Czy istnieje wogóle sposób na różowy nos??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-08, 09:47   #1
xxjustixx
Raczkowanie
 
Avatar xxjustixx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177

Czy istnieje wogóle sposób na różowy nos???


Naprawde,po wielu staraniach aby zlikwidować ten defekt poprostu trace już nadzieje że istnieje coś,co pomoże mi wyleczyć mój różowy nos.Naszukałam sie już w prasie i internecie ale nikt nie radzi nic konkretnego.Ten uraz skóry mam od 3 lat po poparzeniu.Kiedyś był mocno czerwony teraz jest różowy...czyli coś zbladło ale czy jest szansa aby skóra była jeszcze taka jak kiedyś??? jestem tym już załamana bo jest lato a ten nos przebija nawet przez makijaż! mam tego dość
piszcie jeśli coś wiecie na ten temat pozdrawiam
xxjustixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 11:17   #2
ef_bi_aj
Przyczajenie
 
Avatar ef_bi_aj
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 20
GG do ef_bi_aj
Dot.: Czy istnieje wogóle sposób na różowy nos???

Może pokombinować coś z makijażem...
Próbowałaś czegoś takiego? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,17182,cera-naczynkowa-korektor-zielony.html
Nie wiem, czy to mogło by pomóc, bo to raczej na popękane naczynka, ale słyszałam, że dziewczyny używają też na wypieki i pryszcze.
A może dermacol?https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2595,make-up-cover-stara-wersja.html To taki bardzo mocno kryjący podkład. "jest w stanie ukryć wszelkie przebarwienia, blizny, rozległe plamy barwnikowe"
ef_bi_aj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 15:25   #3
xxjustixx
Raczkowanie
 
Avatar xxjustixx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Czy istnieje wogóle sposób na różowy nos???

Dosłownie każdy podkład tworzy mi na twarzy maske.Skóre mam jakby przypieczoną i strasznie cienką żaden podkład nie chce sie z nią stapiać.Mam Dermacol ale przestałam używać bo tworzył maskę widoczną chyba z kilometra z koleji sam podkład tego nie zakrywa...naprawde sama nie wiem czym mogłabym to zakryć a najlepiej wyleczyć! wiem,że mnóstwo osób ma taki problem ale ja mam te skóre nie całą czerwoną tylko pełno plamek i przebarwień po tym poparzeniu ciągle kupuje nowe podkłady a potem musze je oddawać znajomym bo mi nie pasują....
xxjustixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 00:57   #4
Pryszczylla
Przyczajenie
 
Avatar Pryszczylla
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7
Dot.: Czy istnieje wogóle sposób na różowy nos???

nie jestem zbytnio "obcykna" w temacie ale skoro to po poparzeniu to moze uzywaj jakiejs masci czy kremu na blizny?
znalazlam w necie: "
Dowiedziono, że Dermatix zmiękcza, spłaszcza i wygładza blizny,redukując dodatkowo odbarwienia, świąd i towarzyszący ból."
i ze mozna go stosowac tez na stare blizny jak w twoim przypadku.
mam nadzieje, z pomoglam a przynajmniej nie zaszkodzilam
pozdrawiam

Pryszczylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 12:00   #5
xxjustixx
Raczkowanie
 
Avatar xxjustixx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Czy istnieje wogóle sposób na różowy nos???

Zorientuje sie co to za maść,dzięki ja mam poprostu te skóre na nosie o połowe cieńszą niż miałam przed poparzeniem pozatym nos jest jakby siny.Naprawde nie wiem czym mam to juz smarować,tyle tego było.A czytałam gdzieś,że jak raz skóre na nosie poparzysz to tak już ci zostanie.....dołuje mnie to strasznie a nic nie moge na to poradzić.... wyleczyć tego nie umie ale myślałam że chociaż pójdzie to jakoś ukryć pod makijażem ale jak już wspominałam,żaden nie umie mi tego dokładnie zakryć odrazu straszna maska,może sa jakieś profesjonalne kosmetyki,sama już nie wiem uzbierałabym sobie na taki kosmetyk gdybym tylko wiedziała że takowy jest.......
xxjustixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.