czy dalej brac tabletki??prosze pomozcie mi!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-23, 14:26   #1
upominek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4
Exclamation

czy dalej brac tabletki??prosze pomozcie mi!!!!


czesc dziewczyny mam problem...od jakis 6 miesiecy biore tabletki novynette....bylo dobrze po 4 miesiacach przytylam 10 kg!!! ale juz trudno....szukalam na roznych forach o skutkach po braniu tabletek...wszedzie pisza o chorobach i powiklaniach...lecz mam problem bo nigdzie nie znalazlam mowy o tym jak z ciaza po hormonach...tego sie najbardziej boje...to prawda ze dzieci moga rodzidz sie chore??ze kobieta trudno zajsc w ciaze albo wcale moze byc bezplodna??boje sie tez innych skutkow brania..chcialam przestac ale to jest jednak najskuteczniejszy sposob zapobiegania niechcianej ciazy...pomozcie mi bo jesli sie okarze ze tak moze byc to od razu nie bede ich brala..to jest dla mnie wazne juz wole sie stresowac i uwazac niz miec potem jakies problemy...i piszcze o skutkach przyjmowania moze wy mialyscie jakies znaczace po dlugim braniu...ja biore dopiero te pol roku i niewiem czy przestac czy brac dalej pomozcie prosze!!!!!
upominek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 14:32   #2
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: czy dalej brac tabletki??prosze pomozcie mi!!!!

Cytat:
Napisane przez upominek Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny mam problem...od jakis 6 miesiecy biore tabletki novynette....bylo dobrze po 4 miesiacach przytylam 10 kg!!! ale juz trudno....szukalam na roznych forach o skutkach po braniu tabletek...wszedzie pisza o chorobach i powiklaniach...lecz mam problem bo nigdzie nie znalazlam mowy o tym jak z ciaza po hormonach...tego sie najbardziej boje...to prawda ze dzieci moga rodzidz sie chore??ze kobieta trudno zajsc w ciaze albo wcale moze byc bezplodna??boje sie tez innych skutkow brania..chcialam przestac ale to jest jednak najskuteczniejszy sposob zapobiegania niechcianej ciazy...pomozcie mi bo jesli sie okarze ze tak moze byc to od razu nie bede ich brala..to jest dla mnie wazne juz wole sie stresowac i uwazac niz miec potem jakies problemy...i piszcze o skutkach przyjmowania moze wy mialyscie jakies znaczace po dlugim braniu...ja biore dopiero te pol roku i niewiem czy przestac czy brac dalej pomozcie prosze!!!!!
bierzesz je 6 miesięcy i masz tyle watpliwości nie rozmawiałas o tym wszystkim co tutaj napisałaś z lekarzem???
powinnas te pytanie zadac lekarzowi a nie na forum,on Ci wszystko wyjasni.
z resztą,nie rozumiem jak można tak bardzo bac się tabletek i je jesc 6 mcy

po odstawieniu tabsow można zajśc w ciąże i można urodzic zdrowe dziecko.
moga ale nie musza byc problemy z zajściem.
może urodzic sie chore dziecko ,ale to może się także zdarzyc kobietom które tabletek nie zarzywają.
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 14:52   #3
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: czy dalej brac tabletki??prosze pomozcie mi!!!!

i po co zakladasz kolejny watek i zasmiecasz forum??
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 14:55   #4
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: czy dalej brac tabletki??prosze pomozcie mi!!!!

odsyłam na ginekolgię. co najmniej parę wątków o konsekwencjach brania tabletek i drugie tyle o novynette.
a swoją drogą... ciekawy zbieg okoliczności, że przed paroma dniami inna osoba zadała niemal identycznie brzmiące pytanie... a może wcale nie ta sama osoba...
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.