Studniówka w maxi dress. Jakie dodatki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-12-29, 19:15   #1
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188

Studniówka w maxi dress. Jakie dodatki?


Wczoraj, w poszukiwaniu kreacji studniówkowej, wyruszyłam do Silesii. Kupiłam sukienkę. Szyfonową - taka jaka chciałam. Krój - taki jaki chciałam. Kolor - nie bardzo. Ale była ostatnia w tym fasonie, tylko czarna. Ogólnie mi się podoba, ale chciałam uniknąć 'pogrzebowego' looku. W końcu to studniówka. Co sądzicie? Sukienka jest z camaieu. Cena pierwotna 199zł, przeceniona o 50%. (Nie wiem czy nie jest za długa. Nie leży na ziemi, ale butów nie widać, jeśli stoję w miejscu). Zamierzam odczepić ramiączka. Do niej mam szare buty z kokardą (ze studniówki odbytej rok temu - w końcu butów i tak prawie nie widać haha). [Takie ja na drugim foto, tylko wyższe, szare i zamszowe] Włosy rozpuszczę. Zastanawiam się nad dodatkami i makijażem. Usta czerwone, tylko jakie oczy? Jeśli chodzi o biżuterię, to chciałam pójść w srebro. Myślałam nad dużą ilością bransoletek + czerwona kokardka na jednej z nich + pierścionek + kolia. Kolczyki jakieś małe wkrętki. Może czerwone? Nie chcę tylko wyjść obładowana jak choinka, a z drugiej strony chciałam dodać trochę świecidełek, żeby przełamać pogrzebowe wrażenie. Do tego czerwona kopertówka. Jak się zapatrujecie na takie połączenie? Może macie inne pomysły? Może jesteście zdania, że na studniówkę taka sukienka odpada? Liczę na Wasze rady.

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 19:31   #2
obsesyjna24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 231
Dot.: Studniówka w maxi dress. Jakie dodatki?

Sukienka jak na pogrzeb jakiś.
obsesyjna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 19:35   #3
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Studniówka w maxi dress. Jakie dodatki?

Cytat:
Napisane przez obsesyjna24 Pokaż wiadomość
Sukienka jak na pogrzeb jakiś.
Poszłabyś w takiej długiej sukience na pogrzeb? Cała by Ci się w cmentarnym błocie upaprała.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 19:38   #4
obsesyjna24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 231
Dot.: Studniówka w maxi dress. Jakie dodatki?

Pytałaś o opinię innych, więc wyrażam swoją. Nie pasuje na studniówkę.
obsesyjna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 19:39   #5
wywloczka
Zakorzenienie
 
Avatar wywloczka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: czasem TAM często TU :D
Wiadomości: 8 220
Dot.: Studniówka w maxi dress. Jakie dodatki?

Na pogrzeb? Haha no proszę Cię
Sukienka jest bardzo ładna skromna i klasyczna. Buciki odradzam szare. Mimo, że wydaje Ci się, że nie będzie ich widać to i tak wszyscy je zauważą jeśli będą zbyt kontrastować. Chyba, że osiągniesz efekt współgrania butów z dodatkami- srebrna biżuteria i torebka
__________________
A jeśli życie to sen z którego budzisz się gdy zasypiasz ?

Całkiem optymistycznie. Mimo, pomimo i wbrew...


Po prostu WŁÓKI

wywloczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 19:40   #6
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Studniówka w maxi dress. Jakie dodatki?

Moim zdaniem sukienka śliczna, ale może rozweselić ją np kolorową szarfą? Jak chcesz czerwona kopertówkę to może kup ze dwa metry szerokiej dwustronnej atłasowej wstążki i przewiąż ją w pasie
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 19:41   #7
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 5 699
Dot.: Studniówka w maxi dress. Jakie dodatki?

Postawiłabym na szaro-czerwone dodatki (najchętniej kremowo-czerwone, no ale jak buciki szare...)
Szare oczy będą pasowały do butów (nawet jeśli ich nie widać), a czerwień fajnie ożywi sukienkę
Włosy to bym zrobiła asymetrycznie: spięte tak, żeby loki były tylko z jednej strony, podobnie jak na zdjęciu, do tego czerwone usta i paznokcie. Kolczyki dałabym srebrne.
Myślę, że fajnie wyglądałyby szare perły z czerwonym kwiatem na ręku (ale wtedy rezygnujemy ze srebra i idziemy w perły).
Pierścionka nie zakładałabym już, co by nie przesadzić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 15853_1n.jpg (13,7 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1155-1860-thickbox.jpg (48,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1351159926.jpg (3,4 KB, 7 załadowań)

Edytowane przez catttt
Czas edycji: 2010-12-29 o 19:49
catttt jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-29, 19:52   #8
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Studniówka w maxi dress. Jakie dodatki?

Moim zdaniem wielkim plusem tej sukienki jest skromność i prostota Naprawdę wygląda bardzo ładnie, wcale nie pogrzebowo. Ale moim zdaniem wszelkie próby rozweselenia sukienki (np czerwonym kolorem) mogą wyglądać tandetnie.... Na Twoim miejscu włożyłam czarne lub szare szpilki, włosy rozpuściła, i dodała srebrna biżuterię - dość duże kolczyki (lub jak wolisz naszyjnik) + bransoletki (cienkie srebrne, żeby było ich dużo) + kopertówka szara. Naprawdę będzie to wyglądać pięknie i z klasą a dodawanie koloru, zwłaszcza jaskrawego popsuje według mnie szlachetną prostotę tej kreacji.
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 20:18   #9
anonymouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 231
Dot.: Studniówka w maxi dress. Jakie dodatki?

Haha, też ją mam Bardzo ładna sukienka i jak najbardziej pasuje. Krótkie, kolorowe kiecki możesz założyć na jakąkolwiek imprezę, a taką to tylko na bal. Ja odpuszczam kolorowe dodatki i skupiam się na klasycznych, może jakieś perły, jeszcze nie wiem.

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

W ogóle jestem głupia, bo ją kupiłam w regularnej cenie a tydzień później została przeceniona
anonymouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 20:29   #10
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Studniówka w maxi dress. Jakie dodatki?

Dodatki bardzo lekkie-srebro lub czerń. Czerwone usta i loki-obowiązkowo jak piszą inne wizażanki
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamięci legnie rok
Serce mnie nie boli, ręce ciągle zdolne do poświęceń są
Oczy trochę senne, wszystkie moje drogi wiodą w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 23:00   #11
Emisiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 95
Dot.: Studniówka w maxi dress. Jakie dodatki?

Ładna ta sukienka Dlaczego uważasz, że wygląda pogrzebowo ? Teraz wiele dziewczyn na studniówki zakłada obciskające mini - sukieneczki ledwo zasłaniające pośladki .. Ale ta jest bardzo elegancka Hmm, myślę, że dużo lepiej będziesz wyglądać, jeśli darujesz sobie "przełamywanie" koloru i po prostu ubierzesz srebrną biżuterię, albo perły (ja tak zrobiłam na swoją studniówkę i prezentowało się ładnie ), do tego loki, czerwone usta.. I zrobisz furorę swoim look'iem
__________________
POMÓŻMY KUBUSIOWI - ŻYWCEM PODPALONEMU PIESKOWI!!!!!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=499870
http://allegro.pl/spalony-pies-kuba-i1434981838.html


NAKARM ZWIERZĄTKA PRZEZ INTERNET - ZA DARMO!! KLIKNIJ: http://www.pustamiska.pl
Emisiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 09:41   #12
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Studniówka w maxi dress. Jakie dodatki?

Dziewczyny, bardzo dziękuję za pozytywne opinie. Nawet nie wiecie jak mi pomogłyście przekonać się do tej kreacji.

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Moim zdaniem sukienka śliczna, ale może rozweselić ją np kolorową szarfą? Jak chcesz czerwona kopertówkę to może kup ze dwa metry szerokiej dwustronnej atłasowej wstążki i przewiąż ją w pasie
Ona ma pod biustem szarfę z czarnego szyfonu, dlatego chyba nie będę już nic kombinować z samą sukienką. Mam 164cm, i mam wrażenie, że taka szarfa mogłaby trochę zaburzyć proporcje sukienki. Bo póki co wydaje mi się, że sama sukienka mnie wydłuża/wysmukla.


Cytat:
Napisane przez anonymouse Pokaż wiadomość

W ogóle jestem głupia, bo ją kupiłam w regularnej cenie a tydzień później została przeceniona
Ale przynajmniej uniknęłaś stresu, że nie będzie Twojego rozmiaru, albo że ją wykupią. Druga strona, że ten 'komfort' Cię kosztował 100zł.

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Pokaż wiadomość
Dodatki bardzo lekkie-srebro lub czerń. Czerwone usta i loki-obowiązkowo jak piszą inne wizażanki
Tak, właśnie o lokach myślałam, a raczej o takich falach w nieładzie. W załączniku dodam fryzurę nad jaką myślałam. Kolor włosów mam zbliżony do modelki na foto.

Cytat:
Napisane przez Emisiek Pokaż wiadomość
Ładna ta sukienka Dlaczego uważasz, że wygląda pogrzebowo ? Teraz wiele dziewczyn na studniówki zakłada obciskające mini - sukieneczki ledwo zasłaniające pośladki .. Ale ta jest bardzo elegancka Hmm, myślę, że dużo lepiej będziesz wyglądać, jeśli darujesz sobie "przełamywanie" koloru i po prostu ubierzesz srebrną biżuterię, albo perły (ja tak zrobiłam na swoją studniówkę i prezentowało się ładnie ), do tego loki, czerwone usta.. I zrobisz furorę swoim look'iem
Jakoś tak z rozmów z kumplami wynikło, że czarne sukienki wyglądają na studniówce właśnie 'pogrzebowo'. Na swojej studniówce też miałam czarną, ale przed kolano, a tutaj maxi dress, czyli czerń po całości.



Dziś lecę do centrum handlowego w poszukiwaniu czerwonej kopertówki i jakiejś ciekawej biżuterii. Myślicie, że lepiej, postawić na błyszczące, "świeże" srebro czy starsze, klimatyczne i bardziej orientalne srebro?
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 10:25   #13
firletka
Zadomowienie
 
Avatar firletka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 707
Dot.: Studniówka w maxi dress. Jakie dodatki?

Cytat:
Napisane przez obsesyjna24 Pokaż wiadomość
Sukienka jak na pogrzeb jakiś.
Proszę, jak to się wszystko zmienia. Za moich czasów (raptem 8 lat temu ) właśnie w takich sukienkach chodziło się na studniówki - prostych, skromnych, ale z klasą. Wystarczą piękne dodatki i dziewczyna będzie wyglądać pięknie. I inaczej niż cała reszta matron w bezach przypominających suknie ślubne
firletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 10:58   #14
moniq92
Raczkowanie
 
Avatar moniq92
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 174
Dot.: Studniówka w maxi dress. Jakie dodatki?

Bardzo ładna sukienka, i naprawdę świetny zakup za tą cenę A te buty? bardzo mi się podobają, gdzie je znalazłaś ?
__________________
Undo the locks and throw away the keys
moniq92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 11:12   #15
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Studniówka w maxi dress. Jakie dodatki?

Cytat:
Napisane przez firletka Pokaż wiadomość
Proszę, jak to się wszystko zmienia. Za moich czasów (raptem 8 lat temu ) właśnie w takich sukienkach chodziło się na studniówki - prostych, skromnych, ale z klasą. Wystarczą piękne dodatki i dziewczyna będzie wyglądać pięknie. I inaczej niż cała reszta matron w bezach przypominających suknie ślubne


Cytat:
Napisane przez moniq92 Pokaż wiadomość
Bardzo ładna sukienka, i naprawdę świetny zakup za tą cenę A te buty? bardzo mi się podobają, gdzie je znalazłaś ?
Buty kupiłam jakiś rok temu, chyba w TipTop'ie. Dałam mniej niż 100zł, chyba 79, ale nie jestem pewna na 100%. Myślę, że właśnie w sklepikach typu tiptop czy bootsquare powinnaś coś takiego znaleźć, bo ostatnio był szał na kokardkowe buty czy to zamszowe czy satynowe.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 19:04   #16
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Studniówka w maxi dress. Jakie dodatki?

Cytat:
Napisane przez firletka Pokaż wiadomość
Proszę, jak to się wszystko zmienia. Za moich czasów (raptem 8 lat temu ) właśnie w takich sukienkach chodziło się na studniówki - prostych, skromnych, ale z klasą. Wystarczą piękne dodatki i dziewczyna będzie wyglądać pięknie. I inaczej niż cała reszta matron w bezach przypominających suknie ślubne
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamięci legnie rok
Serce mnie nie boli, ręce ciągle zdolne do poświęceń są
Oczy trochę senne, wszystkie moje drogi wiodą w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:20.