bardzo grube wałki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-25, 15:05   #1
fruzienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 1 441
GG do fruzienka
Question

bardzo grube wałki


Dziewczynki poradzie mi prosze, gdzie moge kupic takie grubasne walki?? zmienilam fryzure i ciezko mi ulozyc wlosy bez takich walkow, ale nigdzie nie moge ich znalezc

czy moze lepiej kupic taka wielka (=gruba) szczotke okragla i suszyc na niej??

z gory dziekuje za wszystkie rady
fruzienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 17:42   #2
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: bardzo grube wałki

Poszukaj w dobrych sklepach kosmetycznych, napewno tam takie wałki znajdziesz. A co do tego czym jest lepiej to ja bym wolała suszyć na okrągłej szczotce, a najwyżej potem nakręcić jeszcze na wałki na jakąś chwilę. W samych wałkach to musiałabyś chodzić pół dnia a tak to masz taki efekt w kilka chwil.
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 19:49   #3
fruzienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 1 441
GG do fruzienka
Dot.: bardzo grube wałki

dzieki za odp!! zamowilam sobie na allegro gruba szczotke, bo po calodniowym lazeniu po sklepach w poszukiwaniu walkow i szczotki darowalam sobie jeszcze tylko sie stresuje ze na tej szczotce zostanie mi wiekszosc wlosow z moimi dwiema lewymi lapkami
fruzienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 19:49   #4
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: bardzo grube wałki

hehehe, wprawisz sie i nie będzie tak źle Ja swoje za każdym razem suszę na ogrągłej szczotce a czasami nawet na prostej (w ekstremalnych warunkach) i też daje sobie radę
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 22:05   #5
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: bardzo grube wałki

jeśli masz w pobliżu Kaufland to napewno znajdziesz tam duże rzepowe wałki.
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 08:36   #6
kaYa
Zadomowienie
 
Avatar kaYa
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 697
GG do kaYa
Dot.: bardzo grube wałki

ja chyba widziałam takie duże granatowe w Rossmanie ....
kaYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 19:58   #7
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: bardzo grube wałki

Ale jak dla mnie, to te rzepowe są dziwne... mam te grube wałki ale nie umiem ich za bardzo nakładać jak nakładam je na suche włosy to one się nie trzymają
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-03, 15:53   #8
lilen01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 20
Dot.: bardzo grube wałki

Ja kupiłam w Rossmannie te niebieskie (największe) za jakieś ponad 3 zł w opakowaniu 2 szt. Jeszcze są mniejsze różowe.. Z naturze chyba też są ale nie wiem jakie.. I te wałki jak nałożysz.. tzn za nim nałożysz popsikaj lakierem czy czymś do stylizacji włosów nawiń na wałek i przypnij wsuwką i trzymaj od 15 do 30 min
lilen01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 20:29   #9
solhate
Przyczajenie
 
Avatar solhate
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 23
Dot.: bardzo grube wałki

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
Ale jak dla mnie, to te rzepowe są dziwne... mam te grube wałki ale nie umiem ich za bardzo nakładać jak nakładam je na suche włosy to one się nie trzymają
Dokladnie.Ja kupiłam w 2009 roku a uzyłam z 5 razy w celu pozbycia się "oklapnietych włosów"
.Zdecydowanie polecam suszenie na modelujacej szczotce, z tego sposobu korzystam od czasu do czasu i sprawdza się o niebo lepiej
__________________
Dłuuugie włoooosy
solhate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 09:10   #10
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: bardzo grube wałki

Cytat:
Napisane przez solhate Pokaż wiadomość
Dokladnie.Ja kupiłam w 2009 roku a uzyłam z 5 razy w celu pozbycia się "oklapnietych włosów"
.Zdecydowanie polecam suszenie na modelujacej szczotce, z tego sposobu korzystam od czasu do czasu i sprawdza się o niebo lepiej
Bo rzepowe wałki nie są najlepsze dla włosów, które mogą się po nich puszyć. Ja szukam zwykłych dużych wałków, ale wszędzie widzę te rzepowe. Włosy mi się już niemal rozprostowały same z siebie, są przy tym ciężkie i oklapnięte, nie jestem w stanie ich sobie dobrze odbić od nasady samą szczotką. Jak na razie, patrzyłam tylko w jednym sklepie fryzjerskim i mieli tylko rzepowe z tych dużych wałków. Ale będę szukać dalej...
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 17:23   #11
solhate
Przyczajenie
 
Avatar solhate
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 23
Dot.: bardzo grube wałki

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Bo rzepowe wałki nie są najlepsze dla włosów, które mogą się po nich puszyć. Ja szukam zwykłych dużych wałków, ale wszędzie widzę te rzepowe. Włosy mi się już niemal rozprostowały same z siebie, są przy tym ciężkie i oklapnięte, nie jestem w stanie ich sobie dobrze odbić od nasady samą szczotką. Jak na razie, patrzyłam tylko w jednym sklepie fryzjerskim i mieli tylko rzepowe z tych dużych wałków. Ale będę szukać dalej...
Troche zle to ujełam :P Chciałam napisac ,ze kupiłam w celu lekkiego podkrecenia konców ale nic z tego nie wyszlo i najlepiej mi sluza jako pozbycie sie "oklapnietych" wlosow. Jednak teraz robie to za pomoca suszarki i szczotki modelujacej i jest efekt jaki chcialam osiagnac. Nie sa oklapniete i sa lekko podkrecona na koncach.
__________________
Dłuuugie włoooosy
solhate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-14, 23:20   #12
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: bardzo grube wałki

Cytat:
Napisane przez solhate Pokaż wiadomość
Troche zle to ujełam :P Chciałam napisac ,ze kupiłam w celu lekkiego podkrecenia konców ale nic z tego nie wyszlo i najlepiej mi sluza jako pozbycie sie "oklapnietych" wlosow. Jednak teraz robie to za pomoca suszarki i szczotki modelujacej i jest efekt jaki chcialam osiagnac. Nie sa oklapniete i sa lekko podkrecona na koncach.
To zazdroszczę U mnie już takiego efektu nie potrafię sama uzyskać. Ale kiedyś- jak najbardziej. Za to wałki rzepowe u mnie w ogóle nie zdały egzaminu No i odkąd włosy mi się same z siebie rozprostowały, to nie mogę podkręcić nawet końcówek na szczotce Włosy są proste i blisko głowy. Widziałam te duże wałki w sklepie internetowym, ale wolałabym je kupić stacjonarnie i będę szukać.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.