc koledze po fachu ze tamten sie nie sprawdzil-na dodatek moja pani dr jest adiunktem i ma dobra opinie
angel1221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 14:24   #2
angel1221
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 47
Dot.: obfite i bolesne miesiaczki

dodam ze w grudniu mialam robione lyzeczkowanie macicy z powodu przerostu endometrium-wynik histo -poprawny-wlasciwie te krwotoki zaczely sie po tym zabiegu,niestety,w badaniach usg p.dr nie doszukala sie zadnych zmian chorobowych,ba,nie widzi powodu do badan hormonalnych..
angel1221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:43.