dj Tiesto - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-17, 10:55   #1
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331

dj Tiesto


Kto jeszcze polubil tego holenderskiego DJ-a?

Pamietam jak reklamowano rok temu na rmf maxxx, ze beda emitowac w kazda sobote jego program Tiesto Club Life i zastanawialam sie o co tyle szumu.

A teraz to jedna z moich ulubionych audycji radiowych

Muzyka tworzy niesamowity klimat i jeszcze jak przypadkiem sie wtedy jedzie samochodem za miastem przez mgle i slucha sie Tiesto w radiu, to w zasadzie nie trzeba juz nic wiecej

http://pl.wikipedia.org/wiki/Tiesto
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 11:18   #2
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: dj Tiesto

Rena nie spodziewałam się jakoś po Tobie zamiłowania do takiej muzyki

Ja DJ Tiesto usłyszałam pierwszy raz parę lat temu na retransmisji z Mayday na kanale Viva Polska i szalałam potem za utworem "Traffic" Do tej pory to jeden z moich ulubionych kawałków, choć generalnie kocham muzykę rockową.
Potem jakoś on też grał na otwarciu olimipiady w Grecji bodajże i wtedy mówili już o nim jako o najlepszym DJ świata

A RMF Maxxx słucham często(teraz na przykład) i lubię czasem taką techniawkową "rąbankę", a w samochodzie to już zwłaszcza
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 12:57   #3
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: dj Tiesto

Isa, to Ty jeszcze malo o mnie wiesz
Slucham w zasadzie kazdego gatunku muzyki - i beethovena i rammsteina i poezje spiewana Bo wszedzie zdarzaja sie perelki.

Tutaj jest Traffic na youtubie - http://pl.youtube.com/watch?v=9rqZ5SisGsc
Naprawde duzo energii - i na rolkach tez sie fajnie jezdzi z Tiesto.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 20:11   #4
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: dj Tiesto

Hmm, Dj Tiesto przyciągnął moją uwagę kawałkiem "Traffic"(co to się działo, nawet dzwonki na komórki robiłam sobie z tego kawałka ) i jeszcze „Adagio for strings” oraz "Lethal Industry", ale generalnie nie słucham jego muzyki.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 20:44   #5
cytrynowa88
Zadomowienie
 
Avatar cytrynowa88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 529
Send a message via Skype™ to cytrynowa88
Dot.: dj Tiesto

Polecam wam plyte wlasnie ta na ktorej jest slynny utwor traffic. Niezly klimat fajne przejscia, mozna sie nawet zrelaksowac
__________________
nie musisz być perfekcyjny na starcie, ale musisz wystartować,
by perfekcję osiągnąć kiedykolwiek

cytrynowa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 23:53   #6
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: dj Tiesto

Zdarza mi się słuchać
''Just be'' - dla mnie bomba, choć klimatem nieco różni się od np. 'Traffic', czy 'Elements of Life'.
Niemniej jednak tworzy ciekawe rzeczy
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 13:29   #7
*brydzia*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 564
GG do *brydzia*
Dot.: dj Tiesto

jego kawalki znalam jeszcze przed wydaniem plyty Athena, z ktorj povhdozi miedzy innymi Traffic i Adiago fot strongs gdy mialam jakies 13 lat sluchalam przeboju Ayla, potem jakos tak wyszlo, ze zaczelam sluchac trance i marne techno teraz bawie sie tylko w dobre walki trance'owe Tiesto moim zdaniem juz spada na psy i wole stare utowry, a tak to no coz...inni dj-e ktorych juz wymieniac nie bede;p
__________________
...wyimaginowany świat!!


*brydzia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-24, 19:49   #8
shybuya
Rozeznanie
 
Avatar shybuya
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pionki
Wiadomości: 517
GG do shybuya
Dot.: dj Tiesto

Tak, tak, Tiesto to dla mnie książę trance'u (królem jest Armin van Buuren ) . Nigdy za nim nie przepadałam ze względu na to, że jego utwory był zbyt komercyjne (szczególnie Traffic i Adagio for Strings), denerwowało mnie to, że wszędzie to było słychać i nawet w przysłowiowym maluchu z przyciemnianymi szybami ;/ . Ale przypadkiem trafiłam na płytę Elements of Life, który jest dla mnie obłędny . I generalnie to wolę jego mniej znane, lub przynajmniej mniej skomercajlizowane kawałki typu ''Loving arms'' "Ice rain" "In my memory" (ten akurat znany) i wiele wiele innych . Chociaż trzeba mu zarzucić, że sporo ma kawałków-niewypałów, typowej dyskotekowej łupaniny bez sensu i po prostu - tandetnej . Ale generalnie w pełni zasługuje na tytuł najlepszego DJa świata i szacunek dla niego za tę całą robotę.pzdr
__________________
100 % nie istnieje
shybuya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 23:00   #9
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: dj Tiesto

Cytat:
Napisane przez shybuya Pokaż wiadomość
Tak, tak, Tiesto to dla mnie książę trance'u (królem jest Armin van Buuren ) . Nigdy za nim nie przepadałam ze względu na to, że jego utwory był zbyt komercyjne (szczególnie Traffic i Adagio for Strings), denerwowało mnie to, że wszędzie to było słychać i nawet w przysłowiowym maluchu z przyciemnianymi szybami ;/ . Ale przypadkiem trafiłam na płytę Elements of Life, który jest dla mnie obłędny . I generalnie to wolę jego mniej znane, lub przynajmniej mniej skomercajlizowane kawałki typu ''Loving arms'' "Ice rain" "In my memory" (ten akurat znany) i wiele wiele innych . Chociaż trzeba mu zarzucić, że sporo ma kawałków-niewypałów, typowej dyskotekowej łupaniny bez sensu i po prostu - tandetnej . Ale generalnie w pełni zasługuje na tytuł najlepszego DJa świata i szacunek dla niego za tę całą robotę.pzdr
Dla mnie Tiesto nie jest nadto osluchany - malo kto w moim otoczeniu lubi taka muzyke.
O trance znalazlam taka notke - http://pl.wikipedia.org/wiki/Trance
Tu mamy Twojego krola - http://pl.wikipedia.org/wiki/Armin_van_Buuren
Przesluchalam kilka kawalkow i wole Tiesto ale do tego tez trzeba klimatu, akustyki etc. Zwlaszcza ta wieczorna/poranna mgla w plenerze.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 14:01   #10
shybuya
Rozeznanie
 
Avatar shybuya
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pionki
Wiadomości: 517
GG do shybuya
Dot.: dj Tiesto

Heh, Rena, super, że przesłuchałaś i dzięki za linki . Masz rację, Tiesto sam w sobie nie jest osłuchany, przynajmniej nie te jego dobre kawałki . Ale trzeba przyznać, że większość ludzi kojarzy jego pseudonim i kawałki typu "Adagio for strings" czy "Traffic" - ale to tylko tak sezonowo, jak grali w dyskotekach .
Podbnie jak Ty, ja na początku też wolałam Tiesto, Armina znałam wcześniej, mimo wszystko wolałam tego drugiego Holendra . Musiałam chyba do niego dorosnąć .
Nawiązując do audycji Tiesto w RMF Maxxx - jeszcze nie słuchałam, może dziś jak nie usnę Ale Armin też mam swoją audycję, gdzie prezentuje najlepsze aktualne kawałki trance'owe, przeważnie w jakiś sposób przez siebie zmiksowane. Audycja nazywa się A State of Trance i leci w jakimś polskim radiu (nie pamiętam jakim) z 2 tygodniowym opóźnieniem. Ja zawsze słucham na żywo w Internecie na di.fm . Namary na A State og Trance znajdziecie tu ----> http://pl.wikipedia.org/wiki/A_State_of_Trance .

Sorry za małe OT na temat Armina, ale jakoś nigdy nie mogę się powstrzymac i muszę dodać te moje 0,03 PLN

A Tiesto i tak jest genialny, prawie (podkreślam PRAWIE) jak Armin - w końcu Holendrzy są najlepsi

P.S. Na wizazu siedzę prawie codziennie, jestem raczej bierna, przeważnie czytam, a tu proszę - napisałąm coś wreszcie
__________________
100 % nie istnieje
shybuya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 16:09   #11
tranceMusic
Przyczajenie
 
Avatar tranceMusic
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 14
Dot.: dj Tiesto

Trafilam na watek dla siebie ( patrz moj nick ).
Mi w sercu gra trance glownie wokalny Ulubiony utwor tiesto to just be Wiekowy juz bardzo ale ma piekny tekst i motyw, ktory zawsze bedzie lapal za serce. Co do tego jak trance dziala na czlowieka mozna sie dlugo rozpisyac, ja kocham ta muzyke i zawsze chlone ja calym cialem a nie tylko uszami

A co do rmf maxxx to polecam dzis transmijse z sunrise restival, na ktorym wlasnie od polnocy zagra tiesto

pozdrawiam wszystkich, ktorzy na prawde to czuja
tranceMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-26, 16:59   #12
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: dj Tiesto

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Kto jeszcze polubil tego holenderskiego DJ-a?

Pamietam jak reklamowano rok temu na rmf maxxx, ze beda emitowac w kazda sobote jego program Tiesto Club Life i zastanawialam sie o co tyle szumu.

A teraz to jedna z moich ulubionych audycji radiowych

Muzyka tworzy niesamowity klimat i jeszcze jak przypadkiem sie wtedy jedzie samochodem za miastem przez mgle i slucha sie Tiesto w radiu, to w zasadzie nie trzeba juz nic wiecej

http://pl.wikipedia.org/wiki/Tiesto
jej, lubie Tiesto nie mniej uważam że jest ktoś lepszy - Armin van Buuren bardziej do mnie trafia

kiedyś słuchałam club life ale od pewnego czasu zaczęli puszczać taką sieczke
że sie nie dało słuchać


Cytat:
Napisane przez tranceMusic Pokaż wiadomość
Trafilam na watek dla siebie ( patrz moj nick ).
Mi w sercu gra trance glownie wokalny Ulubiony utwor tiesto to just be Wiekowy juz bardzo ale ma piekny tekst i motyw, ktory zawsze bedzie lapal za serce. Co do tego jak trance dziala na czlowieka mozna sie dlugo rozpisyac, ja kocham ta muzyke i zawsze chlone ja calym cialem a nie tylko uszami

A co do rmf maxxx to polecam dzis transmijse z sunrise restival, na ktorym wlasnie od polnocy zagra tiesto

pozdrawiam wszystkich, ktorzy na prawde to czuja
słyszałam właśnie, mam nadzieje że będzie dobre
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 17:15   #13
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: dj Tiesto

Cytat:
Napisane przez tranceMusic Pokaż wiadomość
A co do rmf maxxx to polecam dzis transmijse z sunrise restival, na ktorym wlasnie od polnocy zagra tiesto
Wiem, wiem sluchalam wczoraj byl wlasnie Armin, a dzisiaj mowicie, ze Tiesto? Jak nie bede wieczorem w knajpie, to chetnie poslucham, bo spac raczej na pewno nie bede
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 17:29   #14
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: dj Tiesto

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Wiem, wiem sluchalam wczoraj byl wlasnie Armin, a dzisiaj mowicie, ze Tiesto? Jak nie bede wieczorem w knajpie, to chetnie poslucham, bo spac raczej na pewno nie bede
ale Armin chyba nie na RMF Maxxie
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 17:49   #15
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: dj Tiesto

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
ale Armin chyba nie na RMF Maxxie
W maxxxie wlasnie

http://www.rmfmaxxx.pl/index.html?art=news&nr=6200

Cytat:
Piątek, 25 lipca: Fire Stage
17:00 – Otwarcie bram
18:30 – 19:30 – Sound Players
19:30 – 20:45 – Blake Jarrell
20:45 – 22:00 – Remy
22:00 – 22:05 – “Pure Magic”
22:05 – 00:00 – Armin van Buuren
00:00 – 00:05 – “Pure Magic”
00:05 – 00:45 – Rank 1 (LiVE ACT)
00:45 – 00:50 – “Pure Magic”
00:50 – 02:20 – Markus Schulz
02:20 – 02:25 – “Pure Magic”
02:25 – 03:45 – Cosmic Gate
03:45 – 05:00 – Menno de Jong
05:00 – 06:00 – Krzysztof Chochlow
06:00 – Koniec imprezy
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 18:43   #16
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: dj Tiesto

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
a to ci myk ! nie sądziłam że puszczą tam Armina, stacja sie zmienia

zaczęło sie
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 19:40   #17
shybuya
Rozeznanie
 
Avatar shybuya
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pionki
Wiadomości: 517
GG do shybuya
Dot.: dj Tiesto

Cytat:
Napisane przez tranceMusic Pokaż wiadomość
Trafilam na watek dla siebie ( patrz moj nick ).
Mi w sercu gra trance glownie wokalny Ulubiony utwor tiesto to just be Wiekowy juz bardzo ale ma piekny tekst i motyw, ktory zawsze bedzie lapal za serce. Co do tego jak trance dziala na czlowieka mozna sie dlugo rozpisyac, ja kocham ta muzyke i zawsze chlone ja calym cialem a nie tylko uszami

A co do rmf maxxx to polecam dzis transmijse z sunrise restival, na ktorym wlasnie od polnocy zagra tiesto

pozdrawiam wszystkich, ktorzy na prawde to czuja
Jezzuuuuu, jak ja Cię rozumiem !! Oj można się rozpisywać, można. Trance jest jedyną muzyką, która działa na mnie w ten sposób, że mogę płakać, mogę się śmiać, chłonę ją całym ciałem. Jest jak narkotyk. Uzależnia. Często mam tak, że już nie mogę minuty bez muzyki wytrzymać, słyszę już w głowie, nie mogę się na niczym innym skupić . Tak żałuję, że nie ma mnie na Sunrise Ile się przez to napłakałam . Wszystko jeszcze przede mną, niejedna imporeza trance. I z pewnością trance, tylko to się liczy ;-)


A Armina może puścili dlatego, że to cała relacja z Sunrise, a jakby nie było RMF MAXXX ma udział w tej imprezie . Generalnie ASOT jest puszczany w innych (dwóch) polskich stacjach, ale ja słucham z międzynarodowego inbternetowego, bo jest live ;-)
__________________
100 % nie istnieje
shybuya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 20:24   #18
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: dj Tiesto

Cytat:
Napisane przez shybuya Pokaż wiadomość
Jezzuuuuu, jak ja Cię rozumiem !! Oj można się rozpisywać, można. Trance jest jedyną muzyką, która działa na mnie w ten sposób, że mogę płakać, mogę się śmiać, chłonę ją całym ciałem. Jest jak narkotyk. Uzależnia. Często mam tak, że już nie mogę minuty bez muzyki wytrzymać, słyszę już w głowie, nie mogę się na niczym innym skupić . Tak żałuję, że nie ma mnie na Sunrise Ile się przez to napłakałam . Wszystko jeszcze przede mną, niejedna imporeza trance. I z pewnością trance, tylko to się liczy ;-)


A Armina może puścili dlatego, że to cała relacja z Sunrise, a jakby nie było RMF MAXXX ma udział w tej imprezie . Generalnie ASOT jest puszczany w innych (dwóch) polskich stacjach, ale ja słucham z międzynarodowego inbternetowego, bo jest live ;-)
oj Ty uzależniona
no pewnie, przecież to nie ostatnia taka impreza

słucham właśnie Sunrise, brakuje mi tu Armina ale generalnie jest na +
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 20:24   #19
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: dj Tiesto

Temu panu zawsze mówię stanowcze: TAK! Jeszcze
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-26, 20:25   #20
tranceMusic
Przyczajenie
 
Avatar tranceMusic
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 14
Dot.: dj Tiesto

Moim zdaniem Armin to wczoraj gral melodyjnie i przyjemnie ale... do posluchania a jak na event to zbyt zamulajaco. Chociaz... gdybym tam byla to pewnie z radochy unosilabym sie nad calym amfiteatrem i plynela razem z muzyka bo jednak klimat miejsca, oswietlenie, wizualizacje i ci wszyscy ludzie wokol ktorzy czuja to samo nakrecaja niemilosiernie

Ehh... tez sie splakalam szczegolnie wczoraj siedzac w domu i sluchajac bo... ja mialam tam byc Mialam bilety na wszystkie trzy dni, to bylo moje ogromne marzenie... Ale wlasciwym marzeniem bylo tam byc z czlowiekiem ktorego kocham i wspolnie kochamy trance a nie sunrise sam w sobie... Zabraklo tej osoby, wiec i impreza stracila sens.

Shybuya Tego nie da sie opisac slowami, to trzeba czuc
tranceMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 20:31   #21
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: dj Tiesto

Cytat:
Napisane przez tranceMusic Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Armin to wczoraj gral melodyjnie i przyjemnie ale... do posluchania a jak na event to zbyt zamulajaco. Chociaz... gdybym tam byla to pewnie z radochy unosilabym sie nad calym amfiteatrem i plynela razem z muzyka bo jednak klimat miejsca, oswietlenie, wizualizacje i ci wszyscy ludzie wokol ktorzy czuja to samo nakrecaja niemilosiernie

Ehh... tez sie splakalam szczegolnie wczoraj siedzac w domu i sluchajac bo... ja mialam tam byc Mialam bilety na wszystkie trzy dni, to bylo moje ogromne marzenie... Ale wlasciwym marzeniem bylo tam byc z czlowiekiem ktorego kocham i wspolnie kochamy trance a nie sunrise sam w sobie... Zabraklo tej osoby, wiec i impreza stracila sens.

Shybuya Tego nie da sie opisac slowami, to trzeba czuc
jej, kolejna co nie pojechała
ale na szczęscie można w necie słuchać
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 20:48   #22
shybuya
Rozeznanie
 
Avatar shybuya
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pionki
Wiadomości: 517
GG do shybuya
Dot.: dj Tiesto

Ja bardzo chciałam jechać i kombinowałam na wszystkie sposoby, żeby tam być, ale 1) nie miałam kasy 2) nie miałam z kim - nikt z moich znajomych raczej nie słucha tego typu muzyki (taaaa.... wszyscy uwielbiają muzykę rodem z Radia Eska ) , więc nikt nie wyłożyłby kasy, żeby mi tylko potowarzyszyć . Ale w przyszłym roku nie odpuszczę, nie ma opcji . Postanowiłam, że pojadę choćby sama .

Słuchać nie słuchałam i dziś też nie posłucham, bo idę spać i wczoraj spałam też . Trza rano wstać do pracy (na szczęście tylko do końca lipca, więc jak skończę, to wszystko obejrzę i przesłucham) .

Mówicie, że Armin grał melodyjnie, nie do potańczenia ? No on ostatnio postawił chyba na melodyjność, bardziej na wsłuchanie się i ''przeżywanie i chłonięcie'' niż zabawę - dało się to zauważyć w jego ostatnich setach w A State of Trance . Ale i tak Go kocham ( a może właśnie dlatego ? ) .\

Pozdrawiam Was kochane
__________________
100 % nie istnieje
shybuya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 20:52   #23
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: dj Tiesto

Cytat:
Napisane przez shybuya Pokaż wiadomość
Ja bardzo chciałam jechać i kombinowałam na wszystkie sposoby, żeby tam być, ale 1) nie miałam kasy 2) nie miałam z kim - nikt z moich znajomych raczej nie słucha tego typu muzyki (taaaa.... wszyscy uwielbiają muzykę rodem z Radia Eska ) , więc nikt nie wyłożyłby kasy, żeby mi tylko potowarzyszyć . Ale w przyszłym roku nie odpuszczę, nie ma opcji . Postanowiłam, że pojadę choćby sama .

Słuchać nie słuchałam i dziś też nie posłucham, bo idę spać i wczoraj spałam też . Trza rano wstać do pracy (na szczęście tylko do końca lipca, więc jak skończę, to wszystko obejrzę i przesłucham) .

Mówicie, że Armin grał melodyjnie, nie do potańczenia ? No on ostatnio postawił chyba na melodyjność, bardziej na wsłuchanie się i ''przeżywanie i chłonięcie'' niż zabawę - dało się to zauważyć w jego ostatnich setach w A State of Trance . Ale i tak Go kocham ( a może właśnie dlatego ? ) .\

Pozdrawiam Was kochane
jak sie czegoś bardzo chce to nie ma siły żeby sie nie udało

potwierdzam, więcej melodyjności u Armina

__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 11:43   #24
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: dj Tiesto

No nie sluchalam wczoraj Bylam na piwie ze znajomymi.

Wiecie gdzie go mozna odsluchac?? Co do koncertu - planowo sie nie wybieralam. Od pewnego czasu unikam masowych imprez plenerowych (nie zawsze z sukcesem ).
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 12:05   #25
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: dj Tiesto

Cytat:
Napisane przez tranceMusic Pokaż wiadomość
A co do rmf maxxx to polecam dzis transmijse z sunrise restival, na ktorym wlasnie od polnocy zagra tiesto
Kurka, usnęłam nim się doczekałam na Tiesto
Ale od 20 do 22 słuchałam co tam grali

EDIT: Widzałam właśnie na Vivie Polsce reklamę jakiejś składanki "Follow the sunrise"; będą tam te wszystkie utwory z wczoraj?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 19:25   #26
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: dj Tiesto

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Kurka, usnęłam nim się doczekałam na Tiesto
Ale od 20 do 22 słuchałam co tam grali

EDIT: Widzałam właśnie na Vivie Polsce reklamę jakiejś składanki "Follow the sunrise"; będą tam te wszystkie utwory z wczoraj?
nie wszystkie ale część tak

http://muzyka.onet.pl/10178,87386,92389,plyty.html
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 18:34   #27
shybuya
Rozeznanie
 
Avatar shybuya
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pionki
Wiadomości: 517
GG do shybuya
Dot.: dj Tiesto

Hehe może by tak zmienić temat wątku na trance labo sunrise ;-)

Zresztą swoją drogą to i tak myślałam, że znajdzie się tu więcej trance-maniaczek . . .

A co do tego, że jak się czegoś bardzo chce, to nie ma sił, żeby się nie udało - tak, to prawda. A ja chyba za łatwo się poddałam, niestety . Czego bardzo zresztą żałuję. Ale poprawę obiecuję i proszę o rozgrzeszenie
__________________
100 % nie istnieje
shybuya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 19:57   #28
kr0pka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 447
Dot.: dj Tiesto

Jeżeli chodzi o Tiesto, to był mój ulubieniec kiedyś, kiedy zaczęłam słuchać trance'u, jednak z czasem uznałam, że w jego cieniu działa wiele lepszych artystów ( np. Markus Schulz, jeden z wielu ), tworzących bardzo dobry trance. Mimo, że Tiesto zarabia nie wiadomo ile pieniędzy i jest zapraszany na największe imprezy , to zdarza się, że na jeden jego set nie ma żadnego interesującego kawałka,i jesli już jesteśmy przy sławnych osobach, to zdecydowanie muzyka AvB przebija Tiesto, bo jest rozmaita ( choć ten też czasami przynudza, to tylko człowiek )
__________________





Lewy pas, gaz i płynę..
kr0pka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 20:09   #29
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: dj Tiesto

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Naprawde duzo energii - i na rolkach tez sie fajnie jezdzi z Tiesto.
Reno, jak tam jazda na rolkach?

Jeżeli chodzi o Tiesto i Armina van Buurena, to miałaś okazję zobaczyć ich w Kołobrzegu podczas minionego weekendu na imprezie clubowej Sunrice Festival.
Z tego co się orientuję obaj mieli swoje spoty, a Kołobrzeg był po prostu wypełniony po brzegi.
Zatrzymałam się tam na chwilę będąc nad morzem, ale nie zostałam.

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
jej, lubie Tiesto nie mniej uważam że jest ktoś lepszy - Armin van Buuren bardziej do mnie trafia
Wklejam link: http://pl.youtube.com/watch?v=WMIE2bXXTLI.

Uprzedzam, że podobnie jak Rena, mam bardzo zróżnicowany gust muzyczny.
Tiesto rzadko, ale ten jeden utwór wałkuję po prostu bez przerwy .
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 14:38   #30
tranceMusic
Przyczajenie
 
Avatar tranceMusic
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 14
Dot.: dj Tiesto

Jak slusznie zauwazyla kropka Tiesto to dobra muzyka ale i ... komercja. Jest to dj rozpoznawalny, wiele osob ktore nie sluchaja trance'u doskonale kojarzy przynajmniej kilka jego utworow a np dla mnie to nie on byl najwieksza gwiazda tegorocznego sunrise'u. Zgarnia on za to gruba kase podczas gdy w jego cieniu tworzy wiele mega utalentownych ludzi. Dla mnie prawidziwy trance to nie utwory tiesto ktore mozna uslyszec na vivie obok kanikul

Tez jestem otwarta na rozne brzmienia, bardzo chetnie slucham np comy, u2, stinga ale jednak to co najbardziej mi w sercu gra to trance

Moze powiecie jakie utwory Wam najbardziej przypasowaly?
Jesli mam zaczac to dla mnie ponad wszystkim jest andain- beautiful things. Piekny wokal, sliczny tekst i cudowne dzwieki a calosc tworzy jak dla mnie ponadczasowa mieszanke ktora ma dla mnie ogromne znaczenie sentymentalne. Poza andain jest wiele utworow ktore sa dla mnie na tym samym miejscu

P.S Kropko jesli piszac AvB mialas na mysli Above & Beyond to nie jest to jeden czlowiek a az 3, konkretnie Jono Grant, Tony McGuinness i Paavo Siljamäki, ktorzy wraz z Justine Suissa ( wszystkie wokale to jej glos no i jest autorka tekstow) tworza OceanLab. Pisze zeby uswiadomic ile osob moze stac za 5 minutami dobrej muzyki a nie po to zeby sie czepiac wiec bez obrazy
tranceMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:32.