sex-3razy na 2 tygodnie?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-08, 10:04   #1
bosiutka
Przyczajenie
 
Avatar bosiutka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 11
Unhappy

===>>> Sex-3 Razy Na 2 Tygodnie ???


Dziewczyny mam problem.. Mój chłopak jest w Warszawie, odbya tam słuzbe w policji i wraca do co najmniej co dwa tygodnie i jest ze mna 3-4 dni. W tym czasie chcielibyśmy nacieszyć sie sobą, tzn. on by chcial sie kochac ze mna bez opamietania-w sumie ja tez, ale po 2 stosunkach w ciagu dnia, na drugi dzien mam juz dosyc bo wszytsko we wnetrzu mojej pochwy mnie boli Jest to dziwne uczucie-jakby moja macica byla w srodku poobijana i napuchnieta. co mam zrobic? nie ukrywam ze sex z moim partenerm jest bardzo wspanialy ale bol ktory mi towarzyszy jest okropny? Co o tym sadzicie??
__________________
I believe I can fly... I believe I can touch the sky... =)



KC Zomolku
bosiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 10:31   #2
olcik87
Raczkowanie
 
Avatar olcik87
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
GG do olcik87
Dot.: ===>>> Sex-3 Razy Na 2 Tygodnie ???

Hm...może zwyczajnie kochacie się zbyt ostro? Wiesz, czasem tak się zdarza. Po takim seksie ma prawo boleć. Myślę, że możesz też przejść się do ginekologa, żeby wykluczyć ewentualne stany zapalne, które moga powodować takie bóle. Więcej pomysłow nie mam ;/ Może inne dziewczyny bedą coś wiedziały. Pozdrawiam
__________________
"Boże, pozwól mi być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies"
olcik87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 10:36   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: ===>>> Sex-3 Razy Na 2 Tygodnie ???

To sie zdarza, kobiece czesci sa delikatne i nawet zwykly ,klasyczny stosuenk moze powodowac ból ,otarcia ,itp .
jesli nie ma stanow zapalnych i wszytsko jest ok stwierdzone przez lekarza to takie rzeczy sie zdarzaja ,zadbajcie o odpowiednie nawilzenie ,moze zastosujcie jakis zel nawilzajacy ,dostepny w aptece.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 11:16   #4
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: ===>>> Sex-3 Razy Na 2 Tygodnie ???

tez tak ostatnio mam , po kuracji lekami dopochwowymi , zrobiłam sie jakaś delikatniejsza tam w środku ... po intensywnym stosunku boli.
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 14:52   #5
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: ===>>> Sex-3 Razy Na 2 Tygodnie ???

bylam w podobnej sytuacji z moim nazeczonym widywalam sie co dwa tyg... bylismy tak siebie spragnieni ze zapominalismy o wszystkim i .. i potem wlasnie bolalo wszystko mnie szczypalo pieklo.... nie wiem jak to jest u ciebie ale doszlismy do jednego wniosku ze zamiast od razu stosunek odbyc najlepiej pierw rozladowac faceta w inny sposobm z raz czy dwa wtedy nie jest on tak twardy i nie obciera i "penetruje" co ma na swojej drodze latwiej sie moze wslizgnac i dopasowac do pochwy zawsze to nam pomagalo i obchodzilo sie bez boli... a co do ostrego sexu to chyba norma ze boli... w koncu tam to delikatne miejsce moge jeszcze popwiedziec ze mialam grzybice nie wiedzialam ze to ma wplyw na bolesne stosunki od kiedy leczylam sie lekami dopochwowymi i objawy grzybicy zeszly latwiej mi jest nie czuje bolu rozrywania czy pieczenia
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.