Do szczuplych dziewczyn - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-27, 20:13   #61
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Do szczuplych dziewczyn

Ciekawy pomysł, ale ja np. nie znoszę uczucia głodu. Muszę natychmiast coś zjeść, bo mnie aż skręca.
Odżywki dobra rzecz, Kasia - mam nadzieję, że wszytko już od Agi wiesz
Ja dziś pierwszy raz w tym roku odważyłam się na top na ramiączkach A o dekolcie mowy nie ma, muszę się ostro zabrać za tycie
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 14:25   #62
nelcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 17
Dot.: Do szczuplych dziewczyn

Hej dziewczyny ja rowniez naleze do szczuplych dziewczyn a raczej prawie chudych :/ nie obnosze sie z tym. mam 160 cm wzrostu i waze ok.45 kg i caly czas trzymam sie tej wagi nie ze wzgledu ze nie chce przytyc ale jakos moja przemiana materii nie daje mi moliwosci przytycia. juz nie robie z tego takiego problemu bo jak patrze na moich rodzicow to wiem po kim jestem taka szczupla. wszystko "siedzi" w geniach fakt faktem mam pare problemow, ktore wiaza sie z waga, ale nie jest tak zle. jezeli moglabym cos radzic kolezanka, ktore narzekaja na swoja wage to unikajcie tlustych potraw i jak najwiecej ruchu. glodowki nie za bardzo maja sens, narazaja na oslabienie organizmu co jest powodem wielu infekcji, po co sie az tak katowac? ograniczcie sie do 3 posilkow dziennie, lekkich, ewentualnie jakis owoc miedzy posilkami, nie objadajecie sie na noc(najlepiej jak juz jesc kolacje to nawet do 2 godzin przed snem)!!!!! mozecie zrezygnowac z kolacji ale nigdy nie ze sniadania (sniadanie to podstawa). mam nadzieje, ze chociaz troszke pomoge ale oczywiscie nie jestem dietetykiem i moze najlepiej udac sie do specjalisty.
nelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 14:45   #63
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: Do szczuplych dziewczyn

MAJU 19 skoro uprawiasz tak intensywni sport a pomomo to nie ma duzych efektow to polecam tabletki BIO-DRAIN ktore oczyszczaja organizm z toksyn Mozliwe ze wlasnie u ciebie tak jest Ja tez cudowalam zeby schudnac cwiczylam duzo i nic az wreszcie trafilam na te tabletki schudlam 7kg naprawde POLECAM!!!!!
Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 17:44   #64
tarakatatula
Rozeznanie
 
Avatar tarakatatula
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 511
Wink Dot.: Re: Do szczuplych dziewczyn

Cytat:
Napisane przez nolpa
To dobrze tak naprawde, że nie jesz nabialu. podobno jest on nie wskazany dla 0 grupy krwi. wapń znajdziemy gdze indziej.


dzieki za relacje
ja jem nabialale srednia jestem przy1,74 aktualnie 60kg kiedys 54brrr spaslam sie w ciagu dwoch lat
__________________
xyz
tarakatatula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 11:23   #65
asiek1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2
Dot.: Do szczuplych dziewczyn

czesc!! Ech...ja mam problem z niedowaga!! otoz mam 168 i waze tylko 49 a powinnam wazyc 53 kilo!! jednak nie jest mi latwo przytyc, bo mam chora tarczyce!! musze brac leki...!! jeszcze nadodatek mam krzywe nogi Kolana ni chca sie ze soba zlaczyc odleglos miedzy nimi wynosi 4 cm...!! Mowie sobie, ze jak przytyje te 4 kg to tego juz nie bedzie tak widac, ale ja mowie to tylko dla lepszego samopoczucia, bo wiem, ze tak nie bedzie!!
asiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 11:30   #66
yahaska
Raczkowanie
 
Avatar yahaska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Meckenheim
Wiadomości: 308
GG do yahaska
Dot.: Do szczuplych dziewczyn

ja przy wzroscie 173 waze 50 kg to chyba tak srednio. nie zwracam uwagi na diete
yahaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.