a little bit help - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-30, 21:10   #1
ewelina1235
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 71

a little bit help


Cześć. Pytanie do ludzi studiujących lub orientujących się w temacie filologii angielskiej. Czy jest ona opłacalna?! to po pierwsze. Nie wiem co mam myśleć, a w roku 2012 zdaje maturę. Dużo osób mówi, że to dobry kierunek, angielski zawsze się przyda, mimo, że jest dużo chętnych. Co wy o tym myślicie?! Chciałabym również dowiedzieć się, czy ciężko jest się dostać na UW oraz UG?! w moich myślach te dwie uczelnie konkurują ze sobą. nie wiem którą wybrać, które miasto jest lepsze?! pod każdym względem. Warszawa- kojarzy mi się z blokowiskiem, nadmierną "cywilizacją" i korkami. wszędzie jest daleko-nie znoszę czegoś takiego. ale z drugiej strony coś mnie tam ciągnie. Zaś Gdańsk znam juz od dziecięcych lat. Mimo,ze kocham to miasto, z drugiej strony boję się, że się tam zanudzę.. Ja patrzę na wszystko ogólnie,czyli równiez uczelnia, ale i miasto wpływa w wiekszym stopniu na nasz nastrój. co robic ludzie, co robic.
ewelina1235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 10:56   #2
Hortencja
Zadomowienie
 
Avatar Hortencja
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 692
Dot.: a little bit help

Poczytaj wątek: studiować filologię angielską. Nie jesteś pierwsza w tym roku z tymi samymi pytaniami, tam już dużo osób na nie odpowiedziało.

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

A w tytule masz byka- powinno być a little bit of help...
__________________

2 more months...
Hortencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 13:15   #3
ewelina1235
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 71
Dot.: a little bit of help

Cytat:
Napisane przez Hortencja Pokaż wiadomość
Poczytaj wątek: studiować filologię angielską. Nie jesteś pierwsza w tym roku z tymi samymi pytaniami, tam już dużo osób na nie odpowiedziało.

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

A w tytule masz byka- powinno być a little bit of help...
właśnie się zjarzyłam.. fakt, jest duzo tego.
ewelina1235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 09:56   #4
Meere
Raczkowanie
 
Avatar Meere
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków, Nowa Huta
Wiadomości: 313
Dot.: a little bit help

Cytat:
Napisane przez ewelina1235 Pokaż wiadomość
Cześć. Pytanie do ludzi studiujących lub orientujących się w temacie filologii angielskiej. Czy jest ona opłacalna?! to po pierwsze. Nie wiem co mam myśleć, a w roku 2012 zdaje maturę. Dużo osób mówi, że to dobry kierunek, angielski zawsze się przyda, mimo, że jest dużo chętnych. Co wy o tym myślicie?! Chciałabym również dowiedzieć się, czy ciężko jest się dostać na UW oraz UG?! w moich myślach te dwie uczelnie konkurują ze sobą. nie wiem którą wybrać, które miasto jest lepsze?! pod każdym względem. Warszawa- kojarzy mi się z blokowiskiem, nadmierną "cywilizacją" i korkami. wszędzie jest daleko-nie znoszę czegoś takiego. ale z drugiej strony coś mnie tam ciągnie. Zaś Gdańsk znam juz od dziecięcych lat. Mimo,ze kocham to miasto, z drugiej strony boję się, że się tam zanudzę.. Ja patrzę na wszystko ogólnie,czyli równiez uczelnia, ale i miasto wpływa w wiekszym stopniu na nasz nastrój. co robic ludzie, co robic.
a może Kraków?
Meere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 18:42   #5
ewelina1235
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 71
Dot.: a little bit help

Cytat:
Napisane przez Meere Pokaż wiadomość
a może Kraków?
wiesz co, zastanawiałam się nad tym i moim marzeniem własnie jest Kraków czy też Wrocław. Ale co jak co, za daleko... bałabym się jechać w ciemno tak daleko.
ewelina1235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:00.