Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V. - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-09-09, 21:30   #2551
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cinde, to rzeczywiscie wtopilas. Bylo zostac i wierzyc w naszych do konca
Tak sie darlam jak strzelili, ze jestem wdzieczna sasiadom, ze nie zadzwonili po policje. Chociaz moze po Euro juz sie przyzwyczaili...
Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Jakie macie doświadczenia ze stosowaniem się do tych wszystkich złotych zasad kosmetyki jak peeling 1x w tygodniu, umiarkowana ilość kwasów, żeby nie było za mocno, że nadmierne mycie powoduje wysuszenie i łojotok itp? Bo mnie przez lata tego typu testów nic się nie sprawdziło.
Wróciłam obecnie do silnego peelingu 2x w tygodniu, a wykonuje go "tak rzadko" tylko dzięki stosowaniu codziennie na noc kremu z kwasem. Do tego peeling robię na raz mechniczny i delikatny chemiczny. Tego się chyba nie powinno łączyć, a u mnie nie powoduje ani dyskomfortu, ani podrażnień, ani suchych placków. Te wszelkie enzymatyczne natomiast, albo sam chemiczny nie oczyszczą porów wcale. Tak samo 95% kupnych zestawów to smyra jak piórko i nic nie robi. Nie wiem czy to nie kwestia hormonalna, że mam tak zanieczyszczoną cerę.
Mysle, ze te zlote rady typu przetrzymaj tluste wlosy bez czestego mycia to sie wyreguluja i ostroznie z peelingami, bo bedzie gorzej sa mitami. Co prawda uzywam raz w tygodniu (albo jak mi sie przypomni), ale za to mocnego - krwawy peeling z TO, ktory szczypie przy nakladaniu i czasem w trakcie. Do tego codziennie albo niacyniamid albo tonic z kwasem glikolowym. Nie widze wielkiej roznicy w kwestii przetluszczania sie twarzy. Tez do okolo 30stki moim faworytem byl krem z koziego mleka z Ziaji i tyle mnie obchodzila pielegnacja. Teraz mam pierdyliard roznych kosmetykow i jedyna roznica to, ze praktycznie przestaly mi wyskakiwac pojedyncze krostki, co jak sadze bylo spowodowane niedokladnym oczyszczaniem twarzy. Pogodzilam sie juz, ze najprawdopodobniej umre z tlusta cera i wiecznie swiecacym czolem.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-09, 21:41   #2552
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

ze Skyrim lubie to
https://www.youtube.com/watch?v=BSLPH9d-jsI
ogolnie Petera Hollensa lubie
Placki ziemniaczane znam w wielu wersjach, osobiscie lubie takie z patelni bez niczego, chrupiace - i planuje na jutro. U mnie jada sie je na słodko, z cukrem, z kwasna smietana albo w wersji podsuszonej - na wytrawnie, z zasmazka...Pycha
Co do panów - to naprawde jak patrze na pasujace do mnei roczniki - to same dziadki Ale to nie tylko kwestii rocznika. Mam ostatnio na fotelu faceta lat 28. Wysoki, szczupły i nawet niebrzydki...gdyby nie jeden feler - 30 korzeni do usuniecia No juz 25...Jak taki młody gosc mogł egzystowac lata całe nie majac w ogole zebów, tylko same korzenie...? Pojecia nie mam...Po usunieciu i wygojeniu bedzie miał 2 całkowite protezy, w ktorych bedzie mogł wygladac i zyc znacznie lepiej...no ale 28 lat i bezzebie...?!
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-09, 21:49   #2553
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Ava, bardzo wtopiłam!

Przypomnialo mi sie, ze mi sie rowniez wlosy bardziej przetłuszczaly jak suszyłam je goracym nawiewem, jak przeszlam na zimny albo ten sredni, to zdecydowanie mniej sie tłuszcza.

Co do tlustej skory, to nie narzekam (pomimo niedaskonalosci od czasu do czasu), bo na pewno dzieki temu mam mniej zmarszczek.

Juz tu pisalam, ze mi kolezanki mowia: ale masz healthy glow, a mi sie smiac chce, bo wiem, ze to nic innego tylko czysty łój wylewajacy sie z porów .


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Kama, przerazajace co piszesz o tym mlodym mezczyznie.


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

A gdzie Reign? Zatesknilam!


Sent from my iPhone using Tapatalk
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-09, 22:06   #2554
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Cinde, to rzeczywiscie wtopilas. Bylo zostac i wierzyc w naszych do konca
Tak sie darlam jak strzelili, ze jestem wdzieczna sasiadom, ze nie zadzwonili po policje. Chociaz moze po Euro juz sie przyzwyczaili...

Mysle, ze te zlote rady typu przetrzymaj tluste wlosy bez czestego mycia to sie wyreguluja i ostroznie z peelingami, bo bedzie gorzej sa mitami. Co prawda uzywam raz w tygodniu (albo jak mi sie przypomni), ale za to mocnego - krwawy peeling z TO, ktory szczypie przy nakladaniu i czasem w trakcie. Do tego codziennie albo niacyniamid albo tonic z kwasem glikolowym. Nie widze wielkiej roznicy w kwestii przetluszczania sie twarzy. Tez do okolo 30stki moim faworytem byl krem z koziego mleka z Ziaji i tyle mnie obchodzila pielegnacja. Teraz mam pierdyliard roznych kosmetykow i jedyna roznica to, ze praktycznie przestaly mi wyskakiwac pojedyncze krostki, co jak sadze bylo spowodowane niedokladnym oczyszczaniem twarzy. Pogodzilam sie juz, ze najprawdopodobniej umre z tlusta cera i wiecznie swiecacym czolem.
Parę osób pisało o wzmożonym wypadaniu wtedy Podobno to kwestia jakiegoś wręcz stanu zapalnego. Oczywiście sama testowałam - niet. Absolutnie nic.

No to mamy porównanie cer - u mnie krwawy z TO nie oczyszcza nic. Nie szczypie nic. Jakbym sie dżemem wysmarowała. ALE... jesli położyłam go po ostrym, mechanicznym peelingu, wtedy czułam podszczypywanie... i miałam kolejny tydzień wysyp Kwasy BHA mnie bardzo "tradzikują".

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
ze Skyrim lubie to
https://www.youtube.com/watch?v=BSLPH9d-jsI
ogolnie Petera Hollensa lubie
Placki ziemniaczane znam w wielu wersjach, osobiscie lubie takie z patelni bez niczego, chrupiace - i planuje na jutro. U mnie jada sie je na słodko, z cukrem, z kwasna smietana albo w wersji podsuszonej - na wytrawnie, z zasmazka...Pycha
Co do panów - to naprawde jak patrze na pasujace do mnei roczniki - to same dziadki Ale to nie tylko kwestii rocznika. Mam ostatnio na fotelu faceta lat 28. Wysoki, szczupły i nawet niebrzydki...gdyby nie jeden feler - 30 korzeni do usuniecia No juz 25...Jak taki młody gosc mogł egzystowac lata całe nie majac w ogole zebów, tylko same korzenie...? Pojecia nie mam...Po usunieciu i wygojeniu bedzie miał 2 całkowite protezy, w ktorych bedzie mogł wygladac i zyc znacznie lepiej...no ale 28 lat i bezzebie...?!
Kama o matko i córko! To ja się wstydzę moich zębów przeokrutnie... mam do usunięcia w wieku 37 lat jeden korzeń, przeleczony kanałowo, ale zgubiłam plombę i tak chodziłam, więc już nie do uratowania - ale coś mi ciężko wykrecic numer do chirurgii szczękowej... Poza tym do załozenia trzy korony na pokanałowe kikutki. I tak mnie zjechała jakas stomatolog za fatalny stan w jamie ustnej, że nie wiedziałam gdzie się schować. Poza tym mam 1 ubytek do roboty. A jak słucham Cinde i jej jednej dziury w zębie w ciągu całego życia, to czuję się jak ten Twój 28latek bez zębów.
Tak mysle, czy to nie były jakies ostre narkotyki przez lata? Bo jak inaczej mozliwe stracić prawie wszystkie zęby w tak młodziutkim wieku? Chyba, że choroba.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-09, 22:14   #2555
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Pani_R, w ostatnim roku doszla mi jeszcze jedna plomba , wiec mam juz dwie. A do roboty podobno jeszcze dwa wedlug pani dentystki, ale nie a odzywaja sie, wiec odwlekam, ale musze sie wybrac.

U mnie, i moze tez u tego pana, to czysta genetyka.

Gorzej, bo jak wiecie mam mleczaka, a nad nim siedzi wstrzymany zab i aktualnie to wyglada tak jakby byla odslonieta szyjka zebowa. Nie widac tego, nawet jak sie usmiecham, ale jak uniose warge, to bardzo srednio to wyglada, bo chyba ten zab nad tym mleczakiem jest martwy, nie wiem. Tym tez bede musiala sie zajac.

Do tego scieram zeby. Tak calkiem kolorowo nie jest.

Widzialam kiedys Twoje zeby, raz tu zdjecie z psem wrzucilas, usmiechnieta. Bardzo ladne!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2021-09-09 o 22:15
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-09, 22:33   #2556
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dziękuję, to było dobre ujęcie, bo mam zgryz atrakcyjny... w Japonii Ponoć krzywuski tam są sweet i odmładzające Rodzice nie zadbali, na studiach nie miałam pieniędzy na aparat, a później wyszło, że nie mogę, bo zjadłam swoje trzonowce. Mam okropny bruksizm. Ostatnio za każdym razem jak miziam psy to słyszę zgrzytanie i ból zaciśniętego stawu

Z dentystą nie czekaj, naprawdę. Nie warto, bo z ubytku zrobi Ci się kanał Poszłam do lekarza i okazało się, że jeden do leczenia kanałowego... Uciekłam, wróciłam po kilku latach - było ich już osiem.

Ugh, mierzę nowe slimy z H&M, 100% bawełny, wzorowane krojem na starych Levi's 501 Skinny, czyli miłości mojego życia i jak siedzę, to nie oddycham, ale one tak na początku mają Niemniej chyba trafiłam w końcu jeansy na jesień. Jedne
Nie wiem kto wpadł na ten elastan we wszystkim... To naprawdę nie służy figurom, które mają "coś" do skorygowania mocniejszym materiałem. Mierzyłam skinny z House, chciałam coś na ulewy do wellingtonów i w takich elastycznych spodniach mam brzuch wiekszy od pośladków Zakładam dobrze skrojone jeansy - prawie nie ma brzucha. A mając przekrzywioną miednicę "brzuch" mam nawet przy 45kg.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-09-09 o 22:34
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-09, 22:39   #2557
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Rozbawiłas mnie ta Japonia . Nie slyszalam o tym.

A zakup dobrze lezacych jeansow, to ciezki temat.


Sent from my iPhone using Tapatalk
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-09, 23:01   #2558
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Kama z Lindsey lubię to: https://www.youtube.com/watch?v=aHjp...indseyStirling

Prosze o kciuki za moje rzesy, bo znowu kombinuję z czasem (nie znam kompletnie tych plynow, nie mam instrukcji).
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-10, 00:31   #2559
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Wyszło tak sobie. Miałam za stary klej i rzęsy nie trzymały się walka. Tusz mi już jak widać zasechł. Fajnie, pretekst do kupienia tego polecanego przez Cinde
A brwi robiłam na odwal, ale dobrze mieć brwi

Czas chyba ruszyć odżywkę do rzęs.

IMG_3272.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


EDIT:
Cinde z dzinsow w stylu vintage polecam bardzo te: https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.1012259001.html
Są bliźniacze z wersja 501S, o wiele fajniejsza niż klasyczne 501. Wyższy stan i węższa nogawka.
Kliknęłam drugą parę... Niestety nie ma innych kolorów. Jestem skazana na niebieskie spodnie
Jakby co, Klarna kredytuje do spokojnie 2500zł, więc można nabrać stos spodni do przymiarek i nie bawić się w zamawianie i odsyłanie po jednej parze.

Szanowne Vinted mi przywaliło bana stałego. Minął miesiąc i nic. Zakładam drugie konto, bo mi sie tęskni za nocnymi wojażami na zakupach.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-09-10 o 02:05
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-10, 05:32   #2560
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

No i jestem po Cantu do stylizacji i Cantu bez spłukiwania… Włosy utrwalone jak po piance ale super miękkie. Uwielbiam taki efekt strąków na długich włosach. A już kilkudniowe to totalny grunge. Trochę zgłupiałam, bo wygniatalam je w ręcznik i tak suszyłam. Nie mam dyfuzora… Nie powinny się tak łatwo pofalować chyba… Wrzucę je jutro na Włosing i popytam.

IMG_3321.jpg
IMG_3322.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-10, 06:58   #2561
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88893979]Podoba mi się szczególnie ostatnie zdanie. Cały post zresztą dobry.

Jest takie forum o nazwie Bracia Samcy Raz tam weszłam i bardzo żałuje, bo to co przeczytałam, to już nie odprzeczytam. Dno, dno, dno, i właśnie tego typu teksty. Ja tu nic nowego nie wymyśle: z tych postów biją okropne kompleksy tych facetów.

Kobiety są i mogą być piękne i cudne, niezależnie od wieku. My musimy tak myśleć i w to wierzyć by zmienić te głupią tendencje i to, że facetom, naprawdę nie wiedzieć czemu, się więcej z wiekiem w tym aspekcie wybacza.[/QUOTE]

Slyszalam o tym forum ale nigdy mi sie nie zdarzylo tam wejsc bo to nie na moje nerwy.
Z facetami typu "baby do garow" nigdy nie bylo i nie bedzie mi po drodze.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ja jeszcze bardzo często widuję, że na portalach randkowych są wspomnienia o tym, że kobieta ma "mieć do siebie dystans", co w języku tych panów wcale nie oznacza de facto dystansu do siebie, ale pozwolenia na pierwsze objawy przemocy emocjonalnej, czyli wyśmiewanie, umniejszanie. Jak im nazwiesz po imieniu, że to przemoc, no to wiadomo, zwykły lewak z Ciebie, a psychologia to nie nauka, tylko lewacki wymysł. Zdarzyło się, że w "teście" rzucają wobec kobiety jakieś chamstwo i sprawdzają jak zareaguje. Jeśli to "przełknie" i będzie dalej miła i uśmiechnięta, to znaczy, że trafili na podatny grunt, a jeśli zwróci im uwagę, to uciekają obrażeni.
Plus mnóstwo "niewinnych śmieszków" o tym ile kobieta się szykuje, jak długo bierze prysznic, ile kosztują jej kosmetyki, bo jemu to hehe wystarcza 3 minuty (przez co wygląda jak wygląda, czyli jak otoczak z domalowanymi oczami i koszulką). Ale pokaż mu kobietę, która poświęca na swoją pielęgnację 3 minuty i używa tylko mydła i szamponu, to będzie zaraz zaniedbaną babą, "pewnie jakąś feministką, albo lesbą".

Kasztanka zgadzam się z Tobą. Gdybym wychowała takiego syna, to chyba bym się go wyrzekła, wydziedziczyła i zerwała kontakty. To byłaby największa życiowa porażka.

A widziałyście ostatnie fotki z podręczników? Te gdzie chłopiec ma się nie bać i być odkrywcą, a dziewczynka zapytać mamę o przyprawy i coś ugotować? Czytanka dla klasy 5 szkoły podstawowej. Albo wierszyk, uczący dziewczynki, że mają być zawsze miłe, grzeczne, mówić proszę i dziękuję, bo to bardzo ważne, by je wszyscy lubili.

Tak sobie o tym wychowaniu pomyślałam wczoraj:
Wyjęłam 5 przesyłek z paczkomatu, jestem z Nero i Felusiem pod maszyną jeszcze, paczki na ziemi, kucam i pakuję. I oto podchodzi pani, nie żadna Baba z Radomia, ale nasza równolatka, ubrana na czasie i gdy Felek zaczyna szczekać, ta żąda bym go dobrze trzymała, bo ona nie czuje się bezpieczna. A ja... jak ta dziewczynka z czytanki - trzymam potulnie pieska, przesyłki rozrzucone po ziemi, klęczę na chodniku i muszę czekać, aż dama odbierze swoją paczkę, po czym wracam do pakowania. Gdyby tylko miała odrobinę kultury, poczekała te 60 sekund na swoją kolejkę, ale nie A ja wściekła na siebie... Bo zamiast twardo powiedzieć: halo, przepraszam, teraz jest moja kolej i podejdzie Pani jak skończę, to bez słowa siedziałam jak ta Posłuszna Polska Żona.

Kasztanka ja ewidentnie spię zatem jak Charlie. Poduszki wyglądają jakby była wojna, albo wielogodzinny, ostry seks, zasypiam po prawej, budzę się po lewej lub w poprzek. Prześcieradła muszą być na gumkę i idealnie dopasowane. Te z IKEA zwisają jak smętne wory po kilku dniach. O przescieradle bez gumki nie ma mowy, rano będzie pod łóżkiem. Ale ja chyba ogólnie burzliwie się układam zanim zasnę i zajmuje mi to co najmniej godzinę.

Skład peelingu fajny, może kupie sobie olej avocado do ciała. Będzie łatwiejszy w zmywaniu niż shea.
Tak, te wieczne podsmiechujki ze "baby muszom sie malowac a ja taki pienkny jestem ze wezme prysznic i tyle", rece mi opadaja i scyzoryk sie w kieszeni otwiera jak cos takiego slysze/widze w internetach.

Ludziom nie dogodzisz. Szykujesz sie dlugo? Lomatkobosko ile to mozna czasu spedzac w lazience, musisz byc strasznie prozna osoba. Szykujesz sie moment? Jestes zaniedbana i na pewno jestes feministka/lesbijka no bo jak to ci nie zalezy zeby podobac sie mezczyznom ? No nie dogodzisz
Wiec w sumie po co sie starac. Nie wierze w polsrodki, poza nudnymi smart casual ciuchami do pracy nie ma u mnie nic pomiedzy sukienkami z Review i pizamami, dresami i flanelami noszonymi po domu. Czy ubieram sie dla innych? No nie, watpie zeby ludzie patrzac na mnie mysleli cokolwiek innego niz "ona dziwnie wyglada", "po co ona sie tak wystroila idac do sklepu ". Czy ubieram sie dla meza? Tez nie, bo jedyna reakcja jaka dostane od niego (poza "cute wife", "beautiful wife" co nigdy nie dotyczy ciuchow) to "stop spending money, you're getting parcels every single day!!!"


Bylam bardzo aktywna w czasie snu jako nastolatka, nawet przescieradla z gumka ladowaly na podlodze o ile nie byly naprawde bardzo ciasno dopasowane. Potem jakos przestalam sie ruszac w czasie snu i juz tak zostalo. Niestety chrapanie mi tez zostalo


Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Hej
Dziewczyny dalam takiego czadu z okazji meczu Polska-Anglia, ze ledwo sie wyturlalam z lozka przed 9. Odpalilam sluzbowego lapka, ustawilam status "busy", polozylam go na krzesle, krzeslo dosunelam tuz pod lozko, zeby slyszec jak splywaja maile i poszlam dalej spac.


Mysle, ze to owoce wychowywania dziewczynek w poczuciu, ze powinny ze soba rywalizowac o meska uwage.


Trudno mi powiedziec, bo od lat nie bywam w polskich domach, zeby moc porownac i stwierdzic czy dziwne. Na pewno o plackach ziemniaczanych z cukrem dowiedzialam sie z wizazu. Ogolnie bylam strasznym niejadkiem, za tradycyjnymi daniami nie przepadalam i jak tylko uzyskalam jakas decyzyjnosc w kwestii tego co jem, zaczelam eksperymentowac z produktami i smakami. Jako nastolatka przeszlam faze fascynacji kuchnia w klimacie Hare Kriszna i pamietam dla rodziny bylo szokiem dodawac rodzynki do kasz itp.


Ubawil mnie Twoj opis. Podejrzewam, ze za pare lat zaczne po prostu brac sie za mlodszych, bo nie wyobrazam sobie romantycznej relacji z brzuszyskiem i niepatrzystymi zebami.

Macie racje z tym, ze skonczyla sie juz era folgowania facetom. Kobiety o siebie dbaja to i nie chca faceta, ktoremu sie nie chce kiwnac palcem. Wyjscia sa dwa - albo klepanie sie po plecach na forum bracia samcy albo wziecie sie za siebie. Na szczescie wokol siebie widze bardziej te druga tendecje i panowie po 40stce z fajnie wysportowanym cialem plus innymi podstawami ogarnietymi nie sa rzadkoscia.

Mialam podobnie jak Kasztanka, w Polsce bylam wiecznym singlem, praktycznie mialam jednego chlopaka, ktory i tak mi sie nie podobal, no ale chcialam sprobowac z ciekawosci. Za to pierwsze lata w Londynie jak w sklepie ze slodyczami. Tyle wyboru, ze mozna oczaplasu dostac.

Gosia, zgadzam sie z Toba, fioletowy loreal jest swietny. Probowalam wielu innych tuszy, mi akurat Hypnose bardzo odpowiadal, ale loreale az tak nie odbiegaja, wiec do nich wracam.

Chcialam cos zaoszczedzic w tym miesiacu, ale widze, ze z Wami jestem bez szans Ide sobie poszukac Christophe Robin.
Co to za fioletowy Loreal?

Oszczedzanie poza ustalona dawno kwota przelewana na konto oszczednosciowe jest dla mnie obcym konceptem Z tego budzetu "do wydania" rzadko cokolwiek zostaje, bo a to kosmetyki a to nowa kiecka a to koldra obciazeniowa czy nowe swiece zapachowe. Juz nawet sie nie ludze ze jestem w stanie wydawac na siebie mniej niz 1.5-2k miesiecznie. Wlasnie kupilam halke za ponad sto dolcow. A wlasciwie to maz mi kupil bo stwierdzil ze chce mi zrobic ladny prezent i moj wybor padl akurat na to.

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Rym dnia. Wszystkie koty napotkane muszą być wygłaskane Załącznik 7758075

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka


Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
W całym życiu miałam dwóch facetów, którzy mnie pociągali, ale materiał na związek z nich żaden. Z czego jeden miał serbskie korzenie, drugi niemieckie. I jednego, z którym byłam latami, ale mnie zupełnie nie kręcił - mój błąd po związałam się z kimś po prostu miłym i opiekuńczym. Reszta to jakieś totalne pomyłki, dla których szkoda klawiatury.

Ava każda moja wizyta w Londynie to było jak sklep z cukierkami. Tylu przystojnych facetów na każdym kroku, że głowa chciała się urwać. Powrót do Polski - same ziemniaki w laczkach i szortach - Ctrl+C, Ctrl+V

Jakie macie doświadczenia ze stosowaniem się do tych wszystkich złotych zasad kosmetyki jak peeling 1x w tygodniu, umiarkowana ilość kwasów, żeby nie było za mocno, że nadmierne mycie powoduje wysuszenie i łojotok itp? Bo mnie przez lata tego typu testów nic się nie sprawdziło.
Wróciłam obecnie do silnego peelingu 2x w tygodniu, a wykonuje go "tak rzadko" tylko dzięki stosowaniu codziennie na noc kremu z kwasem. Do tego peeling robię na raz mechniczny i delikatny chemiczny. Tego się chyba nie powinno łączyć, a u mnie nie powoduje ani dyskomfortu, ani podrażnień, ani suchych placków. Te wszelkie enzymatyczne natomiast, albo sam chemiczny nie oczyszczą porów wcale. Tak samo 95% kupnych zestawów to smyra jak piórko i nic nie robi. Nie wiem czy to nie kwestia hormonalna, że mam tak zanieczyszczoną cerę.
Moje podejscie do zlotych rad (na jakikolwiek temat: jedzenie, diety, zakupy, oszczedzanie, ciuchy, kosmetyki, sport) jest takie, ze jestesmy rozni i mamy rozne potrzeby. Mozna sie inspirowac rozwiazaniami podpatrzonymi u innych ale najwazniejsze jest sluchanie siebie i odnalezienie metoda prob i bledow wlasciwych dla nas rozwiazan - ktore nie musza sie sprawdzic u nikogo innego, wazne ze dla nas dzialaja.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88894303]Dziewczyny, jak zdecydujecie się na zakup tej pasty oczyszczającej, to to nie jest raczej produkt do codziennego użytku. Wystarczy 1-2x w tygodniu (głównie skalp nią traktujemy, a piana na reszte włosów), w pozostałe dni normalny szampon. Ta pasta peelinguje skóre głowy, oczyszcza dobrze, reguluje sebum. Jest dość mocna i przy częstym stosowaniu można nią pewnie z kolei przesuszyć włosy.

Ava, ja żałuje, bo oglądałam mecz, ale jak w drugiej połowie Anglicy strzelili bramke, to poszłam się kąpać. Najlepsze mnie ominęło.

Ja trochę polskich chłopaków w życiu przerobiłam (głównie ze sportowcami byłam), ale jak pojechałam do Anglii to uderzyło mnie to, że mogę rozmawiać z tamtejszymi mężczyznami o swoich uczuciach i emocjach i oni mnie szczerze słuchali i rozumieli, albo przynajmniej starali się No nie zdarzyło mi się to wcześniej.

Pani_R, w ogóle nie stosuje peelingów. Pewnie to źle, ale mam taką skóre, że mi więcej szkody robią niż pożytku. Podobnie z kwasami - toleruje jedynie azelainowy i hialuronowy. Nawet wit. C mi bałagan robiła ze skórą.[/QUOTE]

Ja peelingow mechanicznych przestalam uzywac, zluszczam skore chemicznie 2-3 razy w tygodniu.
Moja skora lubi sie z kwasem salicylowym.
Same kwasy BHA spoko, same kwasy AHA nie, za to polaczenie jednych i drugich dziala bardzo dobrze.

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Cinde, to rzeczywiscie wtopilas. Bylo zostac i wierzyc w naszych do konca
Tak sie darlam jak strzelili, ze jestem wdzieczna sasiadom, ze nie zadzwonili po policje. Chociaz moze po Euro juz sie przyzwyczaili...

Mysle, ze te zlote rady typu przetrzymaj tluste wlosy bez czestego mycia to sie wyreguluja i ostroznie z peelingami, bo bedzie gorzej sa mitami. Co prawda uzywam raz w tygodniu (albo jak mi sie przypomni), ale za to mocnego - krwawy peeling z TO, ktory szczypie przy nakladaniu i czasem w trakcie. Do tego codziennie albo niacyniamid albo tonic z kwasem glikolowym. Nie widze wielkiej roznicy w kwestii przetluszczania sie twarzy. Tez do okolo 30stki moim faworytem byl krem z koziego mleka z Ziaji i tyle mnie obchodzila pielegnacja. Teraz mam pierdyliard roznych kosmetykow i jedyna roznica to, ze praktycznie przestaly mi wyskakiwac pojedyncze krostki, co jak sadze bylo spowodowane niedokladnym oczyszczaniem twarzy. Pogodzilam sie juz, ze najprawdopodobniej umre z tlusta cera i wiecznie swiecacym czolem.
Tez niby mam ciagle od ponad 20 lat tlusta skore i wypryski, ale ostatnio zauwazylam ze niektore kosmetyki robia mi sahare na twarzy. Wczesniej mi sie to nie zdarzalo. Ale obecnie jak naloze barwiacy krem spf od Pauli to skora przez caly dzien jest sciagnieta i przesuszona, robia mi sie zmarszczki pod oczami ktorych bez tego efektu wysuszenia nie mam, chyba go nie zuzyje do konca

Zaluje tez, ze pozno zaczelam uzywac filtrow ogolnie bo w Polsce ciezko bylo mi znalezc takie ktore nie bylyby tluste i zapychajace, dopiero w wieku ok. 27-28 lat zaczelam kupowac koreanskie i to niebo a ziemia, wszystkie byly lekkie i wchlaniajace sie do matu, a nie takie ciezkie biale pasty do jakich bylam przyzwyczajona.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88894402]A gdzie Reign? Zatesknilam!


Sent from my iPhone using Tapatalk[/QUOTE]

Ja tez.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-10, 07:08   #2562
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Czuje sie obserwowana

I dotarlo do mnie, ze chyba kupilam calkowicie inny produkt Cantu od tego ktory polecala Soso.
Kupilam to:
https://au.iherb.com/pr/cantu-shea-b...-355-ml/108731
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8195.jpg (65,0 KB, 53 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-10, 09:05   #2563
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Czuje sie obserwowana

I dotarlo do mnie, ze chyba kupilam calkowicie inny produkt Cantu od tego ktory polecala Soso.
Kupilam to:
https://au.iherb.com/pr/cantu-shea-b...-355-ml/108731
Kasztanko ja mam to: https://www.lookfantastic.pl/cantu-s.../12042575.html
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-10, 09:21   #2564
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Tak wlasnie czulam ze sie nie dogadalysmy i kupilam cos kompletnie innego
Ale ten produkt ktory kupilam tez ma rewelacyjne recenzje, moze kolejnym razem wezme ten ktory wkleilas.
Tylko kiedy to bedzie, bo mam obecnie cale zatrzesienie wlosowych produktow
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-10, 09:30   #2565
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

W ogole tak czytam opisy i naprawde nie wiem jaka jest roznica miedzy tymi dwoma produktami bo maja takie samo przeznaczenie i tak samo sie ich uzywa

Pozdrawiam znad poznego lunchu i lampki rose, wklejam tez moje wczorajsze wietnamskie jedzenie bo bylo pyszne. I lubie sie oszukiwac ze przez spora ilosc zieleniny musi byc zdrowe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8181.jpg (135,5 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8204.jpg (111,7 KB, 50 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-10, 10:01   #2566
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Co to za fioletowy Loreal?
Chyba ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...e-mascara.html

Nie miałam go.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Tez niby mam ciagle od ponad 20 lat tlusta skore i wypryski, ale ostatnio zauwazylam ze niektore kosmetyki robia mi sahare na twarzy. Wczesniej mi sie to nie zdarzalo. Ale obecnie jak naloze barwiacy krem spf od Pauli to skora przez caly dzien jest sciagnieta i przesuszona, robia mi sie zmarszczki pod oczami ktorych bez tego efektu wysuszenia nie mam, chyba go nie zuzyje do konca
Moja siostra (5 lat starsza), również z tłustą skórą, zauważyła zwrot w okolicach 40-tki. Z dnia na dzień stała się sucha i zaczęła wręcz spijać kremy nawilżające. Cieszmy się nią dopóki możemy, bo z wiekiem naturalnie będzie się coraz bardziej sucha robiła, a to nie za dobrze w sumie, bo za tą suchością idą... zmarszczki.

Bowie, Ty łobuzie

Pani_R, piękne oczy. Masz positive canthal tilt . Włosy też bardzo fajnie wyszły. U mnie nic się nigdy nie zakręci bez lokówki.

Ostatnio falowałam sobie przody i niestety muszę przestać, bo już widzę, że mi się w miejscach lokowania jakby lekko przerzedziły. Zostaje falowanie tylko na specjalnie okazje, nie na co dzień.

Jeansów mam chyba 20 par, a i tak ciągle chodzę ostatnio w jednych - wersja culotte. Korzystnie mi w takim kroju, bo mam za szczupłe nogi i te szerokie nogawki mi fajnie proporcjonują sylwetke.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-10, 10:08   #2567
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88894791]Chyba ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...e-mascara.html

Nie miałam go.



Moja siostra (5 lat starsza), również z tłustą skórą, zauważyła zwrot w okolicach 40-tki. Z dnia na dzień stała się sucha i zaczęła wręcz spijać kremy nawilżające. Cieszmy się nią dopóki możemy, bo z wiekiem naturalnie będzie się coraz bardziej sucha robiła, a to nie za dobrze w sumie, bo za tą suchością idą... zmarszczki.

Bowie, Ty łobuzie

Pani_R, piękne oczy. Masz positive canthal tilt . Włosy też bardzo fajnie wyszły. U mnie nic się nigdy nie zakręci bez lokówki.

Ostatnio falowałam sobie przody i niestety muszę przestać, bo już widzę, że mi się w miejscach lokowania jakby lekko przerzedziły. Zostaje falowanie tylko na specjalnie okazje, nie na co dzień.

Jeansów mam chyba 20 par, a i tak ciągle chodzę ostatnio w jednych - wersja culotte. Korzystnie mi w takim kroju, bo mam za szczupłe nogi i te szerokie nogawki mi fajnie proporcjonują sylwetke.[/QUOTE]

Nie no, moja skora nadal jest bardzo tlusta, jedynie ten krem spf mi ja wysuszyl na wior. Niby wiem, ze matujacy, ale uzywam innych matujacych produktow i pudrow i nigdy po nich nie mam takiej suchosci.


O istnieniu tego tuszu L'Oreala nawet nie wiedzialam, i jak poczytalam troche o nim to sie okazuje ze nie jest u mnie w ogole dostepny, what a surprise
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-10, 10:31   #2568
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Kupilam wczoraj w nocy tacke pod swiece na kuchenna wyspe, mam nadzieje ze nie anuluja mi zamowienia jak ostatnio zrobili po raz drugi z ciagle powracajacymi na strone spodniami ktore jednak nie sa dostepne, bo teraz produkt widnieje jako "out of stock", a nie znajde drugiej o takim samym rozmiarze w tak dobrej cenie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 800140150_1_720x928.jpg (90,8 KB, 43 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-10, 10:34   #2569
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Oszczedzanie poza ustalona dawno kwota przelewana na konto oszczednosciowe jest dla mnie obcym konceptem Z tego budzetu "do wydania" rzadko cokolwiek zostaje, bo a to kosmetyki a to nowa kiecka a to koldra obciazeniowa czy nowe swiece zapachowe. Juz nawet sie nie ludze ze jestem w stanie wydawac na siebie mniej niz 1.5-2k miesiecznie. Wlasnie kupilam halke za ponad sto dolcow. A wlasciwie to maz mi kupil bo stwierdzil ze chce mi zrobic ladny prezent i moj wybor padl akurat na to.
Niestety moge bardzo relate. Zawsze mam zaplanowanych kolejnych 5 zakupow, a jak tylko je zrealizuje to w kolejce pojawia sie 5 nastepnych, bez ktorych oczywiscie nie wyobrazam sobie dalszej egzystencji.
[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88894791]Chyba ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...e-mascara.html

Nie miałam go.

[/QUOTE]
Dokladnie ten. Teraz mam czarna wersje, zielona tez wyprobowalam. W sumie wszystkie sa podobne.

Kasztanka, tak z ciekawosci jaki dobry nietluszczacy spf polecasz? Wiem, ze ten temat byl walkowany milion razy, ale nie zanotowalam sobie.

Pani R, o masakra! Nie wyobrazam sobie uzyc krwawego peelingu po mechanicznym, chyba bez twarzy bym zostala, ale jesli Tobie sluzy to nie widze przeszkod tak miksowac.
Fajnie wlosy wyszly, taki french look.

Powiem Wam, niektorzy ludzie sa dziwni. Odezwal sie do mnie ex sprzed 8 lat. Gadka-szmatka, co robisz, gdzie pracujesz, gdzie teraz mieszkasz itd. Nagle przypomnialo mu sie, ze sto lat temu przegralam z nim w tennisa, wiec uznal, ze bedzie fair jak zagramy jeszcze raz, zebym mogla sie odegrac. Juz lece na najbardziej niezreczny mecz w historii sportu.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-10, 10:40   #2570
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Biore. Jest lekki i niewidoczny na skorze, wchlania sie w moment do matu - ale nie wysusza.



---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

I wiekszosc ludzi jest dziwna, z czego wiekszosc w taki niezbyt fajny sposob.
Nie znosze ludzi
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-10, 10:40   #2571
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Powiem Wam, niektorzy ludzie sa dziwni. Odezwal sie do mnie ex sprzed 8 lat. Gadka-szmatka, co robisz, gdzie pracujesz, gdzie teraz mieszkasz itd. Nagle przypomnialo mu sie, ze sto lat temu przegralam z nim w tennisa, wiec uznal, ze bedzie fair jak zagramy jeszcze raz, zebym mogla sie odegrac. Juz lece na najbardziej niezreczny mecz w historii sportu.
Na wspominki i sentymenty chłopa wzięło. Na moje to wygląda jakby nie miał nic przeciwko by spróbować z Tobą jeszcze raz. Potraktuj to jako komplement .

Dużo dobrego słyszałam o firmie Supergoop jeżeli chodzi o SPF, ale sama nie testowałam.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-10, 16:04   #2572
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dzień dobry

Z nietłustych, niebielących filtrów polecam Holikę: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...pf-50-pa-.html
I jej niespokrewnionego bliźniaka: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...spf50-pa-.html

Co do kawy, to przypomniało mi się, że przecież od lat biorę leki, bo miałam ataki bólów brzucha po każdym posiłku. Tak silne, że potrafiłam w toalecie stracić przytomność. Dlatego mogę ją teraz walić litrami i coś tam najwyżej zakręci.

Ponieważ zawaliłam nockę, to udało mi się wypić wczoraj aż litr wody Że niby próbowałam zadościuczynić liście selfcare No i zanim zasnęłam, musiałam 3 albo 4 razy wstać do toalety

Kasztanka ja nie jestem odporna na marketing Tu promocja, tam weekend zniżek, tu kod od jakiejś Influencerki. A przecież zawsze na listach z serduszkiem są jakieś chciejstwa na później, które czasem wiszą i miesiącami, albo stock alerty... i nagle dostajesz kod 20% i to później jest teraz Zresztą nawet jesli to nie są ciuchy, a spodni potrzebuję bardzo, bo mam, tak jak Cinde 20 par... tylko nie wchodzących na tyłek i słownie trzy pary, które noszę, w tym jedna z wczoraj, to rzeczy wspaniale podkręcające codzienność, jak kocyk elektryczny, oczyszczacz powietrza, perfumy, czy kosmetyki robiące włosom WOW.

A właśnie... Jakie super rzeczy odkryłyście w tym roku?
Albo przez ostatni rok, czy w pandemii? Wzięło mnie na preurodzinowe podsumowania, wybaczcie

U mnie to:
Szczoteczka soniczna
Koc elektryczny
Lifting rzęs
Henna pudrowa (niestety na skórze trzyma się 3 dni, więc tylko do robienia w domu 2x w tygodniu)
Lakiery Essie (czwarty dzień z mikro odpryskiem po długiej kąpieli i robieniu peelingów, a zwykłe lakiery czy to za 5zł czy za 120zł trzymały mi się... kilka godzin )
Drewniane patyczki do skórek i ostre cążki plus polerka - profesjonalny manicure
Levi's 501 S
Marka Na-Kd i ich body w klimacie lat 90
System inteligentnego oświetlenia Tradfri z IKEA
Sklep Action, który ma dużo tanich odpowiedników produktów z innych sklepów (od chusteczek do mycia podłog przez deski do krojenia z egzotycznego drewna, na sprzecie remontowym i okazjonalnych dekoracjach kończąc)
Konta z edukacji seksualnej i równościowej na Instagramie oraz konta specjalistów z danych dziedzin - np reportaże wojenne czy fizycy od klimatu
Edukacyjne lajwy również na IG
Płatności odroczone w sklepach, które nie blokują gotówki
Kamienny roller na opuchniętą twarz
Kosmetyki do włosów Cantu
Sklepy z testerami perfum
Sos barbecue (jest kilka rodzajów )
Apki do relaksacji
Glovo, dzięki któremu odkryłam kilka nowych knajp
Kredki Benefit do brwi
Korektor Too Faced
Bronzer w kremie Fenty
Paleta Too Faced Born This Way (za trwałość)
Acne Derm
Żel i szampon Whamisa
Żel do mycia twarzy Soraya Plante
Pianka do twarzy Ziaja
Pingwinek Satisfyer
Ortopedyczne klapki
Farby do włosów Matrix (paleta, przy której nie idzie się pomylić)
Olaplex 3
Kremy na noc z kwasem
Ekspres do kawy z funkcją spieniania mleka
Syropy Monin
Zmiana górnego oswietlenia na lampy podłogowe i stołowe w rogach pokojów
Wolumetria twarzy, głównie żuchwy
Glovo raz jeszcze - ekspresowe dostawy zakupów spożywczych
Dopisuję, bo jeszcze mi się przypomniało:
Kubeczek menstruacyjny
Filtr Holika Holika
Komputer na IOS, a nie na Windowsie

Co mi się nie sprawdziło:
iRobot Roomba (za głośny i mam wersję bez mapowania, która jeździ bez sensu, poza tym zostawia piach w kątach)
iRobot Braava (za wolny, za delikatny)
Foreo Luna (u mnie nie oczyszczała)
Kredka Marc Jacobs żelowa do rzęs (rozmazuje się)
Lancome Hypnose (nic nie robi)
Yankee Candle i WoodWick (migrenowały)
Pedicure u kosmetyczki (o ile paznokcie były zrobione super, tak reszta ogarnięta po łebkach, a byłam w paru miejscach)


I jak tak sobie patrzę na tę listę, to 1/3 jak nic jest poleceniami z tego wątku, a kolejna 1/3 z wizażu ogólnie.

Cinde aż musiałam guglac co to jest to po angielsku Nie wiedziałam, że ma swoja nazwę. Zawsze mówiłam na to "lekko skośne oczy". W angielskim jeszcze widzę, że jest okreslenie upturned, ale słownik tłumaczy je jako zadarte. No przecież nie mam zadartych oczu

Ava mój ex po rozstaniu, jak mniemam, ze swoją wieloletnią partnerką, do której ode mnie odszedł, również po 8 latach zaczął robić wywiad czy kogoś mam, a co teraz robię, jak moja praca itp. Kiedy odpisałam, że singielka, ale nikogo nie szukam, kontakt umarł
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-09-10 o 17:12
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-10, 16:43   #2573
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Yankee Candle kupowalam w Polsce, bardzo je lubilam. Obecnie stacjonarnie ich nie mam, ma je tylko jeden sklep online i o nowosciach na ktore zawsze polowalam moge sobie tylko pomarzyc. Ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo, zaczelam kupowac wylacznie zdrowsze swiece sojowe zamiast parafinowych YC.

Moje odkrycia to:
Koc elektryczny do przykrycia sie - w tym roku kupilam pierwszy i jest milosc, wczesniej mialam tylko ten do zakladania pod przescieradlo - ktory tez kocham i nie wyobrazam sobie bez niego zimy
Korektor Tarte Shape Tape creamy - zwykla wersja jest dla mnie ciut za sucha pod oczy (za to sprawdza sie na twarz i po to go niedawno kupilam bo nie udalo mi sie nigdzie znalezc korektora w sztyfcie) za to ta jest
Arbuzowa seria kosmetykow Glow Recipe - uzywalam ich cale lato w zeszlym roku i kupilam ponownie
Krem z filtrem Biore - lepszy od wszystkich znanych mi koreanskich
Jedwabne poszewki na poduszki
Sandaly Salt Water - najwygodniejsze buty swiata, jestem w stanie przejsc w nich ponad 20 km bez otarc
Olejek UFO Sunday Riley - wyparl wysuszajace sera z BHA
Maski ochronne na twarz w rozmiarze M/L ktore moge dostac tylko w jednym sklepie - wreszcie znalazlam takie ktore nie ciagna mnie za uszy. Cudowny wynalazek na moj wielki leb
Spotify - w koncu zaczelam go uzywac regularnie i naprawde docenilam
Disney+ - mam nadzieje, ze Marvel bedzie w przyszlosci wypuszczac filmy na Disney+ rownolegle z premierami kinowymi bo to naprawde super sprawa
Buty Princess Highway - idealnie wpasowuja sie w moja estetyke i sa wygodne
Dezodoranty Mitchum - jedyne oprocz alunu ktore u mnie dzialaja
Dyfuzor do olejkow zapachowych - w salonie pale swiece, w sypialni sie boje ze podpale te swoja kolekcje ciuchow wiec kupilam dyfuzor. Sprawdzil sie, lubie sobie go wlaczyc przed snem
Bielizna menstruacyjna - ta wielorazowa i ta na noc ktora sie rano wyrzuca
Zluszczacz z BHA Paula's Choice - pozegnalam peelingi mechaniczne

Co sie nie sprawdzilo:
Szczoteczki soniczne Philips - mam dwie takie same bo one laduja sie 24h, a nie daja w ogole znac ze sa bliskie rozladowania, rano wyszoruje zeby a wieczorem juz nie dam rady wlaczyc szczoteczki. Moja poprzednia duzo tansza szczoteczka soniczna Xiaomi nie dosc, ze sygnalizowala slaba baterie, to na tej slabej baterii potrafila jeszcze kilka dni podzialac i ladowala sie w maksymalnie 2h
Sona Lelo - nie wiem czy ja jestem az tak nieczula, ale niestety byl to rozczarowujacy zakup
Tusz Maybelline Sky High - straszny bubel
Kosmetyki do twarzy Cetaphil - nic mi sie nie sprawdzilo, a krem z spf byl naprawde fatalny
Kremy z filtrem Bondi Sands - przy obfitym nakladaniu co 45min na wycieczce i tak bylam poparzona
Buty Kung Fu Mary - tenisowki w styu mary jane, podpatrzylam je na insta u znajomej z Perth i nie wiem dlaczego, ale u niej mi sie podobaja, a u mnie nie, w ogole mi sie nie podoba jak leza na stopie
Kosmetyki do wlosow Briogeo Don't despair, repair. Obciazaja wlosy i robia mi straki
Odzywka myjaca Sashapure - to samo, efekt obciazonych tlustych strakow zaraz po myciu
Kapsulki ceramidowe z witamina C Elizabeth Arden - kocham wersje retinolowa, ale te sa za tluste, nie podeszly mi. Zwlaszcza, ze ich przeznaczenie to uzywanie na dzien. Dziekuje, postoje za taki smalec na twarzy
Serum na wypryski Aesop Control - nie robi nic, rownie dobrze moglabym pryszcze woda smarowac
"Rozdzka" LED na wypryski Neutrogena - doslownie nic nie robi. W zeszlym roku mnie naszlo na zakup wszystkiego z listy najpopularniejszych produktow beauty ponizej $30 z Amazona. Poza znanymi mi wczesniej plasterkami Cosrx nic mi sie nie sprawdzilo, pojecia nie mam czym inni sie tak zachwycaja
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-10, 17:07   #2574
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

O właśnie, na Twojej liście są moje do sprawdzenia:

Plasterki Cosrx, właśnie je zamawiam
Bielizna menstruacyjna
Jedwabne poszewki

Poza tym na tegorocznej chciejliście nie ma już żadnych ciuchów, ani bizuterii.

Chcę za to zamówić używanego orbitreka Kettlera i oczyszczacz powietrza Xiaomi plus przymierzyć sie do poduszki ortopedycznej.

Jeśli chodzi o szczoteczkę, to mam najniższy model Phillipsa i ładuje się właśnie ze dwie godziny, a rozładowanie sygnalizuje ze 4-5 "sesji" przed tym jak umrze. Jeszcze nie zdarzyło mi się, by padła w ustach, a mam tylko jedną.

Głupi koteczek zrzucił mi pojemnik ceramiczny, duży, dwulitrowy z pokrywą, pełen karmy na śródstopie. Rozbił się o moją nogę. Ciekawe czy będę mogła dziś chodzić... Boli jak jasna cholera W porównaniu do Felusia, który rozumie każdy niuans, a przecież nie słyszy i jest już dziadziusiem, to ona jest rozwielitką Próbowałam ją przytrzymać nakładając mokra karmę, żeby nie wywalać jej tego na głowę. Felkowi wystarczy dotknąć ucha albo noska, a to to wpadło w histerię. Pięć minut przed tym byłam na etapie "o fajnie kotek, nie jesteś ostatnio w ogóle wkurzająca, może się polubimy". No to w tym tygodniu się zdecydowanie nie polubimy Na pewno nie dopóki nie przestanie boleć.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-11, 05:29   #2575
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Moja szczoteczka niestety o rozladowaniu nie sygnalizuje, po prostu robi "pik pik pik" i nie wlacza sie Jak juz dziala to dziala, nie wylacza sie w trakcie, ale jak po skonczonym cyklu stwierdzi, ze juz wystarczy to koniec, juz sie nie wlaczy nawet na sekunde. Tez jest to jeden z nizszych modeli Philipsa, kosztuje w regularnej cenie jakies $60, ja kupilam moje w promocji, zaplacilam ok. $80 za dwie.
Xiaomi z kolei kosztowala z $20 - o ile nie jeszcze mniej, i naprawde byla o wiele lepsza, niestety "umarla" nagle i potrzebowalam nowej szczoteczki na juz. Mam co prawda elektryczna, ale po kilku latach jestem tak przyzwyczajona do sonicznej ze uzywanie elektrycznej to olbrzymi dyskomfort.

Moja chciejlista ciuchowa nigdy sie nie konczy

Do odkryc jeszcze dodam kapcie-japonki, o takie:
https://www.peteralexander.com.au/sh...ng-thongs-navy
Rewelacyjne na lato, zwlaszcza w dniu malowania paznokci u stop.
I naczytalam sie na wizazu o tarce do stop cudo L'Biotica https://www.ceneo.pl/61474424
Udalo mi sie kupic dwie bardzo podobne lokalnej marki Manicare
https://www.manicare.com.au/manicare...1pk/25005.html
https://www.manicare.com.au/manicare...1pk/25004.html
I potwierdzam, to jest cudowny wynalazek, nigdy nie mialam tak gladkich piet.


Wspolczuje przezyc ze zrzucaniem pojemnikow, mam nadzieje, ze stopa przynajmniej nie jest zlamana?
Nie mialam nigdy takiego kota jak Felka, Bowie jest najbardziej nieznosnym kotem jakiego w zyciu mialam, a i on w porownaniu z Twoja kicia jest calkowicie niegrozny - tyle, ze czasem ugryzie.
Koty maja swoje momenty, humory i osobowosci jak ludzie, mysle ze ona po prostu potrzebuje wiecej czasu zeby sie w pelni zadomowic i poczuc komfortowo. Nowy czlowiek i nowy pies to calkiem spora zmiana w zyciu.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-11, 10:16   #2576
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Kot tego specjalnie nie zrobił raczej . Moja dzisiaj chciała być głaskana i po długiej sesji nagle jej coś odbiło, podrapała mnie i podskoczyła rozlewając na koc kawe. Nie robi to na mnie wrażenia, od dzieciaka jestem otoczona kotami, przyzwyczajona już do tego typu akcji. Wrzucam moją rozpuszczoną królową życia.

Dzień dobry

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2021-09-11 o 10:24
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-11, 14:46   #2577
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dzień dobry

Kasztanka też czytałam o tych tarkach, chyba tu na wizażu. Widziałam je w Hebe, ale było mi drogo. Jak mówisz, że działają, to kupię. Od lat używam zwykłej, która drze naskórek i trochę trzeba się z nią napracować, a później pumeks dla wyrównania i tarka pilnikowo-papierowa na sucho, żeby uzyskac jedwab.

Wczoraj musiałam przedłużyć przesyłkę w paczkomacie, bo już nie wyszłam z domu z tą stopą. Ale nie jest złamana. Nic nie spuchło.

Cinde wiem, że nie zrobiła specjalnie.

Z nią po prostu nie ma absolutnie kontaktu... To jest podobna sytuacja do psiaków z Alzheimerem, które tylko chodzą i szczekają, a jedyny instynkt jaki im został, to głód. Człowieka już nie widzą, nie reagują na nic.

Mam teorię, że Fela nie jest kotem wychowanym z człowiekiem, a takim jak Jacek - miłym dzikuskiem, który przybłąkał się gdzie na działkach czy pod blokiem do starszej osoby i został zabrany do domu.
jej potrzeba kontaktu z kimkolwiek jest absolutnie zerowa. Miska-koszyk-kuweta.

Co do podskakiwania i wylewania kawy, to nie, żaden z moich poprzednich kotów nie miał takich akcji. Spokojne tulaski miałam.

No i klasycznie już znowu prałam dwie pary butów, bo Do butów kotek zawsze doniesie.

Wzięłam się w końcu za porządki na pawlaczach, co pomogło mi w dużej mierze odgracić sypialnię, choć idealnie nadal nie jest. Zebrał sie znowu stos prania do odkłaczenia, ale nie jest to stos, któremu nie dałabym rady w jeden dzień. A ponieważ jestem rasową podróżniczką, to po wytarciu sześcioletniego kurzu z walizki, przerzucam ją do pawlacza-składziku, w którym trzymam kartony od sprzętów.

Co do ciuchów, to cieszę się, że pomyślałam o kapsule, bo mnie faktycznie się to sprawdza. Nie ma co walczyć z tym, że całe życie lubię nosić 3-4 ciuchy na krzyż. Musze tylko zadbać o to, żeby były wygodne, stylowe i przemyślane, bo wczesniej był to t-shirt i rurki

Za to czekają mnie inne wydatki - zęby pójdą w kilka tys, rezonans, usunięcie mini pieprzyka, który ochoczo rozdrapuję, ale wg onkologa jest niegroźny, sam kompletny przegląd gin to prawie 500zł.

Co do mojej podwójnej adopcji, to koniec końców i tak się cieszę. Nie każdego zwierzaka kocha się tak samo. Baryś jest cudowny, ale był tak problemowy (przecież mnie połamał), że ciężko było mi się z nim głęboko związać, kocham go na swój sposób oczywiście. Z Nero potrzebowałam dwóch lat i choć kocham bardzo, to nadal jest to grumpy old man. Cudownie łagodny, ale daj psu święty spokój, a jak pocałowałaś, to musi się ostentacyjnie wytrzeć. Miałam też psy, które zakochiwały się we mnie z wzajemnością w ciągu 3-4 dni. Taki był mój Tajsonek, którego straciłam po czterech miesiącach. Taki był Maks, którego choroba wręcz nie pozwalała mi wychodzić z domu, bo w każdej chwili mógł mieć zagrożenie życia. Tak jest z Felutkiem i takie adopcje najbardziej cieszą. Nero oczywiście zawsze będzie pierwszy, bo był pierwszy, ale Feluś to taki cycuś mamusi najchętniej bym go na rączkach nosiła I on jest wobec mnie jak lalka.

Jakie macie plany weekendowe? Mnie pewien obcokrajowiec, z którym miło się pisze zaproponował spontaniczną randkę, ale trochę się cykam na taki spontan. Nie lubię... Lubię mieć zaplanowane. Wolałabym np dokończyć pawlacze
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-11, 15:55   #2578
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Idz na randke i napisz jak bylo!

Ja czuje sie dzisiaj mega leniwa. Bylam w CH, bo musielismy kupic koszyk na ubrania - wybralismy wiklinowy, z klapa, na nozkach. Kupilam sobie te culotte jeans ze Stradivarius, o ktorych pisalam tutaj niedawno. Czeka mnie sprzatanie kuchni, a pozniej pakowanie, bo jutro jade do rodziców. W dodatku glodna jestem, a nie chce mi sie ruszyc palcem - czesciowo z glodu .
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-11, 16:01   #2579
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Pomijajac to, ze mi Bowie dwa razy obsikal nowa koldre to nigdy mi sie nie zdarzylo zeby mi kot gdzies napaskudzil, nie wyobrazam sobie jakie to musi byc upierdliwe w codziennym funkcjonowaniu.

Fela nie musi byc dzikuskiem, niektore koty po prostu nie garna sie do ludzi i wystarcza im do szczescia miska, kuweta i jako takie miejsce do spania w ktorym nikt im nie zawraca gitary.

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88896568]Idz na randke i napisz jak bylo!

Ja czuje sie dzisiaj mega leniwa. Bylam w CH, bo musielismy kupic koszyk na ubrania - wybralismy wiklinowy, z klapa, na nozkach. Kupilam sobie te culotte jeans ze Stradivarius, o ktorych pisalam tutaj niedawno. Czeka mnie sprzatanie kuchni, a pozniej pakowanie, bo jutro jade do rodziców. W dodatku glodna jestem, a nie chce mi sie ruszyc palcem - czesciowo z glodu .[/QUOTE]

Popieram Cinde - idz na randke, spontaniczne decyzje sa najlepsze
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-11, 16:14   #2580
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Nie chce mi sie On by tu przyjezdzal specjalnie z Wawy, niby trasa niedługa, ale jednak to dla mnie taka wizytacja. Zresztą ja nie lubię jak mi się coś przerywa. Nie mam wtedy serca do takiego spotkania. Czekałam kilka miesięcy na Flow w sprawie pawlaczy, bo to jednak bieganie z pomieszczenia do pomieszczenia po dwóch drabinach, więc one mają pierwszeństwo. Umówię się na przyszły weekend albo w tygodniu. Wyciągnęłam kartony od Bravy i Roomby. Wystawię je na OLX. Mam też do wystawienia iPhone i laptop. Mamram, że nie mam pieniędzy, ale sprzęty leżą i się kurzą. Będzie akurat na korony. Zrozumiałam, że odgłos odkurzacza jest dla mnie po prostu drażniący i dopóki nie zostaną wymyślone cichce sprzęty, nie będę tego diabelstwa używała. Wolę zamieść podłogę i przetrzeć. A z kolei mopem umyję ją w 15 minut, a Braava potrzebuje dwóch godzin, czym mnie wkurza Niestety stracę na nich tak połowe wartości patrząc po cenach mimo, że słownie uzyłam z 6 razy może? Jedyne co, to obudowy mają rysy od wjeżdżania pod meble w kuchni. Muszę jeszcze sprzedać fotel, bo nie ma miejsca na orbitreka. Tzn Chairdrobe...

Też mam pleciony kosz z pokrywą, ale ma już ze sześć lat. Chyba nawet widziałam te na nóżkach w Home&You.

W poniedziałek przyjdą sandałki, więc może... może je jeszcze w tym roku założę I druga partia jeansów z H&M. A nuż trafię jeszcze jedne idealne?

Cinde te kuloty to taki cienki elastyczny jeans w róznych kolorach? Kiedys o tych wspominałaś. Mierzyłam, bo się na nie sama napaliłam i ojejku... odznaczała mi się bułeczka na brzuchu nad linią majtek Za to kocham ich dresowe spodnie, ale... tegoroczne zrobili z jakiejś ponurej szmaty, a ubiegłoroczne (udało mi się jeszcze zlapać), to porzadna, gruba bawełna. Mam upatrzone kilka rzeczy w Stradim do obejrzenia, ale są tylko online. I mam zwroty do sklepu. Muszę się przejechać w tygodniu.

Zaraz idę do Zabki, dalej mi się nie chce. Nie mam kompletnie nic do jedzenia, już wczoraj wyjadałam okruchy
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-19 13:30:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.