dramat piętnastolatki!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-04, 15:30   #1
mychaaa
Raczkowanie
 
Avatar mychaaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bryjoow;)
Wiadomości: 386
GG do mychaaa

dramat piętnastolatki!!!!


czesc dziewczyny, mam 15 lat i wcale nie jestem taka gruba czy otyła a mam rozstepy!!!!!!!i kompletnie nie wiem jak sobie z tym poradzić bo np jak chodze na basen to to brzydko wyglada a nie bede przecież ubierać majtek do kolan, widać je co mi bardzo przeszkadza poradzcie co mam zrobić bo mi sie wydaje że na 15 lat to dość dziwne zeby w tym wieku mieć rozstępy bo żadna z moich koleżanek nie ma tylko ja błagam poradzcie cos
mychaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 15:34   #2
nataliacz
Rozeznanie
 
Avatar nataliacz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ośw
Wiadomości: 559
GG do nataliacz
Dot.: dramat piętnastolatki!!!!

Może to marne pocieszenie ale nie jesteś sama. 3 moje koleżanki z którymi trenowałam pływanie (tak tak dziewczyny uprawiające sport wyczynowo też mają takie problemy) posiadały spore rozstępy.
Pewnie Panie bardziej zorientowane w tym temecie doradzą Ci jakieś kremy, a Ty nie martw się tak tym. My kobiety lubimy wyolbrzymiać
nataliacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 15:55   #3
Kreestal
Raczkowanie
 
Avatar Kreestal
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 227
Arrow Dot.: dramat piętnastolatki!!!!

Zazdroszczę Ci Naprawdę. Rozstępy dostałam w wieku 11 lat. Są na rękach, piersiach, biodrach, pupie i nawet łydkach. Nie mogę ubrać nawet spódnicy lekko odsłaniejącej nogi Mam nadzieję, że w ciągu najbliższych lat zostanie opracowany tani i skuteczny sposób usuwania ich.
Kreestal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 16:18   #4
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: dramat piętnastolatki!!!!

Jedyne co teraz przychodzi mi na mysl to szybki wzrost- skora nie nadaza za tempem wzrostu czego efektem sa rozstepy. Nie wiem jednak czy u Ciebie tak bylo.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 16:20   #5
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: dramat piętnastolatki!!!!

Cóż... balsam ujędrniający przychodzi mi na myśl . Można jeszcze brzuszek poćwiczyć, ale chyba w tym wypadku właśnie chodzi o balsam do ujędrnienia skóry. Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 16:24   #6
mychaaa
Raczkowanie
 
Avatar mychaaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bryjoow;)
Wiadomości: 386
GG do mychaaa
Dot.: dramat piętnastolatki!!!!

no uzywam taki z avonu a i cwicze A6W ale nie mam pojecia jak sie tego pozbyc ja akurat mam tylko na pośladkach i w okolicach, a w ciązy nie byłam(bo po ciazy tez robia sie rozstepy) mam 163cm i waze 48 kg to dużo?
mychaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 16:46   #7
Ania_P
Rozeznanie
 
Avatar Ania_P
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 560
Dot.: dramat piętnastolatki!!!!

Moje rozstępy pojawiły się w wieku 13-14 lat. I też wcale nie byłam gruba. Ale tak jak powiedziała Nati rozstępy to też wynik szybkiego wzrostu (w ciągu roku urosłam 10 cm ). Powiem Ci szczerze, że nie wierze w jakieś kremy, itp. Byłam i u dermatologa i u chirurga i usłyszałam, że niestety nie da się tego usunąć a kremy itp. pomoga tylko zahamować tworzenie się nowych rozstępów (no chyba że zrobię operację plastyczną ). Powiem Ci, że ja się przestałam tym przejmować. Uwielbiam pływać i majtki ze stroju kąpielowego mam wykrojone- mimo iż na pośladkch i udach rozstępy są bardzo widoczne, tymbardziej, że mam ciemną karnację a rozstępy są białe Moja rada to nie przejmować się
Ania_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-04, 16:56   #8
mychaaa
Raczkowanie
 
Avatar mychaaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bryjoow;)
Wiadomości: 386
GG do mychaaa
Dot.: dramat piętnastolatki!!!!

no też tak robiłam ze sie nie przejmowałam bo mam je nie od dzis ale jest to jeden z moich kompleksow :/ a dużo tez plywam, cwicze, biegam i mam nadzieje ze urosne bo troche taka mala jestem, ale nie oszukujmy sie te rostepy wygladaja szpecaco jak dla mnie ale skoro nie da sie ich pozbyc to trudno ale juz lepsze to niz np nadmierne owlosienie albo zolte zeby dzieki wam za wszystko
mychaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 17:06   #9
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: dramat piętnastolatki!!!!

Cytat:
Napisane przez mychaaa
no uzywam taki z avonu a i cwicze A6W ale nie mam pojecia jak sie tego pozbyc ja akurat mam tylko na pośladkach i w okolicach, a w ciązy nie byłam(bo po ciazy tez robia sie rozstepy) mam 163cm i waze 48 kg to dużo?
Powiem ze co do pośladków to ćwiczonka na pośladki . Najlepsze które możesz robić wszędzie to napinanie i rozluźnianie pośladków . No i balasamik. O swoją wagę sie nie martw , jest bardzo okey, a napewno nie za duża . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 11:00   #10
kociakwaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 27
Dot.: dramat piętnastolatki!!!!

Jak byłam w podobnym wieku jak ty mimo że wazyłam około 50kg to nie jest dużo tez miałam straszne rozstępy na udach. Wciertałam regularnie kremy,do tego masaże zimne prysznice i z fioletowo rózowych pręgów zrobiły się białe takie przezroczyste i praktycznie niewidoczne. Jednak trwało to naprawdę długo. Teraz mam 24 lata ważę 54kg i rozstępów praktycznie nie widać. Jedno co ci mogę doradzić to cierpliwa praca nad tymi częściami ciała i ćwiczonka ćwiczonka cwiczonka
kociakwaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 11:49   #11
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: dramat piętnastolatki!!!!

moim zdaniem rozstepy nie znikna jak bedziesz cwiczyla, to w jakim wieku sie one pojawiaja zalezy od elastycznosci naszej skory, od wlokiem kolagenowych itd. na te rzeczy nie mam wplywu bo to jest przekazywane genetycznie.mam siostre w wieku 17 lat i mimo ze bardzo szybko urosla i jest duzo wieksza ode mnie nie ma rozstepow a z kolei ja je mam ale u mnie wynikalo to z duzych wahan wagi ale odziwo mam je tylko w kilku punkcikach.jesli chcesz je zmiejszyc rob sobie masaze takimi odpowiednimi masazerami i rekawicami, stosuj prysznice naprzemienne (zimny-cieply) i zele
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-05, 20:04   #12
mychaaa
Raczkowanie
 
Avatar mychaaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bryjoow;)
Wiadomości: 386
GG do mychaaa
Dot.: dramat piętnastolatki!!!!

dzieki wam dziewczyny to biore sie za te swoje cztery litery i mam nadzieje ze to cos pomoze chociaz licze sie z tym ze moze sie tak zdazyc ze nie i mozliwe ze to racja ze jest to uwarunkowane genetycznie bo moja siostra ma rozstepy na plecach(dolnej czesci)ale ona ma baardzo jasna karnacje a u niej te rozstepy sa biale to z daleka slabo widac a u mnie te rozstepy sa rozowe i takie jakby biale( ) no ale nic mowi sie trudno, sprobuje cos z nimi zrobic
mychaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 18:26   #13
alexxx1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 36
Smile Dot.: dramat piętnastolatki!!!!

hej laska no ja mam 14 latek i mam na biodrach , udach i piersiach :/ z tym ze z tymi na piersiach i udach nic nie zrobie ;( bo juz sa w drugiej fazie - czyli biale sie zrobily (z czasem beda prawie nie widoczne) a te na udach to sa w pierwszej fazie czyli sa czerwone - smaruje specjalnym kremem przepisanym od dermatologa (szczerze powiem ze jak narazie za duzych rezultatow nie ma - one je troche splyca i sprawia ze sa mniej widoczne - ale jeszcze zobaczymy ) pozdrawiam papapa;*
alexxx1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 18:28   #14
alexxx1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 36
Dot.: dramat piętnastolatki!!!!

a i tez nie jestem gruba powstaly poprzez wiek dojrzewania :/ pa
alexxx1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:39.